Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulili jste se poprvé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 33

Poprvý to není nic moc............

Old Post 16-02-2004 v 18:19 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKI
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKI - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 34

JO NO JENOM KUCKAS A KUCKAS a ani nevis ze to mas v sobe drzet apod. ! ! !

Old Post 16-02-2004 v 18:47 PM
MAIKI je offline   Profil uživatele MAIKI   Find more posts by MAIKI   Foto galerie člena MAIKI   Click here to Send MAIKI a Private Message   Add MAIKI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MAIKI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKI
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKI - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 35

TEDA 1. HULENI ne ZHULENI

Old Post 16-02-2004 v 18:48 PM
MAIKI je offline   Profil uživatele MAIKI   Find more posts by MAIKI   Foto galerie člena MAIKI   Click here to Send MAIKI a Private Message   Add MAIKI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MAIKI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

prve zhulenie Příspěvek č. 36

pozeram ze mne to na prvy krat celkom vyslo,sice som si na tie ujeby pockal tak pol hodku ale prskal som jak kalach...nefajcil som dovtedy ani tabak takze pluca dostali zabraT.no a po pol hodke aj hlava.outdoor asi...a kosicanka olga v lese nad mlynskou dolinou.

Old Post 17-02-2004 v 12:37 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 37

1. Hulba: bylo jenom takový ochutnání, jinak nic, klasika...
Nemáš techniku, nevíš co čekat a hlavně nemusíš bejt eště psychycky připravenej, takže to mozek ani nemusí přijmout.
2.Hulba: chlastal sem u toho a bylo to nějaký hnusný seno.
Fuj...
3.Hulba: to už bylo moje vlastní, co mi nevědomky vypěstovala babibčka na zahrádce. :-)) Ona už moc nevidí a docela ji pak mrzelo, že ty pěkný kytičky, co tak pěkně rostly, náhle uschly. :-))
Vyrobyl sem si vodní dýmku z PETlahve táhnul to z normální faje přes akvaristický hadičky. :-) Bylo to docela zajmavý, ale teprve sem musel najít techniku a tak.
Včíl už mám techniku zažitou a vodní dýmka doznala podstatných konstrukšních vylepšení.

Old Post 17-02-2004 v 19:47 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiky-Thc
Stálý Člen

Karma uživatele Fiky-Thc - 2% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 38

Ja osobne sem se taky na poprve nezhulil,ale jak sem se zhulil poprve tak uz sem se nikdy nezhulil a to me .... protoze to byl masakr!!

Old Post 18-02-2004 v 07:30 AM
Fiky-Thc je offline   Profil uživatele Fiky-Thc   Find more posts by Fiky-Thc   Foto galerie člena Fiky-Thc   Click here to Send Fiky-Thc a Private Message   Add Fiky-Thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKI
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKI - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 39

NO jo vodňas je IN

Old Post 18-02-2004 v 18:38 PM
MAIKI je offline   Profil uživatele MAIKI   Find more posts by MAIKI   Foto galerie člena MAIKI   Click here to Send MAIKI a Private Message   Add MAIKI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MAIKI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 40

No, to je, hlavně, když je vodnas nabitý hulením :-)))) Zkuste pak vypít tu žlutou sračku co vám zbyde.........

Old Post 18-02-2004 v 19:31 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 41

No ja jsem do toho sel poprve s kamosem, bylo nam 15, on sehnal kdesi hrozne drahe huleni, pry dovoz z Nizozemi (ale v tom veku nam moh nakecat kdokoli cokoli). Hulili jsme to celi nateseni z dymecky, nevedeli co od toho cekat, davali jsme same sebevrazedne hluboke prdy a po 3 fajfkach jsme se shodli na tom, ze nam to nic, ale vubec nic nedela, ze jsme koupili asi naky shit a vyrazili jsme domu. Cestou jsme se drsne motali, byli jsme vyrechtani z kazde blbosti a ani jeden nebyl schopen rict souvislou vetu, protoze v jeji pulce zapomnel na zacatek a na cely jeji smysl. Paxme sedeli 2 hodiny v -5 na lavicce pred barakem a oba jsme uz vedeli, jaxme vprdeli. Mel jsem z toho i lehke haluze. Kdyz jsem prisel domu, tak me matka servala, kde ze sem se to tak ozral, vubec nevim, co jsem ji rekl a sel jsem spat. Po teto zkusenosti jsme si uz byli jisti, ze zakoupene huleni je opravdu dobre a jali jsme se behem mesice dorazit celou prenosku.
A pak uz se to rozjelo. Prvni seminka, prvni informace, prvni vzrusujici rok outdooroveho pesteni, prvni sklizen, prvni kontakty...
jj, porad s nostalgii vzpominam na ta krásná léta...

p s y c h o 8 4

Old Post 19-02-2004 v 17:25 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 42

Krásná historka :-)))))))))))))

Old Post 19-02-2004 v 19:28 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumer2
Stálý Člen

Karma uživatele sumer2 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 43

Ja jsem se zhulil az na podruhe a na ten stav co jsem mel uz nezapomenu.

Old Post 20-02-2004 v 11:52 AM
sumer2 je offline   Profil uživatele sumer2   Find more posts by sumer2   Foto galerie člena sumer2   Click here to Send sumer2 a Private Message   Add sumer2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 44

Jo no, ty nejhrásnější stavy byli při začátcích....

Old Post 22-02-2004 v 15:55 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4got10
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 45

tak ja som sa sa na prvykrat zhulil totalne na srot a hoci to bolo asi pred 8 rokmi, pametam si to do detailov.
kamos na internate zohnal jointa, tiez nevedel co s tym. tak sme to zhulili...a nic. sklamani sme sli do krcmy na pivo.

sadli sme, kecame, zrazu som zacal nejak inak vnimat hluk v krcme - velmi nahlas a s ozvenami. steny krcmy sa zacali vzdalovat az bola velka ako futbalove ihrisko. hovorim kamosovi - je mi nejak blbo, je mi zle.

doniesli nam pivo, vzal som pollitrak obidvoma rukami a vipil ho na ex, postavil som sa a hovorim - idem na izbu, neviem co sa deje...kamarat nic necitil a cumel jak puk a neveril mi.

nejakym virtualnym tunelom som dosiel na izbu, sekunda trvala hodinu atd. lahol som na postel a uz aj bezali haluze v priamom prenose.

z lampy nad hlavou sa stalo slnko, z internatovej izby bola plaz, predo mnov hucalo more a okolo pobehovali polonahe tahitanky. toto som fakt videl dost dlho, potom som sa nejak prebral a uvidel plagat nalepeny na dverach - hokejisti v akcii na lade. lenze sa zacali normalne hybat a hrat hokej, normalne tam na plagate asi pol hodiny hrali hokej a ja som to sledoval.

potom dosiel kamos z piva, nasraty ze zohnal jointa a nic neciti a ja uplne na srot. nepacila sa mu hudba co som si pustal - vtedy fical RAVE - R'N'B, Mark'OH, Marusha, Perplexer a neviem co este (to boli casy... tak som nejak presiel do kuchynky a len tak po tme som sedel na stole.
a to nebol koniec, jak som tak sedel v tej tme, zjavil sa mi spod plafona BOH a zacal sa so mnou rozpravat ))
po velmi dusevnom rozhovore som sa nejak doplazil do svojej postele a konecne som zaspal a spal som az do rana spankom spravodlivych ))
no a ten kamos ktory vtedy nemohol citit techno a bol velky Grunge a Metal tu frustraciu ze sa na prvy krat nevyhulil asi psychicky neuniesol kedze v poslednej dobe ho bolo mozne stretnut na techno parties s rozkusanymi perami jak to prehnal s pernikom a tak...(( neviem kde je mu dnes koniec.

POUCENIE - nevzdavajte to ak sa na prvy krat nezhulite lebo potom vam hrozi pernik a podobne nepekne vjeci...

Old Post 23-02-2004 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 46

Ja som sa zhulil asi az na 3-krat, ale stalo to za to.

Old Post 22-03-2004 v 11:37 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 47

No, poprvý, to mi bylo ctrnact, jsem brachovi otrhal nejaky listi z kytek, co mnel za oknem, ubalil sem to do HAJZLPAPIRU a s kamosema jsme to v lese zhulili...byli sme uplne na sracky. Poletovali sme tam jak lesni fcelky a furt sme se tlemili...

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 23-03-2004 v 18:38 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 48

Kdyz jsem hulil travu poprve tak jsem měl jenom 1 nebo 2 sluky njake sracky a nic jsem necejtil.
Po druhe to uz bylo jinaci.Dlouho jsem cekal a potom to nastala mel jsem neuveritelnej pocit lehkosti a vse kolem se me strasne moc trhalo.vsichni kolem jse me smaly.
A po 3. jsem hulil po dost dlouhe dobe a byl jsem nehorazne v prdeli nepamatuju si vubec nic jediny co vim od ostatnich bylo to ze kazdej kdo me videl muj oblicej se lekl.Mel jsem rozahly zornicky tezkym stylem a bilou barvu pleti.Jediny co si pamatuju ze jsem se 2 nehorazne poblil.

Old Post 23-03-2004 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5989770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív