Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kontrolovali vas uz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
corps jsou těla

corps je skor velka skupina, napr. v armade,zbor

tela, presnejsie mrtve telo(mrtvola) -corpse

PILDO>to neviem, dival som sa aj do viacerych vykladovych slovnikov a take slovo(corbs)sa tam nenachadzalo



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Naposledy upravil CAESAR 18-04-2005 v 15:47 PM

Old Post 18-04-2005 v 15:42 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 34

ja som myslel ze to je ako hrubohlavec (korba). nemec mal ten odznak a pytal som sa ho co to znamena, on mi ze ALL CORBS (tak to bolo priblizne vyslovene, nehovoril moc dobre anglicky a bolo to asi 3 roky dozadu) ARE BASTARDS. urcite nehovoril COPS. ale po tych par pivach som mohol aj zle rozumiet

Old Post 18-04-2005 v 16:12 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 35

to co som zazil s prehladavanim ja nebolo velmi spolocne s policajtmi. Po vysuseni urody asi pred 2-3 rokmi som to uskladnil v sedmickovych flaskach...klasika. Na jednom mieste som ich mal vsetky a odtial som si postupne braval jednu-dve. Raz som si zobral dve a siel este do obchodu nieco kupit...stracil som si ich do vrecak vo vetrovke. Ked som isiel cez pokladnu,pokladnicka mi povedala ze ma videla nieco si davat do vrecka a ze jej mam ukazat co tam mam. ukazal som jej vrecka na nohaviciach, a ona uz tusila ze jej tie velke a plne na vetrovke ukazat nechcem. kyvla na ochranku ze ma akoze "problem" so mnou. uz sa ku mne blizil SBS tipek, vtedy v rade asi 5 postarsich ludi som vytiahol dve plne sedemdecky sisiek a praskol jej ich pred oci. No ta zenska bola z toho dost vedla...zjavne neskryvala prekvapenie, co bolo hlavne je ze ma pustili.
tento pribeh nesuvisel tak s prehliadkov od policajtov,ale je to taka zaujimava situacia s preukazovanim vrecak
enzo

Old Post 18-04-2005 v 17:14 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 36

kamos mal kvoli SBSke problem s policajtami. zobrali ho v HM te.co a nasli mu 150g. ich prosil nech nevolaju policajtov. oni mu povedali ze sa nemusi bat, ze ho zachvilu pustia. asi po 10 minutach prisli zeleny a problem bol na svete. druhykrat isiel do mesta a niesol kamosovy hulco a zobrala ho kriminalka na ciernom golfe. bud ho praskol alebo odposluch. odvtedy som s nim nebol vobec v kontakte. ani cislo mu nefunguje. je to odst na prdel ked neviete co je s kamosom

Old Post 18-04-2005 v 17:19 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxeus
Stálý Člen

Karma uživatele Toxeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 37

Ja uz jsem byl kolikrat i na vyslechu a uz se ptaj jenom jestli nekdo neprodava piko a jiny tvrdy drogy jinak tady u nas hulej a to mrte dopravaci.

Old Post 19-04-2005 v 10:36 AM
Toxeus je offline   Profil uživatele Toxeus   Find more posts by Toxeus   Foto galerie člena Toxeus   Click here to Send Toxeus a Private Message   Add Toxeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange D
Nový Člen

Karma uživatele Orange D - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 38

To ja jednou jedu s kamoskou autem na parbu a celou cestu sleduju v zpetnym zrcatku takovy nenapadny auto..Kdyz projizdime posledni vesnici zacne nas predjizdet,vjede nam do cesty a prinuti zastavi..Tak co,zastavil sem a behem par vterin uz jsem koukal na prukaz kriminalni policie..Behem dalsich par vterin prijela dalsi dve auta-Policie ČR a celníci..No proste haluz,pripadali jsme si jak nejaci teroristi..Benga nas capnou a vytahnou ven a mezitim sem koukal jak malej tlustej celnik cpe do nasi kary vlčáka,ten zavětřil a uz nam svitili baterkama do ksichtu a v ruce 5 ge myho oblibenyho modelu coz mi zabavili(to me na tom nejvic stvalo)A hura jeli jsme na na benga,kde jsme stravili celou noc a z toho 4h vyslechu...Uz je to asi rok a pul a krome papiru co jsem si nes domu,jsem o nich uz neslysel...

Old Post 21-04-2005 v 17:22 PM
Orange D je offline   Profil uživatele Orange D   Find more posts by Orange D   Foto galerie člena Orange D     Add Orange D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nepi
Stálý Člen

Karma uživatele nepi - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 39

2 pildo: kamik teda jednou psal na lavici: ALL COPS ARE BASTARDS

Old Post 21-04-2005 v 19:59 PM
nepi je offline   Profil uživatele nepi   Find more posts by nepi   Foto galerie člena nepi   Click here to Send nepi a Private Message   Add nepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongofury
Nový Člen

Karma uživatele bongofury - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 40

Ja si na zadnou takovouhle vtipnou historku nevzpominam, jenom kamos jednou rikal, ze s nekym sedeli na schudcich do baraku a kourili a kazdy dve minuty tam prosel policajt. No, tak jim to bylo divny, koukli se za sebe a zjistili ze si sedlií pred cajtarnou v Bartolomejsky. Mozna jenom tak tlachal, fakt nevim.
Ale co me zajima, nekdo se tady uz ptal, co ti muze policajt udelat za to, kdyz pred nim kouris speka. Je mi jedno, jestli je hodnej nebo zlej, jestli se necha podplatit atd... Zajima me, jestli ma moznost ti primo za to neco prisit (nemluvim o tom, kdyz nekdo kouri na piskiovisti a pak ho obvinej z narusovani mravni vychovy mladeze nebo o podobnejch vecech jako ze bych mel u sebe toho koureni hodne). Zajima me, z ceho konkretne me policajt muze obvinit, kdyz mam jednoho jointa, jsem sam a kourim pred nim. Nevite to nekdo?

Old Post 08-05-2005 v 15:38 PM
bongofury je offline   Profil uživatele bongofury   Find more posts by bongofury   Foto galerie člena bongofury   Click here to Send bongofury a Private Message   Add bongofury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 41

Pokud vím, tak ti může udělit pokutu za držení nelegální drogy v malém množství. Pro mladší 18-ti let je pokuta nižší, nad 18 let je vyšší.

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-05-2005 v 07:13 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 42

neuveritelne, co si od tech polissu nechate libit, mno nereknu jeste na slovensku,ale tady te donedavna mestak nesmel ani pokutovat, co taky se srat s typkem, kterej nesmi narozdil ode me nosit ani pravej kver hehehe
Zrovna minulej tejden sme sledovali ze vzadlenosti 1 metru mestaky jak pokutujou typky za parkovani na ulici...byli tam tri a my se celou dobu nahulovali a chvalili si na hlas jak je to supr, ze nam nemuzou ani nic rict
Samozrejme horsi to je se statni, ale kdyz se chovate suverene ale slusne a zrovna nejsou napruzeni oni nebo nekoho nehledaj, bejva to v klidu....preju vam rozhovor se dvouma statnima na zitny a pritom speka v drzce, take sem s toho byl trochu nesvuj...
Ofsem prestoze vas nesmi prohledat a nemaji bez vazneho podezreni pravi vam cumet do batohu atd...stalo se mi, ze v noci na polni ceste, pekne nakalenej, sem se s karou plnou policejnich goril moc nedohadoval, zvlast kdyz jsem je slusne poslal nekam, potom, co jsem nenapadne zahodil speka, kdyz za mnou pomalu nejak dlouho jeli....Bylo mi jasne, ze se se mnou srat nehodlaj a bud me budou prudit na stanici nebo mi rovnou rozbijou hubu, to mi rekli dost jasne
Tagze oboustranna slusnost v jednani s policiii je zaklad, rekl bych, ze vetsinou se s nima da dohodnout a nejsou to vetsinou zadny volove, kteri nevedi o co gou, zvlast kdyz mnoho z nich co ja vim take prilezitostne paliii

Old Post 09-05-2005 v 11:50 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od mino36
flojd vas nemoze len tak prehladat,dohonca nema pravo ani mat v rukach vasu obcianku pokial vas len kontroluje,staci ked mu ju drzo pretrcite pred nos a ked vam ju bude chciet zobrat tak to nesmie...vacsia sranda je s psami,protidrogove s hafanmi vam moze prehladat izbu na intraku ale pokial to mate u seba napr. v ruksaku tak si muzu akurat fukat do riti......skoda ze som to nevedel pred 2 mesiacmi memusel som skoncit na sude

na slovensku je to určite o hubu.kde si to počul že policajt ta nema pravo prehladavat? .tipka prehladavali 3 krat za den a poznamky ze nato nema pravo myslim neobstoja. ja minule som si vychutnal hodinu napol.stanici ze som nemal obciansky.
denne vidim policajtov o jednej v noci stat vo vchodov a sledovat zapad slnka , policajtov preskakujucich plot skoly a kontrola obcianskych pri flaske vina. , kontrola obcianskych o 16:00 ze stojime na zlej ulici . a mnoho dalsich . a meni sa to este k horsiemu ked uotrva takito trend tak sa asi odkempim na nakou holandskou alebo českou vísku.

Old Post 18-05-2005 v 07:55 AM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 44

mino36> skus rozpravat policajtovy jeho prava a on ti rychlo ukaze ake ma prava, aj ta dobre prijebe, akoze si ho napadol ty, aj ta zobere k lekarovi, aj ta moze len tak drzat 48hodin.....s policajtami len v dobrom, alebo potom s gulometom



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 18-05-2005 v 08:09 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 45

Ó, ano. Byla u mě kriminálka - prohlídnout si zahradu a skleník, pak nás prohledávali v autě. Kromě tělesných otvorů snad všechno....

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 18-05-2005 v 08:26 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 46

RELA: a v tej záhrade ti niečo našli? lebo keby došli ku mne do zahrady tak som asi v pi..i

Naposledy upravil HALUZAK 18-05-2005 v 10:41 AM

Old Post 18-05-2005 v 10:20 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 47

ja mam taky jednu ze života
Sedime v autě na vyhlídce na takovým malým parkovišti který je známý na mladé sexuchtivé páry v autě.Já plus 3 další kámoši,zatažený okýnka a do toho brčko, tak že v autě zahulený no prostě mlha jak hovado.
Najednou vydíme po příjezdovce naparkoviště přijíždět červenou feldu.
Říkáme si pohoda asi nějakej páreček, ale najednou červená felda před náma plný brejky a zastavila tak aby jsme nemohli odjet.Vysoupil z ní takovej velkej chlap-v civilu a jde k našemu okínku.Kámoš co seděl na místě řidiče a potažmo majitel auta si toho nějak nevšiml.CHlapík zaklepal na okýnko,když se kámoš otočil koukal přímo na odznak Kriminální policie Brno---------kurwa.Stáhl teda okýnko,mlha se vyvalila,flojdům to muselo být hned jasný.Ale nic flojd se jenom zeptal proč kámošovi chybí přední SPZtka.Po asi 5 minutovým vysvětlování co jsem měl staženou prdel až do půlky střev se flojd konečně spokojil s vysvětlením upadené značky, nasedl do červené feldy a tradá pryč.

no byl to pěkně nechutnej zážitek a byl jsem už zase uplně střízlivej, tak že muselo následovat další brčko na uklidnění cigárko a v klidu do hospy na fotbálek.Ale v té chvíly co jsem uviděl ten odznak by se ve mě krve nedořezal.

Old Post 18-05-2005 v 11:03 AM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 48

fuuuuuuu, taq to je husteeeeeeeeeeeeeee....

mne sa stala taka podobne neprijemna vec:
isiel som si v pohodicke vypeceny na intraq (v buse), vo velkom vaku som mal len na dne hodene nohavice, na nich taku nenatlacenu pollitrovku, vodne bongo, a HDD z kompu, v hornej kapse som mal lysohlavky a semena, a taq v pohodicke na jednej zastavke si dvaja floidi obehli bus a dalsi nastupi, ze nehjaka kontrola.... som sa skoro posral,... len taq si isiel pomedzi sedadla a ked dosiel k vaku, ze cija je to batozina, kam idem a co tam mam, ze sa chce pozriet.... a kur*a... nemal som tam skotro nic co by som mu mohol ukazat, taq sa pomalicky snazim nejak pohodickovo otvorit vak a on na to ze aaaaaaaale pohoda, len si 2x buchol po vaku a isiel dalej.......

este sa mi nic taqe nestalo, ale uz sa ani nestane o to sa budem veeeeeeeeeeelmi usilovat...............

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 18-05-2005 v 16:12 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8599050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív