Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
marxek
Nový Člen

Karma uživatele marxek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 577

asi_sem_moc a ty zkroucený listy mají něco společnýho se skvrnama na listech viz první foto u mého příspěvku

Old Post 11-03-2011 v 10:55 AM
marxek je offline   Profil uživatele marxek   Find more posts by marxek   Foto galerie člena marxek   Click here to Send marxek a Private Message   Add marxek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 578

citace:
Původní příspěvek od marxek
asi_sem_moc a ty zkroucený listy mají něco společnýho se skvrnama na listech viz první foto u mého příspěvku


To se mi právě zdálo jako špatné ph.. Tech 6,2 ti teče ven nebo to tam leješ? Pokud 2. varianta, tak si změř kolik ti teče ven, možná to bude ono.. Ty fleky by ale mohly být nějaká plíseň, měl jsem totiž něco podobnyho, ale už v květu, takže nevím.. Je dost pravděpodobny, že je to způsebyno tím ph.. Určitě ti poradí HurricaneGeorge, je přes todle celkem machr

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 11-03-2011 v 11:14 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 579

citace:
Původní příspěvek od marxek

Hnojení Root juice 5ml./1l


Jak dlouho to tam leješ ? to je tak na první tejden , Root je kořen .



Jinak jsem opravil ve FAQ ten čas svicení , je to tam od 2001 , jenže uz se potvrdilo že svitit na růst 24/0 je zbytečné , jen vyhazuješ prachy za elektriku , ideal 18/6hod .

Old Post 11-03-2011 v 11:53 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marxek
Nový Člen

Karma uživatele marxek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 580

Ten kořen dostávají 16den a už jsem dostal radu že je to až moc dlouho prý mohu zastavit růst takže dnes dostanou jen enzym a perioda je přeplá na 18/6.A ještě jedna otázečka pokud mam změřit ph na výtoku a mám 9L a 11L květníky nepřeleju je? snažim se o to zalévat jen co zbaští a pokud tydle holky dostanou cca 0,4 až 0,7 prostě aby vyteklo nebudou se stím moc dlouho trápit teď dostávaj každá individuální množství.

Old Post 11-03-2011 v 14:23 PM
marxek je offline   Profil uživatele marxek   Find more posts by marxek   Foto galerie člena marxek   Click here to Send marxek a Private Message   Add marxek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Jinak jsem opravil ve FAQ ten čas svicení , je to tam od 2001 , jenže uz se potvrdilo že svitit na růst 24/0 je zbytečné , jen vyhazuješ prachy za elektriku , ideal 18/6hod .


marxek: už vidíš, že jsem ti nelhal a to K bylo úplně zbytečné?

citace:
Původní příspěvek od marxek
A ještě jedna otázečka pokud mam změřit ph na výtoku a mám 9L a 11L květníky nepřeleju je? snažim se o to zalévat jen co zbaští a pokud tydle holky dostanou cca 0,4 až 0,7 prostě aby vyteklo nebudou se stím moc dlouho trápit teď dostávaj každá individuální množství.


ty hodnoty 0,4 až 0,7 jsou hodnoty čeho? EC? Máš předhnojenou půdu, takže stačí zalívat vodou s upraveným ph... Takže květníky prolij tím co by jsi to prolíval normálně a změř kolik má to co tam leješ ph potom změř ph toho co vyteče. Když to nebude dobry, tak další prolívání a zálivky vždy přispůsobíš tomu co vyteklo naposled tak, aby jsi to dostal na ideální hodnoty..

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Naposledy upravil asi_sem_moc 13-03-2011 v 10:10 AM

Old Post 11-03-2011 v 18:53 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 582

citace:
Původní příspěvek od marxek
Ahoj jsem uplně bezradnej poraďte prosím
Model klony WHITE RUSSIAN
Osvětlení 600W Sunmaster MH
Světelná perioda 24/0
Pěstební médium Plagron Royalty Mix
Hnojení Root juice 5ml./1l
Vlchkost 40%-80%
Teplota 22-24C
Výška výbojky od rostlin 60cm
EC zálivky 0,6
1* týdně phyt-amin
PH 6,2


Chápu dobře, že hnojíš Root Juice od Biobizz?
vždyť to není přímé hnojivo, ale pouze doplněk, NPK 0,1-0,1-0,1, to je strašně málo.
Kup si nějaké kombinované hnojivo - u biobizz bio grow/bloom. Hlavně musí mít vyvážený poměr NPK a mikroprvků.
EC to je snad čisté vody ne? nebo máš destilku?
Ten phytamin můžeš klidně častěji (3x týdně při koncentraci 3ml/l). Je to vlastně tvoje jediné přímé hnojivo - vhodné na rychlé doplnění dusíku. Rostliny přijmou listy asi 2-3% z celkového množství hnojiv.

Stejně to nechápu, máš hodně předhnojenou hlínu. Problém s vápníkem, možná draslík, mikroprvky. Jak měříš pH?


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 12-03-2011 v 00:05 AM

Old Post 11-03-2011 v 23:19 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 583

HurricaneGeorge : Jenom připomínka .Marxek má předhnojenou půdu Plagron Royality Mix. Tak přidávat hnojiva by byla blbost.Ba naopak kyti můžou být spálené od samotného substrátu.Royality Mix je totiž předhnojená na EC 2.0 . Takže co takhle průplach čistou vodou??

Old Post 12-03-2011 v 06:29 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marxek
Nový Člen

Karma uživatele marxek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 584

HurricaneGeorge ten kořen používám jako doplněk a Royalty Mix se mi zdá dostatečně nahnojenej a po 17dnech nemůže být v zemi nedostatek živin,jinak na ph používám Milwaukee SMS110 monitor(včera kalibrováno)
Milý rádcové moc vám děkuji dnes jsem u jedné změřil přebytek vody co vyteklo a katasrofa moje starost o to abych je nepřelil zdřejmě způsobila nahromadění a tím pádem zvýšení ph to že odpad měl 6,9ph tak předpokládám že na tom budou všechny podobně jen co trochu proschnou dám jim tak 5,8ph ještě jednou díky a doufám že vás nebudu dlouho potřebovat
Finálové foto bude v galerii teda pokud se toho dožijou

Old Post 12-03-2011 v 10:43 AM
marxek je offline   Profil uživatele marxek   Find more posts by marxek   Foto galerie člena marxek   Click here to Send marxek a Private Message   Add marxek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 585



Čest pánové,
tak jsem tu zpět ze svým problém, který sem tu již avizoval na straně 32.
Substrát Plagron Royality Mix
Světlo 400W sodík
Teplota a vhlkost v normách.
Hnojiva AH + PK13-14 ph zálivky 6,2
Do cca 30 dne jsem nehnojil vůbec a zaléval čistou vodou.Sem tam průplach enzymy.
Ve 30 dnu jsem přepl na květ, ale to už kyti byly nezdravé.Rostly malé listy nahoře a stonek i řapíky zfialověly.Tak jsem je začal hnojit a přidával jsem více GROW složky ať dodám dusík pro zelenějsší listy.To byla ale chyba.Potom jsem zjístil díky členu HurricaneGeorge, že jím dávám špatný poměr prvků NPK.Zhruba v 25 dnu květu jsem poměr NPK zpravil a dával přesně dle dutch formula 3ml/L BLOOM a 1ml/L MICRO.

Dnes je 42. den květu a kyti se trochu zpravily, některé listy zezelenaly a některé ne, některé jen napůl. Nepočítám už že budou stopro v cajku.
Včera jsem měřil výtok z květináč a ph bylo 6,4, takže taky cajk.

Co mě tedy zajímá?
Listy které jsou nejvíc poškozené( žluté ) maj červené řapíky.Mám pocit jako by do nich nešla skoro žádná výživa.Je na tom něco? Hned na začátku tohoto problému mi červenal i stonek. Jak sem je začal hnojit tak se to zpravilo.Je na tom něco v čem by mohl být problém?

Dále co mě zajímá je zda-li můj problém , může způsobovat příliš tvrdá voda?( voda z paneláků)

Poslední věc, co si myslím, že by mi mohl způsobovat problémy je to že box mám v dřevěné skříni a unvitř rockwool, kvůli hluku. A až na rockwoolu folie na odraz. Je špatně oddělený od pěstebního boxu a sem tam mi do něj zateklo.Tím naznačuju, že můžu mít v boxu nějakou micro havěť co mi takto kytky dojebává. Příště to vyhodím do hajzlu, páč už nepotřebuju zvukové inkognito.
Ale zajímalo by mě, zda-li jste se někdy někdo nesetkal s tímto problémem.
Příště už chci předejít problémům, tak proto taková esej

Na první fotce : list, který se začal, tak na půl zelenat. Lepší už to asi nebude.

Na druhé fotce: List který momentálně ztrácí barvu, ikdyž hnojím dle tabulek dutch formula.3ml/L BLOOM a 1ml/L MICRO ( obsahuje 4,5 procent dusiku ) . Všimněte si fialového řapíku (u EDIKA podle mě červené řapíky nejsou normální)

Tož doufám , že se to někomu vůbec bude chtít číst a že mi tu někdo napíše nějaký názor a třeba kde byla nejspíše chyba.

Děkuji moc!

Old Post 12-03-2011 v 13:29 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 586

to: Bubabub: 1. fotka vysoke EC, ale prijde mi ze jim chyby nejaka latka. Rikas ze pH to nebude. KOukni do FAQ - Zalévání, výživa, hnojení - MyNameStichův průvodce problémy s výživou rostlin !!!

DOBRÁ TO VĚC...

Muzu ja poprosit o nazor? Nedostatek Boru , menganu nebo neco jine? dalsi info: ze semena, pod 2x18W, kokos, Bcuzz A+B coco, Root stimulator a enzymy+ od AH. pH 6,0 - 6,15, EC: 1,0

Celkem me to mrzi. 14 dni jsem jim daval jen vodu a zapomel jsem na vyzivu ... myslite ze z takovych rostlin muze byt dobra mama?

Díky

Old Post 13-03-2011 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 587



tohlencto mi to dělá mno...květníky sem měl litrový-pred 30H presazeno do 2,5litrovejch...hlínu mám z G.Shopu za 350 45litrů-silně předhnojená.Hnojivo Canna na květ pro hydroponii(ptal sem se toho typa z growshopu a prej to ma bejt vpoho)hnojil sem dneska a naposled pred tejdnem...+ sem to pred tydnem postrýkal leskem na kytky...kterej má zároven hnojit...ale to asi nebude nejlepší...Světlo 125w květový clf...režim 18/6...teplota 24°C...vlhkost velká(hadry po skříni,rosení)ofuk i odfuk sou nadprůměrný.zalejvám asi 2x za 3 dny...na spodu květníku je keramzit.listy mírně ztrácej barvu,pomalu se rozsirujou ty flíčky a mirně se vesí listy...zatím kytka vypadá celkově docela vpohode ale mám z toho strach :-) PH metr nemám no...mám doma drevitej popel.Nevím jesi to značí vysoký,nízký nebo uplně něco jinýho hm?

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 14-03-2011 v 10:37 AM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 588

čau, já teda problém s listama nemam, ale nevim kam jinam to napsat. už hodinku projíždim grower a nic. Včera večer jsem v boxu našel takový silnější a bílý pavučiny. Viděl jsem je tam už před pár dny ale to jsem si myslel, že to je jen prach.. Pavučiny to zřejmě nejsou, je to o dost pevnější a netrhaj se, když jsem sebral pavučinu a udělal z ní žmolek (!!), tak akorát abych ho moh přetrhnout - nepovedlo se, dřív bych si spíš uříznul prsty než bych to přetrh.. Potom jsem důkladně prohlídl všechny kytky horem dolem, žádný známky poškození čehokoliv jsem nenašel, ani nic živýho. Nejvíc jich je pod stropem, a hlavně na PC ofuku. Je to takové silnější vlákno, nespletené do sítě, spíš takový zámotek. ani v něm nebo na něm žádný larvy kukly ani nic živýho.. Barva vláken sněhobílá. Mám takový dojem, že jsem něco podobnýho jednou viděl, bylo to u kamaráda když po zimě otevřel po půl roce okno na verandě, měl to vespod zárubní ale ani tenkrát nebylo po tvůrcích ani vidu.. Díky za pomoc, snad to nic neni. Box jsem vyluxoval a vytřel.

Old Post 14-03-2011 v 11:46 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od bull
čau, já teda problém s listama nemam, ale nevim kam jinam to napsat. už hodinku projíždim grower a nic. Včera večer jsem v boxu našel takový silnější a bílý pavučiny. Viděl jsem je tam už před pár dny ale to jsem si myslel, že to je jen prach.. Pavučiny to zřejmě nejsou, je to o dost pevnější a netrhaj se, když jsem sebral pavučinu a udělal z ní žmolek (!!), tak akorát abych ho moh přetrhnout - nepovedlo se, dřív bych si spíš uříznul prsty než bych to přetrh.. Potom jsem důkladně prohlídl všechny kytky horem dolem, žádný známky poškození čehokoliv jsem nenašel, ani nic živýho. Nejvíc jich je pod stropem, a hlavně na PC ofuku. Je to takové silnější vlákno, nespletené do sítě, spíš takový zámotek. ani v něm nebo na něm žádný larvy kukly ani nic živýho.. Barva vláken sněhobílá. Mám takový dojem, že jsem něco podobnýho jednou viděl, bylo to u kamaráda když po zimě otevřel po půl roce okno na verandě, měl to vespod zárubní ale ani tenkrát nebylo po tvůrcích ani vidu.. Díky za pomoc, snad to nic neni. Box jsem vyluxoval a vytřel.


no mas tam svilusky , o tom tu toho najdes hodne...

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 14-03-2011 v 12:17 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 590

To jsem všechno prolez a pročet ale na svilušky to nevypadá. Nemam vůbec nic napadený, na kytkách neni ani jedna pavučinka a vypadaj naprosto zdravě. Co jsem koukal na obrázky, tak dělaji pavučinu při masivním zamoření a na fotkách byla většinou přímo na kytkách. Opravdu jsem nikde nenašel byť jen kousek listu nějak poškozenýho. Bohužel jsem to nevyfotil, ale z telefonu by to ani nemělo cenu. Nejlepší na tom všem je, že se tam ted 3 dny nedostanu...

Edit: Svilušek mam na zahradě každoročně plno, hlavně na jabloních, ale nikdy jsem neviděl tak pevný pavučiny a opravdu jsem asi hodinu zkoumal celej box a všechny listy. Co si pamatuju, tak na jabloních to byly minipavučinky, jemnější než od nejmenšího pavouka. Podle mě by ta pavučina co tam mam, kdyby byla 2 x 2 metry, vklidu udržela člověka.
Prostě furt doufám, že to svilušky nejsou!

Naposledy upravil bull 14-03-2011 v 12:44 PM

Old Post 14-03-2011 v 12:27 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

List z moji lednice Příspěvek č. 591



Nevedel by nekdo co sou tyhle fleky? Indoor

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 14-03-2011 v 12:54 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yodafone
Nový Člen

Karma uživatele yodafone - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 2  

Usychající konce listů Příspěvek č. 592


Zdravím pěstitele. Zkouším si předpěstovat něco málo na ven a nedaří se mi úplně tak, jak bych si přál. Kytky jsou cca měsíc staré, ze semínka. Půda je Royalty mix (v něm jsou ale asi týden). Netušíte někdo, v čem by mohl být problém? Svítím 16/8 zářivkama (Philips master TL-D 965 a aqua), foukám na to pc větrákem. napadá mě, zda nemůže být problém v nízké vlhkosti? Případně v jejím kolísání? Díky za každou radu

Old Post 14-03-2011 v 14:40 PM
yodafone je offline   Profil uživatele yodafone   Find more posts by yodafone   Foto galerie člena yodafone   Click here to Send yodafone a Private Message   Add yodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9017090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív