Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulili jste se poprvé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Placka (Laky)
Nový Člen

Karma uživatele Placka (Laky) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 9  

Zhulili jste se poprvé? Příspěvek č. 1

Mam otázku na Vás.
Už jsem se ptal hodě lidi a dost mi to potvrdilo.
Nevim jestli si teda ješte spomenete, ale když jste hulili ulně poprvé, tak byly jste fakt zhulení?
Já i pár lidí mi říkali ze byli fakt zhulení až tak po druhé.


---- Ten smajlík je dobrý hehe -----

Smoker LakY say:Smoking joint every day. :c)

Old Post 05-01-2004 v 18:10 PM
Placka (Laky) je offline   Profil uživatele Placka (Laky)   Find more posts by Placka (Laky)   Foto galerie člena Placka (Laky)   Click here to Send Placka (Laky) a Private Message   Add Placka (Laky) to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Placka (Laky)! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2

ja ne me to nic neudelalo. Pritom jsem uz predtim kouril takze slukovat jsem umel, ale proste vsichni kolem me byli na plech a ja na ne koukal a rikal jsi " A to je jako vsechno ?"

Kdo posloucha komerci ........tak at se jde zahrabat !

Old Post 05-01-2004 v 18:33 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

tak ja sem se napoprvy nezhulil me to trvalo dlouho myslim ze na 3pokus

Old Post 05-01-2004 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 4

Ja musim povedat ze mna to zhulilo po 2!
Po 1 to nebolo nic moc!Takze potvrdzujem!Malokoho to zhuli po prve!

Old Post 05-01-2004 v 18:45 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 5

bohuzel se pridavam k vam a moje prvni koureni z brcka me privedlo akorat tak pod most kde jsem vyhrotil par tycek a sel jsem nasranej dom

Old Post 05-01-2004 v 20:44 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.C. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

To mě to taky začalo úplně fungovat až asi na potřetí. Ale neuvědomoval jsem si to, cejtil jsem trošku změnu, myslel jsem že to je ono, ale fakt nebylo
Ale za to kámoš když napoprvý hulil tak snad neuměl ani šlukovat, nikdy nekouřil a hned napoprvý byl úplně na plech A rozhodně to nepředstíral protože jak jsme šli tak si v normálním provozu sedal doprostřed přechodu a řikal že nemůže dál, ať ho tam necháme

(*) " WoSA !! says: "Hey, whassup, nigga?" (*)
Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourself. ... Choose your future. ... Choose life.

Old Post 06-01-2004 v 21:04 PM
T.C. je offline   Profil uživatele T.C.   Find more posts by T.C.   Foto galerie člena T.C.   Click here to Send T.C. a Private Message   Add T.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 7

Poprve to nebolo nic moc len akesi troska ine vnimanie
a farby sa mi zdali farebnejsie
ale ziadne stavy alebo ujeby
to az na 2-mozno 3 pokus

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 07-01-2004 v 00:06 AM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

seno... Příspěvek č. 8

asi ste hulili fsici jen seno , to ja byl napoprvi uplne naprach. MEla to byt podlevseho Bila vdova, ale moc tomu neverim, pravda je ze nas bylo asi 6 a jedna mala palicka a vsici byli celkem solidne, ja jeste neumel ani slukovat, tak sem vzal sklo, natah sem uplne normalne z plnych plic a nez to ke mne dojelo podruhy uz sem ani nechtel , je fakt ze to byl uplne jinej staf, nebyl sem schopnej promluvit slovo, jako by me zaklapla naka skl. kopule a vsechny videl nak tak z dalky, potom sem mel jeste solidni problem s chuzi furt sem se klibla a kymacel, ale ne jak vozralej, ale proste jak naka plachetnice , bylo tozupr, ale uplne jiny nez ted... Je pravda, ze poprve po jointu sem se tlemil tak po 10-ty...

Old Post 07-01-2004 v 02:56 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9

Poprvýkrát vobec nie
Ale na druhý krát som bola úplne na sračky ale úplne inak ako hocikedy potom, bolo to proste iné ale veľmi dobré

Old Post 07-01-2004 v 07:49 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocik
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Jak sem se zkouril poprve na to jen tak nezapomenu.
bylo mi 14 a kamosi meli hasik (plastik)kourili sme to pres sklenici
mel sem asi 6-7sklenic a furt nic.Vsichni delali bordel tak sem sel radsi pryc a pak prisel ten najezd.Fakt sem to nezvladal mel sem haldy,zaseky jak prase a nemoh sem mezi lidi.Pak sem si uvedomil ze sedim na poli pod elektrickymi draty.Fakt brutal stavy.

Old Post 07-01-2004 v 12:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 11

Musim s vama souhlasit.Na poprve se mi tak akorat motala siska po smesi s tabackem.Zhulil sem se asi na 3 - 4 pokus. na ten stav nikdy nezapomenu.Nikdy to uz ale nebylo jako poprve...............

Old Post 07-01-2004 v 13:42 PM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placka (Laky)
Nový Člen

Karma uživatele Placka (Laky) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 12

Ja kdyz jsem hulil poprne tak to bylo troslu jinsi nez v normalu, ale zhuleny jsem nebyl. Zato po 2,3 to byl takovy mazec, ze to jsem uz dlouho nezazil.
A taky vim ze, kdyz jsme vzali s sebou kamose co jeste nehulil tak my jsme dali tak 3 prdy a uz jsme se smali nicemu. Ale on slukoval jak o zivit a nic.

Smoker LakY say:Smoking joint every day. :c)

Old Post 07-01-2004 v 14:04 PM
Placka (Laky) je offline   Profil uživatele Placka (Laky)   Find more posts by Placka (Laky)   Foto galerie člena Placka (Laky)   Click here to Send Placka (Laky) a Private Message   Add Placka (Laky) to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Placka (Laky)! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
recol
Stálý Člen

Karma uživatele recol - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 13

nj, prvykrat to bolo dost o nicom pretoze som cakal stavy ktore som "videl" vo filmoch. Tiez som si povedal ze to nestalo za to ale casom som sa do toho dostal a stav si uzivam

Old Post 08-01-2004 v 16:33 PM
recol je offline   Profil uživatele recol   Find more posts by recol   Foto galerie člena recol   Click here to Send recol a Private Message   Add recol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele recol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC/majk
Nový Člen

Karma uživatele THC/majk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 14

Jako skoro všem mi to poprvý nedalo.Byl to nakej wenek ''prej'' docela dobrej.Vubec sem nevěděl co od toho mam jako čekat.Vopravdu zhulenej sem byl asi az po 3 a to po skéru

Old Post 08-01-2004 v 20:07 PM
THC/majk je offline   Profil uživatele THC/majk   Find more posts by THC/majk   Foto galerie člena THC/majk   Click here to Send THC/majk a Private Message   Add THC/majk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Noo já se zhulil po prvé jako prase... Bratránek kámoše dotách ze šwajců kostku shitu a probíhala jedna fajfka za druhou až dokáď mně skákalo srdce až v krku..No legrace byla veliká )
Takže sem se zamiloval na poprvé.
P.S. jako v mazanejch hochách!!

Old Post 08-01-2004 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duplo
Stálý Člen

Karma uživatele duplo - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 25  

NO teda Příspěvek č. 16

Tak zen příspěvěk nahoře je můj jo??

Old Post 09-01-2004 v 04:25 AM
duplo je offline   Profil uživatele duplo   Find more posts by duplo   Foto galerie člena duplo   Click here to Send duplo a Private Message   Add duplo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3862340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív