Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ó mé kýblíky:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 65

Tak to je fakt hlína....

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-09-2004 v 14:51 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Palec dolů Příspěvek č. 66

to chce vysvětlit --- Sˇtˇovík

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 09-09-2004 v 14:54 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 67

WirusH & spol.
Asi jsem měl plnou hlavu toho jointa co mě čekal po práci, že jsem to po sobě nezkontroloval. Už je to snad v poho, strašně dlouho jsem nevěděl jak se to tam strká (ten odkaz do signatury).

To s tím společným polem to je fakt hustý

Jukněte ke mě dneska bych tam rád updatnul poslední fotky, pak už to nechám osudu a pojedu až sklízet, motá se tam teď kolem spousta lidí kvůli ovocnejm stromům v okolí.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 09-09-2004 v 19:52 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 68

Jasne pohoda ja jen ze se kouknu na ten tvuj outdoorek a najednou vidim svuj

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 09-09-2004 v 20:32 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 69











Přeju vám všem abyste měli víc štěstí než já a sklidili svoje pole sami. Mně už se to letos nepovede protože při poslední návštěvě sem ve svých kýblích nenašel to co jsem hledal:-(((((((((((((( Tady přikládam poslední fotky svých krásek, když ještě ptřili mně. A´t si je ten dotyčnej buzerant zasranej zkurvenej hňup užije!!!!!!!!! Omluvte moje výrazy ale já se tomu nedokázal ubránit.....
Letošní outdoor opro mně skonšil fiaskem!!!!!! Mějte se a skliďte.

Old Post 10-09-2004 v 07:23 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 70

No vidiš. Nedávno sem ti psal proč sem letos sklidil dřív a ty že ne, že to necháš do poslední chvíle. Ajajajajaj. Zabij toho kreténa. Jo a k tomu modelu co voní a nemastí. V době krize sem takovej shit model koupil za 500,-. Inu zkušenost. Kupoval sem to skouřenej, takže sem to nepoznal dyž to ubalil před prodejem.

Cejtim s tebou kámo. Grower forever

"jako vždy i dnes"

Old Post 10-09-2004 v 13:36 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 71

2 cannabio:
Fakt sem to asi zakřik kámo:-(
Ale buď rád žes to sklidil dřív protože já si teď řikam "Co bych dal za svoje, i když ne uplně dozrálé, plice!!!":-(
Měj se...

Old Post 10-09-2004 v 14:00 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 72

Lipino.jsou to kundy..na takovýhle buzeranty jenom sekeru a krumpáč . JO a cejchovat je...protože se mi stalo několikrát něco podobnýho...řikám...že asi vim o čem mluvíš...jsou to kurvy.. ale vyser se na ně..a mysli na další sklizničku...Hele hodně uspěchů v další práci K+ ti letí

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 10-09-2004 v 14:39 PM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 73

SHYT!!!
Zajtra idem na pole a uz teraz mam strach!
kčko+

Old Post 10-09-2004 v 18:51 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 74

No tak to bych se na mou duši posral - ráno vstanu chci nastartovat a ono hovno. Nějakej buzerant zasranej mi vycuc benzín z auta, tak sem zvědavej co mi kdo ještě ukradne?!!!!!!!!!!!

Mr.goldie:
Co se dá dělat - život de dál:-(
Moje další práce bude rozhodně velice náročná na lezení:-)

bBoOrReE: Tak co kytky, byly tam nebo byl strah oprávněnej?

Old Post 13-09-2004 v 06:46 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 75

..boli na mieste,ale..pozri sa na moj prispevok-NECHCU RODIT!!
ps:my ludia sme kurvy!!!

Old Post 13-09-2004 v 19:37 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4310890 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív