Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor pestovani 400W alias Spajzka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 145

tekk_hudy:

No myslim ze to bude moc pekne, uz si predstavujem tie salamy na kococh

Myslim ze tych 250g tam bude

Old Post 10-11-2005 v 18:05 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 146








Uff ... tak sem to nafotil .. ale reknu vam, byl to porod. Hlava me boli jak strep ...
Omlouvam se za kvalitu ale fotil sem to dneska rano a jeste sem se u toho motal ...

1, Orange Bud
2, Earl Girl
3,,,, Super Skunk x Big Bud

no coment

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 11-11-2005 v 07:16 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 147

Hmmm,je to opravdu hezkézajímalo by mě jaké máš ted Ec?a jaká je vlhkost vzuchu.Jinak k tobě

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 11-11-2005 v 14:21 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 148





Fotozzz

Bohuzel mi dva vrcholky zacali chytat plisen, tak sem je ufik. Foto prikladam.

2MANHUNTT: Zdravim a musim te zklamat ale EC nemerim Jinak vlhkost pri tme je tak 60% a pri slunku tak 40%. No nic s tim neudelam.

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 14-11-2005 v 07:25 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šiška-skunku
Stálý Člen

Karma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 149

caues tak jak to wypada ? kolik toho nakonec bylo ? muj typ tak 180 g ... ? zatim

Smoke that more !

Pestuju, nevyrabim SMRT !!

Shishka's SOG 400W Plantastar

Old Post 17-11-2005 v 15:32 PM
šiška-skunku je offline   Profil uživatele šiška-skunku   Find more posts by šiška-skunku   Foto galerie člena šiška-skunku   Click here to Send šiška-skunku a Private Message   Add šiška-skunku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 150

sklizen
V prvni indoor sem posral fazi kvetu no a ted sem posral fazi suseni. Zas tak sem to neposral ale hodne sem to vysusil ... az moc hodne. Nastinim situaci.
V Patek jsem sklizel. 600g mokreho matrose. Kytizz sem povesil bez korenu do mistnosti kde bylo 25°C a stala cirkulace vzduchu (vetrak ze skrine na spin. hodinach - interval 15min.) No pak jsem odjel a vratil se v nedeli. Cekali na me uplne ususeny palice -- po 2 dnech. Tak sem se na to podival a musel sem konstatovat ze to sice je vysuseny jak svin ale zato uplne betonovy . Mno tak sem to zvazil a bylo toho cca 160g susiny.
Tak jsem udelal jednu vec. Dal vsechno hulo do krabice s pomerancovou kurou. Kazdopadne to hulco trosku zvlhci a mohlo by nasat i tu vuni

Bohuzel jsem nechal fota doma tak pripojim zitra.

Ale jinak jsem spokojen. 160g sem taknak ocekaval. Pristi grow (treti) to uz bude Ťip Ťop.
Takze zatim growu zdar !

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Naposledy upravil tekk_hudy 23-11-2005 v 09:20 AM

Old Post 21-11-2005 v 07:38 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 151




sklizen
Zdravim, pripojuji fota

1, Super Skunk x Big Bud

2, Orange Bud

3, Earl Girl

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 23-11-2005 v 07:18 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 152





... a zbytek

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 23-11-2005 v 07:19 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 153

Tak ty se mas uz mi tecou sliny mnam daj pak viedet jak to zhuluje K+

1.In70wSkuska

Old Post 23-11-2005 v 14:03 PM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 154

Zhuluje to vyborne.
Chut je taky vyborna (hlavne ten OB ). Hodne tomu pomohl Final Solution. Mohu porovnat s minulou sklizni, to sem ho nepouzil a prolival sem kytizz cistou vodou. Opravdu de rozdil znat. vrele doporucuji.

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 24-11-2005 v 07:46 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KMoor
Nový Člen

Karma uživatele KMoor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 155

čus, tak mě tu máš

Old Post 30-11-2005 v 17:09 PM
KMoor je offline   Profil uživatele KMoor   Find more posts by KMoor   Foto galerie člena KMoor   Click here to Send KMoor a Private Message   Add KMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Treti kolo Příspěvek č. 156






Zdravim a pozdravuji.

Tak sem tu opet s dalsim pokusem o SoG.

Osazenstvo : 15ks SSxBB + 15ks OB
Osvetleni : 400W - prechod z Osram Plantastar na Philips SON-T
Hnojky : 3 slozky od AH, Plagron Repro-Forte a Phyt-Amin

Zbytek zustava stejny. Akorat jeste par novinek - stolecek, tlakovy rozprasovac, dig. teplomer - 2 cidla

Abych vyuzil prostor pestirny uplne cely, nechal jsem si vytvorit stolek s rozmery podlahy. Misto misek pod kvetinace jsem udelal vanu z lina. Snad to casem neprosakne.

Jinak na posledni fotce je rizek o kterem jsem si myslel ze neprezije. Zatim se drzi a vypada ze to zvladne.

takze mi napiste co na to rikate a jestli mate nejaky dotazky tak sem s tim.

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Naposledy upravil tekk_hudy 14-12-2005 v 07:18 AM

Old Post 14-12-2005 v 07:07 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 157

co je "lina"?

tekk_hudy tvoje theady sa mi pacia a teraz znovu pekny a budem sledovat nadalej a otracvovat K+

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 14-12-2005 v 14:56 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 158

2matko291 : lina - linolea,
1. pad - Linoleum

link na vyraz Linoleum

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 15-12-2005 v 07:13 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 159

Osvetleni : 400W - prechod z Osram Plantastar na Philips SON-T

k tomu si měl důvod jakej???

Old Post 15-12-2005 v 09:05 AM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 160

2apfel : duvodem bylo mozne vysviceni stare lampy. A kdyz uz mi ji (philipsku) kamos nabídnul, tak jsem ji vzal. Zadnej zasadni duvod to nemelo.
Ja mam ted funglovku philipsku a on ma moji starou osramku na matky.

1st grow indoor - UnNamed
2nd grow indoor - SoG
3rd grow indoor - SoG

Old Post 15-12-2005 v 09:24 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1228620 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív