Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
mastakilla
Nový Člen

Karma uživatele mastakilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 321


This is MAX

Old Post 21-08-2005 v 18:35 PM
mastakilla je offline   Profil uživatele mastakilla   Find more posts by mastakilla   Foto galerie člena mastakilla   Click here to Send mastakilla a Private Message   Add mastakilla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mastakilla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramzit
Nový Člen

Karma uživatele Keramzit - 42% PěstitelskáKarma uživatele Keramzit - 42% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 322


Tyhle šmudlíky mam ted doma 4

Old Post 21-08-2005 v 21:59 PM
Keramzit je offline   Profil uživatele Keramzit   Find more posts by Keramzit   Foto galerie člena Keramzit   Click here to Send Keramzit a Private Message   Add Keramzit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Pohodička máte nějaké zvířátko, mazlíčka? Příspěvek č. 323

zajímalo by mě, jestli mají groweři mimo pěstování také čas na mazlíčka

Já osobně mám morče - jmenuje se Tony.
Je to nejlepší kámoš kerýho mám. Dávám mu do žrádla listy (vždycky je slupne jako první).

Umí pěkný kousky - běží a vyskočí do vzduchu a udělá salto
Chodím s ním na políčka a všude možně
napište jak jste na tom vy

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 22-08-2005 v 11:48 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 324

Já mám křečka Puškina

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 22-08-2005 v 12:40 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 325

taky jsem měl křečky - jeden byl malej džungarák a druhej křeček zlatý - ten se jmenoval Hitler a toho malýho zakousl

zato jsem ho vypustil do pole haj**a

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 22-08-2005 v 12:57 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 326

Puškin je zlatý a je úplný pohodář Když mi omylem uteče tak vím kde ho najít pod dřezem v kuchyňi

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 22-08-2005 v 13:17 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DABZ
Nový Člen

Karma uživatele DABZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 327

Já mám potkana
mám jí vycvičenou aby ke mne přišla něldy jí beru ven ale jinak běhá v pokoji když nejsem doma je to vážně vostrý zvíře někdy dělá rúzný blbosti třeba sem jednou ležel na zemi a ona skočila a letěla mi před obličejem a dolítla asi dva metry daleko a jen tak ze srandy odběhla
strašně hyperaktivní

Old Post 24-08-2005 v 21:25 PM
DABZ je offline   Profil uživatele DABZ   Find more posts by DABZ   Foto galerie člena DABZ   Click here to Send DABZ a Private Message   Add DABZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Zvířátka Příspěvek č. 328

No, zvířátka jsou určitě v poho! Hlavně když se vyhulíte, tak si s nima super pokecáte!!!

Old Post 25-08-2005 v 07:55 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 329


král Beskyd :-)

Old Post 03-09-2005 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slauch
Nový Člen

Karma uživatele slauch - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 330



Tak tohle je náš krasavec. Tahle ráce tady asi eště nejni, tak ať je tu taky nějakej asiat. Dost těžkej pohodář, jak slyší šustit papírky a drolení matroše, tak okamžitě lehá a usíná, protože ví, že páníček se minimálně hodinu nikam nehne.

Old Post 07-09-2005 v 13:20 PM
slauch je offline   Profil uživatele slauch   Find more posts by slauch   Foto galerie člena slauch   Click here to Send slauch a Private Message   Add slauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 331




Tak tohle je Garfield...je starej asi tři roky a je to perskej kocour... Je to domácí kočka jak má bejt...hotovej lempl, celý dny se jen válí! Už vidim, jak by takovej kocour ulovil nějakou myš! Ale jinak je to fakt pohodář...

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 11-09-2005 v 23:47 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostislaw
Stálý Člen

Karma uživatele rostislaw - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 332


tohle je muj mazlicek fenka chihuahui.posloucha hip hop a nekdy spolu dame i prda : ).....

Old Post 12-09-2005 v 13:19 PM
rostislaw je offline   Profil uživatele rostislaw   Find more posts by rostislaw   Foto galerie člena rostislaw   Click here to Send rostislaw a Private Message   Add rostislaw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rostislaw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

Je tu někdo kdo chová hady,pavouky,ještěrky atd...? Příspěvek č. 333

Ahojky je tu někdo kdo má doma leguána,hada nebo nějake terarijní zvíře?Já mam doma dva Leguany jednoho hada gegončíka papouška(andulku) a křečka.Je to výbornej pocit ležet zkouřenej na posteli a koukat na tyto zvířátka)

Old Post 13-11-2005 v 14:09 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul
Nový Člen

Karma uživatele Paul - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6  

:-) Příspěvek č. 334

Tak tohle je můj bobík
http://grower.cz/forum/image/IMG_4028.jpg

Old Post 18-11-2005 v 07:31 AM
Paul je offline   Profil uživatele Paul   Find more posts by Paul   Foto galerie člena Paul   Click here to Send Paul a Private Message   Add Paul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 335



naše potvory-rády se množí

my first time

Old Post 20-11-2005 v 11:08 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 336


jo a tenhle bídák rád žere klíčky (teda vlastně žral..)

my first time

Old Post 20-11-2005 v 11:15 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5091060 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív