Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 641

no zatial:Poštovní úřad, Erekce Ejakulace Exhibice, Škvár,Paměti starého chlapáka, Hollywood,Ťežký časi, Sunkový nářez,Kapitán, Ženy, všetko mám v češtine ,ale to nevadí...čítal som aj jeho 3 životopisy , nebol to až taký príjemný chlapík, bol silný alkoholik, a s nimi niekedy nie je sranda ...ale knihy má výborné

jaman

Old Post 19-08-2005 v 12:59 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 642

tak to jste ještě nečetli Williama Burroughse (např. Nahý oběd) DOPORUČUJI !!!

Old Post 19-08-2005 v 18:30 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 643

rozhodně přečíst šunkový nářez

Old Post 19-08-2005 v 20:33 PM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 644

ad bukowski...

void... vrať

já sem si i v podstatě časem skoro všechny knížky co byly česky vydaný nakoupil... a pokud se nepletu tak rozhodně mám doma jen
erekce ejakulace exhibice.. moje
paměti starýho chlapáka... ne-moje
a pak už nic...
staly se součástí koloběhu knih který nikomu nepatřej....

dopručim ten zmiňovanej šunkovej nářez... škvár- ten je aspoň trochu nestandarní.. jiná hlavní postava než henri chinaski ... nebo třeba ..kapitán vodešel na voběd a? co bylo dál.. no nevim každo pádně dobrá sonda do bukowskiho života.. v podstatě je to deník kterj si psal, když tvořil škvár...

a ženy.. nezapomeňte na ženy..

....

btw.. já už sem dneska, tak vymáslenej, že už čtu rači jenom komixy..
čtěte komixy.. a hlavně si je kupujte...

Old Post 22-08-2005 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 645

nedávno jsem dočetl katyni od paula kohouta - docela dobrý čtení, ale četl jsem už knížky, který mě zaujaly víc. navíc jsem to četl tak nějak nesoustředěně v práci, kde jsem se musel od čtení často odtrhávat. teď jsem se pustil do Thaj-pan od Jamesa Clavella. Ale trohu mě štve styl, kterým je to napsaný, připadá mně to takový trochu laciný.
tož se mějte

Naposledy upravil 22-08-2005 v 20:49 PM

Old Post 22-08-2005 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 646

ad Bukowski

Nejlepší je Kapitán odešel na oběd a námořníci převzali velení.

Tědka se mi dostala do rukou nově vydaná básnická sbírka - Ptáčku posměváčku přej mi štestí.
Klasika velmi typical básně.
btw Prvně sem to přelítl jen okem a viděl sem nápis Ptáčku poštěváčku....

Old Post 22-08-2005 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 647

jojo jeto vsecko parada ale kdyz si prectete to vsecko co ste tu vyjmneovali tak se pride na to ze i dobrej buk se obcas opakuje ....

P.S. dr.katz burouse cetl kazdej ale malokdo tak zmastenej aby ho pochopil


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Naposledy upravil Hnědojed 22-08-2005 v 20:32 PM

Old Post 22-08-2005 v 20:26 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 648

DANTE ALIGHIERI - PEKLO

V case, kdy zivot je vpolu sve pouti,
jsem zabloudil, kolem byl temny les
ja z prave cesty zabredl v houst prouti.
...

naprosto dokonaly ! ;]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 22-08-2005 v 21:08 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 649

Teď se mi do rukou dostala ŠIFRA MISTRA LEONARDA od Dana Browna. Autor tam popisuje tolik věcí, spojitostí a různých hříček přírody, že je to naposrání. Doporučuji všem hloubavým typům, jako třeba já, či chemik a další významní členové tohoto fóra.

Old Post 23-08-2005 v 21:52 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 650

sem si v bazaru koupil knihu: Zlatá pokladnice, Příruční kniha Chemicko-Technická, IV.vydání, 1646 předpisů a návodů, Praktická rukojeť pro barvíře, běliče, cukráře, drogisty, hospodáře, kovodělce, lakýrníky, lékárníky, mydláře, obchodníky, pozlacovače, tkalce, truhláře, zlatníky, cukrovary, lihovary, strojírny, továrny na hořčici, klih, laky, leštidla, likéry, mazadla na stroje a vozy, máslo umělé, ocet, oleje, pokost, prádlo, tmel, tuky, voňavky a podobně Dle A.Engelhardta, Bersche, J. Kumdráta na základě vlastních zkušeností upravil Vítězslav Dvořák - chemik, z roku 1942

je v tom úúúúplně všechno, od výroby liqueurs, čokolády, máslo, strojních olej až po léčivou rtuťovou mast (normalne ze rtuti) či zelený prášek na zuby

tady treba jeden navod, jak odrazet svetlo....staci zed natrit lakem a na ten lak prilepit sklenene kulicky (chemici jiste znaji kulicky na michani) a to je all....jednoduche a na co mylar?-)))

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 24-08-2005 v 10:04 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 651

citace:
Původní příspěvek od Dr.Katz
tak to jste ještě nečetli Williama Burroughse (např. Nahý oběd) DOPORUČUJI !!!

nic moc

Old Post 24-08-2005 v 10:24 AM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

naked lunch Příspěvek č. 652

ZASADNE NESOUHLASIM - NAHY OBED je perfektni, jenom někdo prostě nepřekousne více myšlenek než prasáren-ikdyž to tak nevypadá. Bacha na to ta kniha nejsou jen ty vypečený prasárny - TA kniha má myšlenku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 24-08-2005 v 13:53 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 653

Zasadne Blesk, ale ten Spáj taky neni marnej....

Old Post 24-08-2005 v 18:05 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 654

citace:
Zlodej, nez zmlk, slozil z obou dlani
    kosoctverec a krikl zavile:
    "Vidis ji, Boze, jen si na ni sahni!"
Ted byli krasni hadi pri dile,
    kdyz jeden se mu svinul kolem krku,
    jako by rekl >Mlc, ty zvanile<.

(Peklo XXV, 1-6)

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 24-08-2005 v 22:25 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 655

musim uznat že je tady fakt dost dobrejch doporučení (fčetně těch mejch). Třeba Terence McKenna - Pokrm Bohů. Fakt dobrý. Nebo Psychologie a léčení pomocí LSD(to není název) Stanislava Grofa. nebo Timothy Leary, vzpomínky na Haight Ashbury atd...A taky Jack Kerouac - mág nebo Franz Kafka - Proces, Burroughs - Teplouš - dopisy o Yagé...

kdybych tyhle knížky nečetl přes prázky, tak bych asi z brigády zcvoknul (Globus je děsnej!!!).
DUDE:
jak vidíš tak už sem si hodně věcí sehnal, ale ty druhy psychedelické zkušenosti - to bych fakt chtěl. sem o tom taky četl. jinak ses moc neozval ale v poho...

Naposledy upravil 31-08-2005 v 17:36 PM

Old Post 31-08-2005 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 656

miris - to vish, sem ultra-zewl - mam toho moc...
ty druhy psy-zkusenosti zas nejsou az zzas tak ultra.supa - az budesh pobliz, tak ti je klidne [opravdu] pucim

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 01-09-2005 v 06:51 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9174850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív