Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Groweři a jejich modely.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 129


Blueberry viz.foto

Pojedu:
Budha
G13xBW

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Naposledy upravil Thcmh 28-11-2005 v 09:45 AM

Old Post 17-10-2005 v 16:46 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 130

valím WW a B 52

Old Post 09-11-2005 v 21:07 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čipera
Nový Člen

Karma uživatele čipera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 131

Lidičky mám velkou starost. Všechny modely se mě časem zkřížily a sklidil jsem jen hermáče, ted nemohu pěstovat. Pěstitelé pochopí, nejde zůstat mrtvý. Nemám financ na nákup. Jsem obyčejný človíček a tak prosím, škemrám o zaslání semen, aby jsme mohly zase žít.
PS: Je tma (hrůza)...

Těm kdo pomůže, adresu sdělím. S díky, Čusííík ČIPERA

Old Post 10-11-2005 v 08:33 AM
čipera je offline   Profil uživatele čipera   Find more posts by čipera   Foto galerie člena čipera   Click here to Send čipera a Private Message   Add čipera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Dotaz NIRVANA vs. DUTCH PASSION Příspěvek č. 132

Nazdarek Growery.
Hladal som na tuto temu ale niečo sa tu aj pisalo ale z toho mi nebolo uplne jasne ako to s tou Nirvanou je.
Je pravda,že maju menej kvalitnu genetiku?

Teda moja skusenost je taqa,že 2 roky fajčim iba slabšie modeliky od znamich dealerow.Teras som vyskušal Skunk no.1 z Nirvany vypestovany kamošom na zahrade na strednom Slovensku.
Je to sice čisty INDOOR.Ale musim uznat,že už som mal za tu dobu dost dobre modeliky (aj nake no name indoory) ale tento je zatial najlepši.teda faqt mna Nirvana nesklamala.Už mi cez ruky prešlo wela neznačkovych modelov,ale ten

Skunk no.1
VONA-nadhera,prvy krat som zistil,že ked niekto hovori,že model vonia po citrone tak to je naozaj pravda.
VIZOR-welmi krasne a welke kryštaliky a aj na to,že to bola slaba letna sezona neobyčajne tvrde palice.
CHUT-tak isto,welky zažitok,mnaamm...
UCINKY-faqt som zatial lepši model nemal.Som zviknuty na hulenie cez vodne bongo (po vašom-VYTAH,KYBEL,NATAHOVACKA)
a faqt stači 1-2 megaprdy a člowek je na 4 hodiny uplne mimo.

HEAD PROBLEM je ten,že xcem na buduci rok kupit DURBANKA a neviem sa rozhodnut či z Nirvany za 11 euro alebo račej Dutch Passion za 32 euro.
Ak niekto mate vzajomne skusenosti s timito seedbankami taq mi prosim poradte,či mam investovat radšej do tej DP.Zaleži mi predovšetkym na kvalite.
Nerad by som vyhadzoval kopu penazi za model tych istych kvalit ak možem mat to iste o polovicu lacnejši.NAZDAREK !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Naposledy upravil GrandmammGANJA 26-11-2005 v 11:46 AM

Old Post 26-11-2005 v 11:35 AM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 133

Ahoj GrandmammGANJA, takže k tvojí otezce:
1. Je to jen a jen moje zkušenost(někteří členové semnou nemusí souhlasit )
2. Durbana mám od Bubíka( a ten je fakt skvělej ), takže přímo u této odrůdy ti neporadím
3. Nirvana vs Dutch Passion?? Hmm, jednoznačně Dutch passion A proč?? To je jednoduché, oni nekecají s dobou dozrávání, genetika je daleko víc stabilní jak od Nirvány a taky mám větší úspěšnost u klíčení semínek(v tom klíčení to bude asi diskutabilní - záleží na odrůdě!!) Ale stabilita genetiky hraje podle mě velkou roli a když kupuješ nějakou méně známou odrůdu, tak doba dozrávání je taky důležitá!! Měl jsem třeba Early Bud a NPP od Nirvány a u obou byl velký problém v nestabilní genetice a době dozrávání - NPP jsem ani nesklidil, sice jsem mohl, ale nemělo to ani cenu(tak jsem ho obětoval ) Od Dutch Passion - Orange Bud i Passion 1 jsem jel, u toho Orange Budu mi to bylo pouze řečeno(že je to od Dutch passion - nemůžu se na 100% zaručit), ale genetika byla stabilní a doba dozrávání byla dokonce kratší než udávají... Na druhou stranu jsem měl Ice od Nirvány a ten mi krásně dozrál - 100% spokojenost

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 26-11-2005 v 12:30 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 134

taq diki dudušek.JA podla toho čo som čital od skusenych growerow,tiež myslim že DP ma stabilnejšiu genetiku.
Asi radšej došporim tych par eurikow a objednam od tych Dutchow.
Wšetci howoria aj o tom,že ich genetika je najvhodnejčia pre naše nie vždy 100-percentne podnebie.Taq dik a majte sa !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 27-11-2005 v 10:13 AM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tdan
Nový Člen

Karma uživatele tdan - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 135

Taky me ceka prvni nakup semen procet sem toho tady dost skvely napady a tak bude to muj prvni indoor co rikate na nirvana mix nebo mam radsi zkusit jeden model ss, hp , afgan s outdoorem mam bohate zkusenosti letosek me dohnal do indooru nekdo me totalne vyjebal dik za info

Old Post 28-11-2005 v 09:12 AM
tdan je offline   Profil uživatele tdan   Find more posts by tdan   Foto galerie člena tdan   Click here to Send tdan a Private Message   Add tdan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tdan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P3DRO5
Nový Člen

Karma uživatele P3DRO5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 136

zdravim, už ted přemyšlím, jaké si obědnám semínka na příští rok a rozhoduji se mezi California Orange/Skunk,Afghanem a durban poisonem a nevim ktery z techto 3 modelu si mám vybrat........semínka si chci obědnat z www.hanfsamen.at/.........vsechna seminka jsou na outdoor

Old Post 09-12-2005 v 16:21 PM
P3DRO5 je offline   Profil uživatele P3DRO5   Find more posts by P3DRO5   Foto galerie člena P3DRO5   Click here to Send P3DRO5 a Private Message   Add P3DRO5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 137

Hm tak to ti neporadim ale mě se hodně líbí Shivas Joy (v položce Herbaria) tenhle modýlek bych si vzal já

Early Misty 2006

Old Post 09-12-2005 v 17:07 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 138

Mám na out nějaký semena orange budu sem z východních čech kdyby někdo chtěl changnout 5 - 8 semínek nejsem proti
Případný zájemce nechťˇse ozve do PM !
peac

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 15-12-2005 v 16:57 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 139

No bylo by dobre kdyby se taky psalo odkud dotycny je.
Ja sem z Ostravy a nemam momentalne nic.

Old Post 08-02-2006 v 16:45 PM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 140

zdarec, moje semna jsou:
Sensi Star
Northern light
Shiva
Bushman
Čáryfuck!

BRNO

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Naposledy upravil ThunderFuck! 23-03-2007 v 15:46 PM

Old Post 23-03-2007 v 13:29 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rys
Nový Člen

Karma uživatele rys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 141

swazi skunk purple tops

Old Post 24-05-2007 v 11:36 AM
rys je offline   Profil uživatele rys   Find more posts by rys   Foto galerie člena rys   Click here to Send rys a Private Message   Add rys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty18
Nový Člen

Karma uživatele Husty18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 142

IP a Ak-47 jo a nekde na ceste by mel bejt SPICE

Old Post 30-05-2007 v 16:29 PM
Husty18 je offline   Profil uživatele Husty18   Find more posts by Husty18   Foto galerie člena Husty18   Click here to Send Husty18 a Private Message   Add Husty18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143

IP a Early skunk.:-)

Old Post 31-05-2007 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mee.too
Nový Člen

Karma uživatele mee.too - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 144

taky letošní out: ice queen + nakej no name sunk

Old Post 23-07-2007 v 10:29 AM
mee.too je offline   Profil uživatele mee.too   Find more posts by mee.too   Foto galerie člena mee.too   Click here to Send mee.too a Private Message   Add mee.too to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0965860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív