Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
Pyroh
Stálý Člen

Karma uživatele Pyroh - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 705

ok. Tak to nechám trochu křivě. Zatim to roste pěkně. Dík

Old Post 30-07-2008 v 17:36 PM
Pyroh je offline   Profil uživatele Pyroh   Find more posts by Pyroh   Foto galerie člena Pyroh   Click here to Send Pyroh a Private Message   Add Pyroh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaviria
Nový Člen

Karma uživatele Gaviria - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 706

Potřeboval bych menší radu, jaké osvětlení použít. Mám skříň s rozměry 100 x 60 x 150 cm. Zamlouvá se mi vybojka 400 W Philips SON-T Agro, ale zdá se mi jestli to neni zbytečně silné. Poraďte mi jakou 250w tam mám prsknout podobného typu, jako je výše uvedená (jedná se mi o to, aby byla, jak na růst tak na květ). Předem díky.

"Kdo ze sebe učiní zvíře, zbaví se bolesti člověčenství"

Old Post 02-09-2008 v 16:55 PM
Gaviria je offline   Profil uživatele Gaviria   Find more posts by Gaviria   Foto galerie člena Gaviria   Click here to Send Gaviria a Private Message   Add Gaviria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaviria
Nový Člen

Karma uživatele Gaviria - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 707

Dík za radu a za ochotu. Čtu jak můžu, ale abych to tady všechno pročetl křížem krážem zase čas nemám. Nevim, proč jses vůbec otravovala tak skvělou odpovědí, když představovala možná stejné vypětí tvých sil, na počet úhozů do klávesnice, jako např. odpověď výbojka taková a maková. Vřele děkuji.

"Kdo ze sebe učiní zvíře, zbaví se bolesti člověčenství"

Old Post 02-09-2008 v 20:03 PM
Gaviria je offline   Profil uživatele Gaviria   Find more posts by Gaviria   Foto galerie člena Gaviria   Click here to Send Gaviria a Private Message   Add Gaviria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 708

http://grower.cz/pestovani/navody/l...svetleni/2.html


250 sont pia plus - ma nejvic lumenu

ceny a co je treba, treba tady:
http://www.ereka.cz/ceniky/Sod%EDko...%20komplety.xls

tady si najdi odpovidajici rozmery a na zaklade kvality se rozhodni...tady ti to nikdo nepostavi (zadrmo) kapis?
http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=25

edit: vysvetleni:
Uz se podelili....
rekl bych,ze kdyby se tady kazdej ptal na takove PRAZAKLADY jako ty tak tady vznikne hafec neprehlednych temat, a lidi co hledaji poctive (ne jako ty) to maj potom tezsi...
rozumime si?

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 02-09-2008 v 21:14 PM

Old Post 02-09-2008 v 20:32 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaviria
Nový Člen

Karma uživatele Gaviria - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 709

Thanks. - Ale nedá mi to nereagovat. Myslel jsem totiž, že se tady lidi podělí o své informace, jaksi zadarmo. -

"Kdo ze sebe učiní zvíře, zbaví se bolesti člověčenství"

Naposledy upravil Gaviria 02-09-2008 v 21:02 PM

Old Post 02-09-2008 v 20:48 PM
Gaviria je offline   Profil uživatele Gaviria   Find more posts by Gaviria   Foto galerie člena Gaviria   Click here to Send Gaviria a Private Message   Add Gaviria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Becko
Nový Člen

Karma uživatele Becko - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 710

Mam 8 dní zasazenou kiticku chtel bych se zeptat jak svítit je to 74w uw zarovka teplota v boxu kolem 30* dekuji za rady..

Old Post 12-10-2008 v 16:44 PM
Becko je offline   Profil uživatele Becko   Find more posts by Becko   Foto galerie člena Becko   Click here to Send Becko a Private Message   Add Becko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 711

no mne sa mari ze uw neni vhodne na male rastlinky to skor na kvet a aj to iba ako pridavok

Old Post 12-10-2008 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Becko
Nový Člen

Karma uživatele Becko - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Nápad Příspěvek č. 712

Takze radsi 100watt. normal zarovku:?????

Old Post 15-10-2008 v 07:11 AM
Becko je offline   Profil uživatele Becko   Find more posts by Becko   Foto galerie člena Becko   Click here to Send Becko a Private Message   Add Becko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Becko
Nový Člen

Karma uživatele Becko - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 713

Díky za odpovedi sem zacatecnik a todle se musim poradit svama..

Old Post 15-10-2008 v 07:12 AM
Becko je offline   Profil uživatele Becko   Find more posts by Becko   Foto galerie člena Becko   Click here to Send Becko a Private Message   Add Becko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 714

Becko:
ne, o tomhle se musíš první poradit s FAQ.

Já jsem z té neplacený registrace fakt úplně nešťastnej. :-(::.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-10-2008 v 11:02 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Becko
Nový Člen

Karma uživatele Becko - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 715

hele ve faq sem nenasel proste presne to co potrebuju no.. myslel sem ze tady sou vetsi borecci ale asi sem jen myslel ani tu posranou radu nikdo neda zadara.. :-P

Old Post 20-10-2008 v 19:40 PM
Becko je offline   Profil uživatele Becko   Find more posts by Becko   Foto galerie člena Becko   Click here to Send Becko a Private Message   Add Becko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 716

Becko:
A co je tohle?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-10-2008 v 22:03 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Becko
Nový Člen

Karma uživatele Becko - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 717

tak uz mi roste 16 kiticek:-D

Old Post 26-10-2008 v 01:28 AM
Becko je offline   Profil uživatele Becko   Find more posts by Becko   Foto galerie člena Becko   Click here to Send Becko a Private Message   Add Becko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 718

Cao
Rad bych se dozvedel,jestli je pro rust na 4m2 mozny pouzit jen jednu lampu 600w Planastar.

Old Post 18-11-2008 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 719

citace:
Původní příspěvek od Noold
Cao
Rad bych se dozvedel,jestli je pro rust na 4m2 mozny pouzit jen jednu lampu 600w Planastar.


Takovou plochu tím šestikilem dostatečně neprosvítíš, nemá to cenu, pořiď radši dvě nebo pěstuj na menší ploše. 4m2 jsou stejně dost, klidně i větší wattáž.

Old Post 18-11-2008 v 22:11 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 720

O.k,dik...dam dve hned na rozjezd

Old Post 18-11-2008 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4215620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív