Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Zmena pomeru na grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 33

Jo to s tema vietnamcema je fakt hodne mimo, spis absolutne
Tread jsem cetl celej, zas tak dlouhej neni.

Dulezita je tahle cast -
"Jako je skoro jisty ze kdyz nekdo ma 9kW tak ze neco z toho proda. No a co? Je to snad do prdele jeho skrin (mistnost), jeho penize a jeho 4 roky v base, tak co resis? Alespon je tu jednou zas zajimavej thread. Me zase serou lidi co spamujou - "ty jsi ten hroznej dealer, boze, boze, mami, mami". Koho to zajima? Kazdymu tady ma bejt 18+ tudis je hlavou i zakonem dost vyspelej aby na to prisel sam ,ale ty komentare tomu leckdy minimalne odporujou."

To znamena ze kdyz to prezentuje na obchod je to jenom a jenom jeho vec.
No a zbytek prispevku? Tyka se kupovani - tak končí zbozi na prodej. Ergo to az tak OT neni, jenom tim rozvijim myslenku ze clovek kdo prodava nerovna se verejnej nepritel cislo jedno

Za formu predeslyho prispevku se omlouvam, asi jsem byl dobre

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Old Post 08-07-2008 v 18:06 PM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 34

NEJSME FEŤÁCÍ JSME GROWEŘI- PĚSTITELÉ NEBO JAK TO JE. Jsme jedna samostatná skupina lidí co má ranec věcí společnýho, ale piko a žádný další sračky sem netahejte!!!

Hul co ti plíce stačí!
Měj rád přírodu a ona bude mít ráda tebe.
Kytka je krásné stvoření a proto legalizuj!
Nečórujte kytky! Jaké by vám bylo kdyby si někdo odnesl vaše kytky?

Old Post 26-07-2008 v 10:56 AM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 35

Melon: Moje řeč

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 26-07-2008 v 11:50 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 36

Všem, kteří to rádi černé na bílém:-)

Změna poměrů je patrná zevnitř i zvenčí a nejde podle mě o náš/váš grower.cz, ale o celou naši/vaši společnost.
Ve světě a společnosti konopí i na tomhle serveru se pohybuji už pár let a myslím si, že to celé má zcela logický vývoj. Podle mě jsme dnes země s nejvyšší tolerancí k marihuaně na světě. Podle mé zkušenosti, to bylo přibližně asi takto.
1992: je nás pár kdo hulí - je to lepší než chlastat, nebo cokoli jiného, tvoří se pomalu party, který nezajímá jen to naše slavné pivo, umíme totiž dobře pěstovat cokoliv, všichni jsme původem zemědělci, pamatujete už Přemysl Oráč:-))))
1995: víc a víc nás experimentuje s outdoorem, funguje to jen do té doby, než si to začnou krást navzájem tzv. dříve kamarádi a party sviní, které to už tehdy prodávaly lidem, kterým to ukradli!
2000: víc a víc lidí si pěstuje pro sebe a blízký raději doma - dobrá zábava, je to navíc hezký koníček, nenudíme se, nehledáme jinou drogu, bavíme se, vyměňujeme si zkušenosti, děláme něco, co není naší/vaší společnosti nebezpečné, ale prospěšné:-)
2002: víc a víc lidí pěstuje pro sebe a občas pro celou partu - super, pomáháme si, vyměňujeme si mezi sebou za něco jiného, služby, věci, vzniká tak komunita, subkultura, úžasný, že tu ještě pořád je:-)
2005: žijeme v tržním prostředí, kde se nabídka řídí poptávkou trhu (na černém to platí dvojnásob) a tak to občas někdo zkusí i s něčím větším. Takový člověk může ale nemusí patřit do komunity, a stejně tak ne každý kuřák marihuany dnes patří do té "naší" subkultury, dovolím si říct. Marihuana se již nenásilně infiltrovala do všech vrstev společnosti a stalo se z ní prostě zboží.
2006: Mám na hlavě jiný účes, nebo nosím oblečení z konopí a ptají se mě různí lidé na ulici, nebo v hospodě, klubu, na festivalu, jestli něco nemám, nebo jestli nevím, kde někdo má. Někdy nevím, mám-li se radovat, nebo vrčet, ale důležitý je, že se mě takhle neptá policie, když si jdu večer za dům do parku dát jointa a podívat se na hvězdy. Je mu to totiž jedno, má jinou práci, ale to se bohužel ještě pořád týká hlavně Prahy.
2008: v každém druhém květinářství ti už poradí, ať si jdeš koupit hnojivo na rajčata do growshopu tam nebo tam, protože prodejny typu květiny-semena-zahradnictví, kde se to dřív prodávalo už neexistují, zkrachovaly. Poslední je někde v Holešovicích, občas mají něco v drogerii, kdežto growshop je v Praze 8x a v každém krajském městě 1-2x a už se pomalinku situace zlepšuje i v těch okresních. No a tam nám samozřejmě i poradí, takže grower.cz už není tak nezbytný a důležitý. S mou oblíbenou nadsázkou řečeno je to tady taková ta poslední křeč před smrtí a podle toho to i vypadá. Já už tady také tolik nečtu a přispívám dnes po letech:-) Stačí totiž seběhnout schody, běžet za dva, tři rohy a sedím v hospodě, kde mi někdo naživo poradí, nebo já jemu. Přece stačí v mobilu ukázat fotky, třeba, jak to zase žloutne a nemusím to už věšet nikam na web:-) Pokročilé technologie mají v tomhle pádu úrovně tedy také kus zásluh.
To že se tady snížila kvalita příspěvků, nejen obsahem, ale i formou je tedy zrcadlem společenské situace a já jen tiše doufám, že ne důsledkem kouření marihuany od velmi nízkého věku:-(
Respekt a mír všem, kteří mají jiný názor. A omluva za dlouhé čtení, já to jinak neumím.

CHARTER


Old Post 24-08-2008 v 23:01 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 37

to charter : ty si stezujes na to, ze konopi se stalo beznou soucasti nasi spolecnosti? ja sem si vzdycky myslel, ze vy, kdo se s konopim znate dyl (mne bude teprv 19) ste se vzdycky snazili prave o tohle... jasny, taky nemam rad ten pristup k huleni jako k chlastu nebo cigarum (a navic ty poulicni ceny... tsts) ale cim vic lidi to zkusi, cim vic lidi to bude bavit, tim vic se objevi tech, kdo si udelaj vlastni policko a budou si tam pestovat svoje kyticky... a cim vic bude takovejch lidi, tim min penez budou mit dyleri (hele, mam superhydroskero za 3 kila po gramu, ber to, jinak si budu myslet, ze ses luzr) a bude se pestovani vracet do prirody a lidi s nim... predstav si tu situaci, ze za nekolik let bude, rekneme 1 z 50 lidi mit nejakou tu kyticku (a ted je fuk, jestli za oknem, ve skrini nebo v prirode) pak nebudou mit tyhle lidi komu prodavat, protoze nikdo nepestuje jenom sam pro sebe, a tim padem se konopi naprosto oddeli od "spodiny" tj. tvrdy drogy a jevy s tim spojeny, ale zaroven i od "vrsiny" tedy od politiky a mocenskejch zajmu... samozrejme se to muze vyvinout i uplne jinak, ale pride mi, ze k tomuhle to speje...

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 13-09-2008 v 22:32 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 38

[QUOTE]Původní příspěvek od berrea
[B]to charter : ty si stezujes na to, ze konopi se stalo beznou soucasti nasi spolecnosti?

Ahoj, o stížnosti v mém textu nevidím zmínku, z mé strany to byla pouze reakce na dané téma o změnách na grower.cz.
Samozřejmě souhlas a nadšení s tím, že každej má už doma kytku, jen tak dál:-)

CHARTER


Old Post 29-09-2008 v 19:52 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Charter
Samozřejmě souhlas a nadšení s tím, že každej má už doma kytku, jen tak dál:-) [/B]


přesně tak, čím víc growerů tím vetší pravděpodobnost že se marihuana zlegalizuje ( sem zvedavej kde by se našlo vezení s kapacitou 30000 lidí (nás) :-D )

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 29-09-2008 v 20:09 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 40

Jen tak mimochodem pro příklad:

Chtěl jsem sehnat pár semen protože ty moje už po pár letech nestojí za nic a tak jsem napsal do +karem několika členům. Většinou se jednalo a no name odrůdy, ale podle fotek pěkné kytky, ale nakarmované členy kteří tomu rozumí NEJVÍC. A světe div se, z 15-ti lidí se mi ozval JEDINÝ, nový člen s pěti příspěvky.

tím ozval se jediný, myslím to, že 13-náct lidí nenapsalo ani čárku...

Díky shimano..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 23-10-2008 v 20:23 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 41

papaja:
no s tím holandskem to je konec... ale co, je to asi to samé jako s alkoholem, kolik lidí si ho dneska doma vyrábí? A také je to snadné...

Edit:
papaja to už smazal, ale psal o tom, že v holandsku když ukázal na koleji fotky svých kytek, tak na něj koukali jak na blázna, že vůbec pěstuje a ne si jenom kupuje...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 17-11-2008 v 00:07 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 42

Ako, keby grower.cz zhasli alebo sa v najblizsej dobe zhorsila kvalita prispevkov, tak by asi znacna cast SR clenov chodila velmi daleko do hospody

DObry prispevok CHARTER k+

Old Post 20-11-2008 v 12:39 PM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 43

lukapa: to máš v pohodě hele, já jsem tohle napsal myslím si celkem rozumnou cestou jednomu hodně uznávanému místnímu členovi, ten mi napsal, že mi něco pošle, tak jsem mu poslal adresu a tím to tak nějak všechno zkončilo, jinak řečeno vysral se na mě

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 20-11-2008 v 15:47 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 44

Ke změnám došlo, jelikož už poslední roky najdete všude nějaké návody na cokoli ohledně marihuany. Vše se na grower.cz dá najít pomocí vyhledávání a těch věcí, na něž neznáme odpovědi rapidně ubylo.
Kdo před 8 lety věděl, jaké má být pH půdy, čim má hnojit, kde k koupit náčiní na indoor/outdoor pěstování?? Moc lidí ne a tak sem chodili pro rady. A v té době pěstovali ti "normální" z nás s radostí, s láskou ke svým rostlinkám a každý nezvládnul vypěstovat si pěknou úrodu. Musel k tomu mít potřebné znalosti a odhodlání.
A současnost?? Pěstuje každej a mnoho to i prodává svým kamarádům, kteří pěstovat nemůžou:-( Už jde spíše o výdělek než o pocit radosti z toho, že jsem si vypěstovali svoje a že si to můžeme zkouřit.

Old Post 21-11-2008 v 06:21 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2015 - policie na grower.cz????? - 341 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4640070 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív