Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 68 69 70 71 72 »
Autor
Téma 
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 1105

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Na svilušky je toho hodně, já ti neporadím co je nejlepší, protože jsem ty bestie ještě nikdy neměl.
Ale určitě mě jednoho dne taky poctí návštěvou a já bych to řešil B.A.C. o kterým čtu jen samou chválu ale je to ta dražší varianta ale všichni přece chceme pro svoje kytky to nejlepší :-)
Máš i spoustu levnejch prostředků např. Biool, Svilustop atd. atd.
Klikni nahoře na liště na hledání, do okýnka zadej svilušky a najde ti to odkazy, nebo použij FAQ.

citace:
Původní příspěvek od gardner
Zdravim, ve čtvrtém týdnu rústu se mi začaly dělat na listech malé tečky a listy postupně začínají žloutnout. Rozlizá se to víc a víc, můžete mi poradit co to je a jak se toho nejlíp zbavit?


no ja musím říci že B.A.C je nejlepší pokud do toho pujdeš tak zabirá paradně a hlavne po 24 hod jsou pryč osobně stříkam i při přepnutí jako prevenci a hlavně paradně funguje i proti stresu a navic bio doporučuju neznám nikoho kdo by použil a nadaval opravdu nikoho :-)

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 01-10-2012 v 17:50 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 1106

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
ten výluh z tabáku prý pomáhá osobně sem to nezkoušel někdo tu i říkal že výluh z habaněro papriček jinak co mám odzkoušené je vertimec 1,8 ec a u mě fungoval se 100% úspěšností

vyluh maka ale u mě jen poprvé pokud přežije jen jedina mas smulu tabak už mi nezabiral :-(

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 01-10-2012 v 17:51 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 1107

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
ten výluh z tabáku prý pomáhá osobně sem to nezkoušel někdo tu i říkal že výluh z habaněro papriček jinak co mám odzkoušené je vertimec 1,8 ec a u mě fungoval se 100% úspěšností

taky mam osobní zkušenost s vermitecem a zabral na 100%...

Old Post 01-10-2012 v 20:39 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1108

citace:
Původní příspěvek od gardner
Dik moc, A nevíš jak mám co nejlíp zakročit, abych se toho zbavil? mám rozmočenej tabak a večer to chci postříkat, bude to stačit uplně nebo mam použít ještě nějakou chemku? (popřípadě jakou?)


Svilušky jsem měl zatím letos 2x, na 100% mi vždy zabral vertimec 1.8 EC. Nic jinýho jsem nezkoušel, ale tohlecto fakt funguje. Jestli zatím nekveteš (což ne) tak ti doporučuji použít toto.

Old Post 02-10-2012 v 13:48 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1109

Zdarec hosi kdo helfne a hodi nejakej tip co by to mohlo zpusobovat ?

Super skunk - sensi seeds 25 den rustu co myslite ?

PH 6,3 EC nemerim vlhkost 75% nonstop teplota 27 den 20 noc ?

Old Post 11-10-2012 v 06:32 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1110

zjkus stáhnout vlhkost a čim hnojíš? metrop ne?:-)

Old Post 11-10-2012 v 09:24 AM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1111

vlhkost je jako vzdy a problem nikdy nebyl spis bych rek ze jim neco chybi .... hnojky komplet biobizz substrat lightmix - cocos 50/50 v tom jedu uz po 4te a taky nic ale toz totok vrchy krasne zelene ale spodky zloutnou a fest

Old Post 11-10-2012 v 10:02 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netolka
Stálý Člen

Karma uživatele netolka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 1112



Čau lidi nevíte co by to mohlo být? Cream Caramel 35 dní od vyklíčení

Old Post 11-10-2012 v 14:07 PM
netolka je offline   Profil uživatele netolka   Find more posts by netolka   Foto galerie člena netolka   Click here to Send netolka a Private Message   Add netolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Tmavé skrvrny na listech Příspěvek č. 1113



Ahoj, na listech jednoho řízku mi vylezly tyhle nepěkné nekrotické fleky a pomalu se šíří. Řízky jsou asi 10 dní po přesazení do velkých květníků.

kytka: mazar
světlo: 125 cfl
odtah: vko 185 m3
půda: light mix plagron
hnojivo: plagron alga grow, enzimy (zatím dvě zálivky po 2ml grow a 1ml enzimů na litr, pH 6,2 - 6,4), 3x postřik cropmaxem (teď se jmenuje vita start...)
Teplota: 19 - 23°C
Vlhkost: 50 - 60%

Nevím co by to mohlo být, problém s výživou asi ne, ostatní kytky jsou úplně v pořádku, listy mají tmavě zelené. Přelití vypadá jinak, navíc jsem zalíval za těch 10 dní jen dvakrát. Možná vadí nižší teplota, nebo je to pHackem, mam nový pH metr takže nemůžu vědět jestli neblbne. Případně nějaká plíseň (podle FAQ možná prachová?)

Díky

Old Post 13-10-2012 v 07:15 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 1114

Podle mě na 90% ta plíseň, teď je týhle plísně venku plno.. V outu se mi to dělá na menších listech, někdy víc do hněda jindy trochu do červena.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-10-2012 v 07:52 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 1115

to bull: diky, jak říkáš, mám to taky na menších listech a tenhle řízek je i ze všech nejlabší. Všechny napadený listy jsme obral, čím to mám postříkat? Diky

Old Post 13-10-2012 v 08:02 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1116


ahoj, mam trochu problem s listy, viz foto, projizdel jsem to tu a mozna spatny PH? Chtel bych ale radsi znat Vas nazor z fotky.
Jedna se o blueberry normal pod 400w...teplota 21-32C vlhkost 40-80, dost mi to kolisa, tak nevim jestli treba tim? Sazeno od seminka do rockwoolu, pak prechod do substratu allmix od biobizz, kytky stary cca 3 tejdny, zatim jsem prolejval jen vodou s upravenym ph bez hnojek. PH vytoku 6.9, snazim se to ted snizovat kazdou zalivkou. Snad jsem popsal vse. Predem diky za pomoc.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 14-10-2012 v 14:30 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1117


tady jeste detail listu. Co by jste z tohohle usoudili? Plisen?

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 16-10-2012 v 23:06 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1118

Já bych řekl , že deficit dusíku ....... zkus trochu pohnojit rustovim hnojivem ....

Pokud se mýlím tak neváhejte a zlinčujte mě :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 16-10-2012 v 23:18 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1119

zkusim zkusim, ja jsem prave myslel, ze v allmixu to par tejdnu pojede vklidu bez hnojeni....kazdopadne jsem teda ted zalil 1ml/l grow a postrikuju fishmixem, uvidime co to udela, snad to pomuze, diky za tip.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 16-10-2012 v 23:47 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 1120

snad to bude ono :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-10-2012 v 00:27 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 68 69 70 71 72 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3004090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív