Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2x70W-AK-48
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Obecné 2x70W-AK-48 Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny pestitele a pestitelky:-)

Po prvnim neuspesnem indooru ,pri kterem jsem nazbiral aspon par zkusenosti jsem rozjel druhy in. :-)

tady je par informaci;-)

svetlo: 2x70W Philips son-T

zvlhcovac od znacky Konfor

kviti: 6x rezy AK-48

vetrani: 2x PC ventilatory 9,2 x9,2 cm (odtah,pritah) + 1 stejny na ofuk

vlhkomer a teplomer co se mi valely doma:-)

medium: substrat na muskaty + 15% perlit + keramzit

skrin: 80 V, 60 S,45H ... vypelena bilou folii z growshopu

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Naposledy upravil DoDoSlav 04-09-2007 v 23:07 PM

Old Post 02-09-2007 v 17:31 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

Tady je par fotek...

jinak kviti jsou 4 dny ve skrince... zatim pod jednou 70W na rustu.

pls piste jestli jsem udelal nejake chyby a tak ,at to muzu napravit ;-)

Old Post 02-09-2007 v 17:36 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3








:-)

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Naposledy upravil DoDoSlav 04-09-2007 v 23:07 PM

Old Post 02-09-2007 v 17:46 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4

Čau, kde jsi sehnal řízky? Taky chci teďka rozjet můj 1. in, tak doufám, že o dobře dopadne:-) Ať Ti to roste a kvete!!!

Old Post 02-09-2007 v 20:07 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Zajimavá skříň... A čím hnojíš?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-09-2007 v 02:08 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6




Par novych fotek jak se to pekne zacina vetvit :-P

jinak: to Hunter37- rizky mam od jednoho clena groweru a preju hodne stesti v prvnim inu:-) btw:napis co planujes za vybavko a tak ;-)

to Mr.MEN- na rust mam obyc hnojivo pro kaktusy. a na kvet
Pelargon TERRA BLOOM

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Naposledy upravil DoDoSlav 04-09-2007 v 23:07 PM

Old Post 03-09-2007 v 09:18 AM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

Ja budu mít K2 a California orange...no zatím to mám v terárku, ale a víkendu se snad vybičuju udělat nějak skřín(skřín už vlastně mám, ale akorát ji vybavit:-)

Old Post 03-09-2007 v 09:27 AM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

pekny dodo :-)

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 03-09-2007 v 22:12 PM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 9

Zdarec DoDoSlave, vítám tě zde, předem ti chci popřát hodně štěstí do tvého druhého kola. Měl bych pár otázek.
Jaký objem mají ty květináče a máš v plánu přesazovat? Na tvůj prostor bych doporučil větší. Pojedeš bush nebo jinou metodu? Zvládá to ten jeden PC větráček na odtah? Jinak se mi moc nezdá ten keramzit na vrchu květináče. Většinou se dává na dno aby lépe mohla odtékat přebytečná voda. Já bych měl strach že by mi tam vodu spíš držel a květináče nestihly dostatečně prosychat.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 04-09-2007 v 19:06 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Cuzte tak mam tu dalsi update :-)

thx to Zombaj

to hellfire: diky ;-) a ted k odpovedim :-)
1) tyhle ty kvetinace jsou maly...budu presazovat do vetsich:-)
2)mno vidim to bud na SoG nebo SCroG :-)
3)mno mam aktivni i pritah ...jsou to PC vetrack 9,2X9,2 cm a
jedou na nejmensi vykon momentalne..takze stihaj v poho:-)
4) keramzit na kvetinacich mam jen tak :-) a ve spod je
samozdrejme taky:-)
5) pekny PC-CASE

Old Post 04-09-2007 v 22:14 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11






ted nejake fota...ve skrince toho neni moc co fotit akorad jsem zastipl finem na vrchu :-).....taky tu mam jednu kytisku co je ze zahradky:-P

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Naposledy upravil DoDoSlav 04-09-2007 v 23:06 PM

Old Post 04-09-2007 v 22:21 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12

pekna holka ...ať se ti tak daří nadále, :_) dneska v noci jsem delal skrinku .... akorat musim sehnat jeste nekdy vjetraky ale tech 400W vypadá nádherne :-)

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 05-09-2007 v 08:21 AM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13








Zdravim po par dnech Kytkam se dari krasne.... Hnojil jsem zatim 2x a trosku jsem je zdratoval protoze v ted odjizdim na par dni pryc tak nechci aby mi prerostly
jinak vlhkost a teplota:::den-70%-90% vlhkost a 23 az 25 C
noc-60% vlhkost a 17- 22 C :-)

Pripojuju par fotek ;-)

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Naposledy upravil DoDoSlav 07-09-2007 v 14:16 PM

Old Post 07-09-2007 v 14:09 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Diky ... Vim ze 150W by byla lepsi.. ale bohuzel
no money-no funny a kdybych uz ubgradoval tak bych tam nacpal rovnou 250W ale musel bych koupit asi lepsi vetrani .. mozna i CT

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Old Post 08-09-2007 v 12:25 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Jsem tak premyslel do predu a porad se nemuzu rozhodnout jakou metodu pestovani zvolit ..Proto Vas prosim o rady

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Old Post 08-09-2007 v 12:47 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoDoSlav
Nový Člen

Karma uživatele DoDoSlav - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16

Diky,,, taky si rikam ze maji nektery listy takovou divnou barvu.. ale nevim co by jim tak mohlo chybet,,poradte pls nekdo

Indoor 2x70w-AK-48--:-)

Old Post 08-09-2007 v 13:52 PM
DoDoSlav je offline   Profil uživatele DoDoSlav   Find more posts by DoDoSlav   Foto galerie člena DoDoSlav   Click here to Send DoDoSlav a Private Message   Add DoDoSlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3020340 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív