Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 301

par tam musis mit uplne stado na to zabere jen chemie jinak to muzes vyhodit

Old Post 11-07-2014 v 20:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 302

Zdarec mam problém s listama, bohužel lakmusový papírk došly takže nemůžu změřit ph, a foťák taky nemám takže se to alespoň pokusim co nejlíp popsat.
Začalo to tím že na 2 spodních patrech (Kytka má takový 2,5 měsíce, má 8 pater a tak půl metru neli víc, hnojím přípravkem Agro pro pokojové rostliny (na růst) začali být na listech bílé tečky (zezhora i zezdola) zděsil sem se že to sou svilušky, ale tak do týdne byli pryč a začal i jiný problém. Začala se mi do žluta zbarvovat (a osichat) konečky listů nejspodnějších pater a postupem času hnědly. Zkoušel jsem proti tomu spoustu věcí. Hnojit víc, hnojit míň, nehnojit vůbec, "předhnojit" kopřivama, nadrcený skořápky vajíček, a dokonce i nadrcený usušený slupky od banánu (Banány jsou přece bohatým zdrojem draslíku )
postupem času začaly žlutnout a hnědnout listy po celé květině (Postupovalo to odzdola až nahoru) zkoušel sem zasažené listy prostřihnout ale stejně to nepomohlo. Teď to vypadá tak že po celé květině jsou spousty hnědých listů (Jakože uplně hnědých, ale stejně si list furt drží svů přirozený tvar). Nevíte někdo čím by to mohlo být? Foto bych snad mohl přidat pozítří. Díky za odpovědi

Old Post 15-07-2014 v 10:57 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 303

citace:
Původní příspěvek od Subaru
Ahojte, snažím se vypomoct známému, co myslíte že způsobilo tohle? Díky...


Něco hodně podobného tomuto. (Aha, tak fotku mi to nezobrazilo, ale je to hned na začátku tohohle threadu)

Old Post 15-07-2014 v 14:58 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 304


Čau čau, potřeboval bych pomoct, dnes jsem si všimnul na listech podivných stop jakoby to byl nějakej slimák nebo něco takovýho, nemohl by mi někdo prosim poradit co to mohlo způsobit a popř. jak se toho zbavit?

http://puu.sh/acy59/8e1d32d9ab.jpg

Old Post 15-07-2014 v 18:00 PM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 305

citace:
Původní příspěvek od zmijak



to je ten problem s vlastnima substratama ze nevis kolik mas nahnojeny substrat a od kdy by jsi mohl zacit pomalu hnojit myslim si ze cca 400kc za 50l nebo kolik stoji hlina od dodavatelu co se prodavaji v shopech a mas aspon jistotu nejakou ale tak hle je to tezko zjistit nebot chce to jednoznacne si poridit ec metr a zmerit to a aspon budes vedet nacem jsi nebo si ho od nejakejch kamaradu pujc jo a jeste jak pises prolit to peroxidem vodiku tak pocitej ze ti pujde do haje vsechny prospesne mikroorganismy co se skryvaji v tom kompostu ja osobne bych to nedelal !


Děkuji za upozornění. Ve FAQu je H2O2 strašně vychválený, až jsem úplně opomenul, že je to přece jenom žíravina . Předpokládám teda, že tak ještě týden určitě nemusím hnojit, když jsem měl půda takhle přehnojenou, je to tak? pak začnu malými dávkami NPK a pomalu začít hrotit fosfor...

Jinak díky za pomoc, čeká nás krásný týden tak snad bude vše okay

Old Post 15-07-2014 v 23:38 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od Rajesh
Čau čau, potřeboval bych pomoct, dnes jsem si všimnul na listech podivných stop jakoby to byl nějakej slimák nebo něco takovýho, nemohl by mi někdo prosim poradit co to mohlo způsobit a popř. jak se toho zbavit?

http://puu.sh/acy59/8e1d32d9ab.jpg


cau, su to take male cerviky (Leaf Miner). Mne pomohlo ak som odstranil napadnutu cepel listu (nemusis trhat cely list)

Old Post 16-07-2014 v 08:12 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 307

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


cau, su to take male cerviky (Leaf Miner). Mne pomohlo ak som odstranil napadnutu cepel listu (nemusis trhat cely list)


Díky moc, problém jsem vyřešil tim že jsem opatrně naříznul list žiletkou a toho červíka "vyšťoural" ven.

Old Post 16-07-2014 v 11:13 AM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 308

Zdravím schnou mi listy spodní části, vubec netušim proč a co dělat
http://oi58.tinypic.com/l86m1.jpg

Old Post 17-07-2014 v 17:25 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 309

ty tve listy vypadaji jako prehnojene nebot nad tim jsou dalsi listy a tam jde videt ze spicky jsou spalene tak ze asi tak

Old Post 18-07-2014 v 12:17 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 310

No dal jsem tam 50% pokojového hnojiva a 50% hlíny.
Takže přesadit ?

Old Post 18-07-2014 v 13:29 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 311

jsou to jeste male kytky a proto se to moc nehnoji jen fakt malinko tak ze to je tezko rici kolik jsi tam teho navalil kazdopadne nehnojit nez se nevzpamatuji a prolil bych to vodou

Old Post 18-07-2014 v 13:52 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tma
Nový Člen

Karma uživatele Tma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 312



Ahoj, mám pocit, že mi rostlinky vadnou. Jsou to tak dva týdny od naklíčení, rostly v pořádku, ale teď mají takové schlíplé pokroucené listy a příjde mi, že umírají.

Pěstuju to indoor v AutoPot, 50%perlit, 50%kokos.

Přikládám foto. Prosím pomozte, děkuji.

Old Post 20-07-2014 v 10:23 AM
Tma je offline   Profil uživatele Tma   Find more posts by Tma   Foto galerie člena Tma   Click here to Send Tma a Private Message   Add Tma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 313


Zdarec lidi má tady foto listů z kytek na balkóně. Jedu tam 3 modely a to Afghan, Shiva Skunk a CBD HAZE Auto. Tento problém se vyskytuje u Afghana a CBD Haze auto. Shiva Skunk je uplně bez problémů. Kytky nejsou ničím hnojené, krom granulovaného kravského guána cca před 3mi týdny. Ph je ok. viděl bych to na problém s teplotou v těchto dnech a nebo na spálení světlem podle FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/s...oci/10.html#107
ale poraďte mi někdo jak mám dát tu žhavou kouli na obloze ještě trochu výše
v přehnojení to určitě nebude, Haze jsem navíc ještě nehnojil vůbec a ten je nejhorší...ale chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost tak ať mi mou teorii potvrdí...kytky se určitě vzpamatujou doufám
Díky za postřehy. Ať to roste!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-07-2014 v 17:18 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 314

citace:
Původní příspěvek od techem
Zdarec lidi má tady foto listů z kytek na balkóně. Jedu tam 3 modely a to Afghan, Shiva Skunk a CBD HAZE Auto. Tento problém se vyskytuje u Afghana a CBD Haze auto. Shiva Skunk je uplně bez problémů. Kytky nejsou ničím hnojené, krom granulovaného kravského guána cca před 3mi týdny. Ph je ok. viděl bych to na problém s teplotou v těchto dnech a nebo na spálení světlem podle FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/...oci/10.html#107
ale poraďte mi někdo jak mám dát tu žhavou kouli na obloze ještě trochu výše
v přehnojení to určitě nebude, Haze jsem navíc ještě nehnojil vůbec a ten je nejhorší...ale chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost tak ať mi mou teorii potvrdí...kytky se určitě vzpamatujou doufám
Díky za postřehy. Ať to roste!

Čau
Vypadá to na spalení slunkem. Nezalíval si to když na to pražilo slunko?

Old Post 20-07-2014 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 315

citace:
Původní příspěvek od šišška

Čau
Vypadá to na spalení slunkem. Nezalíval si to když na to pražilo slunko?


nee vždy kolem 20:30, a to už jen líže vršky...ale budu to zalévat až zapadne úplně

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-07-2014 v 17:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 316

Ahoj, chci se zeptat. mám menší problém s řízky. Už druhou várku mi žloutnou špičky .Mladé lístky. Někdy se kroutí a někdo odumírají. Vždycky se to nakonec zotaví , ale určitě to rostlince neprospívá. Řízky jsou v RW. Zálivka podle mě dostačující ,ale nepřelitá.
Díky za rady .

EDIT: Napadlo mě, mění se odstáté vodě PH ? nenechávám nic odstát a jestli nezlobí třeba PH po nějaké době. Když se začíná měnit. Možná kecám hovadiny .

EDIT : Vyřešeno , problém bylo parno v parníku. Moc velká vlhkost.

Naposledy upravil Chilligrow 26-07-2014 v 09:06 AM

Old Post 21-07-2014 v 10:18 AM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 317


Zdravim všechny growery, mám menší problém, podle mého neni až tak závažnej ale radši se zeptám co si o tom myslíte vy, popř. čím by to mohlo být způsobeno.
Na kytce mi usychaj takový ty první dva listy co narostou hned po děložních, viz. foto.
Je blbost aby byla kytka přehnojená nebo přelitá.

Old Post 23-07-2014 v 13:36 PM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 318

citace:
Původní příspěvek od Rajesh
Zdravim všechny growery, mám menší problém, podle mého neni až tak závažnej ale radši se zeptám co si o tom myslíte vy, popř. čím by to mohlo být způsobeno.
Na kytce mi usychaj takový ty první dva listy co narostou hned po děložních, viz. foto.
Je blbost aby byla kytka přehnojená nebo přelitá.

Mě ty dolní listy taky zežloutnou a seschnou,stejně je utrhnu a ty dolní větve taky,alespoň do nich nebude kytka dávat zbytečně sílu v květu a zaměří se na hlavní palice ,jestli se to nebude rozšiřovat tak to nehroť...

Old Post 24-07-2014 v 17:29 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Rezaté fleky na listech Příspěvek č. 319



Prosím o radu,na kytkách se objevily tyhlety hnědé,rezavé fleky,nejdříve na velkých listech a teď je to i na ostatních,je to problém s Ph ? Btw.Soráč za new téma,ještě to tu moc neznám

Naposledy upravil capsaicin 24-07-2014 v 17:47 PM

Old Post 24-07-2014 v 17:36 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Rezavé fleky na listech Příspěvek č. 320



Zdravím growers,

mám takový problém s listy asi před týdnem se mi na kytce objevily divné rezavé fleky...

Kytku mám ve foliáku a podle toho co jsem četl by to mohlo byt spaleno od slunce, je možné že je to z nedostatku děr v daném foliaku?

rom toho se mi kolem objevily také bílé skvrny, mohlo by se jednat o plíseň?

Old Post 26-07-2014 v 15:53 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 321


+přikládám zvětšené obrázky pod mikroskopem

Old Post 26-07-2014 v 15:54 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 322



ještě jeden obrázek:

Old Post 26-07-2014 v 15:56 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 323

Ano to je plíseň,zřejmě máš ve fóliáku vysokou vlhkost,nemám sice zkušenost s pěstováním ve skleníku ale logicky to musí co nejvíc větrat ,jinak tedy nějaký postřik proti plísni

Old Post 26-07-2014 v 17:29 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 324

je to presne tak je to plisen listova ktera se nazyva padli je to dost obtizne se toho zbavit ale jde to urcite bych okamzite nasadil chemickou cestu a to co nejdrive pak dej vedet

Old Post 27-07-2014 v 08:04 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 325

A doporučili by jste mi nějáký postřik? Byl by vhodný krupikol?

edit: Nemá někdo zkušenosti s dávkováním? Prootže to co píšou na obalu mi přijde dost šílené...

Naposledy upravil lovalovalova 27-07-2014 v 11:14 AM

Old Post 27-07-2014 v 10:45 AM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 326

Nezlob se na mě, tohle vypadá opravdu nehezky až hrůzostrašně a v tomto případě bych bohužel kytku pohřbil.
Jestli-že jde o plíseň listovou / tzv. padlí / používají se nejspíš Fungicidní postřiky proti plísni.
Ovšem zamysli se už nad tím samotný problémem.
1.-Proč ti plíseň tvou kytku napadla? nejspíš obrovská vlhkost, či choroba, nebo obojí.
2.-Chtěl bys takovou kytku použít pak dál pro své vnitřní použití ?
3.-Chtěl bys takovou kytku použít, když jí ošetříš Fungicidním chem. svinstvem, pro své vnitřní užití ?
Pochybuji.
Všeobecně je známo a platí, že pokud ti rostlinu, ovoce atd. napadne plíseň je už problém v celém organismu, tzv. okamžitě sklidit, což v tvém případě není.
Takže likvidace, a pěstuj holky eko, bio, prostě v klidu a optimálních podmínkách.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 27-07-2014 v 11:32 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 327

Jdá se pouze o pár listůzasažených tudíž si myslím, že jsem to chytil ještě v zárodku, každopádně listy jsem otrhal postříkal to krupnikolem a proplachl vodou, tak uvidime, ozvu se jak to dopadlo..

Old Post 27-07-2014 v 13:29 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 328

kuprikol je dost silena chemka ktera zanechava takove zelene fleky ale je nejucinejsi doporucuji jen v obdobi vegetace jinak uvidis jak to bude dale nebot padli jak uz jsem psal je dost obtizne na uplne odstraneni me treba zasahli 2 kytky a nepomohlo nic ale proste na postriku nic nezkazis jinak urcite jestli mas velikou vlhkost tak snizovat co to jde nebot v obdodi kvetu budes mit veliky problem a nej jen s padli

Old Post 27-07-2014 v 14:21 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 329

Dobřee, když listy postříkám tím kuprikolem mám ho nechat na listech zzasschnout nebo jej umýt například vodou? Jsem ještě ve fazi růsu....
¨

Old Post 27-07-2014 v 14:23 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 330

nech ho zashcnout jen a samozrejme nestrikat pod primym sluncem tak na vecer nejlepe az vecer az se ti to nespali

Old Post 27-07-2014 v 14:39 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Re: Rezaté fleky na listech Příspěvek č. 331

citace:
Původní příspěvek od capsaicin
Prosím o radu,na kytkách se objevily tyhlety hnědé,rezavé fleky,nejdříve na velkých listech a teď je to i na ostatních,je to problém s Ph ? Btw.Soráč za new téma,ještě to tu moc neznám


hnede fleky a co ty tady mas mi ukazujou na 99% na problem s ph taky jsem to mel a vypadalo presne takhle a nebo to taky muze byt plisen seda mrkni na google

Old Post 27-07-2014 v 14:50 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rae04
Nový Člen

Karma uživatele Rae04 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 332

Zdravím mám problém s listy začínají od konců tmavnout dělají se na nich černo žluté fleky,hnojím růsťákem fishmix vynechal jsem ho na tři týdny a bez úspěchu dělá se to dál takže přehnojený by to být nemělo.Je zajímavý že to není na všech přitom jsou pohromadě v květináčích ve stejném substrátu.Vyhání neustále mladý listy ale starý musím neustále obírat protože jsou suchý a hlavně kytky sice rostou ale nesílí tak jak by měli sice.Použil jsem už postřik na listy Kuprikol a Ortivu ale bez úspěchu.Může mi někdo prosím poradit??

Naposledy upravil Rae04 28-07-2014 v 19:04 PM

Old Post 28-07-2014 v 13:17 PM
Rae04 je offline   Profil uživatele Rae04   Find more posts by Rae04   Foto galerie člena Rae04     Add Rae04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 333

to je tezko chce to foto

Old Post 28-07-2014 v 13:35 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rae04
Nový Člen

Karma uživatele Rae04 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 334

promiň moc tady s tím neumím jsem tu první den uložil jsem to do galerie sem http://grower.cz/home/viewer.php dík za pomoc jsem s toho na nervy.

Old Post 28-07-2014 v 13:58 PM
Rae04 je offline   Profil uživatele Rae04   Find more posts by Rae04   Foto galerie člena Rae04     Add Rae04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zet0r
Stálý Člen

Karma uživatele zet0r - 87% PěstitelskáKarma uživatele zet0r - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 47  

Zdraví Zloutnuti konecku listu Příspěvek č. 335

Zdravim. Mam takovy technicky dotaz. Jiz potreti tuto sezonu se mne na jedinne kytce ze vsech zazloutly SPICKY listu (viz. photo). Celkem by me zajimalo, proc to dela.

Situace se ma takhle. Jedna se o JH od greenhouseseeds. Hnojivo pouzivam poze Plagron a to Alga Grow + tak jednou tydne Plagron vita race na listy. Mam dalsich 5 kytek, ktere hnojim naprosto stejnou zalivkou Alga Grow (pomer hnojivo/voda) i mixem na listy Vita race, ale ani u jedne se toto nestalo. Navic, kdyz jsem tu kytku schvalne tyden nehnojil, tak se listy stejne na koneckach zazlutily (a to i pres vydatne srazky, ktere by prebytecne hnojivo odplavily). Jako substrat je tam nejaky ten klasicky univerzal.

Kazdopadne - kamos ma to same seminko, pouziva stejne hnojivo+jeste neco navic, kytka na chlup stejna, ale jeste mu to ani jednou neudelalo. Kytka ma momentalne kolem 2 metru, ale jama byla kopana jenom 50-60 cisel do zeme + 40*40 ctverec. Napadlo me, ze by se treba koreny dostaly az k memu zakopanemu psovi, ktery tam uz tak 4 roky lezi (sadim na tom miste kazdy rok a nikdy se mi toto nestalo). Ovsem, kdyby se toto stalo, a nejak by se to treba pohadalo, tak by se asi zazloutnuti listu rozsirilo. Ale u me je to tak, ze to zezloutne a za 2 dny jsou zase zelene. Za treba 14 dni zelene konecku zase nahodne zezloutnou.

Koukal jsem tu na forum na tema "Zalevani, vyziva hnojeni"
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
ale ani jedna z tech fotek nejak nesedi s tim, co mam ja, nebo si neverim, ze bych to urcil.

http://imgur.com/I2F8hUy
http://imgur.com/NT9TKaT


Budu rad, za kazde nakopnuti spravnym smerem. Diky.

CS RULEZ

Made in Syslof - Outdoor 2003

Naposledy upravil zet0r 28-07-2014 v 20:23 PM

Old Post 28-07-2014 v 16:46 PM
zet0r je offline   Profil uživatele zet0r   Find more posts by zet0r   Foto galerie člena zet0r   Click here to Send zet0r a Private Message   Add zet0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monkeyskunk
Nový Člen

Karma uživatele monkeyskunk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 1  

Obecné Žloutnutí od středu Příspěvek č. 336

Zdravím,

vyřešil už někdo prosím problém se žloutnutím listů od středu ? Když sem si toho všimnul, neměl jsem u sebe foťák, nicméně stejný problém tu řeší (i s fotkami) například Herodes, Atentat31 a ABORTED.

Chemickým postřikem nebo tak to určitě není. Mě se to objevilo v boxu a tam by se mi nic "špatnýho" z venku nemělo dostat. Dále kytky jsou ve 4. týdnu (zrovna sem chtěl přepínat) a rostou až překvapivě rychle v hlíně předhnojené teoreticky na 6 týdnů, takže nedostatkem hnojek by to taky být nemělo (za týden koupím, kdyžtak vyzkouším). Jediné co mě napadlo tak přehřátí (zvedl sem lampu a otevřel víc ventilační otvory tak uvidíme jestli pomůže) vzhledem k tomu, že nemám cooltube a přítah jen pasivní. Ale na druhou stranu mám poměrně silný odtah (TT) který nám dřív zvládlo vyvětrat 2x600W takže teď jen s jedním by neměl mít problém, ikdyž je přítah jen pasivní (u těch 2 šestek byl taky jen pasiv a pohoda). Jinak teda pH sem neměřil, ale řekl bych, že kdyby to bylo tím, tak by se to objevilo už v prvních dvou týdnech (vodu používám pořád stejnou, odstátou v bečce pomocí kapilárové závlahy).

Já jen, abych pak neměl zbytečně lampu moc nahoře a neunikal mi smrádek ven, pokud to někdo již vyřešil. Jinak za pár dní napíšu, jestli poštelování světla a vzduchu pomohlo nebo za ten týden pak jak to začnu hnojit.

Monkey

Old Post 28-07-2014 v 17:23 PM
monkeyskunk je offline   Profil uživatele monkeyskunk   Find more posts by monkeyskunk   Foto galerie člena monkeyskunk   Click here to Send monkeyskunk a Private Message   Add monkeyskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 337


zdar.no jestli už to má palicky tak ty vysavaji živiny listu.ja mám to samé v indoru asi je to genetikou proto že jak říkáš ty u všech v pohodě a na jednez luto.

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 28-07-2014 v 19:58 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zet0r
Stálý Člen

Karma uživatele zet0r - 87% PěstitelskáKarma uživatele zet0r - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od stalada
zdar.no jestli už to má palicky tak ty vysavaji živiny listu.ja mám to samé v indoru asi je to genetikou proto že jak říkáš ty u všech v pohodě a na jednez luto.


Neboj, palicky to nema -) JH u nas dozrava pozde -) Navic, jsem ten problem pekne popsal a netrapi me zlute listy (ano ty zloutnou, kdyz se kytka pripravuje na fazi kvetu), ale jak jsem jiz napsal, jsou to jenolm spicky listu, nejsou to cele listy -) Vice cist, mene hulit -) Ale i tak dik za snahu -)

Edit1: Oh, sry nenapsal sem spicky, ale z tech fotek to je zjevne, co me trapi -)

CS RULEZ

Made in Syslof - Outdoor 2003

Old Post 28-07-2014 v 20:19 PM
zet0r je offline   Profil uživatele zet0r   Find more posts by zet0r   Foto galerie člena zet0r   Click here to Send zet0r a Private Message   Add zet0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 339



Ahoj tak mám problém s listy taky... je to nějaký škůdce ale vubec netuším jaký :/ Fotkyj sou špatný protože nemám svuj foťák má ho segra na dovolený tak snad budou stačit ty né tak moc kvalitní

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-07-2014 v 18:53 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 340


Foto:

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-07-2014 v 18:55 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santik
Nový Člen

Karma uživatele Santik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 341

Ahoj groweři, letos jedu klasicky na balkone odzkousenou odrudu 3 kousky Automazar od DP.

Kytičkám se relativně daří
http://postimg.org/image/z7aw7gz63/
22.-24.den rustu nejpovedenejsi kousek

co mě trápí je to, že se mi na listech především ve spodních patrech, začínaj oběvovat malinké bíle tečky ( na fotce to jde malinko videt )
kytička nejeví žádné známky napadení nějakým parazitem, tzn po důkladném prozkoumání všech tří kytek pod lupou sem nenašel nic podobného svilušce nebo mšici

jedinné co mě napadá je nějakej druh plísně nebo houby ( což mi dvakrát moc nesedí k odrude, ani pestebnimu mistu a uz vubec ne klimatickým podmínkám, které panovaly poslední dva týdny )

zde detail listu z obou stran, je třeba podotknout, ze bile tecky se tvori jen na povrchu listu, zespodu nic není videt, pokud není list prosvícen svetlem
ty bílé tečky jsem se snažil i setřít, což nejde, jdou jen jakoby "odloupnout" což vede samozřejme k mírnému poškození listu
Foto 1
http://postimg.org/image/lo3pnwn19/
foto 2
http://postimg.org/image/3s0i9hh4f/
foto 3 ( jinej list )
http://postimg.org/image/ixx8acth1/

zatím jsem to preventivne kvuli obavy z plísně pořádně "umyl" a postříkal 10% roztokem mléka ve vodě, což dle meho nemuze nijak uskodit pokud bych se mylil.


Za jakekoliv rady budu velice vděčný, na obdobný problem jsem jeste nenarazil a nikde na groweru jsem nevidel nic podobnyho. Treba je to uplna volovina a je to proste jenom vada kytičky, ale znáte to, kdyz se vasim kytickám nedari jak by dle vas melo, trápí vás to. Díky

Old Post 29-07-2014 v 20:10 PM
Santik je offline   Profil uživatele Santik   Find more posts by Santik   Foto galerie člena Santik   Click here to Send Santik a Private Message   Add Santik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Listy:( Příspěvek č. 342



Zdravím Growers,

mám dva problémy s listy.. Jeden se týká žloutnoucích lisů a naslednemu rozpadu v dusledku nekrozy foto 1, mám dopjem že se jedná o nedostatek fosforu zpusobeny nizkym ph?(Všiml jsem si mírně fialových stonků) nicmene nevim jestli to neni u blue widow normální , jedná se o male fialove tecky... No jinak na zacatku ten list má rezave skvrny a pote vypada tak jak na fotografii

A druhý probblém se týká bílých teček na listu, mám dojem že se jedná o Spider mites, nicmene si nejsem moc jistý, svilušky jsem hledal a nenašel tak nevím, nevíte čím bych to mohl postříkat abych zamezil šíření?

EDIT: zespodu jsem našel male černé tečky ktere se pravdepodobně hýbou...

EDIT: Kytky jsou na balkoně kde je pomerne sucho a teplo, tudiz mohli by to byt ty sviluchy?

Naposledy upravil lovalovalova 30-07-2014 v 13:10 PM

Old Post 30-07-2014 v 11:58 AM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 343



Tak jsem našel tyhle bílé svině....

edit: bohužel nikde nevidím pavučiny nebo tak našel jsem jen jednu drobnou, ale pochybuju, že najdu dalšíé, nicmene listy jsou velmi zdeformované...

Naposledy upravil lovalovalova 30-07-2014 v 12:57 PM

Old Post 30-07-2014 v 12:29 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 344

svilušky jsou všude, ať máš kytky na balkoně či jinde, přenáší je vzduch, déšť, takže se jim nikdo nevyhne, dobrý je postřik RockEffect

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 30-07-2014 v 18:35 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 345

A ten první problém? Muže byt taky zpusoben sviluchama?

Old Post 30-07-2014 v 21:36 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 346

Černé tečky které se hýbou, jsou svilušky, ty bílé komůrky dělají oni, půjč si okulár a podívej jaké to jsou potvory. každopádně žádnou paniku, postříkej RockEffectem a dle návodu použij. Víš, vše živé se musí něčím živit, a naše holky chutnají nejenom nám, ale i jiným živočichům.
Svilušky jsou však menší zlo, než např. plíseň a pokud máš kytky venku, nějakému problému se stejně nevyhneš, já měl ty potvory vloni i na balkoně a s postřikem to pak dopadlo docela dobře.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 31-07-2014 v 15:33 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 347



zdravim.kamarad ma problem s listy u jeho kytky Superauto.boužel mi dam fotky hodně špatné kvality.Dějě se to na horních listech.ma tam takový dirky pozdeji listy uplně usichaj.řikal jsem mu že to je nejaká housenka co je v hlíne a vylejza jen v noci.předloni sem měl na par kytkach neco podobnýho jen jsem to nenechal zajit tak daleko.Radil jsem mu at to postrika připravkem Karate.co vi na to?

Old Post 01-08-2014 v 10:33 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Re: Rezaté fleky na listech Příspěvek č. 348

citace:
Původní příspěvek od capsaicin
Prosím o radu,na kytkách se objevily tyhlety hnědé,rezavé fleky,nejdříve na velkých listech a teď je to i na ostatních,je to problém s Ph ? Btw.Soráč za new téma,ještě to tu moc neznám


mám tento istý problém s windoorom (1x la blanca, 1x no name (sativa) ),
majú to približne rovnako. Ph meter nemám no zalievam ich len vodou občas kristalom start, kristalon som na tyžden vynechal a nepomohlo

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 03-08-2014 v 10:23 AM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dastt
Nový Člen

Karma uživatele dastt - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 12  

Upozornění Černé skvrny Příspěvek č. 349



Zdravím, v poslední době se mi začaly objevovat na listech tyto skvrny, vždy jsou u žilek listu a začínají se objevovat od řapíku listu až po špičku.Pěstuji v kupovaném zahrad. substrátu namíchaném s perlitem a s kupovaným granulovaným koňským hnojem.PH jsem měřil a problém s ním není, hnojím jednou týdně krystalonem start nebo místo toho dvakrát týdně fishmixem.Nevíte někdo čím by to mohlo být? Prolezl jsem celé fórum a když už tam tento problém byl tak bez odpovědi.

Old Post 05-08-2014 v 08:54 AM
dastt je offline   Profil uživatele dastt   Find more posts by dastt   Foto galerie člena dastt   Click here to Send dastt a Private Message   Add dastt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 350

Podle mě je to plíseň... Řekl bych že ti zahnívají kořeny takže bych ty nejvíc postožený listy ošmiknul a nechal substrát proschnout.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 05-08-2014 v 09:32 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4712970 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív