Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kontrolovali vas uz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Kontrolovali vas uz? Příspěvek č. 1

Zdar
Tak, zrovna jsem prisel z venku, kde sem byl s kamosem. Kourili sme jointa a asi v pulce se rozhodli, ze uz pudem, no a zrovna kdyz mi to kamos podaval, tak sme zahlidli asi dvacet metru od nas na ceste dva cajty, jak na nas koukaj... Stacil sem jenom pronyst "kurva benga, co s tim?" Kamosovi to nedochazelo a az po chvili klidnym hlasem odpovedel "to treba zmuchlej do kapsy"... No takze legitimace a to bylo vsechno, byli v pohode

Naposledy upravil Dubinek 08-03-2005 v 12:01 PM

Old Post 07-03-2005 v 20:41 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

jo, me kontrolujou porad a to vypadam jako slusnej obcan. se spekem nas chytl mestskej jenom jednou, ale protoze sme to stihli schovat, tak nam nic nemohl a dal jenom domluvu at nesedime na operadle lavicky.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 07-03-2005 v 20:58 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

jo tak to já s kámošema to máme docela wopohodě s bengama problémy nemáme a ani nás nikdy nechytily.

Old Post 07-03-2005 v 21:06 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4

A ted jedna ze zivota: Sedim v hospudce, piju pifko, smotnul sem si brcko, potreboval sem mluvit s kamosem, tak sem vylez ven i s tim brckerm, cekam az se mi zapne telefon a hulim to brcko. Najednou kolem me de mestak a kouka primo na to brko! Pak se kouknul na me, zakroutil hlavou a vodesel. To bylo v centru Prahy 16 hodiny ve Vodickovy, vsude spousta lidi a ten fizl vybec nic. Mel vubec pravo mi neco rict? Mam pravo hulit na verejnosti? Jak to vlastne je?

Old Post 07-03-2005 v 21:23 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5

hulit muzes ale musel by si hulit mnozstvi mensi nez male a s obsahem thc jak v technice

Old Post 07-03-2005 v 21:40 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nepi
Stálý Člen

Karma uživatele nepi - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

tak to já jednou balil takhle brko a kamík kouká povídá: hele flojd skovej to! tak to všechno sbalim do papíru na kterym sem to balil rychle se seberu ze země a du k němu(byl sem schovanej aby me flojdi neviděli), najednou čumim že sem zapomel na pejpr lezici na zemi tak se rychle vratim a seberu ho, ale v tom uz je flojd u nas a pta se mě: na co mám ten papírek
odpovídám: no chtěl sem si ubalit cigaretu
flojd:tak mi ukaž ten tabák
a já mu ukázal kus cíga co sem měl do špeka
a on: a kde máš ten tabák
já:mh já sem si ho chtěl teprv koupit
flojd: tak mi ukaž kapsy
já sem na něj chvíli sral a po pěti minutách povídám: mh já už mu jít já chvátám
flojd se ale nedal odbít a neprodleně mě chce prohledat
tak mu ukazuju kapsy, ale v tom sem zapoměl že v zabalenym papíře mám všechnu travičku a myslel sem si že jí mám v pěněžence
šáhnu do kapsy, vytáhnu papír a povídám:no ňákej papír
stčím ho do kapsy a pokračuju: klíče, mobil
pak vytahuju peněženku a ve schíze mu ji předvádim:peníze, zase ňákej papír, nůžky na nehty, kartička pojištěnce...
ty vole uplně štěstí jaxviň protože sem uplně zapoměl že je to v tom papiře v kapse
flojd je spokojenej a chce vidět naše občanské průkazy a když vše zkontroluje začne nás obviňovat,že sme naplivali na zem a že za to můžem dostat pokutu
na zemi je ale brutální rybník kterej by normální člověk naplival tak za jednu hodinu a mi sme zde byli teprv chvíli =>to sme mu taky vysvětli a po chvíli flojd odtáhnul
no a to je vše

Old Post 08-03-2005 v 00:13 AM
nepi je offline   Profil uživatele nepi   Find more posts by nepi   Foto galerie člena nepi   Click here to Send nepi a Private Message   Add nepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 7

To je docela zajimavej pribeh Ty nasi byli zas docela v pohode... Ja byl ale vypsychovanej, ze nas zastavili kvuli tomu jointu, ale oni jenom normalne kontrolovali, a to toho jointa museli videt!!!! Kdybych vedel, ze nas jen tak kontrolovali, tak bych si s nima pokecal A dokonce poprali hezkej zbytek vecera, takze ok

Old Post 08-03-2005 v 11:59 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 8

jo taky mam jeden: jednou docela dost pozde vecer sedim s kamosem v aute a hulime brcko. Nechapu jak, ale asi po polovine brcka se za mnou objevili 2 fizlove (asi sem je neslysel pres to sileny radio), jak sem se lek tak sem se silene zakuckal a schoval jeste zapaleny brko do kapsy. ptal se me jesli mam obcanku, tak sem ji vytahl, brko mi stale pali kapsu a ja se bojim otevrit pusu a vypustit to co mi zbylo v plicich. no nakonec to vzali v pohode, ani papiry od auta ani ridicak videt nechteli, takze to bylo docela v pohode. ale presne jak pise neti, sedime v parku na lavicce balime brko a fizlove!! jak sem se lek, tak se mi prolomil papirek a vetsinu vzal sebou vitr. No kdyz prisli knam hned zacali kerovat, prej at ukazem kapsi a takovy to jejich prudeni ze to je moc velkej prestupek delat tohle a tamhleto,ze tam je naplivano a ze budem platit atd atd. proste nektery sou fakt uplne sileny a myslej si ze kdyz sou u fizlu ze muzou vsechno ( je fuck nekdy kopnout do kuli) a nektery sou zase docela v pohode
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 08-03-2005 v 15:24 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 9

kdyz dou kolem a schovate to tak je to v pohode,vcelku nic vam ani udelat nemuzou .. horsi je to kdyz se huli na miste kde nekdo vidi,nedej boze nekde u panelaku a oznami ze tam hulite-pak je prohlidka jasna ... kdyz u sebe mate maly mnostvi tak poho-horsi kdyz mate vic,to si vas vemou minimalne na vysvetleni

taky ze uz nikdy nebudu hulit v blizkosti cizych oken s borcem co ma sedmicku v baglu

Old Post 08-03-2005 v 15:40 PM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

docela nudne story>jsem jednou sel na soud neco zaridit a v batohu jsou mel 12 pytlu obicky no a co myslite ze se dela na soude u vchodu.....ano spravne....,,mate nejake zbrane, noze, boxery?
ukazte nam batoh.....tam jedna cokolada forte a 12g ganji...podival se a rekl dobre muzete jit.....brachove co ja jsem si za ty asi 4 vteriny vytrpel to bysne nepochopili....

Old Post 08-03-2005 v 21:21 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mto
Stálý Člen

Karma uživatele mto - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

ehm...ak Vam mozem poradit tak fizel Vas nemoze len tak prehladavat,moze Vas jedine poziadat nech mu ukazete vrecka...a tak jednoducho nechate grass v "kapse" ...vlastna skusenost...

aaa mam taky pocit ze fizli u Vas su o nieco lahostajnesi co sa jedna grassu,mam tu jednu fajnu prihodu...

takze...


s kamoskou rozmyslame kde ideme ubalit a pofajcit jointa...vyberame klasicky fajnu kopec s vyhliadkou na cele mesto...odparkujeme auto,tocim jointa...sfajcime ho a zrazu majaky...no sakra...samozrejme ze vsetko bolo v aute citit...tak klasicka prehliadka.
kamoska vystresovala situaciu a nasli jej cca 1g grassu...mam taky pocit ze v CZ by snami nerobili to co tu....pekne nas zobrali na stanicu,sposovanie blbosti skade to mame atd...samozrejme ze od "neznamej osoby" )) a teraz pocuvajte... odber mocu atd...
nakoniec sme obysli so 4mesacnou podmienkou...PARADA ZE?!

-= mto OUTDOOR 2oo5 =-

Old Post 09-03-2005 v 10:25 AM
mto je offline   Profil uživatele mto   Find more posts by mto   Foto galerie člena mto   Click here to Send mto a Private Message   Add mto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 12

HUH! Za gram? Uz jsem tady mnekde psal, ze kamosku na chate naprasili nejaci danove ci kdo, ze delaji bordel (rehtali se jak pitomy ) a kdyz prijeli cajti, tak samozrejme zapomeli pytlik s trvkou na stole ... (sedeli pred chatou). Bylo to to nejpodivnejsi co jsem slysel od znamych - policajti PREVAZILI pytlik (sakra, musim se ty kamosky zeptat, JAK to ti cajti zvazily - jestli sebou vozej lekarsky vahy ci co? ) (cca 8g) a jelikoz jich tam sedelo asi sedm, tak je jen napomenuli at nedelaji bordel ... Ocividne to bylo mnozstvi mensi nez velke

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 10-03-2005 v 18:22 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mino36
Nový Člen

Karma uživatele mino36 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

flojd vas nemoze len tak prehladat,dohonca nema pravo ani mat v rukach vasu obcianku pokial vas len kontroluje,staci ked mu ju drzo pretrcite pred nos a ked vam ju bude chciet zobrat tak to nesmie...vacsia sranda je s psami,protidrogove s hafanmi vam moze prehladat izbu na intraku ale pokial to mate u seba napr. v ruksaku tak si muzu akurat fukat do riti......skoda ze som to nevedel pred 2 mesiacmi memusel som skoncit na sude

Old Post 19-03-2005 v 08:52 AM
mino36 je offline   Profil uživatele mino36   Find more posts by mino36   Foto galerie člena mino36   Click here to Send mino36 a Private Message   Add mino36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty
Nový Člen

Karma uživatele Shorty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 14

Kamos se pred mesicem vydal s typem autem do Nl,do Rotterdamu.Vypalovali si tam 5 dni a kdyz se vraceli, v Nemecku je 2dvakrat stavela silnicni hlidka:Zadne poruseni sil.predpisu, klasicke kontroly auta,kontrola dokladu atd.Kamik docela sprechti,ale ridic nesprechtil a to se jim nelibilo.Jeden kecal s jednim odkud jedou a co a jak,druhej to samy s kamikem,1 hlidka malem rozebrala auto a druha zabavila klice od car a doklady.Pak padly vety typu,kdyz nam ten hasis dobrovolne date dostanete doklady zpatky.Prej byli z toho pekne v kopru.Husty a mazec.Jeste ze fakt nic nevezli.

Old Post 19-03-2005 v 09:10 AM
Shorty je offline   Profil uživatele Shorty   Find more posts by Shorty   Foto galerie člena Shorty   Click here to Send Shorty a Private Message   Add Shorty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15

Mno, ja musim rict, ze fizlove zatim v pohode...
Sme jednou lsavili kamosovy narozky v jednoum klubiku - tak max pro 40 lidi a nekdo na nas zavolal cajty, ze rusime nocni klid. Zrovna sme hulili cisty skero, baleny v tabykovym listu - ty brka tam byly asi 2 nebo 3? - na stolech sakliky, vsude to bylo cejtit mno a prisli tam 2 tezkoodenci (ale bez brneni - jen v tech kombinezach)... Vsichni na ne srali a vesele hulili dal a podavali dalsim... Ti fizlove delali jako ze nic a jen nas upozornili, at to dame slabejs...

Jinak prej universalni vosravacka, kdyz nekde hulite a blizej se fizlove, je, kdyz to brko polozite na zem a ten dalsi ho pak veme - jako ze ho nasel - pac pro vlastni potrebu je to myslim nepostizitelny... mno ale to sme nikdy nedelali a ti cajti se radsi dycky koukali jinam.

Dej blbovi funkci a vymyslí formulář.

Old Post 19-03-2005 v 10:37 AM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 16

jo, kdyz podas speka kamosovi, tak je to sireni drog ale kdyz ho polozis na zem nebo kamkoliv jinam a on ho potom sebere, tak uz to sireni drog neni.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 19-03-2005 v 23:07 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7050100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív