Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 785

citace:
Původní příspěvek od Banány
Zdravím, mé problémy přetrvávají, tak se znovu obracím na vás. Menší popis situace. Nyní je kalfas v podkroví, vlhkost 35-55%, teplota od 20-30°C (ale nejvyšší naměřená u vrchů 27.5°C), ještě před 4 dni byly ale asi měsíc ve sklepě kde bylo 60-90% vlhkosti, 18-22°C. Květiny jsou ve 100% kokosu, který byl napufrován velice nevhodnou vodou, a to přímo z kohoutku, tudíž ec 0,2 mS a ph 7.5. Od té doby květiny dostali hnojiva z řady Flora od GHE a to v koncentraci 0.7->1.0-> a předevčírem 1.6 mS, mezitím byla také zálivka s čistou vodou + enzymy. Vše upraveno na ph v rozsahu 5.8-6.2.

Fotky zde
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/ed1.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/ed2.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/edspodek.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/haw.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/euf.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/obo.jpg


Měl jsem stejný problém. Bylo to moc vysokým PH. Začal jsem tomu pak dávat PH 5,8 a další nové listy už pak byly v pořádku a ty už zkroucený se zlepšily ale ne uplně. Lej správný PH.

Old Post 11-07-2012 v 17:11 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alyn
Nový Člen

Karma uživatele alyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 786

Zdravím,
skoro všechny kytky, v indooru i na balkónku, a to vč zeleniny a bylinek, mam skvrnitý jak od sviluší, ale po parazitech ani stopy, max v boxu pár mušek. fakt nevim. Používám sadu BioBizz. Přikládám fota.
Předem moc děkuju za pomoc.

Old Post 11-07-2012 v 17:24 PM
alyn je offline   Profil uživatele alyn   Find more posts by alyn   Foto galerie člena alyn   Click here to Send alyn a Private Message   Add alyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoobsteR23_cZ
Nový Člen

Karma uživatele NoobsteR23_cZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 4  

Listy Žloutnou Od ProstŘedka ????? Příspěvek č. 787



mým rostlinkám začínají žloutnout listy od prostředka ke krajům a vrchol kytky uvadá , co s tím ? rostou v substrátu Plagron growmix s perlitem hnojím poloviční dávkou podle návodu Advanced hydroponics of holland 1 ; 2 ; 3 + kořenový stimulátor
díky za rady

Poraďte ňoumovi

Old Post 12-07-2012 v 08:01 AM
NoobsteR23_cZ je offline   Profil uživatele NoobsteR23_cZ   Find more posts by NoobsteR23_cZ   Foto galerie člena NoobsteR23_cZ   Click here to Send NoobsteR23_cZ a Private Message   Add NoobsteR23_cZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoobsteR23_cZ
Nový Člen

Karma uživatele NoobsteR23_cZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 4  

Listy žloutnou od prostřed. Prosím pomoc ! Příspěvek č. 788



mým rostlinkám začínají žloutnout listy od prostředka ke krajům a vrchol kytky uvadá , co s tím ? rostou v substrátu Plagron growmix s perlitem hnojím poloviční dávkou podle návodu Advanced hydroponics of holland 1 ; 2 ; 3 + kořenový stimulátor
díky za odpovědi

Poraďte ňoumovi

Old Post 12-07-2012 v 08:06 AM
NoobsteR23_cZ je offline   Profil uživatele NoobsteR23_cZ   Find more posts by NoobsteR23_cZ   Foto galerie člena NoobsteR23_cZ   Click here to Send NoobsteR23_cZ a Private Message   Add NoobsteR23_cZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 789

deficit železa !!!! omg zdechlino prolez si to tu a neulehčujte si to pořád...... nic si nepřečtete a porad jen chcete radit ! ))

Old Post 12-07-2012 v 08:14 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoobsteR23_cZ
Nový Člen

Karma uživatele NoobsteR23_cZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 790

mohl bys mi prosím říct taky co s tím mám udělat ? nebo vlastně co dělám špatně .. ? jak to zachránim ?

Poraďte ňoumovi

Old Post 12-07-2012 v 08:25 AM
NoobsteR23_cZ je offline   Profil uživatele NoobsteR23_cZ   Find more posts by NoobsteR23_cZ   Foto galerie člena NoobsteR23_cZ   Click here to Send NoobsteR23_cZ a Private Message   Add NoobsteR23_cZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 791

citace:
Původní příspěvek od bull


čus, tohle jsem měl 2x na Chroniku, vždycky se to udělalo IN ještě v růstu a bylo to pouze na 1 listu na 1 - 2 kytkách. Zůstalo to až do sklizně stejný, nezvětšovalo se to ani nešiřilo, tak jsem to neřešil.. Přišlo mi to jako nějaká mutace způsobená 1. hnojenim + možná lehkým připálenim od světla + náchylnosti modelu.. ??


Takže to podle tebe nemám nějak hrotit ? Já tu kytku dal zatím do karantény od ostatních, tak aby se jich aspoň nedotýkala listama.
No možná to bude v genetice, ze začátku to byl fakt takovej mrzák, pas se sekla na 3 týdny v růstu a už jsem myslel že z toho nic nebude. No ale nakonec se rozjela a teď je to nejvyšší kytka co mám.
Já měl hlavně strach aby to nenapadlo nějak úrodu (pokud nějaká vůbec bude ) a z toho co jsem četl na zahraničních fórkách jsem měl docela bobky.

No jestli letošní "out" dopadne dobře, tak hodím svůj 1. fotoreport na fórko, každopádně díkas za radu, že jsi se s tím už setkal.

Old Post 12-07-2012 v 08:31 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoobsteR23_cZ
Nový Člen

Karma uživatele NoobsteR23_cZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 792

A mohl by jste mi tu někdo teda říct co tej kytce chybí nebo přebejvá nebo co se to s ní vůbec děje jaký sou následky a jak tej kytce pomoct ?

Poraďte ňoumovi

Old Post 12-07-2012 v 08:37 AM
NoobsteR23_cZ je offline   Profil uživatele NoobsteR23_cZ   Find more posts by NoobsteR23_cZ   Foto galerie člena NoobsteR23_cZ   Click here to Send NoobsteR23_cZ a Private Message   Add NoobsteR23_cZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 793

A co je hnojit plnou dávkou?!

Old Post 12-07-2012 v 09:22 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 794

Taky bych to zkusil, většinou když mi to tahle žloutne tak maj málo žraní

Old Post 12-07-2012 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 795

co takle kouknout se na první thread v týhle sekci a nezakládat zbytečně další?

http://grower.cz/forum/showthread....641#post1042641

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-07-2012 v 10:39 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 796

citace:
Původní příspěvek od hellping


Takže to podle tebe nemám nějak hrotit ? Já tu kytku dal zatím do karantény od ostatních, tak aby se jich aspoň nedotýkala listama.
No možná to bude v genetice, ze začátku to byl fakt takovej mrzák, pas se sekla na 3 týdny v růstu a už jsem myslel že z toho nic nebude. No ale nakonec se rozjela a teď je to nejvyšší kytka co mám.
Já měl hlavně strach aby to nenapadlo nějak úrodu (pokud nějaká vůbec bude ) a z toho co jsem četl na zahraničních fórkách jsem měl docela bobky.

No jestli letošní "out" dopadne dobře, tak hodím svůj 1. fotoreport na fórko, každopádně díkas za radu, že jsi se s tím už setkal.


Jak pišu, já jsem se toho lekl, ale pak sem to neřešil. Nevim co to je, ale jestli se to rozšiřuje na dalši listy, tak to nebude moc dobré.. Bohužel sem to nikde ve svých fotkách nenašel, takže si nejsem 100% jistej..
Venku bych ten list utrh a neřešil, loni mi to přišlo do styku s tabákem, tak to může bejt klidně ono, ale v malym prostoru se mi to nijak nešiřilo..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 12-07-2012 v 10:43 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jadr.m
Nový Člen

Karma uživatele Jadr.m - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

spodní listy Příspěvek č. 797


zdravim nevim si rady s kytkou a se spodními listy.Nejdřív jsou po celým listu bílé tečky pak zežloutne pak zhnědne a uschne.Jde to odspoda,takhle už třetí patro usychá postupně.Je to No name,mám to v zahradnickým substrátu B.Už asi měsíc to hnojim NPK.Připojim foto.Poradí někdo?

Old Post 12-07-2012 v 15:43 PM
Jadr.m je offline   Profil uživatele Jadr.m   Find more posts by Jadr.m   Foto galerie člena Jadr.m   Click here to Send Jadr.m a Private Message   Add Jadr.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maaara666
Nový Člen

Karma uživatele maaara666 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 798

zdravím vespolek-před dvěma dny jsem přesadil rostlinku outdooru a dnes jsem objevil na listech hnědé až černé skvrny-jsou napadeny celé listy-mám podezření buď na hmyz nebo aktivního souseda...nejvíce napadené listy jsem otrhal,ty méně napadené z poloviny odštípnul...zajímavé je že tato "neduha" napadla jen jednu ze tří rostlin...myslím že bude možné dodat popřípadě i foto...rostliny jsou v zahradnickém substrátu B s aktivním humusem,míchlé substrátem pro výsev a množení s obsahem perlitu a základních živin,jinak zatím nehnojené!poraďte prosím...děkuji
maaara666

maaara666

Old Post 12-07-2012 v 21:38 PM
maaara666 je offline   Profil uživatele maaara666   Find more posts by maaara666   Foto galerie člena maaara666   Click here to Send maaara666 a Private Message   Add maaara666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
floutek93
Nový Člen

Karma uživatele floutek93 - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 799


Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nevíte co může být s touhle kytkou. Omlouvám se za kvalitu fotky, je to hnus . Ale jinak na listech jsou nějaké fleky nebo co. Poradí někdo? Třeba jste měli někdo stejnej nebo podobnej problém. Předem díky .

Old Post 13-07-2012 v 08:59 AM
floutek93 je offline   Profil uživatele floutek93   Find more posts by floutek93   Foto galerie člena floutek93   Click here to Send floutek93 a Private Message   Add floutek93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nickes
Stálý Člen

Karma uživatele Nickes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

a Příspěvek č. 800



zdravím, mám tu fotky dvou různých kytek a na každém je nějaká spálenina listu? Nevíte co by to mohlo být ? Děkuji

Old Post 13-07-2012 v 21:04 PM
Nickes je offline   Profil uživatele Nickes   Find more posts by Nickes   Foto galerie člena Nickes   Click here to Send Nickes a Private Message   Add Nickes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3670540 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív