Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší jídla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 1

Co dobrýho papáte?

Naposledy upravil 24-10-2005 v 22:19 PM

Old Post 06-06-2001 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 2

to ja se snazim lednici zdaleka vyhnout, kdyz sem pod vlivem. Jakmile se totiz dotknu jidla chyti me takova zrava, ze snim naprosto vsechno. Dneska uz je to v pohode ale driv sem dokazal dokonale vybilit lednici behem par minut

--
MIKI

Old Post 07-06-2001 v 07:06 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kom-
Nový Člen

Karma uživatele kom- - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

fakt nevim proc vsichni zerou tatranky clovek pak ma plnou hubu strepu

jo to je to co mam rad

Old Post 07-06-2001 v 08:34 AM
kom- je offline   Profil uživatele kom-   Find more posts by kom-   Foto galerie člena kom-   Click here to Send kom- a Private Message   Add kom- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

pica - pizza :-) Příspěvek č. 4

ja nejradsi zdlabnu sejrovou picu

Santusak

Old Post 07-06-2001 v 08:51 AM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Obecné Příspěvek č. 5

Vcera jsem prisel domu , mel jsem sebou 3x minonky (zelene) , nejaky chipsi (cibulovo koprovy!) , doma dve tvrdsi housky a nejakou veselou kravu . Vykysnul jsem u TV nevim v kolik , probral jsem se asi v 2:30hod , minonky fuc , chipsi fuc , jeden a pul housky fuc , zbytek housky a vesely kravy ..... no v tom sem lezel .


PS: vecer na baru byl opravdu vesely , nevim kolik bylo piva ale brka litali kazdejch 10minut , a 22:30hod jsme se motali vsichni domu .

PPS : v tomhle stavu je lepsi se vecer lednici vyhnout

Old Post 07-06-2001 v 14:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

No ja nevim, kdyz si pekne zakourim, tak se k lednici vubec nepriblizuju, protoze, jakmile neco snim, tak zacinam vykydavat a usinat, proto nic nejim.

Spoke

Old Post 07-06-2001 v 20:25 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 7

Tak to s tou lednicí vám dávám za pravdu,já se nedávno vyhulil od kámoše nějaký prý žrací model,a účinky byly děsné.Vyžral jsem celou ledničku,a ještě ve 2.00 v noci šel na aralku pro pět šátečků.Tak jsem se přežral,že spát nešlo,jen tak jsem ležel,a nadával.Jinak na pití je dobrý čaj nej asi maté carnival,vychlazený s karamelem,a všechno sladký,a slaný co se týče sladkostí.Nejvíce u mě bodují máslové sušenky club,to vám explodují chuťové buňky v těle.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-06-2001 v 17:52 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 8

Skuste sežrat (po hůlu) 20 soletek za 45 sekund, kdo to dokáže je u mně borec a jinak mám rád po hůlu banánky v čokoládě a k pití jablečný juice.Zdar

Zachaliáš

Old Post 08-06-2001 v 22:32 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyni
Nový Člen

Karma uživatele martyni - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička Příspěvek č. 9

ja dycky kdyz se desne zmastim tak pak sezeru vsechno co muzu... naposled to byly takovyty
bakerolly prolozeny cokotatrankama a este zmrzlinou a
2 pomerancema)) a to po ranu sou horsi staavy z toho jidla nez ta kocka po huleni

Old Post 09-06-2001 v 14:42 PM
martyni je offline   Profil uživatele martyni   Find more posts by martyni   Foto galerie člena martyni   Click here to Send martyni a Private Message   Add martyni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Pohodička Příspěvek č. 10

Úplně cokoliv, co mi chutná normálně. Ve vyhuláčkovaných stavech se mi zdá, že to chutná ještě
o 300% lépe:-). Včera jsem kupříkladu po příchodu sežral asi 1 litr segedínského guláše jen tak bez ničeho nastudeno, a dotvrdil:-) jsem to asi třemi jogurty a jednou čokoládou, a nutno říct, že ještě teď jsem docela nažraný:-)). Jinak obzvlášť miluji tyčinky Tribit, a žeru to stylem, že odděluji krém od sušenek:-).

Old Post 12-06-2001 v 05:25 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 11

zcela určitě ti věřím žes to všechno spořádal,ale vždycky když se potom ráno probudím,tak to všechno vyseru a je mi toho líto.Taky toho sežeru stašně a když je třeba o víkendu něco dobrýho,tak si před tím dám špeka a je to těch 300%.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 12-06-2001 v 12:32 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Šalát Příspěvek č. 12

Tak ta lednice je nejhorší věc po hulení. Nedávno jsem přišel s kamaradama zhuleny k nam domu, otevru lednici, protože jsem věděl, že rodiče byli v nějakym hypermarketu. Otevřu lednici, a třam 3 prdele vlaskeho a parizskeho salátu. Tak jsme každý sežraly cca 0,75kg. Měl jsem z toho na druhy den jednak brutální poser, ale aj pruser. Ten salat totiz byl na nejaku oslavu a 3 zhulenci ho vyžrali. Proto se taky raděj lednice stranim.

Old Post 12-06-2001 v 14:36 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 13


Zachaliasi, co to jsou ty soletky? Chci to zkusit tak mi prosim cesky napis, wo co go...

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 12-06-2001 v 18:21 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 14

Ok: soletky jsou slaný tyčky (křup, křup- néé reklama), nějaká firma je tak nazvala, tak se to ujalo (bych řek -ty vole, já jsem dneska chytrééj)

Psychedelix: Krém odděluju i normálně (sranda musí být, mě by to ani jinak nebavilo jíst)

Old Post 12-06-2001 v 18:51 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 15

To znám, nejhorší je když člověk přijde domů zhulenej a tam lednice - to vybrakuju co se dá a vodtáhnu si to k sobě do pokoje a zmizí to ani nevim jak. - ale horší je to ráno to je člověku trochu blbjeji.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-06-2001 v 20:06 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Palec nahoru Příspěvek č. 16

Jo stavy....zeru sladky, mam krvave rudy oki, ruce studeny jak mrtvola.....ale druhej den jsem v praci desne vykonnej :-)

Ender Wiggin

Old Post 12-06-2001 v 22:46 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6647590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív