Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Erdbeer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 49

pocul som zle ohlasy na C-H a tak isto aj na erdbeer od nich zdroj su jednotlivy growery z mimo grower.cz.
Ale je dobre ak sa dozvieme aj o zlych skusenostiach na odordy od BlueHemp, ved o to tu ide, nie vytvarat iluziu o dokonalosti niecoho. Top haze si mal zrejme preto zlu klicivost lebo to boli free seeds a tie ako som sa dozvedel boli zo starsich zasob, nie je ok ok hodnotis seedbanku podla free seeds.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 10-04-2007 v 16:58 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 50




Viděl jsem mnoho a mnoho krvavě rudých očí, které se odvážily okusit outdoorový Fraise Sativa a ty jsou pro mne větším důkazem o kvalitách, než Tvé jistě věrohodné zdroje.Soráč brotha.....Mnohem přínosnější by bylo, kdyby jsi nás seznámil s variantou, kterou jsi měl a pěstoval (Tve luxusní fotky z cannabisworldu mám pořád na hdd)

To co jsem v tomto threadu napsal není hypování, ale PRAKTICKÁ ZKUŠENOST (a ne jenom moje viz. první strana threadu), nemám důvod dělat advokáta či salesmana C-H, nic mi neplatí, pouze jsem se chtěl podělit o dobrou zkušenost.

Opravdu je mi moc líto, že někteří mají problém s klíčivostí, jak jsem psal ja ji měl výbornou.Pokud Vám z těch semen opravdu nevyleze ani jedna pořádná samice, která by zaplatila náklady na jejich pořízení, prosím mrskněte po mě PM a něco vykutíme.

" Yeah, i know "

Naposledy upravil IqTyq 10-04-2007 v 19:00 PM

Old Post 10-04-2007 v 18:21 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 51

IqTyq to je v poriadku, najprinojsie pre ludi je ked vidia vic pohladov na vec.
No a skade bol moj> Knospe- ho poznas?

Ale je super, ze tvoj bol super btw ludia Rox od paradise seeds ma udajne v sebe taktiez erdbeer.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 10-04-2007 v 19:22 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 52




Knospeho znám, obrázky co jsem přiložil by měly být přímo od něj, nebo od Esbena teď nevím (snad mě nezabijou kvůli kopyrajtu (R.I.P cannabisworld)).

Docela bych si tipl že Erdbeer je použitý i v Early Riserovi od Sagarmathy, ale to je jen můj skromný tip na základě jejich popisu.

" Yeah, i know "

Old Post 10-04-2007 v 19:50 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 53

Bohužel jen ta mizerná klíčivost! Respektivě opravnu nulová, ale já jsem trpělivý, tak snad z toho něco bude

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 10-04-2007 v 20:03 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 54

C-H bezproblémově komunikuje anglicky přes email.Určitě bych jim zkusil napsat, pokud to fakt tak špatně leze.

" Yeah, i know "

Old Post 10-04-2007 v 20:18 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 55

Má cizojazyčná komunikace je zcela pasé, není na to čas.. Zkusím dát naklíčit dalších 15 semínek, snad to bude lepší. Pokud ne, čas si udělám.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 10-04-2007 v 20:31 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 56

Tak v nedělu jsem namočil osm semínek Fraise a včera jsem našel dvě s klíčkem (už jsou v hlíně). Ostatním se moc nechce... dám jim týden a pak půjdou pod kudlu, snad jim to pomůže.

"LIDSKÉ BYTOSTI SI DĚLAJÍ ŽIVOT TAK ZAJÍMAVÝM. VE VESMÍRU PLNÉM ZÁZRAKŮ SE JIM POVEDLO VYNALÉZT NUDU." // SMRŤ

Je libo trochu havěti? aneb akvárka, terárka a živočištvo v nich

Květníky a květináče - DARUJI - koukněte sem


Moje první - 5kráte AK-48 250W - SKLIZENO

Old Post 11-04-2007 v 12:51 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damaja
Nový Člen

Karma uživatele damaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 57

ja som si tiez odjednaval z CH,dal som to vyklicit a z 6semien mi za 5dni zatial nevyklicilo ani jedno...Nechcem predbiehat ale keby sa dal vratit cas tak si urcite od C-H neobjednam

Old Post 13-04-2007 v 10:55 AM
damaja je offline   Profil uživatele damaja   Find more posts by damaja   Foto galerie člena damaja   Click here to Send damaja a Private Message   Add damaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 58

To je zajimave,ja jsem mel minuly rok od cannabis helvetica seminka erdbeeru i heavenu a s klicenim zadny problem

Old Post 13-04-2007 v 16:35 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 59

Pisal som im email a zatial ziadna odpoved

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 13-04-2007 v 16:44 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Ja mam letosni Erdbeer, dal sem klicit asi 5 seminek, zatim se klube 1, uvidime jak pujdou dalsi, (dal sem tam trochu H2O2, treba to pomohlo) zdravim

Old Post 15-04-2007 v 08:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 61

Tak skusal som dat 2 a vyzera to tak ze odstranenie supky im dost pomoze.... vyzera to zatial na 100 percentnu uspesnot uvidime ako dalej...

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 17-04-2007 v 13:45 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

prosimte jak si tu slupku oddelal? ja jen aby se neporusilo to embryo v seminku, (to pak roste bez slupky, jak to vypada?)

Old Post 17-04-2007 v 16:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 63

S tym takym skalpelom vysuvatelnym....musis to robit pomaly a trpezlivo potom uz klicik nemusi bojovat so supkov a len sa rozvija pomaly gut lak

len ma serie ze vobec neodpovedaju na maily...skusal im niekto pisat okrem mna ?

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Naposledy upravil mittka 18-04-2007 v 21:42 PM

Old Post 18-04-2007 v 21:11 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 64

Zdáárek přidám i své do víru informací.
Erdbeer mi klíčí velice pomalu, první 2dny vubec nic a pak dalsi 2dny lezl prtavy koříneček....po 7dnech mám ale 5 z 5 semínek venku s peknym klickem.....takže bych místo špatně klíčí řekl spíš, pomalu klíčí. peace

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 19-04-2007 v 19:37 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3864580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív