Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » jungle grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

jungle grow Příspěvek č. 1









Takže... rozjel sem další letošní pokus o kytí, po minulém neúspěchu, kterýžto se vyskytuje v mém signu, jsem si koupil semínka od mirise, které by měly být F3 durban, dostal jsem jich 25, vyklíčilo jich 23, což je solidní, ovšem v průběhu pěstování jich několik zahynulo a pár jsem jich věnoval, takže zbylo 15 kousků, který vypadaj nadějně, něco o místu prvního políčka je v threadu s nepovedenym growem, druhý políčko sem hodim, až tam dopravim kytí

tedy setup

15 kousků F3 durban
hnojky 4Power
v půdě humus, vápenec a králičí hnůj

fotky

1) umělecká fotka z mládí

2) mutantní trojlístek, doufam, že přežije... mam ji rád :-*

3) tady pohled na komplet set

4) jedna ve skleníku, tam zůstane osamocena, na víc není místo

5) týhle vylezlo ještě mláďátko (nechápu), tak sem ji vysadil i s nim

6) první vysazovací várka na jungle grow#1

7) část kytí na políčku (vypadaj děsně mrňavě tam chudinky samy venku)

8) pohled na prostor, kde probíhá pěst, v posledních tejdnech tam všechno strašně vyrostlo, takže na políčko sem se skoro neprodral, lidí se bát nemusim, ale vyplašily sme po cestě srnku... tak sem to tam aspoň pochcal

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 06-06-2008 v 21:45 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

čau
přeju hodně kouře...nepřemýšlel si jim tam hodit čtyry tyče a folii? rostou docela rychle když sou zapařený .)
jinak na první pohled je jasný že to nevypadá sativově...první tejdny sou ty listy tlustší...taky sem z toho vůbec nechápal ... ale pak se to v klídku rozjede, já mám dva měsíce starou kytku (nezastřihlou) a je vysoká asi 70cm a listy sou v klídku úzký...
...stav je sativovej, za to ručim

kdyžtak ještě přihazuju foto úplně původní kytky z který sou ty semínka který byly u mě ve skříni ...
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=201756

Old Post 07-06-2008 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 3

foliovnik tam nebude třeba... vzhledem k tý džungli je tam dusno až až, zpotim se jenom než tam dojdu jinak tu skleníkovou onu budu zastřihávat, potřebuju ji trochu menší, aby se vešla a abych jí moh popínat po stěnách

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 07-06-2008 v 11:41 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 4


tak tady je ta skleníková ona, jede pěkně, má v hlíně pod sebou akorát nějakej ten hnůj a dostává mírnou dávku 4Power komplexu (asi 2ml/litr při srovnanym množství složek 2-4x tejdně) akorát ta fotka je zaostřená na pozadí chybička...

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 10-06-2008 v 19:24 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 5



tak tady je něco z políčka, trojlístek vypadá krásně a i ta mrňavá přežila přesazení a má se čile k světu

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 12-06-2008 v 07:34 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 6

preco ich davas tak blizko seba? ..to je velka chyba sa ti dopletu korene a ked jedna z nic bude samec tak som zvedavy jak ich chces oddelit aby si im nepotrhal korene...daj ju dalej od nej dokym je taka mala

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 12-06-2008 v 12:03 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 7

ee, to bylo tak, ze v kvetniku byla ta velka a z neznamyho duvodu se tam objevila malinka ona, takze je to miminko a nemuzu je oddelit, vysazeny byly taky spolecne... kdyz budou mit jiny pohlavi, tak se to nejak poresi

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 12-06-2008 v 12:15 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 8





tedy tu je aktualizace, kytí spokojeně rostou, akorát že neni moc slunečno, tak nerostou tak, jak bych si přál, ale stejně se jim daří... kromě nějaký choroby, která jim (dvěma z nich) jaksi kroutí listy, tímto bych chtěl požádat, zda někdo poradí o co jde a případně co proti tomu dělat nebo jestli je to něco nepodstatnýho a moje rodičovský obavy sou zbytečný

1. políčko

2. trojlístek

3. skleníkovka

4. detail choroby

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 20-06-2008 v 20:13 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 9





tak... sice mi nepříde, že by to tu někdo sledoval, protože těch galerek je strašně moc... ale aspoň to budu moct použít jako deníček

kytí furt dostávají růstový set od 4Power (cca 2ml/l) při jedný zálivce tam vyleju tak litr na kytku, chodim k nim 2-4x do týdne, jak je zrovna čas... teď jak bylo teplíčko, tak pěkně vytáhly (současná výška něco kolem metru), takže jsem na ně hrdý, z listů stoupá velmi silné konopné aroma a vypadají všechny velmi zdravě, to kroucení listů měly nejspíš na svědomí mšice, takže jsem je několikrát polil tábákovym humusem a další listy už jsou v pořádku... některý kytí začly chytat nafialovělý odstín, ale asi jenom 4... holt F3 no...

zasadil jsem ještě 4 prcky na druhé, menší políčko, kde se kolem vyskytují lidi, takže kytí byly déle v květníku, aby se začly větvit ještě před cestou do země... finálně byly zafiknuty, byl jim dán týden na rekonvalescenci a před čtyřmi dny byly vysazeny... moc od nich nečekam a ani nijak zvlášť nevěřim, že je sklidim, ty sou spíš jako bonus a případné příjemné překvapení

skleníková kytí byla ohnuta a bude dál ohýbána, aby se natáhla přes celý skleník, šlahouny stočila vzhůru už hodinu po ohnutí, což mne celkem překvapilo, nejdelší z nich (šlahounů) mají teď asi 15 čísel


1) skleníková ona


2) primary field


3) takle se zarazila jedna v růstu, takže si jí necham na balkoně jako okrasnou bonsajku


4) prťata

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 30-06-2008 v 14:24 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 10







tak jsem byl u kytí a nějak mne popadla umělecká nálada a fotil jsem... a neskromně bych řekl, že nekteré z těch fotek se mi velmi povedly sice to nijak moc nesouvisíse samotným políčkem (krom jedné fotky) ale rád bych se o to podělil

1) tady je políčko v posledních paprscích odcházejícího dne


2) šel jsem pro vodu do potoka a něco se mi mihlo pod nohama, podíval jsem se dolů a tam vranka... vypadala tak dokonale a mocně, že jsem ji musel zaznamenat


3) vážně mne uchvátila


4) strom se loučí se sluncem a pomalu se ukládá ke spánku


5) moc slunce je neuchopitelná a všepřekonávající


6) monument věčné přítomnosti člověka i v jinak neposkvrněné krajině


pojal jsem to trochu poeticky, doufam, že se to aspoň někomu bude líbit

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 02-07-2008 v 22:31 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 11



tak tady je malá fotoaktualizace obou políček... co bych k tomu řek? oboje kytí pěkně košatí, masivní a celkově se tváří, jakože se připravují na květ... dokonce bych řek, že ty velký už malinko nakvítaj, ale nejsem si jistej... urval sem jim spodní 2-3 patra, prostě ty, co vypadaly zbytečně a neduživě, aby kytí neúčelně vyčerpávaly... na fotkách pro srovnání s 5L konví (trošku neostrý, úplně se mi nepovedly :-/)

a pořídil jsem si po jednom klonu od powerplant, skunk (the pure) a thai haze x skunk (ten ovšem nebude venku, nýbrž na terase, protože venku by při dozrávání v listopadu zmrzla)

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 07-07-2008 v 20:04 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 12





tak... moje první setkání s čórkama, menší políčko už není, někdo si odnesl celý kytičky ale na druhou stranu sem s tim trochu počítal, akorát sem si nemyslel, že je někdo odnese tak brzo... nu což...

kytí na většim onom už nasazují na květ a skoro bych řek, že tam je jedinej samec... přesněji takto, u pěti jsem si jist samičkami, tři mi přijdou jako nejspíš samičky a jedna jako nejspíš pán... sice ještě nemají paličky, ale už teď jsou cítit na několik metrů výškový růst už nic moc, od posledního focení přirostlo asi 10 čísel, ale hodně teď dávají do větví

skleníková ona roste méně, než jsem očekával, ale nevadí, hlavní účel ohnutí nebyl ve zvýšení výnosu, ale v tom, aby se vešla...

pořídil jsem si několik řezů, dávam sem obrázek PPP (který pude ven) a Skunk x Thai Haze (který se pokusim vykecat místo ve skleníku), mam ještě čistej skunk (kterej snad pude taky ven), ale za ten se stydim, protože musel být velmi (VELMI) sestříhán a vypadá jako koště... nebo spíš násadka na koště

a jako bonus připojuji fotku bonsajky... má na výšku kolem deseti centimetrů, ale je boží

1) skleníková

2) vlevo SxTH, vpravo PPP

3) pidižvík

4) políčko...

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 11-07-2008 v 22:43 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13

No nevim co vytknout(moje zkusenosti mi to ani nedovolujou), takze muzu jen konstatovat ze mas peknej denicek. Snad jen ten SxTH mi pride jako by mu neco schazelo, stejny zesvetleni hornich listku se mi obevilo kdyz sem par kytek presadil z kompostu do ornice

Old Post 15-07-2008 v 13:14 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od TSO
No nevim co vytknout(moje zkusenosti mi to ani nedovolujou), takze muzu jen konstatovat ze mas peknej denicek. Snad jen ten SxTH mi pride jako by mu neco schazelo, stejny zesvetleni hornich listku se mi obevilo kdyz sem par kytek presadil z kompostu do ornice


no, ja predpokladam, ze u nej je to zpusobeny tim, ze je to rez, takze na vytvoreni korinku musi pozrat nejaky ziviny z listu a proto to dela... navic sem mu neposkyt ze zacatku zrovna nejlepsi podminky... ale uz tmavnou

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 15-07-2008 v 22:53 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 15





tak... opět přináším aktualizaci do mojeho deníčku... kytí nějak nepokračujou v květu, ale na druhou stranu aspoň dávaj ještě něco do růstu, takže až začnou kvíst doopravdy, tak to budou pěkný stromy... skleníkovou onu jsem zalomil, protože už přemáhala drát, tak aby to tolik nehrotila... stává se z ní moc hezký houští a jedna nemilá věc je to, že na spodních listech u kytí se objevují zlé a ošklivé puntíky... asi to nebude nic zásadního, ale přece jen... co to je? dá se toho nějak rozumně zbavit?


1) skleníkové křoví, které, na rozdíl od kolegyň venku, pořád nekvete ani vůbec


2) slečna mezi kytí... doufam, že mne nezmlátí za ten výraz (někam zmizlo :-o)


3) kvítínek osamocený


4) a tady jsou zlé puntíky


5) a nebylo by to záhodno postnutí, kdybych nepřidal aspoň jednu atmosférickou fotku

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Naposledy upravil berrea 24-07-2008 v 11:32 AM

Old Post 21-07-2008 v 11:35 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 16

Pěkný, pěkný...já mám tu smůlu že mě okradli :-(

Old Post 24-07-2008 v 14:23 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2014 - In d@ jungle Grow 2014 - 154 odpovědí
03-04-2014 - In da jungle Grow 2013 - 87 odpovědí
29-01-2012 - Blent Grow 3 - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3153930 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív