Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulili jste se poprvé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
How_High
Nový Člen

Karma uživatele How_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13  

Obecné Příspěvek č. 17

Koukám,že pro nikoho to nebylo napoprvý nic moc a já musím bohužel souhlasit.Moje první cigáro bylo joint,ale bohužel sem byl takovej kokot,že sem ho kombinoval s chlastem(byl sem eště malé piškot,takže sem takový kokotiny dělal).Moje začátky ale stejně nebyly nijak slavný to co sme s kamošama hulili sme si sami vypěstovali a protože sme byli malí a blbí byl to fuckt shit.Postupem času se ke mně dostaly lepší vzory a já konečně pochopil o čem je hulení(např. haluze sem zažil až tak dva měsíce po mým prvním šluku).Takže nabádám všechny začínající huliče,aby se nedali odradit prvními dojmy,ale aby vytrvali ve svém úsilí.Výsledky se brzy dostaví.

Old Post 28-01-2004 v 20:44 PM
How_High je offline   Profil uživatele How_High   Find more posts by How_High   Foto galerie člena How_High   Click here to Send How_High a Private Message   Add How_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Death
Nový Člen

Karma uživatele Death - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Palec dolů Příspěvek č. 18

U mě to taky poprvé nic moc ale sem rád že sem z toho vyvazl este docela dobře->kamarád hulil a druhý den mel 40 horečky a hnisavou angínu!Fakt nechutné.Uz sem to viděl u několika lidí a sem rad ze me to nepotkalo

Old Post 29-01-2004 v 12:07 PM
Death je offline   Profil uživatele Death   Find more posts by Death   Foto galerie člena Death   Click here to Send Death a Private Message   Add Death to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mýslo
Nový Člen

Karma uživatele mýslo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 19

Já sem zahulila poprvé s kámošem,který má fakt dobrý vzorky...
Bylo to ze skleněnky a fakt se mi to líbilo,akorát jsem na to zachlastala dvanáctky a to sem radši neměla dělat..Ale jinak skvělý

Old Post 29-01-2004 v 12:57 PM
mýslo je offline   Profil uživatele mýslo   Find more posts by mýslo   Foto galerie člena mýslo   Click here to Send mýslo a Private Message   Add mýslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 20

No řeknu vám, že už si to ani nějak nepamatuju, ale myslím, že jsem poprvé hulila fakt nějaké seno, protože je to už hezkých pár let zpátky a to jsme o tom ještě nikdo moc nevěděl. Ale pamatuju si naprosto přesně, kdy jsem se poprvé zmlíkovala a to si pamatuju i ten stav..........ten byl fakt hustej.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 29-01-2004 v 16:27 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadnbow
Stálý Člen

Karma uživatele sadnbow - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 21

poprve sem hulil s kamosema a nic mi nebylo oni se valeli kolem uplne v haizlu a ja nic...hned druhy den nato sem hulil taky byly to nejake venky jakoze prumër ale byl sem nehorazne v haizlu...

Old Post 10-02-2004 v 20:08 PM
sadnbow je offline   Profil uživatele sadnbow   Find more posts by sadnbow   Foto galerie člena sadnbow   Click here to Send sadnbow a Private Message   Add sadnbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 22

me trvalo dlouho rozeznat jestli etda sem zhulenej nebo ne, ale prvnich par huleni nic moc, hlavne mi to nechutnalo protoze so tilene skrabalo a tak ale kamos se snazil, shanel tuzne vzorky a tak aby mi ukazal co nejvic

Old Post 11-02-2004 v 07:59 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 23

zdravim Placku

Poprvi uz si to moc ostre nevybavuju,ale urcite to ztalo za hovno....,ale co si pamatuju je jeden z prvnich zhulu.Jsme jeste navstevovali zakladni skolu.V neci hlavne se zrodil napad:co takhle skusit tu maarihuaanu..?(nevim to presne,ale asi to byla Plackova hlava-za coz mu fakt dekuju ).Ja jsem prines sotva na fajku,Placka o trosku vic,cekali jsme jeste na kamose Paju a doufali ze bude mit aspon na 2-3 fajky.Kdyz prisel Paja,hnedka jsme se dychtive ptali kolik toho ma..a on rozevrel noviny a na nas vykoukla giganticka palice(na nase pomery v te dobe fakt giganticka-vetsi mnozstvi jsme si ani nedovedli predstavit a slo se na vec......to be continued

show must go on

Old Post 11-02-2004 v 20:49 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N.&me
Nový Člen

Karma uživatele N.&me - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 6  

Palec dolů Příspěvek č. 24

Já se bohužel poprvé nezhulil..
Vracel sem se pozdě večer dom a potkal sem v zastávce sedět dva mí kámoše, kteří byli známí, že furt kouří tu marjánku.Tak sem si přisedl, zahulil sem asi tři dýmky a nic.Možná trošku sem ulítl, když sem si čistil pak zuby, tak mi to připadalo jako nějaká skvělá muzika.

?piss on peace!

Old Post 11-02-2004 v 21:14 PM
N.&me je offline   Profil uživatele N.&me   Find more posts by N.&me   Foto galerie člena N.&me   Click here to Send N.&me a Private Message   Add N.&me to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

ja sem to naprprve celkem schytal Příspěvek č. 25

nabil sem si plnou dymku (tak na 10 prasku) skerem (tak na dva prasky) a vyhulil nevim co se pak presne delo mel sem pocit ze nemuzu chodit a ruzny haluze... podruhe sem hulil venek od kamosa ("je to slaby dej si vic") a zase sem nemohl chodit.....vzhledem k tomu uspechu se nedivim ze hulim jak prase (-:

Old Post 11-02-2004 v 23:54 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 26

Mně to vúbec neskouřilo jenom když sem si lech a zavřel oči tak sem pak viděl všude červenou jinak nic moc(ale po4 to byl hukooot)

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 14-02-2004 v 10:02 AM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 27

Mně to taky nějáký ten pátek trvalo něž jsem se pořádně zhulil. Zájímavý že mojí mladou se mi nepodařilo zhulit snad nikdy a to jsem to zkoušel hodněkrát. Ale to je asi tim že to moc nenatahuje.

Old Post 14-02-2004 v 13:01 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 28

tak to ja se zase zhulil na potreti.. poprve a podruhe to bylo sice dobry hulco,myslim ze dokonce najaka lampicka,ale pocit nic,jen sem byl trochu ospalej a nasranej.. Sem si myslel ze kazda ganja ma takovyto ucinky,tak kdyz me a jeste dva dalsi kamarady jeden kamos pozval na brcko z blue berry,tak sem to podcenil a dal si 5 prdu..! No,zacal sem to citit asi po dvou minutach a chtel sem aby to prestalo,ale kamarad me uklidnil tim,ze to je teprv zacatek a ze to bude tak jeste hodku nabihat a trvat to bude par dalsich hodin.. Mel pravdu.. Uz za pul hodinky sem byl v nevidany mindzi.. A ten silenej stav trval aspon 2 hodky,pak to pomalu odeznivalo.. Druzi dva kamosi byli sice o neco zkusenejsi,ale vysrackovani byli taky.. Kdyz se po tom poohlidnu,tak mam na to bezva vzpominky a uz nikdy sem nebyl zhulenej stejnym zpusobem..

Old Post 14-02-2004 v 13:56 PM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Na poprvé se nikdo nezhulí Příspěvek č. 29

Já jsem se poprvé zhulil až tak na po 3. Nebo jsem s alepoň myslel :-°) protože asi po 2 letech kdy jsem hulil jsem s kámošem jel do Amsterodamu a tam jsem se doopravdy 1. zkouřil. Koupily jsme si asi 3g Bílý vdovy a všechno to během několika málo hodin :-°) vykouřily, a to bylo moje první opravdový zhulení

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 15-02-2004 v 08:33 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 30

Poprve to bylo s kamosama na zakladce na vylete. Jeden mel od

bratra moc dobry vzor.Nabily jsme fajku a dali ji kolovat.Chvilku nic

a pak to zacalo.Jeden manik zacal behat po lese a skakat pres

parezi a jak tak skocil, zakopl azlomil si klicni kost a musela pro

nej v jednu v noci dojet zachranka. Psycho co?

Old Post 15-02-2004 v 10:56 AM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 31

2 pan Ho: jo,to muselo bejt na pikachu..
Ale vcera jsem dokoncil svuj pokus.. Sem sel nedavno s kamaradem ven a dal jsem mu zahulit 3 plny fajky.. A on pred tim n igdy nehulil.. Ja si dal samozrejme taky.. Ja uz byl docela fest mimo a on porad ze nic,ze nevi o cem to je a tak.. Tak sem ho vzal na prochazku znovu vcera.. Vyhulil skoro stejne jako minule,ale jen s tim rozdilem,ze za 5 minut uz byl na Jamajce Porad popochazel,hihnal se,vykladal ze je ve snu a ze uz to zazil v minulym zivote,ze se vidi mimo telo,ze se vsecko vlnii etc.. Proste byl v mindzi.. Takze je to uz prokazany ze na poprve asi nic Jeste to vyzkousim jak to funguje se starsima lidma,stryc je ted na rade..

Old Post 15-02-2004 v 11:20 AM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čáryfuk
Nový Člen

Karma uživatele čáryfuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 32

Já jsem se zhulil asi až na podesáté...ale od té doby stačí, když jen přivoním :-)))
ale bylo to kvalitou...kouřili jsme noname, co kámoš vypěstoval na zahrádce, on se zhulil, já ne...pak jsme ale jeli do amstru a tam jsem v kofáči teprve poznal, vo co gou :-)

Old Post 16-02-2004 v 15:27 PM
čáryfuk je offline   Profil uživatele čáryfuk   Find more posts by čáryfuk   Foto galerie člena čáryfuk   Click here to Send čáryfuk a Private Message   Add čáryfuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6770450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív