Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší jídla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička stavy Příspěvek č. 17

Presne to stejny. Ledovy ruce, chut na sladky, cerveny oci, vykonnost v praci. Potom taky "zcitlivenost" ke zvukum, nahlym pohybum, svetlu..., tendence zadrhavat se i v normalnich "oficialnich" rozhovorech treba s kolegama v praci, snaha uhybat od tematu, zakecavat se o blbostech, velmi citove hodnoceni veci...
A jeste mam problem s tim, ze na marihuanu nepohlizim ani omylem jako na neco zakazaneho nebo nemoralniho, takze mam zabrany o ni lhat a zapirat. Nvic mam v praci kolegu, kterej se na to diva stejne a bavime se o tom uplne otevrene i s dalsima lidma. Bohuzel nejsem dost "vysoko" ve svem zamestnani, takze cekam, ze driv nebo pozdeji pujdu o dum dal. Ale i tak by mi to nestalo za to lhani.

Old Post 13-06-2001 v 21:21 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Socka
Nový Člen

Karma uživatele Socka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 6 

...to je žrádlo:) Příspěvek č. 18

Zdárek, já sežeru úplně cokoliv, ale v čem si libuju je třeba sterilovanej hrášek ve slanym nálevu, samozřejmně jogurty a nejlepši úplne ze všeho je pořádnej kus masa..........teď si tak přemejšlim co mi po hulení nechutná a nemůžu zaboha na nic přijít

Old Post 15-06-2001 v 12:58 PM
Socka je offline   Profil uživatele Socka   Find more posts by Socka   Foto galerie člena Socka   Click here to Send Socka a Private Message   Add Socka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Palec nahoru o si davam ja? Příspěvek č. 19

PAPRIKOVE BRAMBURKY, jo tak ty muzu a hodne.

Je to nezdrave a dobre to chutna

Old Post 21-06-2001 v 18:10 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 20

ja zase miluju takovy ty smetanovy kremy jako je Pribinacek a podobne ty sou naprosto fantasticky.

--
MIKI

Old Post 22-06-2001 v 07:58 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 21

Chytim, nacpem, zahulim, pockam, prejde par minut a je to tu. Je to tak, alebo bolo to tak zakazdym, chladnicka zase dostala. Uplne a este dlho sa z toho musela spamatavat.

Casto ma to este pochyti. No ale spravim aj tak, ze nacpem, zahulim, stretneme sa s chladnickou zoci-voci a nechame to tak. Ked je to uz moc zle a ide susak, tak dam decentny hlt nejakeho napoja. Je to dobre a mozem sa pasovat s vlastnym ja, kolko vydrzim, a s tym kolko vydrzi fungovat hulivo. Ked porazim chladnicku, hulivo porazi mna. Ked chaldnicku necham chaldnickou, hulivo ostava hulivom...

Old Post 22-06-2001 v 09:12 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIONEL
Nový Člen

Karma uživatele LIONEL - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec dolů KELT Příspěvek č. 22

Minule si tak sedim vyhuleny a objednavam si KELTA (moje najoblubenejsie pivo) No musim povedat ze som mal problemy vypit polovicu flasky. Zbytkom som polial stromcek. Nedoporucujem vyhuleny pit pivo!!!

Old Post 24-06-2001 v 20:07 PM
LIONEL je offline   Profil uživatele LIONEL   Find more posts by LIONEL   Foto galerie člena LIONEL   Click here to Send LIONEL a Private Message   Add LIONEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom
Stálý Člen

Karma uživatele Tom - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Palec dolů Příspěvek č. 23

Ja som tym keltom zapil 6 čokoladovych termixov... Inak, neviem prečo ale "when i feel so high"(sorry, prave pocuvam boba marleyho-Kaya), vobec nefajcim. Proste sa mi nechce. (co si za normalneho stavu neviem predstavit) Ako ste na tom vy?

Old Post 08-07-2001 v 22:13 PM
Tom je offline   Profil uživatele Tom   Find more posts by Tom   Foto galerie člena Tom   Click here to Send Tom a Private Message   Add Tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Pohodička Nenažranci Příspěvek č. 24

Na žravku v lednici mám jednoduchej způsob. Vždycky když na vás přijde je třeba otevřit lednici a strategicky zavřít . Potom otevřít kuchařku a podle obsahu lednice něco zbastlit nebo i zaeksperimentovat , z vlastní zkušenosti vím že i ti největši "nevařiči" se divili sami sobě v tom kladném slova smyslu. A za tu dobu nežý to vždy upeču , uvařím mě ta žravka zpoloviny přejde .
Co se týka pití nejlepší je mátový čaj . Za prvé vám pomůže trávit a za druhé mě vždy dostane zpět a můžu pokračovat .

Old Post 08-07-2001 v 23:00 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper
Nový Člen

Karma uživatele Keeper - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 18 

Obecné Zase jsem jednou premislel.....:o)) Příspěvek č. 25

Jak taq sedim u toho monytoru a procitam si tady nove prispevky tak najednou jsem zacal premyslet ani nevim ploc, proste me najednou napadlo, ze otazka legalizace by mohla byt treba v tom presvedcit nakeho magnata nake obrovske spolecnosti na vyrobu susenek, ticinek, limonadicek a ostatnich picovinek, ktere hulici konzumuji v mnohem vetsi mire nez obycejni smrtelnici, ze jsme mi Hulici z velkym H (nemam se prece za co stydet) pro existenci jeho firmy nezbitni, proto by melo byt v zajmu jeho i jejo konkurence prosadit legalizaci. Mno ale to tu zase nastava jina otazka: zda legalizace napomuze vetsi konzumaci huleni..to jsem zase vypotil debilitu..mno ale kdyz uz jsem se s tim psal tak to zverejnim :o)))

[Edited by Keeper on 09-07-2001 at 12:29 AM]

Lidi neproklinejte me ja se tak uz narodil...

Old Post 08-07-2001 v 23:25 PM
Keeper je offline   Profil uživatele Keeper   Find more posts by Keeper   Foto galerie člena Keeper   Click here to Send Keeper a Private Message   Add Keeper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 26

ja nejradeji cokoladove kulicky BITES a jeste je dobry cukrovi od vanoc co nikdo jeste nesezral a zustalo nekde zasite.
a pivo. hodne.
zdar

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 09-07-2001 v 02:12 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Palec nahoru jidlo Příspěvek č. 27

ja mam nejradeji oriskovou cokoladu, mleko a jakykoliv sladky susenky, krome disko a nejakejch sracek od Opavia s zelatinou, ale hlavne ne uz nikdy pivo, jednou sme dali 4 piva a 4 speky, vse OK, pak si kamosi dali caj a ja pivo a hodil jsem 4 savle pehem 4 minut, magicke cislo 4


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 17-07-2001 v 21:09 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru Příspěvek č. 28

Po hulení - nejlepší je nakládaný HERMELIN, nakládám si ho sám a je opravdu "the best of"

LEGALIZE IT !!!

Old Post 18-07-2001 v 09:06 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička Nakládaný hermelín!!! Příspěvek č. 29

mephisto:
Prosímtě, napiš sem podrobnej popis nakládání hermelínu, prostě recept, napsal bych Ti to soukromě, ale myslím, že nebudu sám, kdo to ocení. Díkec
Jinak já po zhulení moc nejím, nerad se přejídám. Ale když už si zahulím a mám na něco chuť tak si dám nějaký ovoce nebo zeleninu nebo jogurt, nebo müsli tyčinku-Fit-šťavnatá-nebo 3bit. Ale jak říkám moc nejím (na noc vůbec-i když někdy si dám něco malýho, ale to jen vyjímečně), cítím se potom o dost líp a líp se mi spí.
Doporučuju vyzkoušet nepřejídat se a jest pravidelně (samozřejmě v rámci možností), doopravdy to má něco do sebe, praktikuju to tak už půl roku a pohoda.

Mějte se good
Zdarec

Old Post 18-07-2001 v 10:39 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 30

hehe... tak kdyz jde do tuhyho a clovek uz se k ty lednici priblizi, tak je vzdy pruser. Nejhorsi to bylo loni kolemunora, kdyz se hulilo u kamose. Kazdejch pet minut nekdo nabehl k lednici, aby s hruzou zjistil, ze tam nic neni. ale kdo hleda, ten najde. nasel jsem v mrazaku zmrazeny vanocni cukrovi a dole v lednici kecup. Cukrovi do mikrovlnky, kecup na cukrovi a uz sem to zral. vsichni na mne koukali jak na zjeveni a rikali neco o tom, ze sem prase, ale jak videli, ze mi to smakuje, tak to nevydrzeli a postupne se vsech pet lidi zacalo prat o tu krabici se zmrzlim cukrovim a kecupem. Ten kdyz dosel, tak poslouzila kremzska horcice a jelikoz v lednici byly nalezeny taky kysele okurky, tak ty uz jen dochutili jinak fakt zajimavou a v tu chvili bozskou stravu....

Jo, hlad je nejlepsi kuchar..... :-)

Old Post 18-07-2001 v 10:43 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru to hihi Příspěvek č. 31

Recept na nakládaný Hermelín alias mephisto:

1.) V krámě si vybereš Hermelín tesně před dokončením záruční lhůty - první předpoklad, že nekoupíš tvaroh, ale hezky vodleželý materiál.
2.) Doma ho nakrájím na kostky - či jiné menší díly.
3.) Podle množství si nakrájím cibulku na kolečka, trochu česneku(né moc aby to nesmrdělo celé česnekem), připravím si naložené feferonky, sůl, olivový olej - na vaření ne EXTRA VERGINE !, vinný ocet - má tmavě červenou barvu, dále černý pepř - kuličky a bobkový list.
Na závěr si připravím sklenici (doporučuji s patentním uzávěrem)
4.)Na dno sklenice nasypu kolečka cibule - jemnou vrstvu, 2 - 3 plátky česneku(ne stroužky!!!), 5 kuliček pepře, jednu rozkrojenou feferonku a 1 bobkový list.
5.)Na to naskládám jedno "patro"kostiček "H" a trošku nasolíme. Poté celou procedůru opakujeme do té doby, než nám dojde "H", navrch to přikryjeme poslední vrstvou krájené zel. cibule, česnek, fef......
6.)Sklenice je plná hutného produktu a nyní ji zalejeme olivovým olejem. Necháme si však asi 2 - 3 cm volé a ty dolejeme vinným octem. Sklenici několikkrát obrátíme vzhůru nohama a zpět až se to celé zbarví do tmava.
7.)Sklenici vrazíme do sklepa - sluší ji chlad a tma - a už jen občas se zastavíme promíchat obsah stylem "nohy vzhůru".
8.)Po 7-mi až 8-mi dnech je naprosto ideální ke konzumaci. Samozřejmě, že ochutnat můžeme i dříve.

Teď mě napadlo, že by nemuselo být marný dát tam taky trochu hulení - mohlo by to být fajn

S přáním dobré chuti
mephisto

PS: Recept pochází z Itálie, ale tam se nakládá jiný sýr.
Mně osobně mooooooc chutná i "H".

LEGALIZE IT !!!

Old Post 18-07-2001 v 11:58 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička Díkec, hned jak budu mít čas, tak jdu do toho. Příspěvek č. 32

Víš, že to hulení do toho přidat není špatnej nápad? T.H.C. se hezky rozloží v tom oleji, ovšem jakou by to mělo chuť to nevím, radši vyzkouším prvně tento recept, a poté budu experimentovat
Ještě jednou díky.
Mějte se good
Zdarec

Old Post 18-07-2001 v 13:16 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8148420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív