Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Akvárka, terárka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Akvárka, terárka Příspěvek č. 1

Aloha!
Když jsem tady pročítal jeden thread a někdo tam psal, jak ulítával na srnkách, na ptácích a na jiný zvířeně, tak jsem si řekl, že udělám tohle nový téma (snad tu už nebylo, nic takovýho jsem totiž nenašel). Já sám jsem chovatel různých reptílií a rybiček a řeknu vám, že je to fak úlet si to užívat vypálenej... Čumět na akvárko jako na brutální velikej obraz a bejt na tom zaseklej třeba i hodinu, tak to není vůbec nic zvláštního, nebo třebas takovej chameleón - taky obzvláště vypečený zvířátko
No a páč si myslím, že nejsem sám, kdo má něco takovýho doma, tak bych byl rád, aby jste se i vy podělili i zážitky se swejma miláshkama
PEACE a chovu zdar!

Old Post 22-03-2005 v 06:37 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ja se nejvic ve zcerimexu sekl u sladkovodnich rejnoku. fakt husty jak jezdej po dne. akorat 2500,- za jednoho je dost...
jinak se mi libej zaby, treba rohatka.... zubata potvora.
ale nemam doma terarko... snad az bude vic casu.

Old Post 22-03-2005 v 07:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 3

Mad Lion: Jo zveráky sou fajne místečka na záseky . Jinak rohatici tu mám na stole v takovým piditerárku - spíš takový těžítko a je dosti zajímavá, to se musí nechat, kámoš ji nazval lívancem Až budu vědět jak přiložit fotku, tak ho sem hodim

Old Post 22-03-2005 v 07:26 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 4

právě se chystám na chov kraba sladkovodního. máte nejaké skušenosti?
uz jsem prosel rybyckama, andulkou, zelva voda i zem, osmák, kočka, pes, potkan, pakobylky, žába, králík, šneci < ti byli velice zajimaví!! dokonce se me vylíhli malí šnečíci

foosball

Old Post 22-03-2005 v 08:53 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Fotka žáby - lívance :-) Příspěvek č. 5


Tak tady je pro Mad Liona

Old Post 22-03-2005 v 14:08 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

dekuju za foto.
hele cetl sem ze je jedna z mala, mozna jedina se zubama. v nejaky knizce psaly ze kdyz ji stves zacne piskat a snazi se te kousnout . je to pravda?
a kdyz uz sme na groweru co je pravdy na tom ze ropucha (bufo bufo???) ma halucinogeni jed?

Old Post 23-03-2005 v 05:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 7

Janxu: To ten můj pan chameleón je vyloženě akční, mám ho jenom na kytce na stole a tím, že je navolno, tak tu různě chodí po pokoij a furt se snaží někam vlízt. No a pokud se nehejbe, stačí ho jen porosit a ned je o zábavu postaráno

Mad Lion: No je z čeledi hvízdalkovitých, takže se to asi podle něčeho jmenuje :-), mě Béda ještě nepištěl, co můžu potvrdit, tak koušou, docela to bolí ale agresivní nejsou, to ony kousnou třebas omylem při krmení... se womluwuju, že sem se takhle rozepsal :-)

Jinak co se ropuchy týče - o naší pochybuju, ale koukni na tuhle Sajtu: http://time4u.wz.cz/str/dmt.htm - Je tam zmínka o halucinogenech v kožním sekretu Bufo alvarius. O tom ale zmínka taky tady: http://grower.cz/forum/showthread/t-13736.html

takže asi tolik k žabkám :-)

Old Post 23-03-2005 v 05:55 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

Než si něco takového pořídíš, tak si hlavně uvědom, že o takové zvíře se musíš pravidelně starat. Sklípkana můžeš doma nechat několik týdnů bez péče a přežije to bez problémů (odzkoušeno), ale u plazů je tomu trošičku jinak. Např. u takového chameleóna si na dovolenou můžeš nechat zajít chuť.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 13-11-2006 v 18:52 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

eso:jake rozmery terarka planujes?
jinak dalsi terarijni potvurka nenarocna na krmeni je had.

hanyz:pavocci jsou ulet,o jejich chovu vim prd,ale sel bych do nich(uz kvuli ženě )
doporucil bys nejaky pratelsky druh?

Old Post 13-11-2006 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 10

2xerthon: brachioplema albopylosa (snad se to tak pise) je nejmene narocny druh sklipkana, absolutne neagresivni, maximalne na tebe foukne chloupky, ale zas neni tak hezky zbarvena. Takove ty pekne, co jsou vsude jejich fotky se jmenujou brachioplema smithi, ale jsou o neco narocnejsi na chov a jsou agresivnejsi. Kupuj zasadne samyce, jsou vetsi a dozivaj se 35 let, samci jen 10 a nekupuj dospele za 700, ale obehni par zverimexu a kup si mlade, videl jsem je i za 50.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 13-11-2006 v 19:38 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 11

Zdar groweři no...tak já mám felzumy madagaskarské a jako že celkem pohodička mám je když byli uplně malinké a teď mají už takových 18 cm.Na chov né mooc náročný hlavně je mít nějaké to místo lepší větší než měnší.a s krmení taky není problém koupím pár cvrčku a nahážu je tam a oni si je chytnou sami a je. no prostě pohoda foto dodám možná poslíš. peace

Old Post 13-11-2006 v 20:33 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od eso rimmer
cuz xetron.. no had je nenarocny taky ale neni t o ono...
terarko planuju dost velke ale presne hodnoty jeste nevim ale snad 70x40x70... ptal jsem se v akvaristice a melo bystacit bylo to to nej co tam mely no ...

jinak jestli chces vedet neco o druzich tak mrkni tady pak si to vygugluj
http://www.spidy.goliathus.com/galerie-sklipkani.php.
osobne bych sel do Avicularia geroldi nebo pak do Theraphosa blondii <---tento druh je nejvetsi o kterem vim ! kazdopadne nazene strach kazdymu ..natoz zenske


ja sehnal v bazosi 90x40 skoro zadara:-)

ten tvuj odkaz mi nejde,nasel jsem tohle

http://www.arachnomania.cz/fotogalerie_sklipkani.php

Old Post 13-11-2006 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 13

Jsem rad, ze si to tu zalozil, ja mam suchozemskou zelvu a mel jsem leguany, nedavno jsem uvazoval o koupi mladat Pogona vitticeps, mam i kontakt na chovatele a jsem s nim domluveny, ze pokud budu chtit, zajisti me nepribuzna mladata za ucelem chovu, kamo o plazech jsem toho precetl a mam spoustu knizek, ted uz me to nebere jako driv

Old Post 13-11-2006 v 21:20 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 14

hezká potvůrka!.......ale pozor na kytičky, ať ti jednou neuteče a kytí nezblajzne......teda jestli je to býložravec nebo hůložravec....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-11-2006 v 22:23 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 15

tu šišku mu dej to s nějakou hodně tučnou myškou(jestli teda jí i zvířátečka - vypadá na to) a pak ho nafoť

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-11-2006 v 22:33 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 16

Leguany i zelvy jsem dal pryc, nechal jsem si jen jednu dospelou suchozemskou zelvu Testudo hermanni- zelva zelenava, jinak k tem pogonam, rekl bych pokud clovek nezanedbava pestrou stravu, spise s prevahou zivocisne slozky doplnenou vitaminovymi pripravky, pro par staci podle jednoho z nasich nejlepsich teraristu Miroslava Kociana pro par 110x 50x 60cm, ale rekl bych, ze je lepsi udelat chovnou skupinu 1,2- to predni cislo znamena pocet samcu http://www.pogona.euweb.cz/muzicek.htm nevi jestli je to nahoda, ale ty fotky nahore jsou od toho chovatele, od ktereho bych mohl mit mladata

Old Post 14-11-2006 v 09:34 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3738200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív