Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »
Autor
Téma 
hugoo
Nový Člen

Karma uživatele hugoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 801

moc dik ja koupim asi
biovega
bioboost
bioflores
rhizotonic vsechno od biocanny
a na postrik koupi phyt-amyn
co si o tom myslite ?
dik za vase rady

Old Post 28-02-2012 v 18:17 PM
hugoo je offline   Profil uživatele hugoo   Find more posts by hugoo   Foto galerie člena hugoo   Click here to Send hugoo a Private Message   Add hugoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 802

jo urcite to bude fungovat

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 28-02-2012 v 20:26 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugoo
Nový Člen

Karma uživatele hugoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 803

ale musim si jeste zjistit kdy co mam pouzivat

Old Post 28-02-2012 v 21:22 PM
hugoo je offline   Profil uživatele hugoo   Find more posts by hugoo   Foto galerie člena hugoo   Click here to Send hugoo a Private Message   Add hugoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 804

http://www.mazar.cz/files/biocanna_chart.jpg

tady mas schema - google, 2 vteriny hledani

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 28-02-2012 v 22:31 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugoo
Nový Člen

Karma uživatele hugoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 805

dik

Old Post 28-02-2012 v 22:59 PM
hugoo je offline   Profil uživatele hugoo   Find more posts by hugoo   Foto galerie člena hugoo   Click here to Send hugoo a Private Message   Add hugoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deiv5
Nový Člen

Karma uživatele Deiv5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 806

Co to prosimvas znamena rockwool??

Old Post 07-03-2012 v 21:01 PM
Deiv5 je offline   Profil uživatele Deiv5   Find more posts by Deiv5   Foto galerie člena Deiv5   Click here to Send Deiv5 a Private Message   Add Deiv5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 807

citace:
Původní příspěvek od Deiv5
Co to prosimvas znamena rockwool??


http://grower.cz/pestovani/navody/hydroponie/9.html#24

Vypadá to takhle http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=459979

a aby jsi se pak nenudil projeď si ještě http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-03-2012 v 21:09 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libovka.com
Nový Člen

Karma uživatele Libovka.com - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 808

Cau groweri...jaký mám udelat pomer hnojiva? (hnuj + voda).
Ten hnuj je asi rok starý.
Diky za vsechny rady.

Old Post 09-03-2012 v 12:42 PM
Libovka.com je offline   Profil uživatele Libovka.com   Find more posts by Libovka.com   Foto galerie člena Libovka.com   Click here to Send Libovka.com a Private Message   Add Libovka.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Bio-nova A Jine Hojky - Nazory Zkusenych Lidi!!!!!!! Příspěvek č. 809

Ahoj,
na uvod bych chtel rict, ze me zacinaj trosku iritovat pestitele/groweri, kteri jsou nadmiru spokojeni se svejma hnojkama a nikdy nezkusili jiny. ja uz jich par vyzkousel jak hydro tak hlina.

zacinal sem na bio-bizzu, pak presel na plagron, pak na hydro- hesi a ted sem jel bio-novu. muzu vam rict, ze kdybych si vybiral znova tak bio-nova zatim vede ve vsem. pravda je trosku drazsi, ale na takovej nft super mix zatim co sem vyzkousel nic nema. co vase zkusenosti. Chci tady jenom lidi, co toho vyzkouseli vic, ne ze sem daj neco na styl. bio-novu jedu od zacatku a nevic spokojenej. pokud to pujde, tak to smaznu a dotycna osoba K-. Chci slyset objektivni nazory zkuenejch pestitelu ne zacatecniku. Tak co vy na to? Kdo ma dobry zkusenosti s cimkolli?
Diky Klamath

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 22-05-2012 v 23:00 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 810

My začínali na Hesinách a s těma byla spokojenost. Pak sme na doporučení zkusili Bio Novu a u ní už všichni zůstali. Je pro nás levnější a dostupnější v našem zapomenutým kraji a funguje dobře.
Bio Nova k základním hnojkám vyrábí celou řadu doplňků, ale víceméně nejsou potřeba. Zkoušelo se všechno a co vím, tak jedinej doplněk, ke kterýmu se kolegové vrací, je X-Cell. Ani Rooťáka už nikdo nekupuje. Mimochodem nedávno sem našel asi čtyři roky starý, otevřený A i B... a vůbec to nevypadá zkaženě. Naliju to na greendoor.

A jinak pěstitelé, kteří neexperimentují, mne vůbec neiritují. Když to roste, tak co?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 23-05-2012 v 08:24 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 811

tak ja zacal na biobizzu (hlina) pak sem zkusil radu od AH a ted na doporuceni jednoho clena jedu ted Jungle in da box. a nejlepsi me prijde do bubbleru Jungle a nejhorsi me prisla rada AH. ale je to jen moje zkusenost takze to berte z rezervou kazdopadne menit zatim nehodlam

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 23-05-2012 v 15:48 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 812

cavte

mate niekto zkusenost z tym hnojivom co je na zemiaky ??
take male biele gulky co ruzsipuju pred sadenim
je to v mechu a napis to ma NPK nasiel som to u babicky a ona to pouziva na zemiaky tak neviem

Old Post 31-05-2012 v 19:15 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 813

kamo to bude asi LIADOK , pouziva sa este v zime pred sadenim aby bola poda urobena dobre celkom asi to je to ak ne zjebte ma dakto ale inac da sa to v pohode vyuzit viac ti nepoviem .... nechcem sa zjebovat ale daco okolo toho som sa motal , len neviem ci je to toto ... a potom myslim ze som ddaval kavovu lyzicku na 2 l a v pohode , len fakt nerucim takze bacha , pozri radsej dakde na nete ... pis

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=985706#post985706

Old Post 01-06-2012 v 23:25 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 814

Zdravím
Já mám od plagronu alga grow,alga bllom a phytamin pak mám alga mic-vitality booster a guano z mořských ptáků je to to hoštický hnolivo taková ta žlutá flaška NPK 3,6,3.
Mám otázku na ten phytamin a guano je lepší to aplikovat jako zálivku nebo jako postřik??
A ještě jeden dotaz ohledně guana.Na flašce píšou používat po celou dobu života rostliny mám to dodržet nebo to nechat jenom na květ??Co se stane když tím pojedu celou dobu??díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 04-06-2012 v 06:45 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 815

par hnojek a systemu uz jsem vyzousel, zacinal jsem s AH a kupoval vsechny ty root/bloom stimulatory, pres Biobizzy, Plagrony, Hesiny, Atami-ted zkousim Bcuzz soil jen A+B a PKcko a spokojenost..vylozene spatny hnojivo jsem nemel, akorat Plagrony mi silene stahujou ph coz mi nevyhovuje, ted poprvy nepouzivam uz ani kyseliny a ty Bikazy si to samy srovnaj na 6,3-6,5, do hliny super (a za super cenu )..Takze kdybych mel udelat nejaky resume - kazdy chce svy do hliny bych vybiral rozhodne bio hnojky, krom tech Plagronu, do hydra kdy to budu mit delsi dobu namichany nejakou chemku, treba ty Ahcka, Hesiny mi dobre drzely hodnoty..

at si kazdej pestuje jak chce, ale podle me je dobry neseknout se na jednom miste

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 04-06-2012 v 11:14 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 816

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Já mám od plagronu alga grow,alga bllom a phytamin pak mám alga mic-vitality booster a guano z mořských ptáků je to to hoštický hnolivo taková ta žlutá flaška NPK 3,6,3.
Mám otázku na ten phytamin a guano je lepší to aplikovat jako zálivku nebo jako postřik??
A ještě jeden dotaz ohledně guana.Na flašce píšou používat po celou dobu života rostliny mám to dodržet nebo to nechat jenom na květ??Co se stane když tím pojedu celou dobu??díky
Zdárek

Čau,
Phytamin se aplikuje POUZE jako postřik na listy (nejlépe ze spodní strany a navečer) a guano...Minulý rok jsem ho sypal celou dobu a pohoda. Akorát se blbě rozpouští ve vodě.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-06-2012 v 20:17 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4643760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív