Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhé kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

23 12/12 Příspěvek č. 17






tak jsem se dokopal k nafocení kytek, posuďte sami...teplota do 30 i v tech vedrech, vlhkost kolem 50%

1)DURBAN POISON bez zaštípnutí- silná velká krásná kytka(to polatí i pro ten druhej), začal nakvítat jako první

2)DURBAN POISON fimklej - tomu jsem právě urval tu větvičku, byla to jedna z vrchních tu jsem dal do vody a nechal jsem ji ve skříni v možná milné touze že aspoň trochu dozraje a že si ji zahulím jako první)

3)NORTHERN LIGHTS - 4 v řadě - jsou na prostředku a dost jsem je zohejbal...jako první začly opravdu vonět a jemně se osypávat, je skutečně složitý vyfotiti jednu kytku protože by na tý fotce zanikla s okolím, sám od pohledu hned nepoznám kde jedna začíná a končí

4)CHRONIC - ten zatím vypadá skoro jak nl tak žádnej speciální komentář....na fotce není zachycenej celej

5)VOODOO-nejmenší kytka i když povyjela pěkně, po zašípnutí udělala pokrok až nad moje očekávání, na to že začla nakvítat až zhruba současně s hazema tak musím říst že to bude asi kvést dost rychle protože velikost vrchních paliček dohnala podle oka měřeno NL, jinak na fotce nejsou vidět všechny vrchy, je to trochu propletený s NL zleva a na fotce skoro nerozpoznatelný...no ty 3 vrchy za sebou napravo jsou 100% voodoo

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 03-07-2009 v 15:19 PM

Old Post 03-07-2009 v 15:07 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

další Příspěvek č. 18






1)NEVILLES HAZE konečně začala nakvítat - jako poslední...a taky předpokládám že ji taktéž jako poslední sklidím, na fotce nevypadá nic moc ale snad bude moc...

2) SKUNK HAZE aneb tak trochu průser protože ty dvě jsou fakt monstra i když už taky nakvítaj, ty jsem asi moc nezvládnul, ale hřeje mě u srdce že mají zrát 11 tejdnů tak budou mít spolu s NH minimálně 2-3 tejdny box samy pro sebe, nebudou muset bejt namačkaný v rozích a roztahaný jak se dá....sice jsem je roztahal co to šlo ale ještě některý větve musim nějak zatížit ať mi nelezou nad stínidlo, no prostě zaloužily by si víc místa a na starý kolena se ho po právu dočkají...a SH pijou jak o život, víc než kterýkoliv kytky, předevčírem jsem je rádně prolil a stejně jsou už dnes od vrchů povadlý...no hned jak to tady dodělám dostanou nabumbat

3)druhá SKUNK HAZE...nic moc fotka sorry

1) makro Durban
2) makro Chronic

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 03-07-2009 v 15:41 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 19






1) makro NORTHERN LIGHTS
2) makro NEVILLES HAZE
3) makro SKUNK HAZE
4) makro VOODOO
5) makro list SKUNK HAZE

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 03-07-2009 v 15:55 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 20




tak ještě jednou makro VOODOO

a fotky celku....je vidět jak nenažraný jsou skunk haze - myslim to jak už zase vadne, ostatním kytkám stačí míň i když nutno uznat že jsou krapet veliký, přitáhnul jsem je k lanka na wingu - ty vrchy, aby nerostly do tmy

kdyby byly nějaký dotazy, nějaká kritika, pište....

jinak je vidět že ty nejvyšší kytky a větve jsou na krajích, prostředek jsem se snažil co nevíc roztahat do plochy, po vejplatě přibyde asi ještě jeden ofuk

přidám fotky ze tmy, takhle za svitu ty fotky nejsou to pravý ořechový

a taky je vidět jak snadno to amatérovi jako jsem já přeroste a nadělá paseku, ale i tak jsem šťastnej že je mám

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 03-07-2009 v 16:31 PM

Old Post 03-07-2009 v 16:13 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

25 12/12 Příspěvek č. 21






a jsem tu s nějakejma těma fotkama ze tmy, ale moc jsem jich nestihnul co by za něco stály...i když jsem sde snažil tak jsem to pořád fotil skoro uplně pootmě s bleskem a fakt naslepo, na displayi nebylo vidět skoro nic než černo, ale koukatelný to je

1) Durban Poison

2) Chronic

3) Northern Lights

4) Skunk Haze

5) Nevilles Haze rozmazaná, vzadu je vidět Durbanice

Další fotky zas někdy příště, tak tejden...

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 05-07-2009 v 10:01 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 22

Ahoj. Tie pokrútené lístky pri Sweet Durban som mal rovnaké pri Durban Poison (Dutch Passion). Akurát že pri 2. poschodí lístkov sa zastavili a začali rásť výhonky z prvého poschodia lístkov.

Som zvedavý najmä na pokračovanie tvojho Durbanu Poison, ktorý veľmi rád vidím v indoor pestovaní. Veľa zdaru.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 10-07-2009 v 21:38 PM

Old Post 10-07-2009 v 10:53 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 23

zdar brdaaku, mam dve stejny odrudy, chronic a NL, tak aspoň vim na co se mam těšit, ale chci se zeptat, začalo ti to takhle přerůstat po jaký době na květu???, já jenom že když vidim tu džungli tak si tam hodim asi radši pletivo, přeju hodně zdaru

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 10-07-2009 v 14:03 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 24

no přerostly mi jen ty skunkhaze a jeden durban je vysokej.........ale chronika a northern lights mam zhruba stejně velký a házely mi fousky už na růstu, nebyly ty řízky taky nejmladší....jinak první paličky se formovaly tak tejden po přepnutí, a během toho tejdne ještě povyjely ale ne nějak moc, kytky na výšku jsem neměřil, ale obojí ukočíruješ i bez pletiva si myslim, NL jsou naprosto stejný a stačí to roztahat, ale každej to dělá po svým....nebo teda spíš jsem sledoval ty sativní bestie :-) ,

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 11-07-2009 v 00:56 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

31 12/12 Příspěvek č. 25






nějaký fotky...nasazena green sensation na NL, CH, Voodoo, a DP

1)NL
2)Chronic
3)Voodoo
4)DP
5)SH

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 11-07-2009 v 17:57 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

31 12/12 Příspěvek č. 26






1) NH
2) DP
3) Chronic s bleskem
4) NL
5) celek

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 11-07-2009 v 18:02 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

hh tak todle vypada hodne rozmanite co to tam mas za ty strasne prerosli kiticky to neslo nejak ukocirovat ale vypada to pekne ........

Old Post 12-07-2009 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

jo máš moc pěknou jungli. dlouho sem neviděl durbana indoor . ta větev asi skunk haze na poslední fotce - zatim vypadá nejhůř ale haze a skunk tyjo to budou palice asi fakticky velký a lahodný

Old Post 12-07-2009 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hallogen
Stálý Člen

Karma uživatele Hallogen - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 29

Zdar.
Ikdyž to vypadá trochen chaoticky držím palce...
K+

ps: zustala i nějaká matka nebo si to vše přepnul ?

Old Post 12-07-2009 v 10:09 AM
Hallogen je offline   Profil uživatele Hallogen   Find more posts by Hallogen   Foto galerie člena Hallogen   Click here to Send Hallogen a Private Message   Add Hallogen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 30

II:Hallogen
žádnou matku jsem neměl, durbany, voodoo, skunkhaze a nevilles haze jsou ze semen, northern lighty a chronic jsou z řezů od CloneXe, moc fér človíček

II:MastrModa
ty přerostlý jsou skunkhaze a nevim jak už je mám roztahat aby nestínily ostatním, tak musim počkat až dozraje voodoo, to by mělo bejt za 3 tejdny na kosu, durbani tak 4 tejdny a NL a CH taky tak 4-5 tejdnů a pak tam budou jen 3 kytky tak si myslim, že nakonec strádat nebudou, a roztahám je upně jinak, ted je tahám po stranách a jsou v rozích, pak budou hezky na prostředku a myslim že v klidu znova vyplněj minimálně půlku plochy a hoděj slušnej výnos, tech paliček je tam fakt hodně a jak maj uzoučký listy tak se celkem prosvěcujou, i když se krčej v rozích...ale je pravda že jsem je zastřihnul dost pozdě, a pak už jsem nechtěl nějak ohejbat/lámat hlavní stonek, abych ho uplně nezlikvidoval a tím neodepsal kytku.....no další fotky tase tak za týden

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 12-07-2009 v 16:05 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

35 12/12 Příspěvek č. 31






zdravim vás zas, chtěl jsem dát fotky až dýl, ale konečně mi docvaklo jak na to....kytky jsem trochu zase promíchal a ty menší kytky jsem vyvýšil jak a čím to jenom šlo, znova roztahal....což se podepsalo na skunkhaze tochu stresem, některý větve jsem zohýbal někde až do pravých úhlů, kytky trochu ovadly....ony ty potvory rostou i na květu....některý větve maj metr no bude s tim ještě dost práce až začnou kynout, budu muset jednoznačně vyvazovat i směrem nahoru a ne jenom dolů, protože si troufám tvrdit že se pak samy neunesou...na nich a durbanech začly trochu žloutnout listy tak jsem přidal zase trochu růstové složky, NL a CH jedou uplně bez problémů, krásně tmavě zelený, palice kynou a jsou tvrdý a formujou se pěkný salámky...akorát u durbana se mi zdá že paličky jsou velký ale zatím řídký, no ale mam pocit že ještě nakynou, voodoo taky bez problémů, krásně se rosí...jen ty 2 hazoviny ty mi dělaj starosti, bude s nima asi ještě dost práce...nevilles haze v pohodě, ale i když už kvete tak pořád roste, no dost keců, posuďte sami...

1) Northern Lights
2) Chronic
3) Durban Poison
4) Voodoo
5) Nevilles Haze

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 15-07-2009 v 11:47 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

pokračování 35 12/12 Příspěvek č. 32






1) Skunk Haze
2) NL s bleskem
3) Durban Poison zaštíplej - jeden vršek
4)celek
5)celek

sorry za kvalitu fotek, nějak moc jsem to přibližoval aby byla vidět pryskyřice až tam není skoro vidět....ale na tý fotce s bleskem je vidět že pryskyřice nechybí, jinak NL smrdí moc hezky....
příště zkusim udělat lepší fotky, dnes už to nechám bejt

jinak jak jsem ty kyti zvednul tak jsou taky o pěkných pár centimetrů blíže k výbojce, nejbližší vrchol je asi 23 cm od čtyrkila, není to moc blízko????to je asi jediná moje otázka, ale teplota je ok a ten nejbližší vrch zdá se být taktéž ok

teploty do 30 což je v pohodě, akorát vlhkost leze někdy až k 70% což mi dělá trochu starost, ale zatim nikde známky plísně, na viděnou

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 15-07-2009 v 11:59 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2005 - Sativa - druhe kolo - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4751740 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív