Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 529

katana: jde o smutnice... doporučuju postřik careo substral,
případně calypso to se dává do zálivky. a nebo bio cestou parazitické hlístice

Old Post 13-03-2016 v 10:17 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 530

díky Balone



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 13-03-2016 v 15:23 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 531



Čauwes všem, mám na rostlinkách bazmeky a to prý svilušky a další "přísavky", holky sou v 33. dnu od přepnutí na květ, tzn. +/- 20-25 dní do sekery,
chci se zeptat zda to mám řešit něčím bio protože chemka mi pomhola jen na chvilku a pak se zas rozmnožili a nebo to nechat doject a doufat že nebudu muset předčasně sklízet. Za každý názor budu rád.

Old Post 03-06-2016 v 11:37 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 532

Rebarbora (reveň) - postřik proti mšicím housenkám a larvám různých škůdců

•Cca 1 kg listů rebarbory, které nám zbudou při sklizni řapíků jako odpad, nasekáme nahrubo.
•Dáme do hrnce, zalijeme cca 5 litry vody a svaříme.
•Po vychladnutí přecedíme a stříkáme tento neředěný přípravek na listy rostlin i půdu kolem nich.


Řeřišnice luční (lidově slepička) - postřik proti mšicím

•Na louce si natrháme kytici řeřišnice, trochu posekáme.
•Necháme vylouhovat na slunci po dobu 24 hodin v cca 5 listrech vody.
•Neředěným nálevem pomocí štětce potíráme shluky mšic krvavých, které se vyskytují převážně na jabloních.


Čaj z pelyňku - postřik proti mšicím

•Do velké nádoby dáme cca 300 g čerstvé nebo 30 g sušené natě pelyňku.
•Přelijeme 10 litry vařící vody.
•Necháme louhovat 10 - 15 minut.
•Vychlazeným nezředěným čajem stříkáme rostliny napadené mšicemi.


Mýdlový roztok - postřik proti mšicím

•Podle míry napadení rozpustíme (rozvaříme) 150 - 300 g mýdla ve 2 litrech horké vody.
•Vychladlý mýdlový roztok naředíme v poměru 1:5 s vodou, čímž získáme 10 l postřiku.
•Roztokem následně postřikujeme rostliny napadené mšicemi. Mýdlo jim znemožní dýchat a mšice následně rychle hynou.

Old Post 09-06-2016 v 19:19 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellraiser17
Nový Člen

Karma uživatele Hellraiser17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 533



zdravím, nevíte co to je? to tmavé je dospělec držící se u nejmladších výhonků a to bílé je zespod listů, je jich tam dost a listy pomalu ztrácí přirozený tvar a barvu...

Old Post 11-06-2016 v 15:55 PM
Hellraiser17 je offline   Profil uživatele Hellraiser17   Find more posts by Hellraiser17   Foto galerie člena Hellraiser17   Click here to Send Hellraiser17 a Private Message   Add Hellraiser17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 534

Hellraiser : Škoda že tu není třeba FAQ, co? Jsou to mšice, zabere cokoliv určeného na hmyz na kytkách.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 11-06-2016 v 18:53 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xato
Nový Člen

Karma uživatele xato - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 535



mám problém v tom že me to ožírá stonky a nevím co to je

Old Post 25-06-2016 v 10:59 AM
xato je offline   Profil uživatele xato   Find more posts by xato   Foto galerie člena xato   Click here to Send xato a Private Message   Add xato to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FenixStorm
Nový Člen

Karma uživatele FenixStorm - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 23  

Škůdci Příspěvek č. 536


Několik fotek škůdců, které by jsme na rostlinách neměli trpět!

Old Post 28-06-2016 v 21:10 PM
FenixStorm je offline   Profil uživatele FenixStorm   Find more posts by FenixStorm   Foto galerie člena FenixStorm   Click here to Send FenixStorm a Private Message   Add FenixStorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokej97
Stálý Člen

Karma uživatele hokej97 - 89% PěstitelskáKarma uživatele hokej97 - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 537



Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit. Začíná se to rozlízat😂😁😁😁 díky, nektere maj jen 3cipy kurde, cosik to žere , ale žádné vetřelce jsem nespozoroval a spodní listy mi reznou

Naposledy upravil hokej97 02-07-2016 v 13:18 PM

Old Post 02-07-2016 v 13:00 PM
hokej97 je offline   Profil uživatele hokej97   Find more posts by hokej97   Foto galerie člena hokej97   Click here to Send hokej97 a Private Message   Add hokej97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervajs
Nový Člen

Karma uživatele cervajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 5  

Obecné nemocný listy!!! Příspěvek č. 538


Zdravim panové,mam problém s listy,mám ze spoda listu nějaké larvy.Chtěl bych Vás poprosit o radu zda někdo má zkušenosti.Děkuji

Old Post 19-07-2016 v 16:30 PM
cervajs je offline   Profil uživatele cervajs   Find more posts by cervajs   Foto galerie člena cervajs   Click here to Send cervajs a Private Message   Add cervajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Malinký bílý broučci Příspěvek č. 539

Ahoj, mám dotaz, dnes jsem zjistil, že mám sežraný jeden list a na dalším listu jsem našel ze spod jak leze nějaký miniaturní červík bílé barvy, co to může být a jak to zabít ? Našel jsem červíka nebo co to je na dvou listech.. Pomůže rock effect ?

http://www.imgup.cz/image/qnw

Old Post 23-07-2016 v 14:18 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 540

Nooo. mám něco podobného teď, já našel asi 2 larvy či co to je.., více ne..

Old Post 23-07-2016 v 14:24 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 541

Zdravím
Svilušky,rock effect nevím já používám biool.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 23-07-2016 v 14:55 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 542

biool zkusím tedy a uvidím, snad zmiznou, je jich tam hodně málo, ale radši dřív než pozdě.

Old Post 23-07-2016 v 14:57 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h0nz4
Stálý Člen

Karma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% PěstitelskáKarma uživatele h0nz4 - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 543


Ahoj, mám měsíc starou rostlinku a tohle se objevilo na 3 listech, tak jsem je hned utrhnul. Netušíte, co to je? Žádného živočicha jsem na kytce nenašel.

125W CFL, 150W HPS, skunk no.1, Ed Rosenthal Super Bud
250W, NFT GT205, ScrOG, GHE, Ed Rosenthal Super Bud

Old Post 24-07-2016 v 16:59 PM
h0nz4 je offline   Profil uživatele h0nz4   Find more posts by h0nz4   Foto galerie člena h0nz4   Click here to Send h0nz4 a Private Message   Add h0nz4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 544

Zvláštní, vypadá to jak kůrovec, což samoz. není, každopádně ti ty listy něco žere

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 29-07-2016 v 15:30 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2512150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív