Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 753

citace:
Původní příspěvek od Ratatabum
HurricaneGeorge -
Tak jsem koupil měřák Ph -
http://www.melichar.cz/produkty/zah...-4-v-1-flo.html
Původní půda měla asi 5,5 (pokud se tomu měřáku dá věřit).
Nová směs substrátu pro sázení s prolitým perlitem má asi 6,5, takže by to mělo být v pohodě... Uvídíme. Snad kytky přežijou přesazení... budu čekat a doufat ve sluníčko a úspěch. už mi klíčej další semena, tak snad vše bude ok ....


No každopádně zvláštní měřák pH. Velice by mě zajímalo jakým způsobem to měří koncentraci H3O+ iontů, nikde nevidím žádnou skleněnou membránu...
S tím perlitem si dávej pozor jak to pořádně zaleješ vodou tak může o hodně zvýšit pH na výtoku.
Obecně je problém změřit pH půdy, prakticky lze změřit pouze pH půdního roztoku. pH nemůžeš změřit pokud je půda suchá či málo vlhká, proto se sleduje reakce na výtoku z květináčů...
Zkus pořádně zalít až vyteče voda, tímto měřákem sleduj pH v půdě a pomocí papírků či kapek také raději pH vytékající vody.
Jak bude v pohodě pH tak bude následovat mírné hnojení a kytky porostou jako z "vody"! (skoro veškeré množství sušiny je vytvořeno z vody a CO2, takže opravdu jak z vody ).


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 14-04-2011 v 19:33 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 754

Zdravím , předpěstovávám si teť semínka na letošní outdoor a asi na 3 kytičkách se objevilo tohle . Jednu jsem měl o pár dní vyspělejší a ta si tím prošla taky , ale v menší míře + byla trošku větší. Mám je v cocosu co mi zbyl a zatím nehnojeno , zaléváno jen vodou s upraveným PH + peroxid 10kapek/1l

Old Post 14-04-2011 v 20:44 PM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 755

citace:
Původní příspěvek od Power
Zdravím , předpěstovávám si teť semínka na letošní outdoor a asi na 3 kytičkách se objevilo tohle . Jednu jsem měl o pár dní vyspělejší a ta si tím prošla taky , ale v menší míře + byla trošku větší. Mám je v cocosu co mi zbyl a zatím nehnojeno , zaléváno jen vodou s upraveným PH + peroxid 10kapek/1l


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52323

http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93

Old Post 14-04-2011 v 23:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huloprt
Nový Člen

Karma uživatele Huloprt - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 756


ahojte vsichni muze mi nekdo poradit co mi chybi nebo nadbiva dik. viz foto

Old Post 15-04-2011 v 01:58 AM
Huloprt je offline   Profil uživatele Huloprt   Find more posts by Huloprt   Foto galerie člena Huloprt   Click here to Send Huloprt a Private Message   Add Huloprt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 757

citace:
Původní příspěvek od Huloprt
ahojte vsichni muze mi nekdo poradit co mi chybi nebo nadbiva dik. viz foto


Kdyby jsi sem napsal, nějaký detaily tak se lépe přemejšlí. Jak se slečna jmenuje, v čem roste, čím ji zaléváš, jak často, čím ji hnojíš, jakým pH a třeba i EC pokud je to hydroponie. Takhle je to dotaz na pikaču. A fotka taky pěkně mizerná, dodej ještě foto celé rostliny.

Ale řekl bych žes to přelil.

edit: http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=422214 Tohle bude asi foto celé rostliny, že. Jo... máš to krapet přelitý, nech to dúkladně proschnout.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 15-04-2011 v 08:05 AM

Old Post 15-04-2011 v 07:37 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 758



Jedná se o Northern Lights v ATAMI light mix , pH 6,2 , do zálivky dostává jen AlgAMic 2ml/l .. Dělá to na všech NL .. na WR vubec .. Pokud víte poraďte prosím..Díky

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 15-04-2011 v 16:42 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 759

citace:
Původní příspěvek od Se7eN
Jedná se o Northern Lights v ATAMI light mix , pH 6,2 , do zálivky dostává jen AlgAMic 2ml/l .. Dělá to na všech NL .. na WR vubec .. Pokud víte poraďte prosím..Díky


Jsem zvědavý na názor ostatních, ale dle mého uvážení se jedná o genetický problém.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-04-2011 v 17:09 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 760

bezdechu : Diky moc

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 15-04-2011 v 19:11 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 761



help me!!
semena indoor mix dutch pasion
hlína: palgron light-mix
vlhkost +-80%
teplota 26-29°C
hnojeno jednou před 4 dny Hesi: TNT komplex 2ml/l
rootkomlex 2ml/
Ph upraveno kyselinou dusičnou podle PH kapek na cca 6.2 ale nejspíš sem to přechnal a proto to asi udělalo toto FOTO1- zkroucený špičky listů dolů
tak sem to ted zalíval odstátou vodou z vodovodu PH cca 7.4 a udělalo to FOTO2 kraje nahoru a nejaký žlutý flíčky(spíš tečky)
težko říct je to měřený kapkama a na Ph metr čekám je objednanej.
poradte nevim čim to je. rostou ale čím dál víc se kroutí

Old Post 16-04-2011 v 20:42 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 762

První známkou toho, že máte lehčí problém s pH, je rostlina s částečně pokroucenými listy, se žloutnoucími, hnědnoucími, nebo červenajícími flíčky.

Opsal jsem to odtud.. http://grower.cz/forum/showthread....2724#post372724

Až srovnáš pH tak počkej až odroste, nové by mělo být zdravé.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 16-04-2011 v 21:46 PM

Old Post 16-04-2011 v 21:16 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greace
Nový Člen

Karma uživatele greace - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 6  

Zdraví Prosím pomoc Příspěvek č. 763


CAU MÁM PRBLEM S KYTKAMA SEM UPLNÝ ŽAČATECNI NAK LISTECH SE MI VYTVORILY SUCHE MISTA POSLU FOTO A NWM JESTLI JE TO SVĚTLEM NEBO VYHKOSTI teplota je otimalni dik za rady

Old Post 17-04-2011 v 08:13 AM
greace je offline   Profil uživatele greace   Find more posts by greace   Foto galerie člena greace   Click here to Send greace a Private Message   Add greace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 764

Na co je tu thread MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=51526

První známkou toho, že máte lehčí problém s pH, je rostlina s částečně pokroucenými listy, se žloutnoucími, hnědnoucími, nebo červenajícími flíčky. Někdy se nemusí objevit všechny barvy najednou, skvrnky můžou být žlutohnědé, nebo jen červenohnědé a můžou se projevit kdekoli na rostlině. Nejčastěji však na velkých vějířovitých listech, pak flekatost přejde i na malé lístky.

Opsáno odtut.. http://grower.cz/forum/showthread....2724#post372724

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-04-2011 v 08:50 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopata
Nový Člen

Karma uživatele lopata - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65527  

Příspěvek č. 765


citace:
Původní příspěvek od lopata
Zdravím,mám větší problém s listy za každou radu budu vděčný kiti jsou 30 12/12,model chronic,teplota den 26-30,noc 20-22,hlína light mix a ve spod keramzit který jsem zapomněl vyprat,ph snad 6 měřeno akva kapkami,hnojím hesi bloom dle návodu,už jsem zkoušel prolívat vodou,nehnojit,přesadit,zalívat jinou vodou,nechat vyschnout,zase zalívat naopak víc a zatím bez úspěchu.Některé jsou na tom hůře některé jsou naopak skoro zdravé.
Bohužel můj problém přetrvává a na jiných jsem objevil nový problém listy mi od špiček žloutnou ale hlavně fialověj.Prosím zkuste poradit.

Old Post 17-04-2011 v 09:52 AM
lopata je offline   Profil uživatele lopata   Find more posts by lopata   Foto galerie člena lopata   Click here to Send lopata a Private Message   Add lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 766

Vypadá to,že je to jen přelitý a to soustavně.To ph si přeměř pro sichr. Pokud to máš taky v keramzitu jak tu zadní kytku přidáváš do zálivek hnojivo?

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 17-04-2011 v 09:55 AM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greace
Nový Člen

Karma uživatele greace - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 767

liju tam:Florabloom
Floragro
Floramicro

Old Post 17-04-2011 v 11:45 AM
greace je offline   Profil uživatele greace   Find more posts by greace   Foto galerie člena greace   Click here to Send greace a Private Message   Add greace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 768

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Jsem zvědavý na názor ostatních, ale dle mého uvážení se jedná o genetický problém.


neřekl bych...
..tak nortna jelo vice lidi takže snad nekdo poradi

Old Post 17-04-2011 v 12:29 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3970640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív