Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulili jste se poprvé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 161

Poprvé ani po druhé ani po třetí až po čtvrté jsem z kámošem vyhulili 2 jointy a takovýhle stav jsem snad už jindy nezažil.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-01-2010 v 02:39 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montauk_monster
Stálý Člen

Karma uživatele montauk_monster - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 162

kdyz jsem poprvy hulil tak me to zhulilo, ale podrobnosti se mi uz vykourili z hlavy ale do ted si pamatuju sen co se mi zdal kdyz jsem sel ten den spat; jel jsem na motorce po silnici, ktera byla do kopce a furt dokola (jako tocity schodiste)

Old Post 09-01-2010 v 15:25 PM
montauk_monster je offline   Profil uživatele montauk_monster   Find more posts by montauk_monster   Foto galerie člena montauk_monster   Click here to Send montauk_monster a Private Message   Add montauk_monster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchtik
Nový Člen

Karma uživatele Kuchtik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 163

Kdyz jsem poprve hulil, tak sem se zhulil. Bylo mi v te dobe 14 a o trave sem nevedel temer nic. Jen jak to vypada. Byli sme na vikend na chate u kamosa a jen tak z hecu sme si rekli ze to zkusime.Vetsina lidi to mela taky poprve. Kazdej sme si poslali prda a cekali na stav.Nekdo zezelenal a bylo mu blbe a ja jsem dostal uplne skvelej stav, kdy sem se smal i pri pohledu na flasku s vodou a to tak, ze sem proste brecel a neslo to zastavit. Bylo to skvely

Kreativita uziti travy nema hranice

Old Post 10-01-2010 v 10:15 AM
Kuchtik je offline   Profil uživatele Kuchtik   Find more posts by Kuchtik   Foto galerie člena Kuchtik   Click here to Send Kuchtik a Private Message   Add Kuchtik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 164

MOJE PRVNI HULENI BYLO V 14 A S TE LAMPY SEM SE ZHULIL KOTEL

Old Post 28-03-2010 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 165

Poprvé ne, až po třetí a stálo to za to

Old Post 23-05-2010 v 16:13 PM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 166

Ja poprvé ne, ale po druhý nebo potřetí to byl dobrej výtlem! :-)

Old Post 23-05-2010 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

Zdravim,vzhledem k tomu,že jsem nikdy před tim nekouřil ani cigarety tak ne !!!!!!Vůbec jsem neuměl šlukovat.Poprvé jsem se zhulil tak na po 6.Ale pak to stálo za to .chvíli histerie,ale ted už jen no stress

Old Post 04-06-2010 v 11:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 168

prvy krat sa mi zda ze som nebol nejak sfajceny lebo potom som siel na futbalovy trening:-) mal som asi 12 mozno 13 ale potom som uz tak 2-3-4 krat dostaval take stavy ze som sa vzdy strasne niecoho bal

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 10-06-2010 v 20:12 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1102930 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív