Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Hlučné Ufo ?? jak tomu zabranit ?? Airrock rockwool ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 65

to by ještě chtělo zjistit jakou frekvenci zvuku má ventilátor... podlě mýho sluchu 800hz-2000hz no jo sem skoro hluchej :-D

600 když ti zbyde tak se ozvy mám o zbytek zájem... teda pokud nepoužijeě celej balík .-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Naposledy upravil Fruddy 09-12-2008 v 18:21 PM

Old Post 09-12-2008 v 17:28 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

jj je to kolem 1-2khz takze by to melo tlumit dobre asi to objednam pak se podelim o zbytek bude me to knicemu takze budu rad - dam vedet bude to ted behem 14 dnu

Old Post 10-12-2008 v 09:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

thg: Příspěvek č. 67

jejda stratil jsem ji,kde ji mam koupit?

Old Post 29-04-2009 v 15:35 PM
The Pooh je offline   Profil uživatele The Pooh   Find more posts by The Pooh   Foto galerie člena The Pooh   Click here to Send The Pooh a Private Message   Add The Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 68

prosiiim,pomozte!!!

Old Post 21-05-2009 v 06:19 AM
The Pooh je offline   Profil uživatele The Pooh   Find more posts by The Pooh   Foto galerie člena The Pooh   Click here to Send The Pooh a Private Message   Add The Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Komik
Nový Člen

Karma uživatele Komik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od HA-de-SH
zdar, možností a důvodů hluku je několikero... co já vím, tak

a) prvně vzduch proudící potrubím - kup odhlučněné potrubí (isoflex)
b) vibrace ventilátoru - zavěsit UFO do pružného závěsu, nebo podložit něčím měkkým
c) další problém může způsobovat triakový regulátor otáček, párkrát sem tu slyšel, že někomu začlo UFO při stažení otáček pískat, nebo vrčet - zbav se triakového a pořiď transformatorovy regulator

buď dobrý


Zdravim já mám to ufo asi v pr....
Hvízdá mi jak při nízkých tak vysokých otáčkách bez regulátorů.Nevíte nekdo please nejaký tip jak se toho zbavit.Podařilo se mi nadherně zbavit hluku z proudu vzduchu a vybrací ufa sonoflexy a rockwoolem v ketrem je ufo zabaleno a ještě je zavěšeno na popruhu a to jedu na dvojku 800m3/h.
Jenže ufo začlo hvízdat a vydává takovou podivnou meluzínu
Což dve tři jízdy před tím nevydávalo
Má to takové vysoké frekvence že mam strach z noci, aby to neslyšeli sousedi a bude po srandě Je tedy funkční řešení transformatorový regulátor?Jak již zmínil Tng? Díky moc

Naposledy upravil Komik 30-06-2011 v 12:49 PM

Old Post 30-06-2011 v 12:38 PM
Komik je offline   Profil uživatele Komik   Find more posts by Komik   Foto galerie člena Komik   Click here to Send Komik a Private Message   Add Komik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AFCA161
Stálý Člen

Karma uživatele AFCA161 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 70

pls nemate niekto skusenosti s tvrdenim polystirenom taky ten farebny pocul som ze dost tlmi hlucnost

Old Post 20-11-2011 v 19:35 PM
AFCA161 je offline   Profil uživatele AFCA161   Find more posts by AFCA161   Foto galerie člena AFCA161   Click here to Send AFCA161 a Private Message   Add AFCA161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od AFCA161
pls nemate niekto skusenosti s tvrdenim polystirenom taky ten farebny pocul som ze dost tlmi hlucnost


To je jako sádroš, ne? Zelenej proti vodě - koupelny, kuchyně a červenej - nehořlavej.
Ohledně zjištění zvukotěsnosti materiálů stačí jednoduchej test: přilož si materiál na ucho a a z druhý strany do něj pořádně bouchni, třeba naplocho pravítkem V případě polystyrenu budeš mít asi pocit, že tě někdo vystřelil z děla. Pokud tento test uděláš s jakoukoli zvukovou izolací, neuslyšíš nic

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 22-11-2011 v 08:32 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AFCA161
Stálý Člen

Karma uživatele AFCA161 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 72

no takto to vyzera http://www.onlinestavebniny.sk/stav...ps-rozne-hrubky ale asi mas pravdu bude to k hovnu

Old Post 22-11-2011 v 14:31 PM
AFCA161 je offline   Profil uživatele AFCA161   Find more posts by AFCA161   Foto galerie člena AFCA161   Click here to Send AFCA161 a Private Message   Add AFCA161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od AFCA161
no takto to vyzera http://www.onlinestavebniny.sk/stav...ps-rozne-hrubky ale asi mas pravdu bude to k hovnu


To máš tvrzený .. ten se dává vesměs na podlahy a polyš je na tepelnou izolaci ne zvuk .. doporučuju ti přečíst něco ze stavebnictví, až se to toho dostaneš http://www.rockwool.cz/

Old Post 22-11-2011 v 18:05 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym9711
Nový Člen

Karma uživatele anonym9711 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 74

Neskusal niekto dat v igelite zabaleny vetrak do krabice (poriesit otvory) a zastriekat stavebnou penou? A tuto kocku potom zavesit. Ak by to fungovalo, je to skoro zadarmo.

Old Post 30-01-2012 v 21:00 PM
anonym9711 je offline   Profil uživatele anonym9711   Find more posts by anonym9711   Foto galerie člena anonym9711   Click here to Send anonym9711 a Private Message   Add anonym9711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75


Custe, potřeboval bych trochu nakopnout, mám tady docela dost materiálu, ale nevim jak to nejlépe poskládat aby to plnilo účel.
Vím, že polystiren, není na odhlučnění na to tu mám hodně vaty, která špatně chytá, používá se na zateplení a odhlučnení( aspoň je to napsaný na štítku) Mám tady kus polystyrenu + tu vatu, ale nemám žádnou dřevotřísku z který bych udělal box, navíc tenhle box bude uvnitř v boxu a mám strach z plísní z vysoké vlhkosti. No, nevím z čeho mám udělat ten box do kterýho chci dát ufo. přikládám fotky polystirenu, který bych rád nějakým způsobem využil. Díky za každou radu.
Tenhle kusanec má 150 na vejšku a 15cm na šířku. širokej je metr.
Takže docela prasavec.

Old Post 26-03-2012 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 76

Grunger: počítaš s odhlučnenou vzduchovou hadicou na obe strany ufa? Bez toho to nemá zmysel.
Moja rada: K hadici čo napojíš na ventilátor kúp ešte i odhlučnenú hadicu do ktorej celý ten ventilátor strčíš. Medzeru medzi hadicou z ufa a vrchnou hadicou vyplň vatou čo máš a na polystyrén sa vykašli. Do 315mm hadice to ufo strčíš určite, možno aj do 250 (zmeraj si vent.), 1 meter na dĺžku bude stačiť až moc. Behom chvílky a nenáročne to máš v cajku.

Old Post 27-03-2012 v 22:13 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Dík, udělal jsem to tak a logicky teď řešim, hluk vycházející z trubice.
Dá se udělat nějaký víko které by tříštilo zvuk ? Bez snížení průtoku?
Nevim, asi jsem dosáhl maxima nakolik jde ztlumit 350m3 ¨.

Old Post 29-03-2012 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 78

Ja som hluk na výstupe utlmil napojením sonoflexy s väčším priemerom a jej 2-násobným zahnutím. Na ak máš ten výstup rovno na stene boxu, to môže byť už docela tlačenka všetko to tam dostať.


v growshopoch predávajú hlukové tlmiče, ale to už je docela investícia

a dík za k+, pribudol mi tam zelený štvorček

Old Post 29-03-2012 v 20:31 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 79

máte někdo zkušenost s PRIMAKLIMA A THERMO REGULACÍ ?
já si ho pořídil aby bylo ticho, jenže oni do toho dávají triakový regulátor a při snížení otáček bzučí víc nahlas než když fučí na plný výkon..
RADY??

Old Post 27-06-2012 v 12:18 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 80

mickey:
zdarec řešil jsem nedávno podobný problém mám taky prima klimu 800m3 ale bez regulace, napojil jsem to normálně na triakový reg. stavebnici a fachčí to v pohodě..ze začátku taky divně vrčel ,ale zjistil jsem že to je tim jak k tomu dávají takovou tu lištičku na upevnění a stahuje se to na pevno 2 šroubama a bylo to tim.tak jsem ho zavěsil do prostoru na gumový pavouky a pohoda krásně to tlumí vibrace ,takže je už slyšet jen průtok vzduchu.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 27-06-2012 v 15:03 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5630180 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív