Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ó mé kýblíky:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 49



















Zdravím všechny přátele veselého venkovního pěstění
Sem tu po delší odmlce (dovolená) s novými fotečkami.... Fotil sem v pondělí a zdá se že se slečnám vede dobře. K fotkám nebudu přidávat žádný komentáře protože je zbytečný - prostě palice, palice a zase jenom palice
Přeju příjemnou podívanou...........

Old Post 04-09-2004 v 14:19 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 50

je to zase nějaký zmatený a jedna fotka se nenačetla tak tady je

Old Post 04-09-2004 v 14:58 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 51

Palice jsou to nadherný, můžu si woči vykoukat. Tobě K+ a mě kopanec abych už se příští sezónu polepšil a místo jednohubek vypěstil pořádný kukuřice

Old Post 05-09-2004 v 15:12 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 52

Tak koukam že ta poslední potka se sem taky neuploadla, takže smůla,ale co nechápu je, jak je možný že mam u jednoho přispěvku 18 fotek??? Dežaví:-) Tak sem si v úterý večer udělal výlet k rostlinkám a jednu jsem si dovolil utnout. Když jsme z ní doma otrhávali lístky, tak jsme dali dohromady hašiš asi tak o velikosti jablečné pecky. Byla dost pryskyřičnatá,ale docela znatelně to chutná po chemce..... Nějak sem podcenil flusing, takže si na to u ostatních určitě dam pozor!!!!!
Jinak v našem okolí řádí nějaká zas...á čórka, která uštipuje větve z kytek kámošum a jeden to musel předčasně zklidit. Mně se žádný větve neztrácí a tak nechávam kytičky fklidu zrát, doufam že je ta čubka zlodějská nenajde!!!!

2 šťovík: Žádnej kopanec si nedávej - i jednohubky ti můžou udělat radost (i když né na dlouho).

Old Post 06-09-2004 v 09:43 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 53

Tak tohle je jasne K+ moc hezky kyble rulez Jen to zalejvani...

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 06-09-2004 v 21:22 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 54

jojo jeden takovej kýbl se salámama mi ještě předloni vydržel přes rok...

Old Post 07-09-2004 v 10:30 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulic-x
Nový Člen

Karma uživatele hulic-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 55

mas to fakt pekne...

Old Post 07-09-2004 v 12:33 PM
hulic-x je offline   Profil uživatele hulic-x   Find more posts by hulic-x   Foto galerie člena hulic-x   Click here to Send hulic-x a Private Message   Add hulic-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 56

Tak sem si včera vyrazil na procházku s tím, že dvě kytky které jako jediné přežily četné nájezdy divé zvěře. K tomuhle poli už sem ani moc nechodil protože sem si řikal že po delší době aspoň uvidim víc ten rozdíl. Překvapenej sem rozhodně byl!!!!!!! Jenže!!!! Dvě kytky který přežily všechny předchozí nájezdy všech možnejch zvířat nepřežily nájezd tý nejhorší zvěře s jakou se může grower setkat – ČORKAŘI ZASRANÝ!!!!!!!!!!!!! Po mejch kráskách zustaly v zemi jenom dvě hladové díry!!!!:-( Takže teď už mi z celkového výčtu 46 zasazených kytek zbývá P Ě T !!!!!!!! (Fotky by měly být v pátek)Procento neúspěšnosti ani nepočítam!!! Spíš trnu hrůzou abych to byl já kdo je sklidí protože jsou všechny na jednom místě, takže jestli je někdo najde tak mi zbude jenom velký smradlavý H...O!!!!!!!! Kdybyste někdo potkaly toho ZMR.A s mýma kytkama tak mu laskavě vás prosim nakopejte KOU.E!!!!! Dík!!
S láskou tvá Máňa

Old Post 08-09-2004 v 12:10 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 57

Je to skrátka na <> todle to. Ty svině sou fakt čim dál tim horší. Loni mi voštípaly všechny salámy a nechali jenom ty spodní jebky. Letos sem nelenil a sklidil to holt dřív no. Každopádně máš ode mě K+ a velikej soucit nad tou těžkou ztrátou.

"jako vždy i dnes"

Old Post 08-09-2004 v 13:06 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 58

Hmmm..... hustý procento....

Neškodilo by, kdyby se všichni poctiví pěstující huliči spojili a společnou intenzivní sugescí vyvolali všem čórkařům např. celodenní (týdenní) nepřekonatelné nutkání zvracet při každým pokusu o konzumaci odcizeného materiálu....

...Grower woodoo...

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 08-09-2004 v 13:10 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 59

to cannabio:
Jo tak to já sem se zapřísáh že i kdybych měl riskovat že mi to sklidí nějaký kurvy, tak to nesklidim dřív - prostě ne!!!!

to chodec: viva la woodoo!!!!!!! To chci

Old Post 08-09-2004 v 13:46 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owce
Stálý Člen

Karma uživatele owce - 80% PěstitelskáKarma uživatele owce - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 60

Máš hustý kytky, nebo sem spíš měl říc měls! Držim ti palce aby ti vyšlo aspoň těch pět. Jelikož vim co to je, letošní outdory mi nějaká svině taky sklidila!

Old Post 08-09-2004 v 18:12 PM
owce je offline   Profil uživatele owce   Find more posts by owce   Foto galerie člena owce   Click here to Send owce a Private Message   Add owce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele owce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 61

Jojo a proto je nejlepsi neukazovat mista fakt nikomu je to smutny ale je to tak tak hodne stesti at ti to vydrzi

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 08-09-2004 v 18:27 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 62

Mám takovej jeden dotaz... Už ste někdy hulili model, kterej krásně vypadal, voněl a vůbec nemastil?

to WirusH: Máš naprostou pravdu že je to smutný ale je to tak, protože nejlepší ochrana proti čórkám je nikomu neřikat kde pole máš. Jenže my máme ještě tu smůlu, že jezděj party kluků z jedný sousední vesnice a prolejzaj kukuřičná pole v okolí a hledaj políčka. Já ho měl bohužel poblíž:-(

Old Post 09-09-2004 v 06:22 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 63

Z těch fotek to ani tak nevypadá, že bys měl těch kytek tak zoufale málo. Mě zatím prudí akorát lesní zvěř. Jinak si nedovedu vysvětlit kdo jinej by mi uštíp špičky dvou nejmenších kytek (jedinejch dvou který přežili z první várky - sázel jsem na špatnejch půdách) na místě kde by si jich žádnej člověk nevšim.

Přeju hodně štěstí s těma zbylejma kytkama a ať aspoň pořádně šlapou.

PS
model co nezhuluje jsem jeste nepotkal spis naopak me casto zhuli listi od kteryho bych to uz necekal.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 09-09-2004 v 10:26 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 64

Stoviku kdyz sem se chtel mrknout na tvuj outdoor tak me najela stranka s mojim outdoorem nejaky kouzlo nebo ses preklik nebo mozna mame spolecny pole a me se to nejak vykourilo z halvy Ne ze by me to vadilo ,ale delas me reklamu zadara

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 09-09-2004 v 14:43 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1242520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív