Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70 71 »
Autor
Téma 
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 1089

jo abych nezapomel ta hnojka na ty kaktusy stala nak do 60kc..

Old Post 18-07-2006 v 14:07 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1090

Tak to naty kaktusy nevím, ale až se vrátím z pole,tak sem může dát ty procenta NPK, zdá se mi , že ten přípravek má nějak moc dusíku oproti OBM, spíš jak Wuxal, ale nevím to teď na 100%. Včera jsem byl na jednom poli a kytky jdou krutě do květu, vyrval jsem 13 samců, ale drtivá většina tam stále stojí a až cca. na jednu kytku, která ještě na květ nenasadila by to měli být samice. Ten Phytamin jsem nesehnal, ale podařilo se mi sehnat Vermifluid na plodovou zeleninu, taky pak napíšu víc - výrobce atd.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-07-2006 v 16:20 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 1091

Máte někdo zkušenost se stimulátorama od Ecolizeru? Sou sice nechutně drahý, ale zase sou extra koncentrovaný a docela by mě zajímalo, jestli je někdo zkoušel a může je porovnat s přípravky od Plagronu, B'cuzz atd...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 18-07-2006 v 19:42 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1092

zkusenosti s tim nemam,ale nekdo to tady uz psal ze to tim hnojil.MUSIS HLEDAT

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 19-07-2006 v 12:21 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1093

Včera jsem to už nezvlád, ale jestli to někoho zajímá pro porovnání s hnojivama co můžete sehnat, tak tady jsou údaje v procentech:
Wuxal Super: na růst
dusík N: 10,2%
fosfor P: 8%
draslík K: 6%

OBM: na květ
dusík N: 1,4%
fosfor P: 9,5%
draslík K: 7,5%
PH 6,0-7,5

AB extrakt (Vermifluid): na postřik
(3v1 pro zeleninu - komplexní výživa,
stimulace výnosu, prevence plísní)
dusík N: 1,5%
fosfor P: 0,8%
draslík K: 1,3%
PH 5-6

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 19-07-2006 v 19:16 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 1094

podelím sa s vami o moje skromné skúsenosti s hnojením

ako základ používam starý kravský hnoj + políčková zem
1:3 + škrupinky z vajec 2-3%. Po mesiaci je zem pripravená.
Počas roka som prihnojova KRIS-talónom.

a teraz môj úžasný objav: nechám zovrieť vodu a zalejem ňou
5-násobné odporúčané množstvo KRIS-talónu. Ešte vlažnou zmeskou
pooblievam celú rastlinku, prípadne len korienky. Rastlinky idú prasknúť.

Tento rok som pridal výluh holubieho hnoja (vedro holubieho+10vedier vody) v pomere 1:5(vody) rastlinkám sa to páči a krásne voňajú.

Plán do budúcna: rituálne zpololňovanie ryby a následné hnojenie.
Čo rastlinka, to ryba. Ešte že nejdem SOG, lebo nie som rybár.

Old Post 25-07-2006 v 10:01 AM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasič
Nový Člen

Karma uživatele hasič - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 2  

Hydroponie Příspěvek č. 1095

Já sem vyskoušel řadu Hesi Hydro a můžu jí všem velice doporučit je to trojsložka + se přidává vitamín supervit neni to sice čistá příroda ale dobře se sní pracuje a neni drahá.Ke koupi jr v Naturaltechnologies.

Old Post 26-07-2006 v 21:03 PM
hasič je offline   Profil uživatele hasič   Find more posts by hasič   Foto galerie člena hasič   Click here to Send hasič a Private Message   Add hasič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 1096

hesi je trojzolozka??? neviem neviem

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 27-07-2006 v 09:04 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1097

za 250 jedna lahvicka Avanced hydrophonics v BIOPLANTU vedle pracaku v brne

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 29-07-2006 v 21:25 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 1098

Slapičinec-hodně dusíku a dobrej je i v květu a je to bio,mlíko-na vápník,Kristalon start-rychlejší růst a vyvážený prvky,Kristalon plod a květ-zdravý květy vyvážený prvky,OBM-hnojivo na dost dlouho který je docela i dobrý,Kopřivy-dobrej a rychlej růst a hlavně bio,Minerální voda-hodně stopovejch prvků a hlavně CO2,Glukosa-kytka po ní vypadá hodně zdravě a rychlejš roste,i ty hnojiva z Growshopu jsou hodně dobrý,jen škoda že sou tak drahý,fakt dobraj je Wuxal Super,Plargon a Phytamin.
Jinak na outdoor bych použil BIO hnojky,a na indoor nějaký ty CHEMKY

Old Post 30-07-2006 v 14:20 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4mf3t4min
Stálý Člen

Karma uživatele 4mf3t4min - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1099

ja hnojim HORTUSEM pro palmy a zelene rostliny - list
NPK 7-4.5-6
podle me na rust jak delany

Old Post 30-07-2006 v 17:59 PM
4mf3t4min je offline   Profil uživatele 4mf3t4min   Find more posts by 4mf3t4min   Foto galerie člena 4mf3t4min   Click here to Send 4mf3t4min a Private Message   Add 4mf3t4min to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1100


Valdbur:takze wuxal super neni z growshopu ale normalne z obchodu a OBM taky.wuxal stoji 50.-Kc
Amfetamin:jestli myslis tohle tak to tim nehnoj hnojil jsem to tim letos a kytky me pripadali spis jako kdyby meli pevnejsi stonkya drevnately hodne,jinak si myslim ze to hnojivo v nicem jinem nenapomaha kytce k zdarnemu a peknemu rustu jak treba A.H. ale to je jasny.jinak slepicaky muzu jen doporucit ale jejich mnoystvi musi byt primerne kytce a stari kyticky.
Slepicakama lye snadno prehnojit kyti,no a potom abys ji zalival stimulaxem michanym jeste s necim to je o nicem.
proste nejlevnejsi nejlepsi hnojky josu OMG a wuxal no a palmy a sukulenty chci zkusit

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 31-07-2006 v 07:31 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 1101

Kolom&n: já nenapsal že je OBM a Wuxal Super jsou z growshopu,já napsal že jsou dobrý

Old Post 31-07-2006 v 08:06 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4mf3t4min
Stálý Člen

Karma uživatele 4mf3t4min - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1102

Kolom&n me to po nich vali dobre

Old Post 31-07-2006 v 08:40 AM
4mf3t4min je offline   Profil uživatele 4mf3t4min   Find more posts by 4mf3t4min   Foto galerie člena 4mf3t4min   Click here to Send 4mf3t4min a Private Message   Add 4mf3t4min to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 1103

OBM jsem koupil v obyc kvetinarstvi ...
Ale tenhle rok jedu AHcka (bloom,growt/bloom excelerator,emzymy+,final solution!)
Obcas dam i to OBM a strikam Phyt aminem!
Na rust jsem jel Alga Grow od Plagronu a koprivy ...
A zatim si vsechno chvalim!Pohoda ...
Vic v galerii a mem threadu
Peace ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Naposledy upravil golgotha 31-07-2006 v 08:56 AM

Old Post 31-07-2006 v 08:47 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 1104

Máte někdo nějáké zkušenosti s p-k13+14 od bionovy?? Pokud ano, zajímalo by mě, jak dávkujete...například na první týden květu je doporučeno 25ml/100l, což je 0,25ml/l a to je těžko odhaduje:/! Nejde dát víc?? Taky by mě zajímalo, jestli se může míchat s libovolnými hnojivy?? Předem díky, za jakoukoliv odpověď...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 01-08-2006 v 21:20 PM

Old Post 01-08-2006 v 21:13 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70 71 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4324910 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív