Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Rappa
Možná by ses mohl rozepsat o nastavení časování dávkování hnojiv, myslim, že v minulých threadech ses o tom nezmiňoval. Kolik přidáváš týdně ml na kapiláru a kolik ml vyteče za min. z jedné kapiláry. Nemáš problém se zasíráním kapilár? Předem dík za info....

Inspiruješ mě, asi kašlu na kokos a půjdu do dripu....



Tak zatím alespoň stručně: Ze začátku když jsou ještě řízky tak zalévám ručně 150ml stříkačkou.Hnojivo na začátek ředím na Ec-1.20 přidávám kořenový stimulátor a srovnám Ph-5.50 zalévám dle potřeby.
Když se řízky prokoření skrz RW kostky,tak je připojuji na automatické zalévání,v této fázi ještě moc nežerou a tak mám pouze čtyři cykly rozpočítané mezi 18 hodinami.Kde první a poslední cyklus má 2 minuty,zbytek je po minutě.Ec-1.30 zvednuto.Jak kytky rostou sílej , tak postupně přidávám cykly až se dostanu na sedm cyklů za den.Přidávám také podle toho jak vysychají rohože..Jinak za celou dobu se mi zasrala pouze jedna kapiláramožná to bude také tím,že každou novou výsadbu kupuji new kapiláry a kompletně mněním hadičky v celém systému.

Old Post 26-08-2005 v 23:33 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Rappa
I když kokosová rohož se dá taky dát do truhlíku, neuvažoval si někdy o vyzkoušení dripu do kokosové rohože místo grodanu (rockwoolu)?




Abych pravdu řekl tak asi ne jsem spokojený s tím co mám.Je to strašně jednoduché a výsledky vidíš sám


Jinak díky za K+ a ptej se dále rád ti odpovím

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 26-08-2005 v 23:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Jestli tomu dobře rozumim, tak v květu jim dopřáváš sedm cyklů za den, pouze když se svítí? Když je tma, tak se čerpadlo nespouští a tím pádem se kytky nezalévají? Kolik ml ti vyteče asi za 2 min. z kapiláry? Sorry, že otravuju, ale chtěl bych v tom mít jasno Předem díkes za info.... A ať ti jede, přeju opět hypersklizeň....

Old Post 26-08-2005 v 23:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Mno a ještě jedna věc mě napadá... Jak hodně je prorostlá rohož po sklizni kořenama? Je jich tam asi hodně, co? Až budeš holky sklízet, zkus udělat pls foto kořenovýho balu, kterej se vytvoří, bude to určitě zajímavý obrázek.... A ještě k čištění systému - to provádíš 1x za 14 dní a to způsobem, že proplachuješ nonstop rohože čistou vodou s enzymy, dokud nespotřebuješ celý 200 l barel? Já do toho dripu fakt chci jít, tak proto vyzvídám - ty výsledky, který máš jsou fakt morbidní

Old Post 26-08-2005 v 23:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 37

Přesně tak,sedm cyklů mají v konečné fázi kdy jsou ohromnéa mají ohromnýhlad.Jinak moc si to už nepamatuji,ale bylo to něco kolem 200-250/ml na den a rohož.Asi

Old Post 26-08-2005 v 23:54 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Rappa
A ještě k čištění systému - to provádíš 1x za 14 dní a to způsobem, že proplachuješ nonstop rohože čistou vodou s enzymy, dokud nespotřebuješ celý 200 l barel? Já do toho dripu fakt chci jít, tak proto vyzvídám - ty výsledky, který máš jsou fakt morbidní



Přesně tak

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 27-08-2005 v 00:05 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 39

proč ty cykly a to postupné přidávání na jejich počtu? vadilo by když pojede čerpadlo nonstop?

Old Post 03-09-2005 v 17:10 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od jacquelin
proč ty cykly a to postupné přidávání na jejich počtu? vadilo by když pojede čerpadlo nonstop?



Přidávám cykly podle toho jak kytky rostou a žerou. (ALE TO UŽ JSEM PSAL )

Jinak čerpadlo nemůže jet NON-STOP,kytky by se přelily a utopily

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 04-09-2005 v 11:07 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 41

zkousel jsem na par hodin rapidne zvednout EC..treba pred vymenovani roztoku..melo to velmi dobre nasledky (teda jak kdy)nekdy kytka zezelenala krasne se rozjela a jindy se zase zastavila..mas stim nejake zkusenosti?zkousel jsi to?...co si otom myslis?....diky....goodluck for your grow...

Old Post 05-09-2005 v 10:47 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie TROCHU SE TO VYMKLO KONTROLE Příspěvek č. 42

Čaute všichni

Tak opět přináším aktuální foto z mé již čtvrté indoor
Musím podotknout že mi trochu přerostly přes hlavušpatně jsem to odhadnul a mám ted opravdové nefalšované křoví
Jinak hodnoty jsou následující:Ph 5,75 ,Ec 1,70 Teplota noc/den 20/30 Vlhkost noc/den 75/59 Už pátý den vysazen zvlhčovač.


Připravuji speciální thread o pěstování Hydrologicky pro rockwool,který bude věnován mému příteli tady s Groweru.Nebudu jmenovat,on už bude vědět...........:
punk:

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-09-2005 v 22:09 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie TROCHU SE TO VYMKLO KONTROLE Příspěvek č. 43




Čaute Všichni



Tak opět přináším aktuální foto z mé již čtvrté indoor
Musím podotknout že mi trochu přerostly přes hlavušpatně jsem to odhadnul a mám ted opravdové nefalšované křoví
Jinak hodnoty jsou následující:Ph 5,75 ,Ec 1,70 Teplota noc/den 20/30 Vlhkost noc/den 75/59 Už pátý den vysazen zvlhčovač.


Připravuji speciální thread o pěstování Hydrologicky pro rockwool,který bude věnován vám a mému příteli tady s Groweru.Nebudu jmenovat,on už bude vědět...........:

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 05-09-2005 v 22:53 PM

Old Post 05-09-2005 v 22:26 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Sakra, to už je dost vysoký...Jak dlouho si měl růstovou fázi a kdy si to přepnul na květ? O kolik myslíš, že se to ještě vytáhne? Držim palce...

Old Post 05-09-2005 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Tak jsem to vyřešil...... Příspěvek č. 45

Zdravím všechny


Tak jsem musel dneska řešit dost závažný problém,musel jsem se rychle rozhodnout co s tak zarostlou JUNGLÍ budu dělat dále.Opět jsem nevychytal dobu růstu,i když jsem je nechal na 18 hodinovým cyklu necelé tři týdny,ale jak je vidět tak se HASE nezapře.Každým dnem se zvěčoval a zvěčoval až jsem si musel vybrat jednu nejhorší rohož a tu jsem musel pokosita vyndat.Ted tam mám pouze čtyři rohože po třech kytkách.Srdce mi krvácelo a ještě krvácí,ale jsem si 100% jist že se nedalo nic jiného dělat a že to bylo nejlepší řešení
Také jsem všechny kytky zkrátil,nebot největší z nich měřila skoro 130 cm.Všechny jsem je zastříhnul zhruba na 90 cm.
Ostatní hodnoty zůstávají při starém a pomalu se připravuji na víkendový proplach rohoží

Zatim

Old Post 07-09-2005 v 23:47 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Před ůpravou výšky Příspěvek č. 46


Červená čára znázorňuje kde jsem je ušmikl,ještě je všech pět rohoží pohromadě -JUNGLE

Old Post 07-09-2005 v 23:51 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Před ůpravou výšky,už jenom 4 rohože Příspěvek č. 47


Na této fotce,jsou kytky ještě bez zastříhnutí,ale už jsou pouze čtyři rohože

Old Post 07-09-2005 v 23:58 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Ukázka jednotlivch rohoží Příspěvek č. 48



Díky ůpravě na zavlažování mohu rohože vytahovat ven a pěkně si je ze všech stran ostříhat.

Old Post 08-09-2005 v 00:05 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4970970 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív