Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 337

nevím no,hulim když je, takže někdy třeba dvě tři brčka denně,někdy třeba jednou dvakrát do tejdne...ale spíš převažuje ta denní frekvence..

Old Post 24-01-2006 v 20:47 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od Protiva
já si teďka dělam autoškolu. A to bych si fakt nevzal na svědomí jezdit zmaštěnej. Jinak po lekci se musim uklidnit, ne ?:-)))


To já jsem se naopak v autoškole na jednu z posledních jízdu cíleně zhulil. Abych věděl co to se mnou při řízení dělá. Přišlo mi to jako relativně bezpečná příležitost, jak to vyzkoušet, když tam vedle mě ještě seděl někdo, kdo mi může šlápnout na brzdu. Dokonce mě pak instruktor pochváli, že jsem dneska jel klidně a nebyl jsem zbrklej. Asi jsem měl z tý trávy respekt, tak jsem nemachroval. Od tý doby jsem naštěstí zhulenej řídit nemusel.

Ale k tématu. Nehulim už třetí tejden a jsem z toho vyloženě nadšenej. Všechno najednou zvládám nějak jednodušeji. Už jsem na tom byl fakt špatně (min. 3x denně), tak si dávám delší pauzu, abych mohl zase hulit pro radost a né pro to, abych usnul. Je to hroznej pocit, když víte, že když si po ránu dáte špeka, tak že celej den nebude stát za nic a nic pořádně neuděláte, ale prostě si nemůžete pomoct.

Old Post 03-02-2006 v 12:26 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 339

Já nejsem zase tak velký Grower ale zahulím si tak 3 krát do týdne
A když není tak nehulím třeba 14 dní
Ale to že není se stává většinou zřídka.
Ale někdy mám dny že hulím každý den

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 03-02-2006 v 22:02 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 340

Foxan:
Přeju ti, abys v tom svém příspěveku nemusel za rok obrátit všem smajlíkům úsměvy nohama vzhůru. Ale asi taky záleží na tom, jestli hulíš venkovní tříprocenťáky nebo 15% dovoz.
(edit) A ještě taky záleží, jestli třeba studuješ VŠ nebo jestli se živíš skládáním rege hudby.

Old Post 05-02-2006 v 11:30 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 341

Taky se mi osvedcily pauzy. Ale je pravda ze jsem jich schopen jen kdyz opravdu nic nemam. Pokud je, tak hulim prakticky denne. Vetsinou az vecer po praci. Kdyz sklidim, tak hulim, hulim. Ke konci uz se tesim az to dojde, protoze fakt vidim, ze me to vymatlava. Schvalne nechavam ve skrini poskliznovy bordel, nerozjizdim dalsi grow dokud nedohulim sklizen, abych mel zarucenou cca 2 mesicni pauzu nez uzraje dalsi sklizen. Samozrejme behem tech dvou mesicu se obcas nekde neco vyskytne kdyz jsem s kamarady, ale to byva tak v prumeru jednou za 14 dni.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-02-2006 v 12:52 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 342

Já zrovna dávám do kupy hlavu kafem a čokoládou...Musim tady uklidit,slavil jsem narozky---kalba doma.Sud(G10),40 bramboráků a 26 lidiček na barráku a DC Phobia sound system...MASACRE!!!!
Jinak hulim co to dá,ale neš abych kupoval nějaký zasraný sakliky radši zavolám mladý.Taky dobrá kratochvíle

Old Post 05-02-2006 v 13:20 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 343

Yo,dotaz...Já chci taky obrázek pod jménem,JAK?:/

Old Post 05-02-2006 v 13:22 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elkana
Nový Člen

Karma uživatele elkana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 344

Hulim tak maximalne jednou za tyden kdysi to bylo tak jednou za dva tydny ale zas do castejsiho hula uz nejdu...Zacinam pestovat tak z toho snad neco bude jinak to dost leze do penez...(nemuzu si moc vyskakovat)...vetsinou to je tak ze po tydnu prijedu ze skoly a dam si ...Staci mi dost malo a jsem hight....A to je v poho

Old Post 05-02-2006 v 13:56 PM
elkana je offline   Profil uživatele elkana   Find more posts by elkana   Foto galerie člena elkana   Click here to Send elkana a Private Message   Add elkana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 345

Taky mám teď delší dobu pauzu. Má na to vliv zkouškové, ale ten zásadní vliv má moje přítelkyně. Většinu času trávím s ní. Vůbec s ní nechci být zhulený, asi mě tak trochu mění, ale jsem za to rád
Jinak jsem taky denně pálil o 106. Teď mi to ale vůbec nechybí.. Zázrak??

2 STG: Napsal jsem Ti to do pm.

Old Post 05-02-2006 v 18:58 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el estudiante
Nový Člen

Karma uživatele el estudiante - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 346

fuuuuu...ja hulim hocikedy ma napadne...dnes mi foter nasiel cca 10g ganje aj s fajkou a semenami...huste vysvetlovanie.a este ked som mu povedal,ze ma asi vyleju zo skoly,tak to zobral fakt husto...ked sa kurvi,tak sa kurvi

Old Post 08-02-2006 v 21:25 PM
el estudiante je offline   Profil uživatele el estudiante   Find more posts by el estudiante   Foto galerie člena el estudiante   Click here to Send el estudiante a Private Message   Add el estudiante to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 347

citace:
Původní příspěvek od el estudiante
fuuuuu...ja hulim hocikedy ma napadne...dnes mi foter nasiel cca 10g ganje aj s fajkou a semenami...huste vysvetlovanie.a este ked som mu povedal,ze ma asi vyleju zo skoly,tak to zobral fakt husto...ked sa kurvi,tak sa kurvi


Buď vklidu

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 09-02-2006 v 20:49 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 348

el studiante: dej si brcko a promysli to, ja spalenej nekdy prijdu na veci a reseni ktery by me zastrizliva nenapadly. at ti to dopadne dobre

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-02-2006 v 21:46 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 349

Porad. Vecersi ubalim brko ke knizce a rano ho dohuluju kdyz se probudim a docitam kapitolu. :-)))))))))))))

Old Post 31-10-2006 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 350

ja pofajcim ked mam daky makak alebo ma dakto pozve...maximalne co som nehulil je 1mesiac...

Old Post 31-10-2006 v 22:07 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VLAD II
Nový Člen

Karma uživatele VLAD II - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 351


kazdy den

Old Post 01-11-2006 v 17:29 PM
VLAD II je offline   Profil uživatele VLAD II   Find more posts by VLAD II   Foto galerie člena VLAD II   Click here to Send VLAD II a Private Message   Add VLAD II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujo_Lojzo
Nový Člen

Karma uživatele Ujo_Lojzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 23  

hulit ako jed - hulit ako liek Příspěvek č. 352

nas to bol vzdycky nejaky skunk, poznate tych typkov co nic ine nerobia len cely den zhanaju hulivo a ked chcete vediet co to je je to vzdycky skunk... v poslednej dobe to ale obmedzujem a som presne toho isteho nazoru ako Graetar... fakt tie veci su uplne ine ked si to uvedomujete.. zaujmaju ma detaily a vsimam si to co som za hulicskeho obdobia nikdy nevidel.... skuste tak tyzden nehulit, hrajte CS trebars alebo inu pc hru a bude vsetko uplne ine....... ale ked dostanem chut na speka tak sa musim vyhulit jak prasa to je jasne hi

Co priroda dala,
to príroda vzala.... :-)

Old Post 05-03-2007 v 15:40 PM
Ujo_Lojzo je offline   Profil uživatele Ujo_Lojzo   Find more posts by Ujo_Lojzo   Foto galerie člena Ujo_Lojzo   Click here to Send Ujo_Lojzo a Private Message   Add Ujo_Lojzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9214680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív