Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - náhrady a urob si sám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

ad Volcano vs Heat Gun Příspěvek č. 129

Zdravim Srooga..
Chápu co myslíš, taky by mne to zajímalo jak moc ta horkovzduška fučí, v popisu uvádějí že ten fukar má 3 stupně.

Množství vzduchu - stupeň 1: 250 l/min., stupeň 2: 270 l/min., stupeň 3: 500 l/min.

Je jasný že jediný co připadá v úvahu je stupeň 1: 250l/min.
a to právě ještě nevim jestli to nejni moc, páč sem to ještě neměl možnost pořádně osobně vyzkoušet
Teprve před pár dny jsem si s kamíkem kterej má volcáno, domluvil že mi pujčí ten "Valve-Set" a druhej kámoš že zase dodá přesně tuhle digital.horkovzdušku páč ji prej má jako na potvoru v práci
Takže hned jak vyzkoušim dám vědět
Jinak podle toho co popisuje ten týpek na Overgrow by to mělo šlapat stějně jako VolcanizeR akorát že za skoro poloviční cenu, hehe...
Chtělo by to ale asi ještě nejspíš nějak fikaně vychytat a snížit ten proud toho horkýho vzduchu skrz nějakej tlumič? Nejlépe aby to foukalo třeba jen 50 l/min. Aby se ten balloon nafukoval opravdu jako když ho pomalinku nabublává Volcánec skrz nějakej vzduchovací motůrek nebo co je to v něm zamontovaný, mně to přišlo jako klasická vzduch.pumpa na bubbler. podle toho vrrrnivííího zvuku

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil 26-07-2005 v 19:23 PM

Old Post 11-10-2004 v 00:15 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

ad Volcano vs Heat Gun Příspěvek č. 130

Jinak muzete pouzvazovat o vyuziti mikropajky. Prodavaji se od zhruba 1500 i s regulaci teploty. I s digitalni regulaci a ukazatelem je to tak do 3000.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil 26-07-2005 v 19:24 PM

Old Post 11-10-2004 v 09:10 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

ad Volcano vs Heat Gun Příspěvek č. 131

2 Caswel: Za ty peníze ti to přijde jako zbytečná věc??? Podívej kolik stojí Volcano Vaporizer na Žižkově v growshopu - 16 900,- kč!!!

Ta pistole i s tim Valve-Setem stoji dohromady 9 500,- a to si myslim že se dá určitě sehnat i levnější (ta horkovzduška) stačí hledat. Já sem zvolil hned tu první a asi ne uplně nejlevnější co jsem našel na www.conrad.cz Alespoň je na ní 3-letá záruka jako na Volcano!

Jinak jestli nevíš co je vaporizace na úrovni VolcanoVap. tak zcheckni alespoň tenhle článek popisující to vše o čem ta vaporizace vlastně je.

VAPORIZACE
Nejdříve si povíme, co to vlastně je vaporizace? Je to nová technologie přinášející požitek z kouření bez rizika onemocnění rakovinou. Vaporizace je účinný způsob ochrany zdraví a jde o alternativu pro kuřáky, kteří se nehodlají vzdát svého zlozvyku. Při vaporizaci jde o uvolňování aktivních látek (rostlinné esence, silice, nikotin) horkým vzduchem. V principu se jev vaporizace velice podobá kouření. Nedocháze zde však k pálení nebo hoření - proud horkého vzduchu prochází rostlinným materiálem, uvolňuje aktivní látky a bere je s sebou.Vaporizovaný vzduch vdechovaný uživatelem neobsahuje žádné toxické látky jako oxid uhelnatý, kyanovodík, nitrosaminy, monoxidy uhlíku, dehet. Většina účinných látek je při vaporizaci využita beze zbytku, zatímco při kouření jsou aktivní látky zničeny. A co je to vaporizér? Nazýváme tak přístroje, ve kterých působením teploty (120-220°C) dochází k evaporování (odpařování) účinných látek z biologických materiálů. vaporizéry, které byly vyvinuty pro lékařské účely, jsou klinicky testovány a ověřeny. Odráží se to však v jejich ceně(cca 30.000 - 50.000,-Kč). Příliš nízká cena přístroje (do 8.000 Kč) vyvolává otázku, zda byly při výrobě použity kvalitní součástky. Riziko poškození zdraví použitím nekvalitního nebo doma vyrobeného přítroje je vysoké. Nekvalitní součástky mohou vlivem teplot uvolňovat škodlivé látky.Velmi důležité je chlazení vaporizovaného vzduchu, aby nedošlo k popálení dýchacích cest uživatele. Zlatou střední cestou jsou vaporizéry v cenovém pásmu 10.000-20.000 Kč, které jsou testovány - obsah škodlivých látek je menší než 1%. Takové typy vaporizérů můžete najít i nabídce našeho internetového katalogu! Kvalitní vaporizér dokáže evaporovat 4x více účinných látek, než ketré lze získat hořením. To umožňuje po inhalaci přístroj vypnout a ponechat stejnou náplň na přístě. Vaporizovaný vzduch má výraznější chuť, je bez barvy a téměř bez zápachu. Při používání vaporizéru také neobtěžujete okolí kouřem! Přístroj lze tedy použít i tam, kde se kouřit například nesmí. Vaporizér se dá dokonce využít pro odpařování účinných látek z bylin ( máta, heřmánek, šalvěj, rozmarýn apod.) Evaporovat můžete též kávu, zelený čaj nebo tabák.
Především k lékařskému využití je vaporizace mnohem vhodnější než kouření. V jointu dosahují teploty při spalování 500 – 700 °C. Při vaporizaci je rostlinný materiál zahřán na teplotu minmálně 180 °C. Toto je teplota při které začínají kanabinoidy evaporovat, uvolňují se do vzduchu a tak je možno je inhalovat. Nevýhod kouření je mnoho – spolu s aktivními látkami vdechujeme karcinogenní látky a látky dráždící či poškozující dýchací ústrojí, navíc ještě díky nekontrolovatelným teplotám při kouření jsou ¾ aktivních látek zničeny.

Abychom předešli falešným očekáváním je třeba zdůraznit, že větší využití aktivní látek vám nezajistí větší ránu do hlavy. Jestliže chcete pecku do palice tak bong,dýmka atd je pro vás lepším řešením. Pecka je způsobena tabákem (či jinou drogou). Stav intoxikace je mylně interpretován jako prima zhulenost. Jaké jsou tedy výhody vaporizace? Přo kouření je všechna hmota spálena na popel. Naproti tomu při vaporizaci proud horkého vzduchu evaporuje účinnou látku. Nic kromě postupné evaporace účinných látek se s hmotou nestane. . Vaporizace je možno opakovat dokud se něco uvolňuje (obvykle 4-5 krát). Vaporizer nekoná zázraky. Ze špatného modelu neudělá dobrý a neevaporuje víc látek než kolik jich je přítomno.

Většina informačních manuálů a publikací o vaporizérech se vaporizaci kanabis vyhýbá. Tento příklad je pouze zdrojem teoretických informací k zamyšlení – jen naprostý zhýralec by se v rozporu s našimi úmysly pokoušel úvest jej do praxe. Množství aktivní látek v evaporovaném vzduchu závisí na kvalitě a kvantitě modelu. Další významné faktory jsou velikost povrchu kanabis a teplota vaporizace. Je důležité, aby požadované látky měly k povrchu co nejblíže. Je proto důležité materiál lehce rozmělnit a rozprostřít.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil 26-07-2005 v 19:25 PM

Old Post 11-10-2004 v 16:49 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Dotaz ad Konstrukce mobilního vaporizéru - výroba z 150w Příspěvek č. 132

2Marashi K+4you man...
Mám dotazz jestli by to šlo udělat třeba ze 150wsodik vyhořelý výbojky??(ten uzávěr by se vymyslel)
nebo ze 50w/70w sodík?? já jen že by mělůa snášet větší teplo než norml žárofka aby třeba nepraskla.
A taky by se tam dalo dát vo trošku víc pála tagže by mohlo z toho jet víc lidí dííxs...

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Naposledy upravil 26-07-2005 v 19:43 PM

Old Post 19-12-2004 v 16:34 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grover
Nový Člen

Karma uživatele grover - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 20  

ad Konstrukce mobilního vaporizéru - vapik Příspěvek č. 133

muj zlepsovak na vaporizer ze zarovky,hlavne je blbost tam sroubovat jen tak vicko,radeji sem odrizl cely vrsek od petky,pripominam,ze voda a zarovka je horka,takze bacha,lepsi prilepit.ostatne se podivejte

Naposledy upravil 26-07-2005 v 19:44 PM

Old Post 22-01-2005 v 14:08 PM
grover je offline   Profil uživatele grover   Find more posts by grover   Foto galerie člena grover   Click here to Send grover a Private Message   Add grover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Nápad Halogenový Vaporizér Příspěvek č. 134


Halogenový Vaporizér

Po večerech při pokašlávání ne zrovna ideálně průchozíma průduškama, jsem párkrát věnoval myšlenkový sled funkci a principu realizovatelného vaporizéru který jsem postavil a s úspěchem používám. Po několika málo dnech jsem byl opravdu mile a snad už i téměř nečekaně (před rokem jsem po deseti letech přestal kouřit ale stejně se mi nedýchalo ideálně) překvapen, s jakou lehkostí můžu dýchat. Je pravda že si nejsem jist má li na to větší vliv ukončení pravidelného ( i když jen zlomku toho co dříve z cigaret) vdechování kouře nebo to že po večerech nyní s chutí vaporizuju různé bylinky jako třeba meduňku , šalvěj (bohužel jenom lékařskou) , hřebíček , heřmánek (opravdu lahodný!) a další.

Vycházel jsem z úvahy že je nutné vonné silice odpařovat průchodem vzduchu o dané teplotě a ne materiál pouze zahřívat v uzavřeném prostoru. Jednak z důvodu rovnoměrného zahřátí (nedochází k místnímu přehřátí !) a za druhé, odpařené silice jsou rovnou unášeny a to jistě přispívá k minimalizaci ztrát. Jako přesný ohřívač vzduchu jsem použil trubičkovou halogenovou žárovku obalenou, dokonale lihem odmaštěnou, nerezovou drátěnkou s teplotním čidlem umístěným na konci ale přesto se ještě dotýkajícím oné halogenem zahřívané drátěnky. Celé je to obaleno skelnou tkaninou na které je vrstva kamnářského tmelu a takto v několika vrstvách jako cibule. Žárovka je ovládána pomocí přesného a rychle reagujícího triakového termostatu který snímá teplotu vzduchu a drátěnky u výstupu z této ohřívací vložky. Potom vzduch prochází bylinkami a po malé vodní koupeli je nasáván a vychutnán. Díky tomu že je teplota regulovatelná (ocejchovaným potenciometrem), je možno zvolit které silice se z byliny mají odpařit a které si nechat třeba na později. Tato možnost selekce je zajímavá protože umožňuje si jednotlivé složky (a účinky) vychutnávat samostatně. Nikde není žádný popel a dehet ale jenom vůně po bylinkách. Jsem rád že nekouřím, protože kouření je hnus .

Naposledy upravil Echon 13-02-2005 v 02:31 AM

Old Post 13-02-2005 v 01:23 AM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Nápad ad Halogenový vaporizer - Jak to vypadá v řezu Příspěvek č. 135




Jako teplu odolný, izolační kryt a násypka jsou použity porcelánové objímky.

Naposledy upravil 26-07-2005 v 17:56 PM

Old Post 13-02-2005 v 12:56 PM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

ad Halogenový vaporizer - Příspěvek č. 136

to Echon
vyfot to rozebrany(jednotlive dily) a ty s tim davas jen bylinky nebo i tu nasi grower bylinku diky za odp. jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Naposledy upravil 26-07-2005 v 17:57 PM

Old Post 27-02-2005 v 22:13 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Zdraví ad Halogenový vaporizer - Zkušenosti Příspěvek č. 137

Myslím že se s vámi už můžu podělit o první dlouhodobější zkušenosti z provozu mé halogenové odparky.
Opravdu kladná záležitost je že se materiál před vložením nemusí čistit od příměsí jako jsou kousky větviček, lístky a hlavně semínka kterých mam v materiálu opravdu hodně protože se neustále potýkám s hermoproblémem. Obrovskou výhodou je že se dá použít i nekvalitní materiál který by byl normálně vhodný tak maximálně na spot . To je možné protože se z materiálu neline žádný kouř a proto je vlastně jedno kolik se toho vyvaporizuje. Jednoduše je li materiál slabší tak se ho prostě vloží více. Regulací teploty je možné určit které látky se mají odpařit a to je také cítit na výsledném efektu. Je tedy možné odpařit nejdříve tu veselou část a hlubší si nechat na později. Opravdu to tak funguje !!! Je pravda že výnosnost oproti šlukovce je asi tak dvou třetinová, to znamená že pro stejný účinek je toho nutné vložit asi tak o třetinu více než do šlukovky. Proto ho z pravidla nepoužívám v případě když se mi do ruky dostane malé množství opravdu kvalitního materiálu, ale mám li ho jen trošku více tak vapik s velkou radostí využiji protože jak už jsem napsal můžu ho odpařit postupně a to dává úplně nový požitek.
Konstrukčně jsem vycházel z vaporizeru AROMED www.aromed.com který využívá také halogenovou žárovku. Díky tomu že jsem na místo klasické 50W halo žárovky použil trubičkovou 150W se inicializační čas zkrátil z 2min na pouhých 30 sec které jsou asi tak potřebné na vyjmutí násypky vložení materiálu a zpětnému vložení do vapiku. Protože je použita mnohem větší ochlazovací nádoba, není potřeba používat na ochlazování vodu.
I při použití nejvyšší teploty ( se normálně vůbec nepoužívá protože pak už materiál kouří )
jde z přístroje naprosto chladný vzduch.
Jen co se k tomu dostanu tak sem podrobnější fotky pošlu. Zatím alespoň malá animace na

http://mujweb.cz/www/Echon
protože jsem nepochopil jak vložit flash sem.

Díky značnému zájmu v okruhu známých se po dohodě s člověkem (z českého zkušebního ústavu ) ) který mi navrhnul a postavil řídící elektroniku pokusím postavit několik vapiků na prodej. Chápu ne každý má možnost a čas si něco takového postavit a přesto si chce ve zdraví užívat.
Kdybych nepřestal kouřit cigarety tak normálně používám
šlukovku a je mi to jedno. S odstupem času ale musím říct že je opravdu paráda si zavapovat a pak si jít klidně zaběhat nebo skočit na kolo zajet si nějaký extrém a nebát se že se při tom udusím.

Naposledy upravil 26-07-2005 v 17:58 PM

Old Post 06-03-2005 v 11:08 AM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 138

Odpařovací teploty pro jednotlivé léčivky jsou uvedeny na http://www.aromed.com/en/medical-plants.html

např pro Cannabis to je 190 °C / 374 °F až 210 °C / 410 °F pro veškeré cannabinoidy.

Old Post 13-03-2005 v 15:36 PM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

ad Halogenový vaporizer - Příspěvek č. 139

porozhlídni se tady...je tady návod na výrobu takovýho mobilního vaporizeru..zkoušel sem to funguje ale to zhulení je fakt hooodně zvláštní a mě nevyhovuje..

Naposledy upravil 26-07-2005 v 17:58 PM

Old Post 23-03-2005 v 19:39 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

ad Halogenový vaporizer Příspěvek č. 140

Schéma zatím nemám protože elektroniku si nechávám dělat a ještě se trošku dolaďuje.
Ale za to mam new objev který vznikl ..
jak jinak ... z nedostatku
Dá se použít i čerstvě utržené !!!!

Naposledy upravil 26-07-2005 v 17:59 PM

Old Post 28-03-2005 v 20:02 PM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Nej Vapík 1a Příspěvek č. 141



Zdarec,
tak Vám tady chci ukázat jeden zhuleneckej nápad. Jelikož se tady hodně píše o vapíku, jak je to dobrý a blablabla - rozhod jsem se zkonstuovat si co nejlevnější vapík z domácích surovin


obr1)
Takže základem celý konstrukce je žehlička, sklenička, brčko a hadička.



obr2)
Do skleničky je potřeba vytvořit otvor (já to brousil rozbrusem)

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:20 PM

Old Post 08-04-2005 v 08:16 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

nej vapík 1b Příspěvek č. 142



Samozřejmě se musí dole u skleničky probrousit drážky na nasávání vzduchu. Stačí jem malý aby nedocházelo k úniku.









a do otvoru ve dně skleničky přilepit brčko - nejlépe s kloubíkem abychom mohli kloubit hadici okolo kolo

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:21 PM

Old Post 08-04-2005 v 08:20 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

nej vapík 1c Příspěvek č. 143




a pak už jen stačí sestavit celou složitou konstrukci dohromady.
Tj. na žehličku dát hulo, přikrýt sklenicí ... napojit hadici a sosat a sosat a sosat a .... ( žehlička musí bejt zapnutá v eletrice )




Pro ty z vás co doma žehlí je to navíc dobrý pomocník při přestávkách - nasadíte nástavec na žehličku a vapíkujete - odendáte a žehlíte - nasadíte a vapíkujete - a pak už nežehlíte.

Testoval jsem to na "plátno" a to už je trošku moc. Myslím že "bavlna" bude to pravý. Ještě to přeměřím digi. teploměrem a na žehličce udělám značku "THC" - asi hned vedle "bavlny"

Ještě si udělám lepší stojánek na žehličku a skleničku - moc to nestojí a je potřeba to zpevnit. Jinak to šlape výborně - zhulenost ale netuhnost


náčrt stojánku - potřebuju někde svařit :-(( doma nemám


Takže už nehulim ale vaporizuju

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:21 PM

Old Post 08-04-2005 v 08:26 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

ad Nej Vapík Příspěvek č. 144

Chtělo by to někoho s digitálním laserovým teploměrem kdo by změřil teplotu žehličky při určitejch stupních. A to brčko bych vyměnil za nějaký z odolnějšího materiálu, jinak nápad dobrej ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:22 PM

Old Post 08-04-2005 v 08:37 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0596080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív