Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » duck foot
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 129

Cau Chlapi
Trosku se nam to zkomplikovalo.Kyticky zacali zloutnout a celkove chradnout.Myslim ze to bylo spatnejma kvetinackama,tak jsem je presadil do vetsich,postrikal phytaminem a zalil supresivitem tak doufam ze se brzy dostanou zase do formy.Jinak jasny jsou uz dve matky,zbytek se jeste nerozhod k jakymu pohlavi se priklonit.Takze jakmile se devcata zpamatuji tak je hned zacnu orezavat abych vas mohl podarovat co nejdrive
peace

Old Post 12-09-2005 v 09:57 AM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 130

S fotakem je problem,vysvetlovat to je nadlouho.Snad priste.Kazdopadne pohlavi uz je jasne z sesti jsou tri samicky a porad se rozhoduju ktera bude ta co prezije.ALE mam uz pet rezu zenskeho pohlavi zakorenenych v hline.Narizkoval jsem dalsi a az hodi korinky tak dam info.Tak reknete jak to mam rozdelit jestli 5 jednomu nebo 2 a 3 pro dva nebo pro kazdyho jeden?Je mi jasny ze kazdymu se nevyplati cestovat pres pul cr do brna kvuli 1 tak se rozhodnete.
peace

Old Post 23-09-2005 v 12:11 PM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

sem psal, že stejně pudu do outdoor, takže pro mě by řízky bodly začátkem sezony. Do tý doby mě z toho vynech. Kdyžtak se pak s někym domluvim jestli je někdo blíž MB
PS: chytly barvu?

Old Post 23-09-2005 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 132

Jojo spatny spektrum svetla.Dostaly tam jednu wrmwhite a postrik phytaminem s alga grow.A zacinaj se zlepsovat.

Old Post 23-09-2005 v 15:53 PM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

hey, Shi, jak to vypadá u tebe? v poho?

Old Post 04-10-2005 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 134

Cau no u me to v poho moc neni,napadly me svilusky,ale verim ze se s nima brzo vyporadam.Ale co ostatni je to 14 dni co jsem psal aby se nekdo ozval,ale nic.Akorat thc.cwok psal ze by je bral ale od te doby nic.Uz jsou z nich celkem velky kyti,a musim je zastipovat.

Old Post 11-10-2005 v 08:57 AM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 135

Stejsi - docela bych toho duckfoota chtel videt na fotce jak to vypada...Rekni ma to opravdu zvlastni listy nebo to vypada stejne jako jakejkoliv jinej model?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-10-2005 v 08:58 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

myslim ale že až začnou palice, tak to bude docela podobný tý klasický podobě. má nějaký?

Old Post 11-10-2005 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 137

2:stejsi ja si pro ne prijedu jen musim zjistit kdy mam presne cas...mam ted kotel mooc skoly..tak az to pujde tak hned pisnu..zatim se mejte.

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 11-10-2005 v 18:50 PM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

Stejsi:
and now? how are they?

Old Post 02-11-2005 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 139

No byly trosku komplikace,ale jsem s thc.cwokem domluven na pristi tyden.Pak se ozvu co a jak dal.

Old Post 08-11-2005 v 08:50 AM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

a ted? dva mesice po?

Old Post 04-01-2006 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frcila
Stálý Člen

Karma uživatele frcila - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 141

Tak jak to vypada s duckem? Byl by pro me jeden nebo dva rizky? Nejlepe nekdo z okoli Prahy. zatim lidi.

Old Post 04-01-2006 v 17:43 PM
frcila je offline   Profil uživatele frcila   Find more posts by frcila   Foto galerie člena frcila   Click here to Send frcila a Private Message   Add frcila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 142

Dobry den cely den..
Tak v prve rade bych se chtel vsem mym spolupestitelum omluvit za mou dlouhodobou absenci(mel jsem trochu jiny problemy a tak jsem se tu dlouho neukazal)tak se pls nezlobte.Kyti prezivaj jakztakz v pohode.Myslim na vas kdyby se neco posralo tak bych napsal takze vase obavy jsou plane,pocital jsem spis s tim ze budete chtit rezy na zacatku nove sezony,no.Na zacatku ledna mi psal thc.cwok ze by si nejaky vzal tak za 14 dni 3 tydny je moznost,ozvi se a domluvime se blize.Jinak moje skusenost s nim jsou rozporuplne.Zblizka by list povazoval za cannabis opravdu jen neznalec ovsem kvet Ducka prozradi na prvni pohled,a trva mu pomerne dlouho po prepnuti na kvet nez zacne.A jeste dyl mu trva nez dokvete.Ale moje podminky jsou vice nez partizanske.Takze na moje postrehy nelze brat ohled.Blizsi zavery budu moci pronest az na podzim po sklizni.Jeste jednou se omlouvam.Pokud jsou jakekoliv pripominky,dotazy,ci stiznosti smerujte je do p.m.

Old Post 02-02-2006 v 12:52 PM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143

ještě bych pro informaci dodal, že Duck má docela slušně silnej odór.

Old Post 14-06-2006 v 12:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 144

S duckfootem mám opravdu výborný zkušenosti...a hlavně s jeho hromadnou objedávkou z groweru! V listopadu minulého roku trosca založil tento thread. Vše vypadalo nadějně...peníze jsme odeslali(já asi 1100Kč ještě na další modely) Panu Mlhovi a za pár dní měla proběhnout objednávka. Jenže co se nestalo, Pan Mlha se nás vysral a od listopadu už na groweru nemá ani jeden příspěvek! Nejspíš se nám tu teď tlemí pod jiným nickem...

PS:Sorry za ot...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 18-06-2006 v 17:03 PM

Old Post 14-06-2006 v 17:32 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2931590 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív