Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Postupná poprava kytek................ Příspěvek č. 49




Tak jsem vybral nejhorší rohož a se slzama v očích jsem to udělal..............

Old Post 08-09-2005 v 00:13 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Konečná podoba pěstírny Příspěvek č. 50


Na této fotce je už vše hotovo,pouze čtyři rohože a všechny kytky zkráceny na 90 cm+-

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 08-09-2005 v 00:30 AM

Old Post 08-09-2005 v 00:24 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 51

kámo ty si mě neposlouchal vid no ale i má chyba moc jsem nesledoval tvé pěstitelské začátky myslím tím dobu kytek na růstu vždy mě zajímal až květ jinak bych ti řekl co dělat aby to nedopadlo tak jak todopadlo ale věděl si že se táhnou ještě více než S#1 no jo hold o rohož méně ale stříhat si to nemusel stačilo to ohnout podle mě

Old Post 08-09-2005 v 12:40 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 52

for hary

Já to věděl že rostou jako šílené,taky pro to jsem je nechal pouze 3 týdny na růstu,s toho týden zakořeňovaly do rohože,ale jak je vidět tak to chce ještě méně.Jinak k tomu ohnutí,nešlo by to.Strašně se to rozrostlo.Nehledě na to že u Skunk Hase#1 jsem měl problémy,když byly palice obrovský tak se ohýbaly a lámaly kvůli výšce.

Old Post 08-09-2005 v 14:21 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 53

nešlo?!? no nevím víš co se říká ale je to tedy škoda sám víš že hlavní a nejviší stnek se rovná největší palice no už se teším tak na 40den květu co stavba a větvení prozrad něco přijde mi to jako takové koštata ale vím S1 byl taky koště a pak ty palce byly kruté já prostě ty sativi nemusím

Old Post 08-09-2005 v 18:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 54

je to fakt skoda ze sis to nechal utect..ale jak rekl nejaky chytry clovek..chybami se clovek uci...a aspon si ted stym budes moc pohrad..vic roztahnout atd..preji atd se dari..(vi nez ted..)...goodluck

Old Post 08-09-2005 v 19:59 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 55

For hary & luckyBOB


No neviděl bych to tak černě klucí ušatý



P.S. Ale co je na 100% jistý,už nikdy více HAZEje stím hrozná pakárna.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 08-09-2005 v 22:18 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 56

Zdarec ,
máš to pěkně vytáhlý,ale v tvém případě to vůbec nevadí páč se ti to dycinky vosype jak howado.3 tejdny na růstu 's to měl?Když nebudu počítat zakořenění tak 14 dnů,je to tak?Hoodně ti to roste do vejšky,nevíš čím to je?Já sem nechal tuhle sklizeň řízky jenom 10 dní na růstu a taky to bohatě stačilo,možná až moc.
Hodně zdaru.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 09-09-2005 v 11:59 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Haze jsem už měl Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od amalka
ec rozhodně nesol tak jak normálně, 1,6 už může být moc....
krásně reaguje na 48 hodin světla v 45-50tym dnu - horizontální výrustky z palic a na každým trs nových chlupů



První můj drip byl se čtyřmi Skunk #1 a Ec jsem vytáhnul na 2.80a bylo to v poho.Tak nevimJinak jak píšeš 48 hodin světla,to jim mám nechat dva dny den ju?Pochopil jsem to správně???

Old Post 09-09-2005 v 15:35 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Pomalu,ale jistě......... Příspěvek č. 58





Tak jsem tu zase

Počínaje dneškem jedu 12/12 přesně Jedenáctý den
Kvítí se už vzpamatovalo sté brutální manikúry a jede docela dobře.I když zatím vypadají jako nějaká košťatatak vím že to je pouze dočasný stav a nějak si s tím hlavu nelámu.
Jinak tady jsou hodnoty: Ph -5.70
Ec -1.80
Teplota -den/noc-29/21
Vlhkost -den/noc-62/48
Jak sami můžete vidět tak zvlhčovač jsem už dávno vypnul,neboť kytky si vytváří celkem slušně podmínky sami.
Jediná věc mě pořád trápí a to ta že pořád ROSTOUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toť zatím asi vše.

P.S: Díky za připomínky,názory,nápady,atd..........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 15-09-2005 v 22:34 PM

Old Post 15-09-2005 v 22:23 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 59

For GreyArea

kámo nezlob se,ale z nedostatku času to asi nezvládnu.Ale jsem si jistý že když si přečteš vechny mé příspěvky na indoor tak se to tam vše dočteš.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-09-2005 v 13:38 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

to GreyArea: všechno tady už je napsaný.
Věci seženeš v growshopech, rohože jsou z rockwoolu, dělaný přímo do květníku a postup, jak postavit drip systém (automatické zavlažování) je třeba tady:
http://grower.cz/forum/misc.php?act...faqgroupid=9#82

dej si do vyhledávání "drip" a vyjede ti milion různejch odkazů na různý thready

to MANHUNTT: sorry za zasírání threadu

Old Post 19-09-2005 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 61

to MANHUNTT: taky ted jedu NL/Haze a musím souhlasit že je to hrozná piplačka jinak se to docela dá když jí hoooodně ohýbáš...dneska se chystám prostříhávat páč začínaj nahazovat paličky tak aby to bylo prosvícený....kolik % listů si ošmikal? vypadá to hezky k+

Old Post 20-09-2005 v 14:21 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné STŘÍHÁNÍ LISTŮ Příspěvek č. 62

Nejdříve jsem to chtěl ohnoutale když jsem si vzpomněl na první indoor na čtyři Skunk #1,jaká s nima byla pakárnatak jsem si to honem rychle rozmyslel a radši jsem to sestříhal.Jinak k těm listům,asi tak jednou za 7-10 dní ostříhám největší listy které nejvíce stíní a vadí na průnik světla.Na procenta ti to asi neřeknu,ale když má postraní výhonek s paličkou své malé listy a ještě dva veliké,tak s každé takové odnože ušmiknu jeden největší list.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 20-09-2005 v 14:55 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie ...................UPGRADE NEW FOTOS.......................... Příspěvek č. 63



Zdravím všechny
Přináším opět sérii nových fotek jinak vše při starém,žádné problémy.Kytky se konečně zastavily v růstu a už se jenom zvětšují palice.


Jinak dnes jedou na:12/22 h/d

Old Post 25-09-2005 v 23:09 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie a ještě nějaké detaily................................ Příspěvek č. 64






Zatím nic moc,ale mají ještě dost času

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 25-09-2005 v 23:15 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2984320 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív