Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 433

s kamosema sme na zakladce do sebe furt kamaradsyk rypali a jeden rekl ze mam hlavu jak digimon a pak rekl ze je to moc dlouho ze bduu proste digi , dlouho sem se branil ale pak sem to prijal ale trochu si ji upravyl na digy abych nebyl tak mnekej

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 31-07-2007 v 09:37 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kent
Nový Člen

Karma uživatele kent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 434

Pouzivam obvykle dva nicky, ale pro potreby Groweru jsem si radeji vybral jiny... A jelikoz jsem nevedel, jaky roupama vybrat, koukal kolem sebe... a ten den jsem si koupil cigara "Kent", mimochodem vyborny pokoureni. A nick byl na svete

Old Post 05-09-2007 v 09:05 AM
kent je offline   Profil uživatele kent   Find more posts by kent   Foto galerie člena kent   Click here to Send kent a Private Message   Add kent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 435

sem krysa špinavá, neasi...

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 05-09-2007 v 12:22 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 436

Kvůli anonymitě jsem si dal přezdívku mého "povolání" a životního stylu

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 05-09-2007 v 19:22 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 437


podle bosse ve falloutu 2
fakt sem nevedel co si vybrat a thole sem pouzival pri hrani

flow,grow,glow

Old Post 05-09-2007 v 19:57 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 438

to lachemo: jinak lachema je i chemicka firma v brne , bratranek tam robil
sry za OT

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 05-09-2007 v 20:18 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONko
Stálý Člen

Karma uživatele ONko - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 439

onko,pozpátku okno a to je typ schýzičky,taxe mě to nějak chytlo,jinak trapný,ale jsou tu dobrý originální nicky!jako třeba krysšpín

napiš mi PM nebo email

Old Post 06-09-2007 v 18:58 PM
ONko je offline   Profil uživatele ONko   Find more posts by ONko   Foto galerie člena ONko   Click here to Send ONko a Private Message   Add ONko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ONko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 440

kámoš byl letos v holandsku a přivez bílou vdovu a zhulili jsme to jen ve dvou,masakr jak kráva a já zhulená prej furt opakovala white wiiiii.....a dál už jsem to prej neříkala a od toho ten nick

Old Post 12-11-2008 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 441

Můj nick vznikl po přečtení jedné knihy - jistě víte které

Old Post 12-11-2008 v 21:12 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 442

moj nick vznikol nasleldovne.... pacia sa mi nazory rasta ale chcel som dja vediet ze som zo svlovenska tak ze preto tie velke pismena....

legalize it

Old Post 13-11-2008 v 07:20 AM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 443

zdrawas,
moj nick som splodil na strednej so spoluziakom ktory pouzival v ramci dobrych mravov take mile nadavky (bimbis, bibas, nadro, zalud, flajster...) flajster sa u nas slengovo berie ako cast picky (pisk) tak som to hned trochu poupravil do tej anglictiny ked uz sme v tej unii
najprv hlavne pri hrach ako nick FLYst<3>R potom jednoducho flyster, zaujimave ze ma tak vola asi len jeden clovek riadny rasta telom dusou aj vlasmi pozdravujem bratislavu
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 13-11-2008 v 07:37 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Najskaa
Stálý Člen

Karma uživatele Najskaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 444

moje zase uplnou nahodou.

Old Post 13-11-2008 v 08:02 AM
Najskaa je offline   Profil uživatele Najskaa   Find more posts by Najskaa   Foto galerie člena Najskaa   Click here to Send Najskaa a Private Message   Add Najskaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 445

velice jednoduše trochu hulení usměv od ucha k uchu a hahahahahahaha

Old Post 13-11-2008 v 08:22 AM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 446

kua ked ten sejr je tak chutny hehe...

Old Post 13-11-2008 v 10:30 AM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 447

Milano Calzone, jeden z mafiánů v úžasném RPG Wizardry 8.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 13-11-2008 v 12:33 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 448

Můj nick vznikl , že když jsme se s kámošem totálně zhulení dívali na takovou kktinku......Ace Ventura ......a tam se to slovo objevilo

Old Post 13-11-2008 v 18:37 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6519150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív