Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 545

jo jasne ze su taci lide.. chce to jen odvahu a koule na to jim neco rict. me se to stalo jednou dost masivne to sem chtel poradne dobre kamose pozvat a mel sem takovu fest peknou asi gramovou uplne betovonou palicku hehe skanouru. tak sme sedli ven na lavicky pekne do prirodky k mistni telocvicne a je to na vesnici jo pro upresneni a zacalo se drtit obrovska kopa drtky :-D a najednou kde se vzalo tu se vzalo asi ctyri pet typku ktere sem znal jen tak od videni byli starsi a ja jsem nemel odvahu jim nic rikat.. tak sem to dobalil ale nalada na bodu mrazu obrovskej blunt obehlo to jedno kolo a blunt nebyl typci nerekli nic jen se bavili s starsima a odesli. a sem tam je vidavam ale jako by me neznali jojo to jsem jeste nemel koule doufam ze kdyby se mi to stalo dneska tak bych se zchoval jinak uplne sem na to zapomnel ale diky tomuhle dredu sem si vzpomnel a trosku me to ubiji

jinak mam taky par kamosu, co spise nemaj kacky a nepestujou, tak ty zhuluju rad a vim, ze jak maji, tak se radi podeli

keep the peace smoke the herb

Old Post 04-02-2010 v 08:12 AM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 546

Mám taky docela dobrou vzpomínku a takovou sedím si s kámošem v parku balíme béérko no a najednou si dou náký tři tipci ramena široký jak kontejner namaštěný (namyšlený) a jeden se z nich se odpojil a šel k směrem k nám asi viděl že něco balíme tak došel k nám nic neřek prostě došel až ke mě no a to béro mi sebral z ruky tak na něj tak čumím a říká nákej problém a já na něj no jasně to béro patří mě no a on no a že prej je tet jeho,si říkám v duchu kéž bych měl tet u sebe svého kvéra nabitejma gumovejma projektilama ten by dostal hrozně člověk proti takoví korbě jinak nic nezmohne.No a pak ve finále měli keci ještě ty dva naštěstí je ten pičus co mi sebral to béro tak je uklidnil tím mí bérem no a když už se vzdálil tak jsem vytáhl na další cígo no a to jsem smotnul a vyčoudil a jen se smál takovejm ubožákům.

Old Post 04-02-2010 v 09:21 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 547

no vidíte,tak to ja jsem snad fakt, v tomhle ohledu, stastnej clovek..
naposled,co si pamatuju, tak otravoval takovej cernoch porad, na moje narozky, a tak nakonec kouril z blunta, co sem dostal...
ale jinak, třeba kamarádi..po tom,co jsem to tady cetl sem si rikal, že to proklepnu!:!Dpsal mi kamoš, že jestli pujdu ven, tak sem psal, že jo, ale že nic nemám..a když mi přišla odpověd, že no a co, že on sežene,atk sem měl fakt radost. ostatně v okolí mám dost lidí,který vživotě nesomrovali a dost často zvali

ale kde bydlim vam neřeknu :P

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 04-02-2010 v 09:38 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 548

Mna najviac nasral jeden typek ktoreho som asi 2 mesiace vkuse zhuloval zo svojho outu , a ked sa mi vycerpali zasoby a uz nebolo co hulit tak mi nebol ochotny navarit ani jedneho posrateho sluka ...''CITUJEM'': Fakt sorry ale mam tu iba na 3 bonga bracho ... curak ........


2 micro by me

Old Post 05-02-2010 v 17:28 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Mlčochové ! Příspěvek č. 549

Jak už psal někdo vepředu, mlčochové to je mor společnosti. Nemusí být agresivní, socky nebo nějací extrémisti. Ale mlčochismus je nejvíc čím se mohli provinit

Jeden známý je mlčoch (řekne tak 20slov za hodinu-když má formu). No a je to sním fakt kruté. Představte si, že jdete s někým ven zahulit a celé dvě hodiny si mluvíte "sami pro sebe" . Ten dotyčný navíc mluví hrozně potichu a je brutální introvert, takže v půlce věty už nemoduluje hlasivkama a jen trochu hýbe rtama jakoby mluvil. Takže se 3x zeptáte " COŽE? " a pak mluvíte zase sami

No a netrvalo dlouho abych zjistil, že taková společnost není pro mě. Po nějaké době mi náš "obchod" s mlčochem začal vadit.
Já jsem ho zhuloval, a on mlčel. No není to paráda? Úplně stejné jakobyste pokecali z mostním pilířem a vyházeli trávu do řeky

(Jen tak na okraj. Tenhle člověk nechce sadit, protože "to kdysi v 15 zkoušeli a pokaždé jim to někdo ukradl".. Dost hloupá výmluva že? po tolika letech a změně bydliště) Ale hulit by se mu chtělo. Nikdy po mě nic nechtěl a je to slušný člověk, vzdělaný a inteligentní. Jen mu to je k hovnu, když si jede svoji "mlčoch party" a nikdo o něm ani neví..

Zkrátka a dobře po čase zjistíte, že byste mohli vláčit třeba pytel brambor. Nebudou tolik hulit a nakonec si je můžete i uvařit k obědu..
Už sem mu hodněkrát nadhodil, že mlčochismus nebudu tolerovat. Schodli jsme se na tom všcihni s kámošema (máme je společné). Ale jemu to tak vyhovuje.. Je to strašné a jsem rád že nejsem introvert.. Raději bych řešil svoje problémy s kýmkoliv,než propadnout mlčochismu.

Teďka poslední dobou jsme se přestali setkávat a přitom v období sklizně. To mi bylo divné, že se dlouho neozval. Až se potvrdila moje doměnka, že dostal nějakou výslužku. Takže se nakuřuje doma sám a neozve se jak je měsíc dlouhý ! Je to strašné.. Tak sem se tu duševně vyblil a je mi líp

Sorry za tak dlouhý text a posílám virutální karmu všem co mě rozbrečeli smíchy ! Je Vás dost !!


EDIT:

Muhehehe. Tak sme šli na pívo za kámošema. Od srazu s mlčochem do jeho kvapného odchodu nepromluvil ani jediné slovo ! Za celé 3hoďky ani ťuka
Seděli jsme u stolu s jinýma kámošema a jejich kámošema a ti se strašně divili, cože je to za divného týpka, který se jen občas usměje něčemu co zaslechne, jinak sedí jak hromádka neštěstí se zaháklýma rukama do sebe. Vypadá to tak, že mlčochovi odzvonilo a už nebudu jeho ganjalord -je to prostě nuda.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Naposledy upravil chuck53 04-12-2010 v 09:59 AM

Old Post 01-12-2010 v 13:40 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Re: Mlčochové ! Příspěvek č. 550

citace:
Původní příspěvek od chuck53
Jak už psal někdo vepředu, mlčochové to je mor společnosti. Nemusí být agresivní, socky nebo nějací extrémisti. Ale mlčochismus je nejvíc čím se mohli provinit

Jeden známý je mlčoch (řekne tak 20slov za hodinu-když má formu). No a je to sním fakt kruté. Představte si, že jdete s někým ven zahulit a celé dvě hodiny si mluvíte "sami pro sebe" . Ten dotyčný navíc mluví hrozně potichu a je brutální introvert, takže v půlce věty už nemoduluje hlasivkama a jen trochu hýbe rtama jakoby mluvil. Takže se 3x zeptáte " COŽE? " a pak mluvíte zase sami

No a netrvalo dlouho abych zjistil, že taková společnost není pro mě. Po nějaké době mi náš "obchod" s mlčochem začal vadit.
Já jsem ho zhuloval, a on mlčel. No není to paráda? Úplně stejné jakobyste pokecali z mostním pilířem a vyházeli trávu do řeky

(Jen tak na okraj. Tenhle člověk nechce sadit, protože "to kdysi v 15 zkoušeli a pokaždé jim to někdo ukradl".. Dost hloupá výmluva že? po tolika letech a změně bydliště) Ale hulit by se mu chtělo. Nikdy po mě nic nechtěl a je to slušný člověk, vzdělaný a inteligentní. Jen mu to je k hovnu, když si jede svoji "mlčoch party" a nikdo o něm ani neví..

Zkrátka a dobře po čase zjistíte, že byste mohli vláčit třeba pytel brambor. Nebudou tolik hulit a nakonec si je můžete i uvařit k obědu..
Už sem mu hodněkrát nadhodil, že mlčochismus nebudu tolerovat. Schodli jsme se na tom všcihni s kámošema (máme je společné). Ale jemu to tak vyhovuje.. Je to strašné a jsem rád že nejsem introvert.. Raději bych řešil svoje problémy s kýmkoliv,než propadnout mlčochismu.

Teďka poslední dobou jsme se přestali setkávat a přitom v období sklizně. To mi bylo divné, že se dlouho neozval. Až se potvrdila moje doměnka, že dostal nějakou výslužku. Takže se nakuřuje doma sám a neozve se jak je měsíc dlouhý ! Je to strašné.. Tak sem se tu duševně vyblil a je mi líp

Sorry za tak dlouhý text a posílám virutální karmu všem co mě rozbrečeli smíchy ! Je Vás dost !!


taky jsem míval období,kdy jsem se zhulil a mlčel, nechtělo se mi,nebo jsem prostě neměl co říct, tím to nechci nijak propagovat,jsem rád za to,jak to mám teď, moc často pusu nezavřu, nicméně...nezažil jsem..ale jak se říká, mlčeti zlato, věř,že to je určitě 10krát míň otravný, než když na tebe někdo bleje milion hoven,co tě vubec nezajmaj...

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 01-12-2010 v 14:32 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 551

Zajímavě sem si početl!
Tak taky něco přidám.
Přes léto o prázninách sem chodil na brigáda(studuju),tak sem byl trošku ve vaťe. Řešil sem si od sestřenky lampy,fakt dobre pokouření za 2kilča. No jasne že kamošom sem dal hnetka zahulit,hulím u nás na vesnici asi se 2 kamošema co mě fakt zkuřují kdyš mají,jenže léto zkončilo,peníze v plících,moje sklizen letos bída. Kámoš sklidil 2 krásně košate kytki,docela dobry model a gramáž ooo moooc g venek ,krásný venek Tak mi nějak teď došlo doma pálo,no tak sem dneska napsal kamošovi od nas co s nim hulim porat. ´JÁ:Zdar kamo,nemas neco? Nemam doma co pálit .KÁMOŠ: Jo neco málo mám,za kilec ti hodím na brko------- No,mě osobně to zarazilo,nikdy sem k nemu nechodil skemrat,cekal sem ze mi kamaradsky pohodi na par bongu zadara,ale co sem necekal,tak ze bude chtet loove . Asi si taky zacnu hulit doma sam jak on mi vyklada jak huli doma dene 3 brka hmm. Zahrabu se doma do duchen uborim bong,a zvonte si jak chcete nejsme doma volové

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 10:32 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 552

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Zajímavě sem si početl!
Tak taky něco přidám.
Přes léto o prázninách sem chodil na brigáda(studuju),tak sem byl trošku ve vaťe. Řešil sem si od sestřenky lampy,fakt dobre pokouření za 2kilča. No jasne že kamošom sem dal hnetka zahulit,hulím u nás na vesnici asi se 2 kamošema co mě fakt zkuřují kdyš mají,jenže léto zkončilo,peníze v plících,moje sklizen letos bída. Kámoš sklidil 2 krásně košate kytki,docela dobry model a gramáž ooo moooc g venek ,krásný venek Tak mi nějak teď došlo doma pálo,no tak sem dneska napsal kamošovi od nas co s nim hulim porat. ´JÁ:Zdar kamo,nemas neco? Nemam doma co pálit .KÁMOŠ: Jo neco málo mám,za kilec ti hodím na brko------- No,mě osobně to zarazilo,nikdy sem k nemu nechodil skemrat,cekal sem ze mi kamaradsky pohodi na par bongu zadara,ale co sem necekal,tak ze bude chtet loove . Asi si taky zacnu hulit doma sam jak on mi vyklada jak huli doma dene 3 brka hmm. Zahrabu se doma do duchen uborim bong,a zvonte si jak chcete nejsme doma volové


tohle je naprosto nrormalni ukaz dnesni doby.konopi se prirozene stava zelenym zlatem a ukazuje pravou tvar lidi.nadherny je na trave to,ze ti protridi kamose raz dva.z kamosu,kteri tak nejak ziji hulenim,muzu diky travce verit jen dvoum u kterych vim,ze jim travka nepomotala kebuli a z lidi,kteri berou travku jen jako maly zpestreni bzivota jich je samozrejme vic.kazdy ma jiny hodnoty v zivote a nezistne si vykracuje jen malo kdo.cos cekal?takove to desatero,v kterem je i "travu neprodas" uz dnes asi nikdo nedodrzuje.

Old Post 04-12-2010 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 553

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat


tohle je naprosto nrormalni ukaz dnesni doby.konopi se prirozene stava zelenym zlatem a ukazuje pravou tvar lidi.nadherny je na trave to,ze ti protridi kamose raz dva.z kamosu,kteri tak nejak ziji hulenim,muzu diky travce verit jen dvoum u kterych vim,ze jim travka nepomotala kebuli a z lidi,kteri berou travku jen jako maly zpestreni bzivota jich je samozrejme vic.kazdy ma jiny hodnoty v zivote a nezistne si vykracuje jen malo kdo.cos cekal?takove to desatero,v kterem je i "travu neprodas" uz dnes asi nikdo nedodrzuje.

Jasné no,čekal sem že mi pohodí z kamarádství nejaky drobek!! Ale přesně jak říkáš,ZELENÉ ZLATO kde sou ty doby................

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-12-2010 v 12:23 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 554

To já mám hubu dobrou na tohle... poslední dobou to jsou malý cigáni co vám za 10Kč nebo na brko udělaj beatbox.D
Jasně... dám ti 10Kč za to jak jsi krásně černej...
Nemám na to nervy... ke mě se lidi nepřisrávaj a když tak hned vědí která bije, podle typu člověka zvolím správnou formu výfaku a je hotovo... a když neodejde? Tak se bude dívat jak si to tam hulíme a přístě už nepřijde.

/EDIT po dvou letech co tohle čtu jsou skutečnosti jiné, kolikrát už není síla odporovat hnusotě a tak se jí zbavuju nejvíc ignorantsky jak to jen jde i za cenu toho, že něco vybalim.

Naposledy upravil 27-07-2012 v 23:52 PM

Old Post 04-12-2010 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 555

jeden nezletili tloustik snedsi pleti kdyz jsem si s kamosema vychutnavali zrovna brcko v baru,,, si to k nam namasiruje ja ocekavam ze bude chtit neco koupit [nebyl to zas takovej pajzl] mno a namisto na surovo zdali mu nenabiju jen tak sklo "ze prej tu nema tu svou bandu" na coz " WTF?ne! " tak jeho drzost pokracovala a dalsi zadost byla tak zdali mu nedame aspon prdky z toho brka pro nej a pro kamose[dalsi vykuk] na dobrou noc .....mno a kdyz jsem ho s tim poslal dohaje....a napil se sveho pivka a to zacal somrovat taky...mno tak to uz jsem rekl obsluze at s tim neco dela.....................ja temhle "lidoopum" nerozumim sakra ani nepoprosil!!{coz by mu nepomohlo}

Old Post 05-12-2010 v 01:49 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 556

AHOJ!!!No Jo s tím zlatem máte pravdu.Já mám nejvíc kamarádů od června do září , to u mě zvoní denně a" neměl bys pro kamaráda nějakou šišku?Takových kamarádů mam u nas na vesnici tak 5. Padne konec září a moji tzv.kamarádi se půl roku neukážou,že by třeba donesli něco ochutnat to ne to oni si zas počkají až všechno zhulí a prodají,a pak se zas dojdou přiživovat.Tak to tady funguje už 8let.Však co by si svoje neprodali,když mají takového kamaráda,který se vždy slituje a podaruje,i když už mě to štve a dávám jim to najevo.Ale letos padne kosa na kámen,ale co to kecám vždyt to říkám celou dobu já su tak milosrdný ,že to nedokážu nedat šišku,páč vím jaké to je si nezahulit,a tak toho zneužívají.každý z nich sklidí od 500g do 1kila,no tak že by jim to stačilo do další sklizně,ale oni prostě musí prodat.Ale kamarádi (celoroční 8)) se po sklizni staví ,poměníme vzorky,ještě mi dají mikroténák zato,že sem je přes léto zhuloval a tak tomu se říká kamarádství,ale je jich jen poskromnu asi jen 2 8) tak se mějte a pozor na "kamarády"

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 05-12-2010 v 08:17 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 557

No me to ted uz zaclo taky pekne sr*t... Fakt hrozny kdyz sem jim na jare nabizel rezy krasne predpesteni pripraveny rovnou sazbu klidne zadaco s tim ze kdyz neco vypestej na naky brko mi daj tak ne co bych se s necim pestoval stejne by z toho bylo prd a nemam ani zadny misto atd..cely leto nic poradnyho nedelaj jense poflakujou...od sklizne neni jedinej den kdy by me nekdo neotravoval jestli bych neco nemel pro kamarada na zabal... do dneska sem tem lepsim kamosum vzdy neco na smotka dal... ale ted me to uz fakt totalne nasr*lo mam silnou anginu horecky 40 pomalu se nemuzu zvednou ani z postele mam to i ve statusu na icq a jako jim neni blbi me porad psat a kdyz neodpovidam tak na me zvonej tolikrat dokud neotevru dneska me to vyprudilo a uz sem je poslal nekam a jeste se urazily no fakt vrchol.. od ted kazdej kdo bude sotit tak ode me dostane seminko nonamu s tim at si v lete neco vypesti a celou zimu neotravuje a nezajima me jejich lenost ci neschopnost.. hosi si totiz zvykli ze sem dobrak a vzdycky neco vyskemraj takle uz to chodi par let vod ted je s tim konec o takovihle fales kamose uz ani nestojim

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 10-03-2011 v 15:53 PM

Old Post 10-03-2011 v 15:24 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 558

moja skusenost s takymi sockami je podobna ako tu pisete , ale uz som to poriesil,proste som sa nepriznaval ze mam hulenie, len fakt dobrym kamosom a ak to niektori z nich vykecal, islel na ciernu listinu

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 10-03-2011 v 15:41 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 559

Brutálne vtipné ale aj smutné vlákno Ja som človek, ktorý nemá skoro žiadne prachy, ale keď sa naskytne, tak sa naskytne aj bylina. By ste sa divili koľkokrát sa dá zahuliť si z jedného g aj s kamošmi. Najviac používame čilam, máme také svoje lúčne rituály
No a k veci, tiež už som sa stretol s tými sockami, ale našťastie iba parkrát, ale si všimnite ako hneď nastražia uši a oči im hneď sondujú po okolí

Som raz došiel na nejaký oper-air koncert, konečne po dlhej dobe, a stretol som tam dvoch kamošov, ktorých som nevidel asi rok, a hneď otázka, že či náááhodou dačo nemám. Ale to je v pohodičke. Tak sme sa odpratali niekam dozadu a nabil som chillum a pekne sme sa odpálili ... a keď sme sa vracali naspäť, tak sme šli cez sbs-karov (mimochodom plechatí náckovia - nejako mi tam nezapadali ) a ten kamoš sa s nimi očividne stýka, tak mi tak vraví do ucha, že tvár sa normálne, aby nič nespoznali... Si tak vravím, mám ťa na háku... a keď sme sa dostali do areálu, tak sa spakovali a už som ich celý večer nevidel.

A ešte dačo, som bol minulý rok na dva mesiace v čechách robiť a čo som stretol čechov, tak strašne fajn ľudia... som v živote nezažil takú pohostinnosť. Jeden týpek mi dokonca sám od seba podaroval šištičku, že nech vyskúšam jeho úrodu. To vám bola vôňa, navyše z nej bol taký chill-out stav, asi mal majiteľ kytku rád.... jaaa len tak... (mimochodom, bolo to v okolí Kolína)

keep smokin, stay positive!

People fear death even more than pain.It's strange that they fear death.Life hurts a lot more than death.At the point of death, pain is over... /J.Morrison/

Old Post 10-03-2011 v 22:00 PM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 560

Lidi jsou různí, stopoval sem onehdá ze Znojma domů, zastavil mi borec a narval mi do ruky pytel skéra že už to nechce ani vidět... na téměř všech festivalech na krerejch sem byl je úplně normání, že když někdo odpálí špeka (třeba ve frontě na pivo), nabídne všem spolučekatelům. (Dost často se taky stává, že vám borec vrazí špeka do ruky a zmizí v davu, než se stihnete zeptat jak se jmenuje. Takže víceméně dobrý zkušenosti. Vyloženě socek je v našom malém městě minimum a nebo se s takovejma lidma zkrátka nestýkám, což je ještě lepší...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 10-03-2011 v 22:37 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9058700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív