Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ó mé kýblíky:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 33

ypada to vsechny tyhle na samce

Old Post 30-07-2004 v 21:59 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 34

2 futeW:
Tak tě zklamu kmo, protože tenkeřik je SAMEC Dneska ráno sem to zjistil. Možná to bude hermáč protože sem tam zahlíd náznak blizniček ale to se může klidně změnit. Protože široko daleko žádnou kytku nemam tak ho necham růst a uvidí se-v nejhoršim bude spousta listí na karboše:-)
No tak to je fakt že mě to hodně veme jestli mi to někdo vyčorkuje protože ty pole sou docela daleko od sebe a pokeždý tam táhnu dvě velký tašky plný petkláhví a protože se tam nedá zajet autem tak to taham po svejch.... Tak doufam že když už tak toho hňupa aspoň chytim
Mě některý taky ještě rostou - první začaly kvést logicky ty v těch kýblích a v zemi zatim kvete jenom jedna....


Jdu pařit

Old Post 31-07-2004 v 18:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

kurvysrnky :rocket: Příspěvek č. 35

Tak sem byl včera opět jako každý pondělí hnojit a co sem viděl sem fuckt nečekal Jedna z těch lepších kytek co sou v zemi měla normálně stonek staženej ze "šlupky" a byl nakouslej. Následkem toho se zlomil a když sem tam přišel tak už to bylo usušený, tak sme to s kámošem hned nacpali,ale popravdě to nic skvostnýho nebylo (ne že bych něco takovýho čekal). No a aby to nebylo všechno tak ze šlupky staženej stonek měly i další tři kytky
Asi bych jim měl dělat nějaký zábaly
Ve čtvrtek vyrazim zalejt tak snad bude foťák,ale jistej si tim nejsem.

Old Post 03-08-2004 v 07:11 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

kurvabouřka Příspěvek č. 36

Tak trable které provázej outdoorek už mi začínaj přerůstat přes hlavu Nejdřív hafo samců, pak usychání, dále kurvasrnky a teď ještě kurvabouřka!!!! Přídu domu a čumim jak vejr když vidim kytku vytaženou ze země jakoby ji někdo vytáh růčo (což se stát nemohlo). Asi se z toho kurvazbláznim!!!!!Teď už snad chybí jenom ty kurvočorkaři a můžu začít pěstit rajčata..... (dneska vyrážim pohnojit tak doufam že sem to s těma čorkařema nezakřik a něco tam najdu) Jináč sebou taky beru kurvafoťák abych sem moh zejtra hodit po 14-ti dnech nějaký ty kurvafotky.
Teď už kurvakončim protože mam kurvakonečněpadla

Old Post 17-08-2004 v 14:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 37

Kurva, to je ale kurvasmůla...
...tak kurva aspoň odemně přijmi jedno kurvakáčko

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 17-08-2004 v 14:59 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 38

Chodec: Ti dík za to kurvakáčko ale vypadá to že si ho nezasloužim protože moje kytičky pod mym velenim trpěj. Jižní svah je super věc, ale neni ekonomický mít to tam v kýbli. Včera sem byl jak sem psal pohnojit a vyfotit a co sem viděl mě vůbec nepotěšilo. Kýble sice byli na svých místech i s nájemníkama ale nájemníci vypadali jak po třídením flámu. Povadlí a zesláblí. No muj závěr je takovej že kytky v kýbli na jižnim svahu potřebujou zálivku aspoň obden. No dost už bylo kecání a teď přídou na řadu ty slavný korpusy delikti (asi sem to nenapsal správně ale všichni snad ví vo co go).

Old Post 18-08-2004 v 07:01 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 39

to lipi: předem pěkný kytky, jen bych je (ty v kýblích) víc žaštipoval, ale teď už je pozdě

jen jsem se chtěl zeptat, vidim, že máš dva kýble v sobě, je to samozavlažování??? mě jen zajímá, jestli jsem někoho inspiroval, nebo je to tvuj nápad (ono neni nic složitýho, jen ten nápad dostat )

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-08-2004 v 09:06 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 40

Tak předevšim koukam že fotky který sem se sem snažil dneska nacpat sou gdovígde, tak to prubnu znova protože ráno to stálo za pendrek.

to OTON: Je to inspirovaný tvým nápadem ale bohužel sem to nějak vodflák či co a vůbec to nemakalo, takže na jaře to musim promyslet líp, nebo spíš zrealizovat protože vymyšlený už to v makovici mam:-)

Old Post 18-08-2004 v 12:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 41

Nejde mi to!!!!KURVA!!KURVA!!
KURVA!!KURVA!!KURVA!! Nejdou mi sem KURVAAAAA uploadnout ty kurvafotky!!!!!!!!!!!!!!
P R O Č ?!!!!!!!!


to OTON: Je to inspirovaný tvým nápadem ale bohužel sem to nějak vodflák či co a vůbec to nemakalo, takže na jaře to musim promyslet líp, nebo spíš zrealizovat protože vymyšlený už to v makovici mam:-)

Old Post 18-08-2004 v 12:36 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 42











Tak sem napočítal do deseti, uklidnil se a du to zkusit znovu....

Old Post 18-08-2004 v 12:38 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 43

tak to si to musel teda vodfláknout pořádně, protože je to jednoduchý jak facka, zrovna dneska jsem psal do mího threadu vo kýblech jak se to osvědčilo........tak přeju pro příště hodně štěstí!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-08-2004 v 12:47 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 44




No už sem myslel že to tu rozmlátim, když v tom se objevilo ono kouzelné " Náhled byl vytvořen":-)
Tak takhle vypadali kytí včera odpoledne když sem je přišel zalejt z časovejch důvodů o jeden den pozdějš než obvykle - fuckt sem to nečekal........

Tady jsou ještě tři fotečky rostlinky kterou má na zahradě kámoš.

Old Post 18-08-2004 v 13:03 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 45

Tak nejenom že tě, kurvasrnkám nevadí že sou ty kytky moje, ono jim ani nevadí že už kvetou a už vůbec jim nevadí že já z toho pak mam tři dny černý myšlenky!!!!!!!!!!! Dneska sem byl zalejvat a další kytka byla uplně ohlodaná a znehodnocená a to tam chčiju jak koroptev!!!! Jediný co mě potěšilo bylo jak se daří mejm holkám v kýblech protože ty už docela chytaj cokrů cukrů Ještě že tam ty čubčí srnky nemůžou
K foťáku sem se bohužel nedostal ale hned jak to vyjde tak sem zas něco připíchnu protože je co fotit
Mějte se všeci

To futeW: Fígl s igelitem mi bohužel zatim nevyšel pro nedostatek kapacity paměti mýho mozku (zkráceně řečeno sem ho zapomněl doma:-) Určitě to aplikuju ve čtvrtek!

Old Post 23-08-2004 v 20:47 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prankster
Stálý Člen

Karma uživatele prankster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 46

ty vole, krasa, radost citat tento thread. loadni pls dalsie fotky

Húlení je dneska v móde, hlavne pro ty, z ciziny...

Daniel Landa

Old Post 30-08-2004 v 00:02 AM
prankster je offline   Profil uživatele prankster   Find more posts by prankster   Foto galerie člena prankster   Click here to Send prankster a Private Message   Add prankster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 47

to prankster:
fotky budou při troše štěstí zítra. Dneska jdu zalejt tak to snad i nafotim.

Old Post 30-08-2004 v 06:38 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

lipi: aplikuj apklikuj, ale myslím, že už je to teď stejně zbytečný, protože takový vedra už nebudou, ale zkusit to můžeš
btw. dneska jsem byl fotit moje kyťule, takže by se tady měly zítra objevit, snad

Old Post 31-08-2004 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7784180 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív