Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » amnesia haze- soma nebo royal queen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

amnesia haze- soma nebo royal queen Příspěvek č. 1

Od koho to vzít, to je oč tu běží dík za tipy (cena není vůbec důležitá!)


http://somaseeds.nl/products-page/amnesia-haze/
http://www.royalqueenseeds.com/115-amnesia-haze.html

Old Post 30-09-2013 v 11:21 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 2

Tu první.
Originál je od Somy, takže tak .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 30-09-2013 v 13:19 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

Od RQS jsem měl možnost pěstit 3 odrudy a všechny SHIT ... Není to mou neumětelností, ostatní kytky na políčku byly pěkný :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-09-2013 v 19:50 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 4

já bych jí bral od určitě od somy, je to víc do haze, ale to je asi věc vkusu

nebo případně amnesii od hy-pro, co jsem tak četl tak by to měl bejt originál, ta od somy je hy-pro cut x g13 haze

ale nejsem si teď jistej, něco jsem si o tom hledal v léťe když jsem si ty semínka chtěl koupit, kdyžtak mě někdo informovanej opravte

Old Post 30-09-2013 v 21:30 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
já bych jí bral od určitě od somy, je to víc do haze, ale to je asi věc vkusu

nebo případně amnesii od hy-pro, co jsem tak četl tak by to měl bejt originál, ta od somy je hy-pro cut x g13 haze

ale nejsem si teď jistej, něco jsem si o tom hledal v léťe když jsem si ty semínka chtěl koupit, kdyžtak mě někdo informovanej opravte

hy-pro a royal
http://en.seedfinder.eu/strain-info...a/HY-PRO_Seeds/
http://en.seedfinder.eu/strain-info...al_Queen_Seeds/
uplne stejny podle toho webu

soma
http://en.seedfinder.eu/strain-info...aze/Soma_Seeds/

Old Post 01-10-2013 v 05:49 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 6

tak jsem to prohodil a poplet dík

Old Post 01-10-2013 v 09:17 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Od RQS jsem měl možnost pěstit 3 odrudy a všechny SHIT ... Není to mou neumětelností, ostatní kytky na políčku byly pěkný :-)

Co trepes, special queen od royal je jedna z najlepsich odrod, ostatne dokazuju to aj vyhrane cannabis cupy, je to z polovice skunk, tak si to asi len shitne vypestoval

Old Post 01-10-2013 v 21:32 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8

RQS nemá totálně žádnej standard je to vabank co ti z toho vyroste,každá kytka je úplně jiná shit

JAH LIVE

Old Post 02-10-2013 v 10:11 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Musím Vám oponovat, nevím co ostatní modely, ale já jel Special Queen a Special Kush venku a SQ ze skleníku nejlepší venek, co jsem kdy měl. Taky jsem jel SQ indoor, už třikrát, teď jedu druhé potvrzovací kolo selekce ze 6 samic a nikdy jsem nehulil nic silnějšího.. Levný semena, nechápeš nic, ale půl brka a strašný, hlad a pak spát..

Old Post 02-10-2013 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
RQS nemá totálně žádnej standard je to vabank co ti z toho vyroste,každá kytka je úplně jiná shit

Niekomu sa nezadarilo pri pestovani a vsetku spinu hodi na banku , no ja som mal dost kusov z vela strainov a ani 1 nesklamal, RQS je v podsate jedina banka ktorej verim, ze je spolahliva

Old Post 02-10-2013 v 13:36 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

U RQS opravdu záleží na tom, jakou chytneš várku. Jak píše Ms. Herb je to zajíc v pytli. Měl jsem tu možnost pěstovat samonakvétací Northern light a Royal A-K a z normálních Specail queen, Special kush a White widdow
Jedno NL byl pěknej záprdek, ovšem to drůhé byla v podstatě jedna velká palice.
A-K bylo naprosté zoufalství. Z 3 vylezlo pouze jedno a to bylo pouze orosené listí. Bílá vdova na tom byla uplně stejně, jako A-K. Pouze orosené listí.
Special Kush bylo super. Na to, v jakých quirella podmínkách bylo, tak jsem byl spokojen. A Special Queen mi zatím ještě kvete, ale vypadá celkem slibně.

Takže je to tak půl na půl. Je to risk

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 02-10-2013 v 19:59 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2016 - Amnesia Haze od SomaSeeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9160600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív