Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Tanzanian Magic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Tanzanian Magic Příspěvek č. 1

Tak tento thread zakladam preto, bo nemozem nikde zohanat dostatok informacii o tejto odrode teda TANZANIAN MAGIC a vyzera to byt celkom slubna odroda, neviem podla popisu u African seeds to vyzera na dalsiu auto flowering odrodu, neviem neviem.

V kazdom pripade kto s nou mate skusenosti sem s nimï budem vam za ne naozaj povdacny.

OK majte sa

Old Post 11-10-2004 v 13:58 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 2

....nevíte někdo něco z praxe?

ale jináč....

Original seed stock from the highland tea growing region in southern tanzania, this short fast flowering sativa gives short stocky plants with sticky compact buds. Leaves pencil slim. Suited well to indoor growing under lights or behind glass, flowering starts in 4 weeks with large bud formation in 8-10weeks. Good for cooler outdoor climates. Very potent electric high.

Flowering Period Outdoors - 6-8 weeks (out)-condition dependent
4-6 (in) weeks
Height 1-3 ft
Yields - Out 3-4oz
Yields - In 1oz

http://www.marijuanapassion.com/AfricanSeeds.htm

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-12-2006 v 20:13 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Původní genetiky ( legendy ) Příspěvek č. 3

Hele prdnu to sem, tak se nezlob, je to k tématu.
Mám zájem, dozvědět se něco o původních (dovezených) a stále udržovaných genetikách ze zemí svého původu.

Nemám zrovna na mysli Nizozemí a podobný věci jako hollands hope, chronic atd....

Zajímaly by mě takový ty pěkný věci jako Kariba surprise, Hindu kush, Ethiopian hiland, Citral, Swazi a tak dále......
Zkrátka 100 procentní Indiky a Sativy.
Moc lidí tu zrovna nebádá nad tím, že pro řadu výbornejch modelů byl základe třeba Afghan a pěstují povetšinou lukrativnější hybridy a komerční věci....
Jsem si vědom toho, že né většina těchto zajímavých věcí se dá pěstovat v našem klimatu, ale co zaexperimentovat pod lampou ?

Občas se tu něco oběví ale za moc to nestojí, žádnej pořádnej growreport !
Nebyl by tu někdo podobně zapálený pro danou věc, nebo alespoň s větším zájmem ? Myslím že je o co stát !!!
Rád bych v blízké době zaexperimentoval a zkusil koupit seeds třeba nějaký ty jihoafrický sativy....

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 13-09-2007 v 18:37 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: Původní genetiky ( legendy ) Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od petrbanan
Hele prdnu to sem, tak se nezlob, je to k tématu.
Mám zájem, dozvědět se něco o původních (dovezených) a stále udržovaných genetikách ze zemí svého původu.

Nemám zrovna na mysli Nizozemí a podobný věci jako hollands hope, chronic atd....

Zajímaly by mě takový ty pěkný věci jako Kariba surprise, Hindu kush, Ethiopian hiland, Citral, Swazi a tak dále......
Zkrátka 100 procentní Indiky a Sativy.
Moc lidí tu zrovna nebádá nad tím, že pro řadu výbornejch modelů byl základe třeba Afghan a pěstují povetšinou lukrativnější hybridy a komerční věci....
Jsem si vědom toho, že né většina těchto zajímavých věcí se dá pěstovat v našem klimatu, ale co zaexperimentovat pod lampou ?

Občas se tu něco oběví ale za moc to nestojí, žádnej pořádnej growreport !
Nebyl by tu někdo podobně zapálený pro danou věc, nebo alespoň s větším zájmem ? Myslím že je o co stát !!!
Rád bych v blízké době zaexperimentoval a zkusil koupit seeds třeba nějaký ty jihoafrický sativy....


Zapálenej pro tendel experiment bych určitě byl, v blízký době si jedu pro skříň a měla by bejt funkční a pořád nevím co do ní za modýlky a když čtu tvůj příspěvek, tak už se mi to vyjasňuje a rád bych nějakou matku modelů okusil hodit pod lampu!

Old Post 13-09-2007 v 18:50 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

2petrbanan:

Ahoj!

Pozri tento príspevok. Síce malá inšpirácia, ale aj tak...

Ďalšia odroda, ktorá ma napadla, je Durban Poison. Od nejakej seedbanky (neviem presne - niekde to tu na groweri je) sa dá zohnať pôvodný. Vraj má malý výnos, ale to je asi menej dôležitý faktor pre teba.

Ak si nejakú odrodu zvolíš, tak sa ozvi, som zvedavý.

Marihuana je dar.

Old Post 16-09-2007 v 19:08 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

No, matka z ,,matky´´ by nebyla vůbec špatná !
Vybrat model ok, jenomže jak to rozjet ?
Já mám bedu doma povolenou jenom jednu, přestože hned vedle mi jedna stojí připravená na stopadesátku sodík.
Jel bych klidně ze semen, ale slunce už není jako v létě, tak okno nepřipadá na začátek v úvahu.
A stejně mi kytí budou v boxu nějaký dva měsíce kvíst....
Raději bych teď pokukoval po nějaký tý legendě z jihu, co tak
Ethiopian highland ?
Ta by měla zůstat menší adobře se větvit, no a podle ceny, bych se vůbec nestyděl, přihodit k tomu model ještě jeden.
Malawi gold taky nevypadá špatně, anebo naopak něco z mexiseeds,
obědnat to třeba přez hanf,ceny dobrý a jsem tam registrovanej....

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 16-09-2007 v 19:21 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8893060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív