Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SKLIZENO obyčka 150W indoor(první :D)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
heavygunner
Nový Člen

Karma uživatele heavygunner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 2  

Obecné SKLIZENO obyčka 150W indoor(první :D) Příspěvek č. 1

čau čau tak jsem to sklidil rostlo mi to 110 dnu a tady posílám fotky ze sklizně no první indoor pěst ale jsem rád, že aspon neco vyšlo.. pro mne to byla veliká zkušenost, tímhle příspěvkem bych se chtěl na Vás obrátit:
pokud máte někdo nějaké skera semínka(indoor) koupím-nebojte se dobře zaplatím...jsem totál v kaši neudělal jsem si řízky a nemám z čeho jet...pomůže teda někdo ???

Old Post 11-06-2006 v 20:23 PM
heavygunner je offline   Profil uživatele heavygunner   Find more posts by heavygunner   Foto galerie člena heavygunner   Click here to Send heavygunner a Private Message   Add heavygunner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heavygunner
Nový Člen

Karma uživatele heavygunner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2






začal jsem 10.3.(zasazením vykličeného semena do hlíny a dneska(11 června) jsem to "pajtl"

Old Post 11-06-2006 v 20:24 PM
heavygunner je offline   Profil uživatele heavygunner   Find more posts by heavygunner   Foto galerie člena heavygunner   Click here to Send heavygunner a Private Message   Add heavygunner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

To máš nějaký nedokvetený, ne? Máě tam strašně málo květů...

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 11-06-2006 v 20:42 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

no upřimně... na 150W je to slabota kolik dnů jsi to měl na květu ? je to ještě zelené

Old Post 11-06-2006 v 21:07 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 5

hm.. je to dost slabý.. kdyby si to dal za vokno tak to máš možná lepší :-)) na to že to je 110dní pod 150w je to teda mazec...

Old Post 11-06-2006 v 21:19 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 6

no vida....ganjaman....
...sto dní je teda mazec ...no proto se outdoorový semínka sejou venku
musíš příště kytce víc diktovat jak má vypadat (zaštipování, lámání a tak...) ...vem to, že ta 150sádka ti prosvítí dostatečně tak 20-30cm....

p.s. chces-li seminka obrať se na nejakou seed banku (pm), ale až seženeš semínka, přijdeš na to, že to je moc pracný (selekce pohlaví, déle to trvá než uděláš řízky).....imho.scháněj řízky = méně práce a za cca 50dnů sklidíš
ale jinak fandím gandžistům indoor

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 12-06-2006 v 15:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 7

Co?: Moje slova...

Old Post 12-06-2006 v 16:53 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 8

no na prvni pokus aspon neco ale zda semi to nedozrali ja ted jedu poprvi 400w tak jetse mesic a pul a a uvidime kolik semi povede

Old Post 13-06-2006 v 13:44 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dritte
Stálý Člen

Karma uživatele dritte - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 9

Nerad To přiznávám, ale To je brutál!! To bych se asi opravdu slušně asi styděl, To takhle zveřejňovat.. :-) Škoda El. energie!!!!
Husté chlapci..

Old Post 16-06-2006 v 01:15 AM
dritte je offline   Profil uživatele dritte   Find more posts by dritte   Foto galerie člena dritte   Click here to Send dritte a Private Message   Add dritte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 10

jetse by mne zajimalo jetsli si to hnojil atd.. jak dlouho si svitil azda smei to taky nak mooc zeleny

Old Post 25-06-2006 v 21:23 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3049860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív