Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 17

bílou folii mám vzadu a v předu,jinak na bocích mám stříbrnou,ani nevim proč jsem ještě nedokoupil ten zbytek

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 15-08-2005 v 20:34 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wincoo
Stálý Člen

Karma uživatele Wincoo - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18

pjekneee ,nex to ficiiii ..


wnC

Old Post 16-08-2005 v 00:16 AM
Wincoo je offline   Profil uživatele Wincoo   Find more posts by Wincoo   Foto galerie člena Wincoo   Click here to Send Wincoo a Private Message   Add Wincoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 19

jak dloho trvalo řízkům než zakořenily?

Old Post 18-08-2005 v 21:03 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru PĚKNĚ RYCHLE Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od jacquelin
jak dloho trvalo řízkům než zakořenily?



Díky tomu pekelnému zvlhčovači asi pět dní.

Old Post 18-08-2005 v 22:43 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 21



Zase nějaké foto po čtyřech dnech

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-08-2005 v 22:45 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 22

mno uz se ti to pekne rozrusta vidim to zase na velkou sklizen. kazdopadne davam k+ a tesim se na dalsi update)

Old Post 19-08-2005 v 10:45 AM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 23

to tahas tak nahoru schvalne bo co..ze to mas strasne vytahany..nebo to nechas vyrust .spodky oholis a budes tezit jen z vrsku?..pri poctu kytek by to slo..jen otazecka..

at se dari..

Old Post 19-08-2005 v 13:41 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Pohodička Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
to tahas tak nahoru schvalne bo co..ze to mas strasne vytahany..nebo to nechas vyrust .spodky oholis a budes tezit jen z vrsku?..pri poctu kytek by to slo..jen otazecka..

at se dari..



Dělám to pořád stejně

Old Post 19-08-2005 v 14:50 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

to MANHUNTT: Máš to pěkný, ať se daří....

Old Post 25-08-2005 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 26

prosim ta tie klony mas ako hlboko v tej kocke ze nedavaju korene do bokov len dole?? a ta stonka ze je tak pekne silna..mne sa casto ohybaju a musim im davat silny vietor aby zosilneli....

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 25-08-2005 v 17:23 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad RW-Kostky Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od rixo
prosim ta tie klony mas ako hlboko v tej kocke ze nedavaju korene do bokov len dole?? a ta stonka ze je tak pekne silna..mne sa casto ohybaju a musim im davat silny vietor aby zosilneli....



Ty kostky do kterých usazuji klony mají už díru od výrobce přesně velikou na klona.Jinak kořínky musejí směřovat dolů,pokud jsou moc dlouhé,můžeš je opatrně trošku skrátit a dát všechny kořínky směrem dolů do RW kostky.Silné jsou asi proto,protože je dobře živím.

Old Post 25-08-2005 v 23:21 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie PŘEPNUTO NA 12/12 Příspěvek č. 28



Zdravím všechny GROWAŘE


Tak včera jsem dělal proplachrohoží-moje nejoblíbenější činosta dnes jsem to přepnul na květ.Znovu musim pochválit ten pekelnej zvlhčovač který si tady pořídil už skoro každý a opravdu se moc moc vyplatil.Klony jsem přivezl 1.8,pět dní trvalo než prokořenily a dneska po třech týdnech přepínání na 12/12 V pěstírně se pohybuje vlhkost mezi:63%-97% ,teplota:20-30 .Hnojivo má už EC:1.50 a PH:5.80 .

Tot zatím asi vše,díky všem za podporu a K+

P.S.Ptejte se,rád poradím pokud budu vědět.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 25-08-2005 v 23:50 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Hele já nevím jestli neumim počítat, ale na začátku píšeš 18 řezů a já vidím pouze 15... Oprav mě jestli se mýlim, možná sem už fakt unavenej a měl bych jít spát
Jo a K+, fakt máš pěkně vychytanou dripovou pěstírnu....
Možná by ses mohl rozepsat o nastavení časování dávkování hnojiv, myslim, že v minulých threadech ses o tom nezmiňoval. Kolik přidáváš týdně ml na kapiláru a kolik ml vyteče za min. z jedné kapiláry. Nemáš problém se zasíráním kapilár? Předem dík za info....

Inspiruješ mě, asi kašlu na kokos a půjdu do dripu....

Naposledy upravil 26-08-2005 v 01:34 AM

Old Post 26-08-2005 v 01:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

I když kokosová rohož se dá taky dát do truhlíku, neuvažoval si někdy o vyzkoušení dripu do kokosové rohože místo grodanu (rockwoolu)?

Old Post 26-08-2005 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Vysvětlení Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Rappa
Hele já nevím jestli neumim počítat, ale na začátku píšeš 18 řezů a já vidím pouze 15... Oprav mě jestli se mýlim, možná sem už fakt unavenej a měl bych jít spát




Ahoj,na začátku mám 18 řízků,z důvodu uhynutí.Do pěstírny jich dávám na každou rohož tři,mám pět rohoží.Skoro po každé mi alespoň dva klony nepřežijí.Jsou respektive záložní.

Old Post 26-08-2005 v 23:11 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

dík manhuntte, mohl bys mi pls poskytnout i info k té zálivce? Jestli je to vždycky jiný nebo máš na to nějakej systém. Kolik ml začínáš kytkám dávat na začátku, jak se to postupně zvyšuje atd. Dík

Old Post 26-08-2005 v 23:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8557150 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív