Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhé kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

82 12/12 + 7 11/13 Příspěvek č. 49






zdar, nějaký fota
Nevilles Haze nám pomalu zraje, co se týká hustoty palic tak je na tom o dost líp než ty 2 přerostlý obludy, je celá pokrytá krystalky (kromě velkých listů), problémy s ní nejsou, dnes jsem naposled zalil GS, všechny ostatní hnoje na květ už mi došly, od příště jen čistá voda, blíží se konec


doporučuju plnou velikost, i když první fotka není ostrá

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 07-09-2009 v 16:55 PM

Old Post 07-09-2009 v 16:38 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

82 12/12 + 7 11/13 Příspěvek č. 50






Skunkhaze pár dnů před smrtí, myslim že po skunku toho moc nezdědila, spíš po tý original haze, na semenech je psáno 11 týdnů 12/12 a to už je dávno pryč, jedna kytka je opravdu dost řídká, ale už jsem chutnal a zlý to nebylo, na druhou stranu maj obrovský větve, měl jsem je víc stříhat, a 11 litrů květináč taky není to nejlepší pro velkou kytku, myslim že výnos špatnej nebude...taky se mi zdá že jedný z nich nevyhovujou moje úpravy ph, ale už je konec, jinak to ph rovnám na 6 +/- 0,2, na flushi už jsou celkem dlouho, dnes dostaly naposled čistou vodu

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 07-09-2009 v 17:05 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

........... Příspěvek č. 51






....

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 09-09-2009 v 12:21 PM

Old Post 07-09-2009 v 17:20 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 52





kosa první skunkhaze

jo a to vzadu je fakt lednička, aby to bylo takhle přerostlý v plánu nebylo


a nevypadá to moc zrale ale podle trychomu by to zralý bejt mělo, mělo to bejt zralý dle informací už 2 tejdny zpátky a je to ta zralejší kytka z tech dvou...

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 12-09-2009 v 09:47 AM

Old Post 11-09-2009 v 12:36 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

nějaký poznatky.......????? Příspěvek č. 53

Zdar...

Myslím, že uzrál čas na nějaký pojednání o kvalitách modelů, zatím těch, který jsem sklidil...spíš ale řeknu jak to zhuluje než povídačky o chuti a něco o stavbě kytek

a můj vítěz je prostě a jenoduše zatím Voodoo....i když mi na tý kytce vyskočilo pár kvítků (ještě naposled připomenu že je z fem. DP semínka), byla nejdýl sázená a nejmenší, udělala krásně tvrdý a dlouhý šišky, 50 dní květ je taky dobrá valuta pro indoor - opravdu dost rychle kvete a nabývá...neškrábe v krku, takovej chuťově lehčí,lahodnej kouř , lehce dusí...Někde jsem četl, že je to "psychedelická sativa" a ten název bych upravil na "mírně psychedelická" sativa....po one man špeku jsou ty stavy opravdu lehce tripový, parádní high bez únavy...

o Chroniku vám řeknu to, že je to gaučák s tvrdejma velkejma palicema, jednou se k němu vrátim, je dost cejtit - smraďoch- , trochu škrábe, ale chuť je možná trochu do sladka

Northern Lights se poved, tvrdý palice spíš do salámků což se mi moc líbí, je mrtě aromatikej model, dobře chutná a účinky se mi zamlouvaj, záleží na tom, kolik se toho vyhulí, je v tom znát podíl sativy , ale dokáže pěkně sundat

Durban Poison - rychle kvetoucí majestátní výnosná rostlina, ale zdá se mi, že bude lepší ven, do země, pod Sluníčko chce prostor a světlo, palice veliký a všude, ale ne moc tvrdý, stavy takový do pohody...nic víc, nic míň,, myslim že je ideální přes den, když chcete fungovat...má výraznou vůni kterou nemá snad žádnej jinej model, opravdu, takovou ovocnou nebo až citusovou no nevim,ale poznal bych to...ty kytky venku i ve skříni voní stejně, opravdu JINAK než ostatní, na to jsem chtěl upozornit, toho si všimnete když ho máte před sebou...

Skunk haze - zatim co jsem seknul tu jednu kytku tak vám řeknu, že chuť i vůně taková sladká, luxusní stavy HIGH kdy vás brní za krkem a furt něco vymejšlíte, je to dobrej model když něco děláte, do společnosti, pohoda smích energie, určitě potom neusnete.....velký výnos akorát velice dlouhá doba květu, kosena v 93. den kcvětu oproti udávaným 77 a ještě by snesla, ale nezralá zas nebyla....a přerůstá do vejšky a pak se neunese když to roztahujete....zaštípávat,zaštípávat, zaštípávat...to jsem měl dělat....a fakt KUPA KUPA řiďoučký ale KVALITNÍ marijány - z tý zatím jedný sklizený skunkhaze jsem teď navážil +/- 50 g a to už jsem dobrejch 5-10 g zhulil !!!! zatim favorit ve výnosu, ale už asi nebude překonána, ta druhá skunkhaze je ještě řidší než tahle, ale krásnejch 30-40 g na ní bude.... tahle mostly sativa má opravdu velkej potenciál co se týče růstu i výnosu....až na tu dýlku květu

no ale doufám že tu největší prasárnu vám teprv představim,a tou by měla bejt Nevilles Haze která už je od včera po neskutečnejch 102 dnech na květu (82 12/12+16 11/13 + 4 10/14) odpojena od světla, puštěná je už jen ventilace...mam v plánu tak 4 dny tmy pak konec....už jsem hulil spodek a jsem fakt nabuzenej na finální produkt, možná to bude opravdu BOMBA jak se říká, protože jsem to huluil sušený dost narychlo a jakože to bylo celkem silný ... uvidíme..

zatim čau

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 22-09-2009 v 13:32 PM

Old Post 22-09-2009 v 12:13 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Nevilles haze... Příspěvek č. 54






fotky...zatim schne...ty žlutý listy už jsou pryč ale fotky nejsou zatim

EDIT: obě skunk haze mi vynesly dobrých 50 gramů zaokrouhleně, nevilles haze, kterou jsem zrovna zvážil se mi dostala na nějakých 44 g.......
takže když to spočítám tak jsem na nějakých 340 g...pojednání o účincích nevilles haze někdy příště

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 05-10-2009 v 09:25 AM

Old Post 02-10-2009 v 13:13 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

...ještě pár fotek Příspěvek č. 55





ještě pár fotek semínek, který zavinily pozdě zjištěný koule na voodoo....příští pěst bude klonová záležitost, jeden, max. 2 modely....s rychlejším květem

a poslední je snaha o makro Nevilles haze, smokereport někdy jindy snad

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 10-10-2009 v 17:20 PM

Old Post 10-10-2009 v 16:48 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Pohodička Příspěvek č. 56

Zdarec.

parada. Paci sa mi ten mix modelov a odvaha s ktorou si do toho siel.

Co ten smokereport NH??? Celkom ma zaujima (uz asi 4-5 rokov) a raz ho urcite budem piestit (minimalne nejaky hybrid out).

Samozrejme Kplus

S pozdravom

Spsemi

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 18-11-2009 v 13:23 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 57

tak co ? aky bol ten NH ?

Old Post 04-01-2010 v 14:14 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

NH Příspěvek č. 58

tak jo, dlouho jsem uvažoval jestli to sem vůbec dávat, protože mě pár lidí stíralo s tím že od GHS není možný mít Nevilles Haze...........popravdě řečeno pro člověka kterej hulí furt jako já to zas takovej masakr nebyl, JENŽE musim přiznat že když jsem to hulil tak po-prvýdruhýtřetíčtvrtý tak jsem z toho byl vyplesklej dobře, ale pak už jsem to byl schopnej hulit normálně, ale s tím že jsem byl vždycky DOST a stačilo málo, třeba sklo, ale brka jsem čudil taky.... A kdokoliv komu jsem dal ochutnat mi to chválil, a některý lidi mi říkali že pak jako fakt nevěděli......
.....ty účinky, to rozhodně nebyla rána po palici jako od některých indik.....byl to takovej ucelenej rauš, zadumanej, ne unavující ale silnej a klidně na 3 hodiny což mě překvapovalo.....takový OSOBNÍ hůlo..nebo jak to nazvat...no jedno z příštích kol se ponese ve znamení zbylých 4 origo semen NH - od GHS........jinak rostlinka je to pěkně výnosná..........jen bacha aby to nepřerostlo, pak je to řidší...ale výnos i kvalita mě mile překvapila
a uvažuju že dokoupim semena NH od MR. NICE a udělám battle GHS X MRN abych věděl kde je pravda.........pokud bude NH od MRN opravdu JINÁ A LEPŠÍ TAK UVĚŘIM, ale jestli tohle od GHS nebyla NH tak to furt byl dobrej odpal....



oproti tomu Skunk Haze byla vyloženě energická a spíš euforická ....
vůbec tyhlety Haze se mi líběj.... akorát to chce se naučit je pěstovat....asi bych jim už nedal měsíc na růstu...

v podstatě jsem hulil posledních pár měsíců skoro jen SH a NH bylo to takový pocukrovaný, řídký, ale dobrý a bylo toho celkem dost....

jinak semena od GHS jsem si nevybral, prostě jsem kámošoj co byl zrovna v NL naordinoval aby mi přivez semena Nevilky a přivez co přivez



MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 04-01-2010 v 16:27 PM

Old Post 04-01-2010 v 14:55 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2005 - Sativa - druhe kolo - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7451860 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív