Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ó mé kýblíky:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 17

TIME: No s tim žloutnutim je to docela provar protože žloutnou nejenom listy ale i stonky:-((((((
Teď sem byl týden na dovolený tak docela trnu hrůzou co tam najdu?!

Old Post 12-07-2004 v 14:22 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 18











Tak tady je po třech týdnech další várka. Z osmi kýblů mi vlivem samců zbyli tři a jak už sem tu zmínil tak žloutnou:-(
Musim říct že když sem šel k poli po týdnu tak sem trnul hrůzou jak budou vypadat protože už minule byly pěkně nažloutlé. Pořád nevim čim by to mohlo bejt. Děr v kýblu je dost a hnojil sem krystalonem předepsanou dávku:-( Doufam že se z toho vyhrabou.
Popis fotek:
1. a 2. Sou rostlinky které sem sázel nejpozdějš ale vypadaj že z nich možná taky něco bude:-)
3.,4. a 5 Moje piplaná kýťa ze zahrady. Asi tam máme dobrou půdu:-) Nemít souseda kokota tak to nandam všechno na zahradu a bylo by po starostech se srnkama, zajícema a podobnou havětí.
6. a 7. Ukázka jak mi žloutnou kytky v kýblích. Uvítam všechny rady!!!!:-(
8., 9. a 10. I přesto že žloutnou nasadila většina na květ, takže poslední tři fotečky ukazujou jak se to pomalu začíná paličatět.

Že nějaký samce už sem vytrhal sem se zmiňoval a ještě bych dodal že o jednu kytku mě připravil nejspíš zajíc-kurva jeden!!!

No a to by bylo asi tak všechno. K foťáku bych se měl dostat zase za týden.
A meteorologové vyhrožujou že konečně příde léto, tak ať se to zelení!!!!!!!!!!!!!!!
Zdárek

Old Post 13-07-2004 v 06:50 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Mno, tak to žloutnutí může být způsobený nevhodným substrátem, kterej drží moc vodu. Já osobně ale s přebytkem vody zkušenosti nemám, spíš naopak. Pamatuju si jak sem loni jezdil na políčko téměř pořád, abych zalíval, a letos nejezdím zalívat vůbec. No až budou ty slibovaný tepla, třeba se kytky proberou.
btw ten keříček u tebe na zahradě se mně líbí. K+

Naposledy upravil 13-07-2004 v 11:40 AM

Old Post 13-07-2004 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 20

futeW: Zdravim Tě a dík za kostičku. V těch kýblích je kupovanej substrát na balkonovky. Letos je to počasí celý ňáký poblblý! Taky skoro nezalejvam jenom to vždycky zajdu přihnojit..... Maj větší příděl, než spotřebu.Snad se, jak řikáš, proberou!!! Mimochodem japato že už si sem tak dlouho nehodil žádný fotky těch tvějch Californií a TIMEů? Už sem na ně zvědavej, tak se polepši:-)
Čus

Old Post 13-07-2004 v 12:13 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Lipi: dneska jsem je zrovna jakoby náhodou jel hnojit, takže samozřejmě i fotit Fotky tady budou dnes nebo zítra.

Old Post 13-07-2004 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 22

TIME:
Ten foťák to tak moc nezdůrazní,ale mně se to vůbec nechce líbit! Nahoře bych řek že maj barvu dobrou viz. ta fotka na vrcholky s tvořícíma se paličkama,ve spod jak je na fotkách trochu vidět je to ale fakt špatný,ale věřim sluňíčku že je z toho dostane:-) Substrát tam mam kupovanej na balkonovky smíchanej s trochou domácího kompostu a písku.
Slunce v duši i na poli:-)

Old Post 14-07-2004 v 08:36 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 23

Zdravim fąechny!!!!
Bohuľel sem se zase nedostal k digi»áku tak jak sem čekal ľe se k němu dostanu (po týdnu) :-( Teď uľ ho ale mam v báglu a odpoledna vyráľim do polí:-) Těąim se dvojnásob protoľe se mi rostlinky vzpamamtovaly z toho podivnýho ľloutnutí a taky proto ľe uľ začínaj květy a cukrovat lístky a to mě TĚ©Í!!!:-) Bohuľel sem v pondělí vytrh daląí dva samce a to mě MRZÍ!!!:-( Radąi ani nepočítam procento samic protoľe je to fuckt bída:-( Častá sou taky úmrtí od zvěře - příątí rok si to budu muset líp vocheckovat......Sklizeň asi nebude nějak zvláą» hojná ale doufam ľe to co je teď uľ zustane....... Jediná kytka která mi dělá radost je ten keříček co ho mam na zahradě protoľe o minule se hojně rozrost (cca 140 cm) a dělá mi moc velkou radost......

Old Post 28-07-2004 v 13:19 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boomer
Nový Člen

Karma uživatele boomer - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 24

jj , hezký rostlinky . Dávám K+

Old Post 28-07-2004 v 14:33 PM
boomer je offline   Profil uživatele boomer   Find more posts by boomer   Foto galerie člena boomer   Click here to Send boomer a Private Message   Add boomer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 25











Tak sice jeątě neni ráno ale ty fotky sem snad hodim můľu ne?:-)
Tyhle první sou vąechny z mojí zahrádky a na vąech vystupuje stejná modelka:-) No neni k seľrání?

Old Post 28-07-2004 v 21:30 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 26











Tyhle sou prozměnu z místa kde mam ukryté ty kýblíky. V těch mi zbyly 4 kytky a uľ kvetou. Dvě kytky sou tam v zemi. Vypadaj ľe s e jim daří dobře a hlavně to pos...ý ľloutnutí uľ je pryč!!!:-) Na jedný fotce je poslední ľlutej list kterej sem dneska utrh.....

Old Post 28-07-2004 v 21:50 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 27

Tak uľ sem tady zase a přináąim fotky z toho kámoąovýho pole co je mezi mýma prvníma fotkama. No na první pohled je vidět ľe od poslední fotky holky docela vytáhli:-)
Na tu jednu se akorát natáhnu konečkama prstů takľe to typuju na 2,3 m. Pro porovnání sem mu řek a» si mezi ně klekne jako kdyľ sem je fotil tenkrát poprvně, takľe zajímavý srovnání:-)

Old Post 29-07-2004 v 07:34 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 28







Tak znovu:-)

Old Post 29-07-2004 v 07:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 29

hai
Pěkně se holky nafoukly co? gratulace a poklona

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 29-07-2004 v 11:17 AM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 30

teda ten "bambusovej" háječek nemá chybu

jak často jezdíte na políčko, a kdy asi bych měl začít outdoorek hnojit na květ?

Old Post 30-07-2004 v 13:22 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 31

No tak na pole docházim minimálně 2 x týdně (pondělí a čtvrtek) a někdy i v sobotu.
N akvět začínam hnojit když se vyskytne první bambulka (jakože teď už jich mam hafo :bounce. Některý kytky ale ještě rostou tak dostávaj startovací krystalon.

Old Post 30-07-2004 v 14:13 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

lipi: no vidíš, já sem ti říkal, že se kytky vzpamatujou ten keř u tebe na dvorku se mně fakt líbí.
btw na to pole jezdíš hodně často, taky sem to tak dřív dělal, akorát sem ale pak byl strašně zklamanej, když mně to někdo ukradl
Jak se tak dívám, většině už tady kytky kvetou a mně pořád rostou bez jakékoliv známky kvetení. Aspoň budou větší no

Jdu spat

Old Post 30-07-2004 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4671580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív