Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Karkuláka 1. domácí pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 33


Ahoj
Malý update...
Kytky 3,5tydne rostou
Ta vlevo se mi zdá nějaká divná oproti té v pravo bych neřekl že sou to stejné kytky,no uvidíme,vždyť je to takový pokus do začátku. Trošku sem je poohýbal aby šlo světla trochu aj na boční paličky.
Mějte se čao

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 23-01-2011 v 10:46 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 34

srovnej si ph

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-01-2011 v 18:18 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 35


Dobrý podvečer growáci. Mám tu malý up.

Proběhla výměna skříňky za menší skříňku,vevnitř je celá bíla,přibyla úsporka 25W tak tam mám teď 32W+25W=57W ,aspoň něco. Pak stínítko sem vzal z lampy co sou na nádražích.
Na růst hnojeno 2x crystalonem 1,5g/1,5L,momentálně obič vodou,vím s tím PH to je průvar,ale nebudu to řešit,je to jen seznámení s pěstováním v in,snad příště budu uš vyzbrojenější. Eště řeším teplotu no mám tam tak 28,8-30 za světla a 23-26 za tmy!!
Mějte se a množte se.

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 31-01-2011 v 15:09 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 36


Bludičky....

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 31-01-2011 v 15:14 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 37

čest,vypadá to na slibné mikro...v podstatě jedu stejnou watáž tak jsem zvědavý....každopádně k+ za watáž a ať to roste...

p.s.dej tam víc misek z vodou + perlit třeba a vlhkost ti vyletí nahoru.

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 31-01-2011 v 15:31 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 38

Díky.
Kurňa nějak mě to moc vyhřívá skříň ty 2 bludičky a to na ně foukám 2uma větrákama. Je možné,že stoupající teplo nemůže od žárovek kvůli tomu stínítku že je skoro přes celý box? Napadlo me do něj do prostřed udělat díru a těsně nad ni dát větrák na odtah do vrchu,ale to až zítra po škole. V boxu je teď asi 29stupňů a to ani netopím v pokoji.
Tož tak....
Dobrů

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 31-01-2011 v 19:14 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 39

pokial to neni viac ako 29 tak to je este v pohode ked to bude nad 30 vtedy by som to zacal riesit ale ked das do toho tienidla odtah tak tym urcite nic nepokazis

Old Post 31-01-2011 v 21:30 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od McHrib
pokial to neni viac ako 29 tak to je este v pohode ked to bude nad 30 vtedy by som to zacal riesit ale ked das do toho tienidla odtah tak tym urcite nic nepokazis

Jasné no vyřešil sem to tak, že sem udělal tu díru do toho stínítka,malý větrák vrátil do rožku na skříň na odtah a ve spod udělal pasiv přítah a kousek od něj je ve skříni ofuk tož to pěkně tahne čerstvý vzduch do vnitř.
Teplota je tam max těch 29 za světla a 23 za tmy.
Dal sem tam víc misek s vodou jak uš mi někdo radil.
Zatím čus

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 02-02-2011 v 09:35 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 41


Čau,chci se optat,už je to od zasazení 37dní a ta mrška nezačíná nakvétat to už by autoflower měl ne? Co sem četl tak už 25.den,ale mému se nějak nechce. Napadlo mě že se kamoš mohl splect a dat mi obič konopí,tak přemýšlím že bych jí od zítřka začal svítít 12/12 jestli nebude nakvétat,chápete sorry plácám sem vypapkanej. Na fotce asi hovno vydět,je to telefonem.
Díky za odpovědi
čau čau

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 03-02-2011 v 20:56 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Čau,chci se optat,už je to od zasazení 37dní a ta mrška nezačíná nakvétat to už by autoflower měl ne? Co sem četl tak už 25.den,ale mému se nějak nechce. Napadlo mě že se kamoš mohl splect a dat mi obič konopí,tak přemýšlím že bych jí od zítřka začal svítít 12/12 jestli nebude nakvétat,chápete sorry plácám sem vypapkanej. Na fotce asi hovno vydět,je to telefonem.
Díky za odpovědi
čau čau

No mělo by to už kvést, mě začly automaty nakvétat po dvacátym dnu.

Old Post 04-02-2011 v 06:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 43

Podle mě by jsi ale nemusela vůbec měnit periodu, četl jsem pár reportů od auto odrůd a myslím, že se jely oba cykly na 18/6 a tím, že samy nakvetou, tak je to možné. Proto jsou většinou tak brzo hotové na sklizeň protože mají tak dlouho světlo. Každopádně nevím proč se jim nechce =).

Ale chtělo by to názor někoho kdo se vyzná, nejsem zrovna ten co by měl poučovat a už vůbec ne o autoflowers .

Ale roste pěkně, sleduju

Old Post 04-02-2011 v 08:05 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 44


Díky. Mno právě že i známým to začalo nakvétat po tom 20tém dnu,tak mě to hodně zaráží,ale neni možné, abych ji zbrzdil až tak moc třeba přelitím/přehnojením ze začátku sadby.
Uvidí se,periodu sem jí přetočil na 12/12 ode dneška tak uvídíme jestli ukáže "pičky" holka jedna.
Zkouším ten SCROG?
Díky za užitečné info i těm co mi sendly PM THX.
Peace

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-02-2011 v 08:53 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 45


Vršky....

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 04-02-2011 v 08:54 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 46

Povím ti, že to vypadá hodně divně Možná je to fakt obyč. jak si psal, vůbec se mi to nezdá a to máš navíc AF, no newm Dojed a nakonec uvidíš

Old Post 04-02-2011 v 12:46 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 47


Zdravím
Sem tu s malým UP.
Slečna je 5.den na 12/12 a už začala ukazovat vlásky
Jinak nehnojím zatím ničím. Dostává jenom čistou vodu.
Zdar

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 07-02-2011 v 11:20 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 48


Takto vypadá celá
Směšné co?
Snažím se co můžu mno.
Jo,mám tam nechat eště ty misky s vodou? Asi jo teprve to začíná nakvétat.
Dík

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 07-02-2011 v 11:22 AM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7122050 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív