Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 545

h0nz4
koukni na příspěvek 538, ale jak se to jmenuje nevim, leze to i na šantu kočičí a bazalku
možná to tam i zanesliy....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 29-07-2016 v 21:31 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 546

h0nz4: vrtalka?

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 29-07-2016 v 22:25 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h0nz4
Stálý Člen

Karma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 547

citace:
Původní příspěvek od h0nz4
Ahoj, mám měsíc starou rostlinku a tohle se objevilo na 3 listech, tak jsem je hned utrhnul. Netušíte, co to je? Žádného živočicha jsem na kytce nenašel.


Tak nakonec se to nerozšířilo. A kytka je OK.

125W CFL, 150W HPS, skunk no.1, Ed Rosenthal Super Bud
250W, NFT GT205, ScrOG, GHE, Ed Rosenthal Super Bud

Old Post 17-08-2016 v 12:27 PM
h0nz4 je offline   Profil uživatele h0nz4   Find more posts by h0nz4   Foto galerie člena h0nz4   Click here to Send h0nz4 a Private Message   Add h0nz4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 548

Ahoj zahradníci,

mám takový problém se mšicema na blueberry. Mšice mi kytičku okupují už nějaký ten pátek a ne a né se jich zbavit. Nedávno jsem koupil Rock Effect a trochu to pomáhá ale pořád se jich nemůžu zbavit. Kytka to zatím snáší fajn protože množství mšic udržuji aspoň na rozumné úrovni. Problém však vidím v tom, že borůvka před pár dny začala kvést a tak mě napadlo jestli bych ji tím postřikem na bázi oleje nemohl nějak ohrozit. Přecijen blueberry je háklivá na plísně a tak bych nerad o ní ve finále přišel. Je to balkónovka ve velkém kýblu na odpadky, pěkně LSTčkem roztahaná na přibližně 15topovek. Jinak listy jsou nyní trochu zkroucené a lesklé po tom postřiku ale nevypadá, že by jí to vadilo.
Mě osobně by mi broučci v palicích ani moc nevadili pač 95% palic rozmixuji, vylouhuju v alpě a či alkoholu a pak to filtruju, takže broučci zůstanou v bordelu. Nicméně těch 5% dávám po rodině v sušené podobě formou dárků na narozeniny a svátky a tam by broučci byli trochu nadbyteční a neestetičtí.
Máte někdo zkušenost s RockEffectem a jeho vlivem na plísně v palicích?
Díky

Old Post 17-08-2016 v 14:31 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 549

V RockEffecku je pongamový olej z indického stromu Pongamia pinnata a doporučují ho i na BIO pěstování, takže pohoda a žádný stres..na květ to přímo nestříkej.
Také mi broučkové nevadí, ale ti hodní, ovšem ti co žerou vše zelené, to jsou Vetřelci, takže na ně E. Ripley která má jako náplň v plamenometu pongamový olej.
Škoda že nejsem v Tvém příbuzenstvu, dostal bych podíl z 5%

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 17-08-2016 v 16:04 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 550



Díky za info. Kvůli tomu, že je přírodní, jsem ten rockeffect kupoval. Bohužel jsem ze začátku kytku postříkal celou i s květy. Ono to navíc pokropit tak, abych moc nezasáhl květy, moc dobře nejde. Snad ten olejový film nebude dělat časem paseku při kvetení.

Old Post 18-08-2016 v 10:39 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 551

Kytka vypadá zdravě a je krásně zelená.
Pěstu zdar

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 18-08-2016 v 10:53 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

černé mušky na šiškách a listech Příspěvek č. 552


Zdravím, prosim vas, vyskytli se mi na siskach a listech takove cerne musky.. na msice to nevypada si myslim, nevite jak se toho zbavit? diky

Old Post 07-09-2016 v 11:21 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 553

Bohužel ti to úplně 100% neřeknu, ale myslím si že to je jeden ze 130 druhů mšic, které žijí v ČR. Mám úplně stejný problém poslední 3 týdny, že mi lezou do paliček, tam se páří a následně odumírají. Celá rostlina je tak posetá tísíci odumřelými jedinci. Zatím sem ale nepozoroval, že by škodili. Každopádně jich výrazně za poslední dny ubylo.Ale zatím netuším jak se těch chcíplin z těch palic zbavím....docala se bojím že začnou plesnivět.

Old Post 07-09-2016 v 12:21 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 554

Kdy už to konečně pochopíte ? RockEffect a havěť je pryč !

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 07-09-2016 v 15:37 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 555



Cus borci, dnes jsem na svoji nejmensi objevil následující. Nevim předně co to je, protoze dle fotek se tomu nic ne podoba. Z vrchu světlounky tečky a ze spod to vypadá jako bily cosi, spis jako pryskyřice ale sem tam tam neco leze.

Old Post 10-09-2016 v 14:07 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 556



Dalsi foto

Old Post 10-09-2016 v 14:08 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 557

citace:
Původní příspěvek od Pitrsuck
Cus borci, dnes jsem na svoji nejmensi objevil následující. Nevim předně co to je, protoze dle fotek se tomu nic ne podoba. Z vrchu světlounky tečky a ze spod to vypadá jako bily cosi, spis jako pryskyřice ale sem tam tam neco leze.


maš tam svilušky

Old Post 10-09-2016 v 16:48 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 558

Jop, dopatral jsem se. Objednal jsem brouky, tak ve čtvrtek vypustim, zatim jsem to jen otrhal a uvidim. Strikat nemuzu, protoze to kvete.

Old Post 10-09-2016 v 16:52 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 559

citace:
Původní příspěvek od Pitrsuck
Jop, dopatral jsem se. Objednal jsem brouky, tak ve čtvrtek vypustim, zatim jsem to jen otrhal a uvidim. Strikat nemuzu, protoze to kvete.


hmmm otrhal .. to neni nejlepší řešeni

Old Post 10-09-2016 v 17:00 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 560

Ja vim, bylo to jen par lístku.

Old Post 11-09-2016 v 06:38 AM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4695570 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív