Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. crackův INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 17

dik zkusím co to udělá... zatím dik a zítra čao

Old Post 18-11-2008 v 22:32 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

Sakra když jsem zapl ofuk (připínací ventilátor) tak mi teplota klesla až na 17° a vlhkost vzrostla na 55% takze jedno dolů a druhé navrch. tak ještě zkusím zapnout jen přivod ten je v úrovní kytek takže slouží zároveň jako ofuk ale je o něco slabší než zen tentilátor tak uvidíme jestli to tu teplotu nebudu tak moc prohánět.

Old Post 18-11-2008 v 22:57 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 19

Lakys: jo v pohode ja jsem hledal pricinu problemu ktere asi neexistuji

Crackman: normalne misto te nasadky na zvlhcovacce tam dej hadici a privadej tou hadici (na konci treba prodirkovanou pro lepsi rozptyl) mlhu mezi kytky.

jo tak ten ofuk nech vyply pres noc.

Old Post 18-11-2008 v 23:03 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20

kua dneska napadl sníh a teplota přes nos klesla pod 20 při zaplém sluníčku. :/ vlhkost 40-55% tak uvidíme kolik bude mít při vypnutém sluníčku

Old Post 19-11-2008 v 06:37 AM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21

a sakra při vyplém sluníčku jsem naměřil až 8° :/ tak jsem tam narval malej přimotop ale ten chvilku jel a pak se vypl mysle jsem že se posral ale to samé mi udělal druhej větší, že když jsem ho tam dal tak prostě netopil a když jsem ho vytáhl tak byl OK.. sakra je možné že by takovej malej přimotop mohl mít termostat nebo nejaké čidlo na vlhkost?..

Old Post 19-11-2008 v 13:08 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 22

Nema urcite cislo na vlhkost ale urcite nejakou teplotní ochranu, prece jen by se asi po nekolika hodinach odpalil, stejnou ochranu maj i feny, horkovzdusne pistole a dalsi. Spis nez primotop bych vyuzil to mnozstvi tepla co ti jde ze svetla, posadit niz, pripadne pres nejakej termostat nahore pridelat pc vetracek a foukat na kyti pri poklesu teploty.

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 19-11-2008 v 14:04 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od crackman
a sakra při vyplém sluníčku jsem naměřil až 8° :/ tak jsem tam narval malej přimotop ale ten chvilku jel a pak se vypl mysle jsem že se posral ale to samé mi udělal druhej větší, že když jsem ho tam dal tak prostě netopil a když jsem ho vytáhl tak byl OK.. sakra je možné že by takovej malej přimotop mohl mít termostat nebo nejaké čidlo na vlhkost?..


čau Tohle se mi u přímotopů stávalo taky je to způsobené tím že máš zadní (myslím že zadní když tak zkus přední) část moc blízko ke stěně. Má to pojistku ... dej ho víc do volného prostoru a bude to v poho... Když tak přes den tu lampu blíž ke kyti jak říká kolega nademnou. čuzz

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 19-11-2008 v 14:44 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 24

to crackman: tu teplotu tam budes mat problem udrzat cim bude vecsia zima tak co keby si to zateplil nobasilom (alebo polystyrenom no tam je nevyhoda ze je horlavy) vela ludi to tak riesi.Cus.

Old Post 19-11-2008 v 17:00 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25

Tak narval jsem pod skříň 15 cm tlustej ROCKWOOL tak snad tu teplotu trochu udrží. nebo tu mám další řešení.. teplovzdušný ventilátor viz.

http://www.averecord.cz/index.php?idzbozi={ECBA7B27-BE91-47DF-936B-B0C35806FD93}&sklad=1

nemůže se s ním stát když tam budu mít vlhkost až 80%? dik za radu


Old Post 19-11-2008 v 17:53 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 26

Tak zatím ten RoCKWOOL funguje geniálně... skříň mi levituje na rockwool a teplota vystoupana při sluníčku na 28° ale tu vlhkost tam nemůžu furt nějak nahonit mám zaplej na max zvlhčovač a nemyslím si že by jel nějak málo ale odtah mi to hned vytahne ven .. poradte.. jestli tam dat nějaké plexi nebo něco aby ta vlhkost zůstaval dole.... .?

Old Post 19-11-2008 v 20:15 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duchodce
Nový Člen

Karma uživatele duchodce - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 27

stahni vodtah, treba dej pres nej hadr

ty rucniky co sou na fotce pravidelne namacis ve vode???

silnejsi pes mrda pokud cuba dava

Nejlepsim lekem na depresi je metr ctverecni pudy, kam si zasadite co vas napadne !!!

Old Post 19-11-2008 v 20:55 PM
duchodce je offline   Profil uživatele duchodce   Find more posts by duchodce   Foto galerie člena duchodce   Click here to Send duchodce a Private Message   Add duchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 28

Cau kedze s vysokou teplotou rozhodne nemas problem tak naozaj stiahni odtah ako povedal duchodce

Old Post 19-11-2008 v 21:19 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 29

stáhnout odtah?... myslíš to jako aby tahal mín..?(ale to bych tam musel dat kus nějaké látky pač zmenšit otáčky to nejde) :/ nebo ho méně zapinat.. mám ho nastavený aby každou čtvrthodinu šel a čtvrthodinu nešel.

Old Post 19-11-2008 v 21:37 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackman
Stálý Člen

Karma uživatele crackman - 62% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 43  

Palec nahoru new vychytávky Příspěvek č. 30

tak trochu jsem si to obrnil proti zimě.

Old Post 19-11-2008 v 21:48 PM
crackman je offline   Profil uživatele crackman   Find more posts by crackman   Foto galerie člena crackman   Click here to Send crackman a Private Message   Add crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 31

jo, dej přes něj normálně látku, kdyby pořád tahal moc tak třeba 2 vrstvy. musíš zkoušet.Nebo pokud najdeš nějáké ty finance kup regulátor otáček

Old Post 19-11-2008 v 21:58 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 32

Chlape, ten professor je výkonově absolutně nedostačující zvlhčovačky, tím nikdy víc prostě neuděláš. Musíš si koupit třeba SPS, ta je několikrát výkonnější a už dostačující. Ale neboj, až se kytky trošku rozrostou, budou i samy vytvářet vlhkost, která jim bude v té fázi bohatě stačit.

Jakou máš teplotu u vršků rostlin těsně než se ti sepne ten vyplý odtah?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-11-2008 v 21:59 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3803680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív