Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor pestovani 400W alias Spajzka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Obecné Muj prvni Indoor alias Spajzka Příspěvek č. 1




Zdravim vsechny. Chtel bych vam predstavit svou krin ala spajz. Je to muj prvni pokus a uz jsem prezil prvni mesic vcelku bez uhony. Sice uz se mi povedlo kyti nekolikrat ozehnout ci zizni utrapit ale pokazde se vzchopili
Strasne rad bych poznal vase dojmy a kritiky ci rady.
Troska popisu
Prostor : 1x1x2m
Lampa : 400W Osram
Kyti : Rizky z Unknown skunk (ale dase uz jsem "mamku" kouril ) a nejaka semena toho samyho

Old Post 12-05-2005 v 12:29 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 2




Rizek ktery jsem dostal uz byl par dni v kvetu ale zvladl se prizpusobit.

1. foto - rizek1 cca 22 cm
2. foto - semeno1 cca 25cm ... je mozne ze se projevuji pohlavni znaky ?
3. foto - a to je moje dalsi otazka, bude kyti hodne vadit takova skvira dveri, vznikajici kvuli kabelazi ?!? Mistnost je jinak co nejvice zatemnena aby do pestirny slo minimum svetla

Ohledne teploty jsem mel opravdu problem. Dlouho jsem kyti vystavoval teplote nad 35°C ==> spaleni a pozastaveny rust. Vsem uz mam vymyslene (vetrak-flexirouru-filtr-a rovnou ven z okna- fota ukazi priste).
Momentalne mam teplotu vyresenou podobne jak jsem popisoval muj plan. Akorat ze filtr neni(foukam si to do kuchyne) a flexirouru nahradila roura, kterou pouzivaj ukrajinci kdyz pokladaji kabelaz do zeme. Vsem jsem to do sebe zapasoval a facha to dobre.
Taky jsem dal vis lampu. Drive jsem ji mel tak 15cm nad kyti, ted je zavesena cca 40cm a je to OK.

Naposledy upravil tekk_hudy 13-05-2005 v 08:22 AM

Old Post 12-05-2005 v 12:44 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 3

Jakože vypadaj docela v pohodě. Jen podle mě špatně využils místo, na to 400 by tam těch kýtíz mohlo být víc, a taky by mohly být všechny stejně vysoký... nvím jestli ti to nebude dělat bordel..až to budeš přepínat na květ a kdá bude jinak vysoká, nebo stará. Pokud se dívá tak vidím na stěnách alobal, jsou názory že je v pohdě a nebo že je to shit, já se přikláním k tomu druhýmu, Buď vymalovat bílou barvou, ale v tomhle případě by bylo lepší asi bílá folie, není vůbec drahá a pomůže... skus se mrknout na hydroponii.. jsou tam dobrý věci.jinak pěkný, přeju ať máš moc holčiček a moc paliček

jinak podle toho fota 2 to vypadá že jo, teda spoň podle mě.. a to jestli projevujou pohlavý, to bys měl vědět podle toho kolik jim svítíš (18/6 růst - 12/12 květ)

[size=1]

Old Post 12-05-2005 v 12:54 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 4

vypadá to,že sťeny máš polepený alobalem,to je první co bych změnil(místo toho použij buď černo-bílou fólii,která odráží mnohem líp světlo než alobal,nebo v lepším případě AGRO fólii,ale ta je finančně dost náročná 99,9%odraz světla)jinak to nevypadá špatně,už to něčim hnojíš?Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 12-05-2005 v 12:55 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5




Jinak ta teplota se ted pohybuje od 25-30° pres den v noci nevim (jsem v praci).
Mam tam 4x 12V vetraky z PC,
2 vetsi od zdroje na odfuk horkyho vzduchu od lampy
a 2 mensi procesorovy na ofukovani kyti

Jinak se omlouvam ze sem davam tolik fotek ale prijde mi to vice jasny a otazky ci kritiky budou jasnejsi

Naposledy upravil tekk_hudy 13-05-2005 v 08:23 AM

Old Post 12-05-2005 v 12:59 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 6

Dekuju vsem za tak rychle ohlasy )
Jo s tim alobalem mate pravdu, je to hrozny. Ale momentalne zazivam financni krize, takze se snazim vyzit s malem. Ale doufam ze pristi mesic to bude v klidu.

2wad: kyti jedou na 18 a to me prave prekvapuje, nejsem si jist jestli to treba neni zpusobenou tou Osramkou. Prej jsou vni smichany 2 plyny. Ale neresim to, hlavne se dari. Jinak stejne s tema seminkama moc nepocitam. Rizky z rizku uz mi koreni takze misto vyuziju snad. Kdyztak neco hodim dokvist ke kamosovi. Zacinali sme stejne (teda spis on uz kvete)

2matrix: no uz jsem hnojil asi 3x ... nedavno jsem presazoval do vetsiho truhlu takze jeste nevim. Zalivka se mi tak prodlouzila z jendoho dne na tri.

Old Post 12-05-2005 v 13:09 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 7

to hnojiva , zapomel sem .. Kristalon start, pak planuju u kristalonu zustat (kvet a plod).
beru to jako moje pokusy a nebude mi vadit kdyz sklidim treba jen n ajedno brcko. Pristi krin udelam uplne jinak... a pravu hlavne zacnu s tou barvou/folii

Old Post 12-05-2005 v 13:37 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 8

No jakože i když je to tvůj první grow, pokud tak ty hnojky ...noo krystalon start jakože na růst v pohodě ale na květ si kup něco jinýho... nemusíš uvalit kotel peněz, stačí když se mrkneš po něčem levnějším... třeba OBM

[size=1]

Old Post 12-05-2005 v 15:31 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 9

2wad: OBM muzu klidne zkusit ... na obalu pisou 1x za 14dni ... jak casto tak hnojis ty ? Ten kristalon Start jsem pouzival tak 2x dotejdne (mensi davky).
Jo a OBM je tak o trikrat levnejsi ne kristalon

Zacinam kyti pekne ohejbat pac zacinaj pekne rust Den po vyfoceni povyrostli o 4cm ... to sem zvedavej co z toho vyleze. Jenom musim poctak az mi zakoreni rizky a prepnu. Cetl jsem ze ty rizecky se daj rozjet rovnou na kvet. Taky bych je moh prizpusibit na SCRoG nebo neco podobnyho homemade.

V planu mam dalsi UPgrade. Uz jsem se rozhodl pro tu folii a k tomu flexirouru s uhlik.filtrem. Zacinaj holki totiz tahnout a ja sem na ostri noze se sousedy

Dalsi fota budou pristi tejden snad

Old Post 13-05-2005 v 08:17 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 10

Myslim si,že když uděláš těhlech pár upgradeů,tak to bude dobrý,a stim hnojivem,možná bych radši zůstal u toho Krystalonu,samozřejmně bych ti doporučil třeba Ahčka nebo Plagron,ale ty jsou finančně náročnější.....Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 13-05-2005 v 09:03 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 11

No jí OBM nepoužívám, ale skus ho, dej nejprv poloviční koncentraci a pak zvyšuj, konopí toho vydrží docela dost, ale nevím jak je to s OBM, snad někdo kdo to používá tady hodí nějaký moudro. Co já vím tak stojí tak 30,- Já osobně sem věčně be zpeněz ale zainvestoval sem 390,- do phyt-aminu a musím říct že se to určitě vyplatilo (viz odkaz v podpisu) Jen ať se daří

bte. Krystalona star je v pohodě ale plod a qět je shit na entou

[size=1]

Old Post 13-05-2005 v 11:10 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 12

at se deje co koliv..tak na hnojkach bych nesettril..koupil bych urcite sadu..MICRO+GROW+BLOOM..je to jak vyhodne tak i spravne.,...jelikoz kazda rada hnojiv je jina a kyz kopis to nato na to tak to neni moc vhodne.....mej a preji hodne zdaru..kdyby jsi chtel nejaky hnojky tak ti muzu poslat cenik a drahy to neni..
peace..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 13-05-2005 v 16:14 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 13

2bambuion: proc pises ze je ta lampa takhle zavesena na nic ? Nekde tady jsem cetl ze se to da spocitat Wataz/10 = optimal viska nad kyti.

Mam tam rizky od minule nedele a stale se netvori korinky. Postupoval jsem podle me spravne tak nevim co je spatne. Maji parnik, sou v RW a stonek byl osetren Stimulaxem I.

Jinak chci prepnout na kvet az mi zakoreni rizky a bude jim tak tyden co budou v zemi. sice budou mensi ale to nevadi. kdyztak je vypodlozim.

k bodu 3 .... Uz jsme Mistri

A jeste otazecka ohledne pachoveho filtru. Chci se zeptat jestli uz nekdo zkousel pouzit misto aktivniho uhli ty granule na kocky co se jim davaj do bednicky na vykaly. Nekdo tu psal ze by to mozna slo ale neni to ozkouseny.

Old Post 16-05-2005 v 07:20 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 14

jeste me napadlo jestli rizkum nevadi ze jsou spolecne s kyti pod 400W sodik ... je to mozne ?

Old Post 16-05-2005 v 11:40 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 15


Tak po delsi odmlce jse tu. Sice zadna nova fota pac budu mit fotak az v patek takze v pondeli uvidite vsechnu praci co pres vikend udelam.

Mam v planu:

Jiz zminovane veci jako je odrazova folie, odtah od lampy (uvazuji o cooltube), nove kvetniky a hlavne si jedu v sobotu pro rizecky od Ondry (Orange Bud or Earl Girl) - predem dekuji moc.

Kyti jsou ted k nepoznani - krapanek jsem je ostrihal a vetvi se moc dobre.

Akorat co mi vrta dlouho hlavou je hnojeni na kvet. Nejspis
B´cuzz kvetovy stimulat ted nevim jestli se to zobrazi dobre) --

1, je mozne pouzivat B´cuzz ve spojeni v Kristalon Kvet a Plod. Nebo staci pouzivat na zalivku pouze B´cuzz.
2, nebo byste mi doporucili jinou kombinaci ?
3, bude nutny pachovy filtr u odvodu z cooltube (povede ven z okna)?
4, navrh filtru s aktivním uhlím. Bude to fungovat ?

Old Post 18-05-2005 v 07:32 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 16

2Bambulion:
Dvojslozka od Atami
myslel jsi tuto dvojslozku ??
tim bych to mohl zavlazovat v kvetu ? spolecne s B´cuzz ??
v pripade ze bych uplne vypustil Krystalon kvet

Old Post 18-05-2005 v 07:59 AM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4315070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív