Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 513

Minulý rok jsem bojoval se škůdci kterého jsem nemohl identifikovat ale už vím o koho šlo. Šlo o Russet mites. Mátě někdo také zkušenosti s tímhle prevítem ? Pravděpodobně jsem špatně vyčistil stan a mám to zase...

Naposledy upravil Borda 21-02-2016 v 22:25 PM

Old Post 21-02-2016 v 19:12 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 514

Napadlo mě po tom co jsem si tady přečetl o dezinfekci prostorů že použiju sirné knoty. Box s celým vybavením nechám v místnosti a jeden knot dám do boxu a druhý do místnosti. Kytky mezitím postříkám nebo poutírám houbou s nějakým roztokem proti roztočům. Zároveň by mě zajímalo co za prostředek by jste mi doporučili ?

Old Post 21-02-2016 v 23:57 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 515

Vobyčejný savo... žádnou vědu v tom nehledej. Vytři, řádně vyvětrej, vytři znova... nech to pár dní vklidu. Vystaráno.

Pro fajnšmekry peroxid vodíku nebo uvc lampa

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-02-2016 v 06:38 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 516

Jo, já koupil po delší době 18W germicidní zářivku. A dobře likviduje mušky a podobnou havěť. Pouštím to tak na hodinu denně, když se něco objeví. Po dvou dnech je obvykle po nich. Jediné s čím si to neporadilo byly svilušky :-(

Old Post 22-02-2016 v 08:38 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 517

Savo použít nemůžu. Jeden stříbrný box jsem s tím odrovnal. Na ten postřik asi koupím NATURA Rock Effect který mi tu minule někdo doporučoval. Ty mrchy jsou opravdu neskutečně odolný.

Old Post 22-02-2016 v 10:23 AM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 518

Vertimec 1,8 EC na roztoče pecka, striekať 2x v priebehu 7 dní


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 22-02-2016 v 16:30 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 519

Díky moc. Vyzkouším.

Old Post 22-02-2016 v 18:20 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 520

Dají se někde v tomto období sehnat parazitické hlístice? Hledal jsem a snad nikde je nemají skladem. Prý až od jara.

Old Post 29-02-2016 v 10:23 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Dotaz Prosím nutně o radu co je to za havěť? Příspěvek č. 521


Čágo groweři.
Prosím nutně o radu oč jde a jak se toho zbavit. Dneska když jsem zalyl(týden už jen čistá voda a final) tak se mi z květináčů do podmisky vyplavily tyhle jebky. Bylo to živé a jen teda v podtáckách z vyteklé vody. Jinde jsem to zatím nezahlédl. Jsem v 7,5 týdnu květu a tohle pheno 9 týdnů takže za týden a půl kosa. Prosím o radu co použít týden a půl před kosou abych neměl sračky v hulení pak a co to je vůbec? Mockrát díky.

Growu zdar

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 03-03-2016 v 17:39 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 522


a ještě jedna

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 03-03-2016 v 17:40 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 523


A poslední použitelná fotka ...

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 03-03-2016 v 17:44 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 524

vypadá to jako chvostoskok, prej nejsou moc škodný (žerou jen odumřelý kořeny apod.), pomáhá na ně nezalevat, nesnášej sucho ale to asi neni uplně ta správná volba. jestli je na ně nějakej bio přípravek nevím, jen to s tim suchem. tak snad ti to aspon trochu k nečemu bude. čau KWB

edit: výsledky hledání je tam toho dost https://cse.google.com/cse?cx=00044...c.q=chvostoskok

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 03-03-2016 v 17:51 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 525

Tak hlístice aplikovány. Jsem na to zvědavej. Poradi si nějak i s dospělými smutnicemi, nebo ty za čas uhynou? Kdybych to třeba za týden pokropil vertimecem, abych zabil ty dospělé, neublížím tím i těm hlístícím?

Old Post 10-03-2016 v 12:55 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 526

ublíží, když máš hlístice, tak nesmíš používat chemický postřiky. je to u nich napsaný. jinak na smutnice by byl spíš než vertimec(nejlepší je na svilušky) careo substral, ten na ně zabírá velice dobře, ale jak píšu , hlísticím by se to nelíbilo

edit: jinak ty dospělci moc dlouho nevydržej, ty by měli chcípnout cca týden dva(v nový legalizaci o nich píšou, ale z hlavy si to nepamatuju, tak tam mrkni)

Old Post 10-03-2016 v 14:08 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 527

Dobrý den všem.

Rád bych poprosil o radu zkušenější. Zajímalo by mě, zda-li jde o smutnice, nebo o octomilky, nepoznám to.

Předem děkuju za odpověď



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 13-03-2016 v 09:18 AM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 528



citace:
Původní příspěvek od katana
Dobrý den všem.

Rád bych poprosil o radu zkušenější. Zajímalo by mě, zda-li jde o smutnice, nebo o octomilky, nepoznám to.

Předem děkuju za odpověď



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 13-03-2016 v 09:21 AM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9102840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív