Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 225w cfl - hlína+perlit - NN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

225w cfl - hlína+perlit - NN Příspěvek č. 1






Tak po dlouhém plánování a vymýšlení skříně jsem se konečně dohrabal k postavení a zasazení. Vím že to nejsou uplně ideální komponenty, ale celé mě to vyšlo i s hnojivama na 2500kc. Nic moc od toho neočekávám spíš jsem chtěl skusit indoor a hlavně mě baví mít kytky doma. Tak ať to moc neobkecávám:

Skříň - 94x76x38 cm



Světlo - 5x 45w CFL 2700K
Odtah - 2x 12v PC ventilátor
Ofuk - 2x Stolní ventilátor
Médium - Univerzální substrát + perlit (5:1)
Hnojivo - BioBizz Grow + Bloom, PK-13/14 (Atami), Final solution (AH)
Genetika - 12x Noname z minulého outdooru

Skříň je obalena diamantovou fólii stejně jako homemade stínítko z kusu dřevotřískové desky. PC větráky jsou napojené na PC které beztak běží 24 hod deně (jen parkrát týdně restart). Ty dva větráky mám hlavně na chlazení těch CFL protože ty moje hřejou jako prase a navíc ty dva PC větráky toho moc neodsajou, ale jak seženu regulaci na TT150 tak to bude lepší. Teď jedu jen na 3 lampy (135w) což myslím, že na vegetaci stačí. Lampy mám tak 8-12 cm nad kytkama, šlo by i níž, ale nechci ito ryskovat.
No 6. července jsem dal klíčit 65 semínek (mám jich mrtě). Po 3 dnech z vaty šli do nařezané plastové trubky se směsí substrátu a perlitu a některé do malích květináčků. 1. sada fotek jek z 16.7 což bylo asi 6 dní potom co vylezly z hlíny. 2. sada fotek je z dneška (30.7) kytky za těch 14 dní hodně porostli. Neplanovaně jsem musel na 2 dny vypnout skříň a kytky zůstali v ní jen s otevřenýma dveřma a hodně se povitáhly, no co škoda. Před dvěma dny jsem poprvé dal hnojivo (Grow) 10ml na 5L a myslím, že jsem to trošku přepísk páč konečky listů jsou lehce zhnědlé. Teplota je kolem 29-34°C den /20-25°C noc. Jinak krásně se ukázalo, že moji loňskou kytku muselo oprcat více samců (kolem ní bylo 5 políček od známích a nějak se to neuhlídalo) tím že každá kytka vypadá úplně jinak, některé jsou více sativoidní a některé zase více do indiky (byl tam 100% jeden samec BB tak doufam že je to prc od něho)

Tak a teď fotky - nebudu popisovat jednotlive fotky protže stejně všechno znáte a víte jak co vypadá.

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil digy 01-08-2008 v 14:51 PM

Old Post 31-07-2008 v 13:18 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2






Další...

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 31-07-2008 v 13:27 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 3






Další... (pomalí uplouad fotek, mají 2-3mb )




Tak kdyby vás něco zajímalo nebo máte nějký zlepšovák tak pište pište, budu jen rád. Digy

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil digy 31-07-2008 v 13:50 PM

Old Post 31-07-2008 v 13:36 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 4

Nikdo se kt omu nevyjadril tak zacnu alespon ja

Hnojit si je zacal opravdu brzo. ale ze bys je nejak dramaticky prehnojil to nevidim. spis bych rek ze mas problem s telpotou. 29-34 je fakt moc kor na takhle maly kvetinky, na nekterych fotkach je taky videt ze nechavas hlin az moc proschnout, v takhle mlayh kvetinacich a vyske teplote bych ti doporucil zalivat kazde dva dny a nenechat hlinu tak vyschnout pac pak bube blbe sat vodu nebo ji voda jenom tak protece a skodi to hlavne korinkum.

Jinak byt tebou uz bych asi zastipnul a prepinal, nema cenu mit ktky moc veliky kdyz jedes pod usporkama. palicky ve spod vetsinou za moc nestojej, ucinna hloubka prosvitu tak tech 5-10 cm co bude niz bude maly

Old Post 31-07-2008 v 17:31 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

Jo sem rad ze se vubec nekdo ozvla, s teplotou problem neni tech 34 je tam fakt jen prez poledne kdyz je nejvetsi hic venku navic vzduch ve skrini se neustale pohybuje a to hodne a kytky si zatim nestezujou. S tim zalivanim mno bylo to focene tesne pred zalivkou tak proto se hlina zdala proschla ale kdyz jsem zaboril 2-3 cm pod povrch tak byla jeste vlhka. A co se tika zastipovani a prepinani tak zatipovat to urcite nebudu (mozna jednu co se zacina moc tahnout) a na prepnuti jsou jeste malinke a hlavne nejsou pripravene (meli by mit minimalne mesic) ale urcite to nenacham moc narust jak si rikal pod usporkama to nema cenu. Jinak chtel bych jet Scrog prave kvuli tomu ze usporky maji mizerny prosvit, ale na vegetaci je muzu vrele doporucit. Tak krasne zdravou barvu sem na outech nikdy nemel.

Tak ted jsem jen zvedavi kolik ztoho vyleze samicek.

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 01-08-2008 v 09:56 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 6


Zdravím.
Kolikpak rostlin jsi z těch původních 65 nechal?
Zkoušel jsem jednou také 4x 45w na čtyři kytky, proto se ptám. Ony totiž v období přechodu na růst začaly "blbnout". Úsporky vypadají jako smysluplná zábava, ale ve finále je s nimi fůra starostí (tedy spíše s kytkama jež pod nima vegetujou). Každý kompromis v simulaci přírody se tady odráží dost negativně.
S tím přepnutím na květ bych proto už nečekal, pod 5x 45w bych nechal optimálních nejlepších 6 kousků (vypadají dost slušně), zbytek out nebo dárkové balení windooru kamarádům. Je vždy příjemné (dva měsíce po rozdání "přebytků) od nich obdržet nějakou tu paličku z původně mého snažení... utužuje to přátelství, čistí karakter ale co víc - vždy je při takových setkáních příležitost na pokec a předávání zkušeností a o to nám přeci jde v první řadě.
Ale teď koukám že máš v podpisu i možnost nějakýho skleníku...

edit: sry že ti tu picnu nějaké foto - je to stejný výrobce?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 01-08-2008 v 11:24 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7





Hyde : nechal jsem tam 12 rostlinek protoze zatim neznam pohlaví (u 2 uz jo - samicky :-D ) a taky urco pocitam s max 6-ti kouskama protoze tam jsou ted moc nasrackovany a urcite by chteli vetsi kvetinace. Ale s tim prepnutim jeste chvili pockam (asi v prubehu pristiho tydne). Moznost skleniku mam a dokonce vytapeneho tak pokud bude vice samicek tak urcite pujdou tam a pojedu je treba do pulky prosince (prece jen je 1.8). A jak tobe dopadli ty kytky pod tema usporkama? kdybys mel nejaky foto (2-3) urcite je sem hod rad se podivam.

Tak dalsi varka fotek, kdyz byli venku kvuli zalivce. Uz jsem rozpoznal dve samicky viz. 3 foto a doufam ze se zbilich deset necha inspirovat a taky ukazou sve chloupky :-)
Jedine co se mi nelibi ze na par kytkach jseou hnede flicky na listech (vetsinou na 1.patre) a na 2 lisech je jakoby byl epiderm seskrabnuty a zustali jen pletiva (nejsem biolog jen muj nazor). Obe dve zavady jsou an fotu c. 4.

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 01-08-2008 v 14:39 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

Zdravím, dnes bez fotek protoze nestiham.
Kytky se zacali nejak t tahnout a zacali mit blede zelenou barvu na novich listech a dvema zmutovali listy a zacali snekovatet davam to zavinu nedostatecne zalivce (uz napraveno) a asi spatnemu pH, dnes jdu koupit meric pH a uvidime. Jinak dostala se mi do ruky 4kilco s balastem, CT a TT 150ko. Myslite ze bude mit smysl nebo jestli to vubec pujde dát to do teto skrine ? uz mam prepnuto a kytky maji max 15cm takze s viskou by to slo a IMHO by to to TTcko s pomoci CT mohlo zvladnout. Co vi nato ?

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 06-08-2008 v 09:54 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

Tak se to uplne vsechno porsalo jak nejvic mohlo Tim ze sem prvnich cca 14 dni svitil bez spinacek a perioda byla celkem rozhozena tak to vsechno ale uplne vsechno zhermilo (teda krome dvou 100procentnich samcu) takze vsechny kytky sli ven at je znich aspon dobre mlicko po prazdninach kupuju Nlite 220ku a bud seminka ze seedbanky nebo nejake rizky, noname uz nechci. Njn clovek se chybama uci. Tak nekdy zase naschle

Jo kdyby mel nekdo zajem o ty usporky i se stinitkem napiste pm

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 19-08-2008 v 07:49 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5803080 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív